Ocean Bay Resort se nachází na nedotčené pláži Ong Lang ostrova Phu Quoc. Díky profesionalitě a velké pohostinnosti personálu je tento resort perfektním místem, kde si můžete odpočinout a obnovit tak svoji životní rovnováhu. 

Video z Ocean Bay Resortu 

  • klidný resort v přírodě
  • přírodní design vil
  • vily se soukromým bazénem
  • 2 restaurace a 1 bar s občerstvením
  • ideální volba pro relaxační dovolenou

Nechte se hýčkat v místních lázních Bamboo SPA. Ty se vyznačují bambusovým interiérem, který je umístěný v klidném prostředí. Jejich terapeuti mají rozsáhlé znalosti místních bylin a přírodních léčiv. Vždy se tak snaží o to, aby posílili Vaše mentální a fyzické zdraví.

K dispozici je také venkovní bazén, fitness centrum i dětský klub.

Z aktivit je možné využit nemotorizované vodní sporty: kajaky a stand-up paddle boardy.

Ubytování je ukryto přímo uprostřed přírody. Všechny bungalovy a vily jsou navrženy italským architektem v přírodních materiálech, který spojil vintage prvky s moderním vybavením.

Jungle Bungalov – tyto dřevěné bungalovy jsou vhodné pro ty, kteří milují spojení s přírodou. Celý interiér je v teplých odstínech dřeva, působí tak uklidňujícím dojem. Vzdušný prostor o velikosti 52m2 s výhledem do tropické zahrady. Ubytuje maximálně 2 dospělé a 2 děti do 12 let.

Premium Jungle Bungalov – jsou umístěny ve vrchním podlaží dřevěných domů. Výhled do tropické zahrady. Rozloha pokoje je 52m2. Možnost volby manželské postele, případně 2 jednolůžek. Ubytuje maximálně 2 dospělé a 2 děti do 12 let.

Ocean Breeze Bungalov – pokoje inspirovány místními chatami. Výhled do tropické zahrady/částečný výhled na moře. Rozloha pokoje je 52m2. Možnost volby manželské postele, případně 2 jednolůžek. Ubytuje maximálně 2 dospělé a 2 děti do 12 let.

Premium Ocean Breeze Bungalov – jsou umístěny ve druhém podlaží dřevěných domů. Výhled do zahrady/částečný výhled na moře. Rozloha pokoje je 52m2. Ubytuje maximálně 2 dospělé a 2 děti do 12 let.

Ocean Bay Beach Bungalov – interiér ložnice kombinuje v obložení kámen a dřevo, oproti zcela dřevěným bungalovům. Výhled na moře. Rozloha pokoje je 52m2. Možnost volby manželské postele, případně 2 jednolůžek. Ubytuje maximálně 2 dospělé a 2 děti do 12 let.

Ocean Bay vila – plážová vila se 2 oddělenými ložnicemi a 2 separátními koupelnami, včetně jídelní místnosti. Rozloha vily je 131m2. Výhled na moře. Možnost volby manželské postele, případně 2 jednolůžek. Ubytuje maximálně 4 dospělé a 2 děti do 12 let.

Villa Bayfront Onglang 1 pokoj – vila se rozprostírá pod stále se zelenajícím listím, má také soukromý bazén. Velikost obytné části 60 m2. Výhled na moře. Ubytuje maximálně 2 dospělé a 2 děti do 6 let. Navíc 24/7 vyhrazená služba komorníka.

Villa Bayfront Onglang 2 pokoje – tato vila nabízí 2 ložnice se širokým oknem a výhledem na odlehlou zahradu, soukromý bazén a oceán na dohled. Ideální vila pro rodiny či skupinu přátel. Velikost obytné části 120 m2. Výhled na moře. Ubytuje maximálně 4 dospělé a 4 děti do 6 let. Navíc 24/7 vyhrazená služba komorníka.

Villa Bayfront Onglang 3 pokoje 3 ložnicová vila se soukromým bazénem o velikosti obytné části 180 m2. Výhled na moře. Ubytuje maximálně 6 dospělých a 6 dětí do 6 let. Navíc 24/7 vyhrazená služba komorníka.

President Villa 5 pokojů – dvoupatrová vila se skládá z 5 samostatných ložnic, obývací místnosti, kuchyně, jídelny, karaoke místnosti a osobního barového pultu. Soukromý bazén je umístěný před vilou přímo na pláži. Velikost obytné části 500 m2. Výhled na moře. Ubytuje maximálně 10 dospělých a 10 dětí do 6 let. Navíc 24/7 vyhrazená služba komorníka.

  • dovolená snů 97 bungalovů a vil v 10 kategoriích
  • dovolená snů klimatizace, ventilátor, sejf, minibar, TV, Wi-Fi, župan, čaj a káva, varná konvice, fén na vlasy, síťka proti komárům
  • dovolená snů zahrada, moře
  • dovolená snů snídaně

Tree House nabízí řadu čerstvých specialit napříč regiony Vietnamu až po chutné pokrmy západní kuchyně. Restaurace je s výhledem na tyrkysový oceán a je otevřená na snídaně a obědy.

Ocean Grill Restaurant & Bar nachází se přímo nad oceánem, inspirována plachetnicí. Jedinečné místo, kde můžete rozjímat nad západem slunce. Na výběr široká škála koktejlů a kořeněných jídel na grilu. Otevřeno od 16:00 do 22:00.

Cassia Pool Bar je nejlepším místem pro milovníky občerstvení a znalce koktejlů. Otevřeno od 10:00 do 18:00.


Nahoru