Vietnam

The Shells Resort Phu Quoc ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Výhodou resortu The Shells je relativně odlehlá lokalita a klidné prostředí, ale zároveň je možné dojít za cca 20 minut do městečka. Leží na západní straně ostrova Phu Quoc u písečné pláže. Na ostrov se nejlépe dostanete letecky buď ze Saigonu nebo Hanoje. Doporučujeme kombinovat s aktivním programem ve Vietnamu. Okruh vám sestavíme na míru. 

 • hlavní budova s pokoji nebo privátní vilky
 • minimalistický design
 • snaha o propojení s přírodou
 • plážové zakončení po okruhu
 • varianta pro náročnější
 • v ceně snídaně
 • dvouložnicové ubytování pro rodiny

The Shells je určen zejména pro ty, kteří preferují během pobytu odpočívat v klidné lokalitě u pláže. Máte-li rádi aktivity, vyrazte na jeden z výletů po ostrově Phu Quoc, projeďte se na kajaku nebo zkuste výlet za potápěním či šnorchlováním. Gurmáni si mohou dopřát např. speciální privátní večeři na pláži, což je zážitkem. 

K ještě lepší relaxaci napomůže výběr masáží a dalších relaxačních či holistických procedur v místních lázních. 

Resort The Shells Phu Quoc nabízí svým hostům buď možnost ubytování v hlavní budově nebo privátních vilkách. Výhodou hlavní budovy je její umístění přímo u pláže a výhled na moře z každého pokoje. Celá budova je postavena do tvaru mušle. Privátní vilky se pak nachází za hlavní budovou a jsou rozmístěny v zahradách (nemají výhled na moře a počítejte s tím, že z těch vzdálenějších se k moři pár kroků projdete). 

Premium Deluxe Ocean view pokoj – může se nacházet buď v přízemí, prvním patře nebo druhém patře. Budova nemá výtah! Výhled z každého pokoje je na moře, počítejte spíše s částečným výhledem (před budovou jsou palmy). Je možné vyžádat jak variantu s manželskou postelí, tak dvou oddělených postelí. K tomu je k dispozici také sofa, na které se případně vyspí děti / další osoba. Je možné přidat max. 2 osoby. Celkový prostor pokoje, vč. balkonu je 75 m2. Pokoji kromě postele dominuje také vana, jenž je propojena s ložnicí. Součástí koupelny je pak i sprcha. 

Luxury vila garden view – vila s výhledem do zahrad. Vilky mají 80 m2, s terasou a privátní zahrádkou tvoří prostor mezi 150-250 m2. Do vilky je možné ubytovat max. 3 osoby, třetí osoba spí na přistýlce. Většina vil je s manželskou postelí, ale lze vyžádat také s oddělenými postelemi. V koupelně je vana i sprcha. 

Luxury vila pool side – vybavení a vzhled vily je identický, rozdíl je v umístění. V zadní části resortu je bazén, ke kterému mají tyto vily vstup. Bazén není privátní, ale sdílený. 

Luxury Suite Ocean view – Suite se nachází v hlavní budově a má prostor 123 m2. Tato kategorie má vždy manželskou postel a na sofa je možné ubytovat max. jednu další osobu. Tzn. maximální kapacita Suite jsou 3 osoby. Suite vypadá téměř identicky jako Premium Deluxe Ocean view pokoj. Rozdíl je v lepším výhledu – plný výhled na moře. A k ložnici je přidaný také obývací pokoj (v samostatné místnosti, ale není oddělený dvěřmi). 

Family Suite Ocean view – celkem 135 m2, skládá se ze dvou samostatných ložnic. Hlavní ložnice s manželskou postelí je určena rodičům a druhá ložnice s oddělenými postelemi pro děti. Do hlavní ložnice je možné přidat ještě sofa pro jednu osobu (celkem tedy Suite ubytuje až 5 osob). Zpravidla se nachází v nejvyšších patrech a nabízí nerušený výhled na moře. V koupelně je vana i sprcha. 

 • dovolená snů pokoje v hl.budově nebo privátní vily
 • dovolená snů WiFi zdarma, klimatizace, servis na přípravu kávy a čaje, denně 2 lahve vody v ceně, mini lednička.
 • dovolená snů zahrada, oceán
 • dovolená snů snídaně

V resortu The Shells najdete dvě restaurace. Hlavní restaurace Flow je otevřena na snídaně, obědy a večeře. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování, obědy a večeře si hradíte dle útraty na místě (formou á la carte je otevřena 11:00-22:00). Servíruje mezinárodní kuchyni, každý si tedy přijde na to své. Zároveň ochutnáte tradiční asijská jídla. Z této restaurace si rovněž můžete objednat jídlo na pokoj / do vily, což je k dispozici 24 hodin denně. 

Liquid Lounge je určena zejména pro lehčí občerstvení během dne. Je otevřena mezi 11:00-22:00 a kromě jídla si můžete zajít na lahodné osvěžující koktejly a drinky. 


Nahoru