Vietnam

Six Senses Con Dao *****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Six Senses je značkou top luxusních resortů s velmi zajímavým konceptem. Všechny resorty se nacházejí ve skutečně unikátních nedotčených (ale přístupných s ohledem na transfer) lokalitách. Cílem je dokonalé splynutí s přírodou, kterému odpovídá i design každého resortu. Zažijete skutečně odpočinkovou dovolenou plnou autentických zážitků. Six Senses Con Dao je zářným příkladem, jelikož se nachází přímo v oblasti národního i podmořského parku. Je jedním z mála resortů ve Vietnamu ležících na ostrůvku, transfer je nejprve formou 45 minutového přeletu ze Saigonu a poté cca 15 minut autem. Resort je laděn do stylu tradiční rybářské vesničky.

 • top luxus
 • možnost vidět želvy klást vejce
 • soukromé vily s bazénem
 • podmořský park
 • krásné procházky přírodou
 • moderní nádech
 • resort na ostrůvku

Období od května do října je sezónou, kdy želvy chodí klást svá vejce na pláže a resort toto pečlivě sleduje. Pokud budete mít štěstí, můžete zažít pod vedením zkušeného vedení buď kladení vejcí, nebo můžete sledovat čerstvě vylíhlé želvičky na jejich první cestě k moři. V období od února do července mají místní vody nejlepší viditelnost pro potápění (viditelnost cca 20-30 metrů). Ostrov Con Dao nabízí procházky přírodou, návštěvu místního muzea, nebo lokální vesničky.

Ubytováni budete v privátních a velmi prostorných vilách, které mají vždy vlastní bazén a výhledy na moře. Celkem je v resortu pouze 50 vil. Vily jsou rozmístěny podél dlouhé písečné pláže ve dvou řadách, přičemž Ocean view vily jsou vždy situované v druhé řadě od pláže (vyvýšené v mírném svahu, s panoramatickými výhledy na oceán), a Ocean Front vily jsou v první řadě s přímým vstupem k pláži z terasy.

Ocean view Duplex Pool vila: 194 m2, vila se nachází v druhé řadě od pláže a má dvě patra. V přízemí je koupelna s vnitřní i venkovní částí, obývací pokoj, terasa a vlastní bazén. V horním patře je ložnice s balkonem s panoramatickými výhledy na moře.

Ocean Front Duplex Pool vila: identická jako základní kategorie, rozdíl je v umístění (první řada s přímým vstupem k pláži)

Ocean Front Deluxe Pool vila: 150 m2, přízemní vila s bazénem. Leží přímo u pláže, prémiová lokalita.

 • dovolená snů 50 vil podél pláže, vždy s vlastním bazénem
 • dovolená snů minibar, kávovar, chladnička s víny, HD televize, telefon, WiFi připojení zdarma
 • dovolená snů na moře, na pláž
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Restaurace By the Beach Restaurant je otevřená po celý den a servíruje speciality klasické asijské kuchyně s nádechem francouzské. Chcete-li ochutnat pokrmy tradiční vietnamské kuchyně, zajděte si do Vietnamese by the Market. V Elephant baru vám namíchají ty nejlepší koktejly, ať už alkoholické, nebo bez alkoholu. Na soukromé večeři s dobrým vínem si pochutnáte v By the Kitchen, vše zde připravují pouze z čerstvých ingrediencí. A pro soukromý večer s dobrým vínem doporučujeme navštívit By the Cellar, vinný sklípek s těmi nejlepšími víny.


Nahoru