Vietnam

Princess Annam Resort *****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Luxusní butikový resort Princess D´Annam Resort & Spa byl první svého druhu ve Vietnamu. Celkem 48 exkluzivních vil je doplněno čtyřmi bazény a rozlehlým lázeňským komplexem ve fantastické zahradě. Princess Annam Resort je útočištěm klidu a luxusu. Mezinárodní management doplněný proškoleným personálem nabízí osobní pozornost po celý den i noc. Architektura dýchá koloniální atmosférou, ale využívá moderního cítění a technologií. Resort je v klidné části Phan Thiet, jenž je zhruba 150 km od Saigonu. Vhodnou dobou k návštěvě je období od listopadu do května, kdy je zde období sucha.

 • Luxusní butikový hotel
 • Soukromí zaručují vily v zahradě
 • V oblasti zvané Havaj Vietnamu
 • Jeden z nejlepších hotelů Vietnamu

 • Soukromé lázně
 • Možnost golfu
 • Vhodné pro náročné klienty i novomanžele

Resort nabízí velkou spoustu aktivit, ať už se jedná o výlety do okolí, rybaření, či kurzy vaření. Dále zde najdete vodní sporty, fitness centrum a mnoho dalšího. Unikátní lázně jsou připraveny hýčkat vaše tělo i duši. Golfisté mají možnost využít 18-ti jamkové hřiště v Phan Thiet Ocena Dune s par 72.

Letovisko Phan Thiet leží na břehu Jihočínského moře, zhruba 200 kilometrů východním směrem od Saigonu, největšího vietnamského města. Město je jednou z nejdůležitějších oblastí rybolovu v celé Vietnamu, avšak důležité slovo zde má cestovní ruch. Přenádherná pláž Bai Rang s průzračným mořem je lemována kokosovými palmami a návštěvníkům tak poskytuje nefalšovaný exotický zážitek. Destinace Mui Ne je znám svými plážemi s bílým pískem a písečnými dunami dosahujícími až třiceti metrů. V blízkosti pláží se nalézá řada restaurací, barů a kaváren. Často vanoucí větry zde vytvářejí ideální podmínky pro kitesurfing a windsurfing. Ve vzdálenosti 6 km severovýchodně od Phan Thiet můžete navštívit komplex Po Sha Nu. Zachovaly se pouze tři věže, které však vypovídají o mistrovském provedení uměleckého stylu Hoa Lai, jenž zde čamští stavitelé na konci 8. století použili.

Průměrná teplota se celoročně pohybuje kolem příjemných 27 °C, klima je teplé a suché a hlavní turistická sezóna zde probíhá od prosince do května.

Vily Mandarin jsou postaveny kolem série dvou bazénů v dobře upravované zahradě resortu. Celkem si užijete prostoru 75 m2 v plně komfortní a moderně zařízeném stylu. Vybrat si můžete mezi manželským lůžkem nebo oddělenými postelemi velikosti Queen. Luxusní koupelna čítá i vanu, dále ve vile najdete předsíň a šatnu. K nadstandardnímu vybavení patří připojení na internet, TV s plochou obrazovkou. Maximální obsazenost jsou dvě dospělé osoby a dítě do 12-ti let.

Vily Princess mají stejné vybavení jako Mandarin. Jejich rozloha je 100 m2 a mají pro své hosty k dispozici vlastní bazén, postele s nebesy i venkovní vanu.

Nejluxusnější a největší jsou dvouposchoďové Empress vily s plochou k užívání 185 m2. Mají panoramatický výhled na záliv Ke Ga z horního balkonu. Součástí je vlastní bazén a vybavení jako v ostatních vilách. Interiér je řešen společným prostorem a dvěma či třemi ložnicemi. Maximální obsazenost je čtyři dospělé osoby a dvě děti do 12-ti let.

 • dovolená snů 48 vil 3 kategorií
 • dovolená snů TV, Wi-Fi, servis pro přípravu kávy a čaje, klimatizace, fén, trezor, minibar
 • dovolená snů zahrada i moře
 • dovolená snů snídaně

Kulinářský zážitek vás čeká ve dvou restauracích, z nichž jedna preferuje klasickou francouzskou gastronomii doplněnou o kvalitní vína. Druhá z restaurací Terasa je zaměřena na mezinárodní kuchyni a grilované speciality. Její delikatesy si vychutnáte pod širým nebem u hlavního bazénu. Pro rychlé posílení či kvalitní kávu je Lounge Bar. Neodmyslitelnou nutností je servis pokrmů dle jídelního lístku přímo ve vaší vile.

Koncept stojí na snídaních.

Příklad cenové kalkulace

Dvojice, 7 nocí + cesta (květen), snídaně

Cena pro na osobu:

 • ubytování v dvoulůžkovém pokoji Superior 3.900,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Saigon – Praha 16.000,-Kč
 • transfery autem, místní asistence 2.500,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 45.800,-Kč

 


Nahoru