Jeden z nejlepších resortů na ostrově Phu Quoc nás okouzlil. Jeho umístění v lehounkém svahu umožňuje výhled či částečný výhled na moře skoro všem vilám a bungalovům. Pokoje jsou velkoryse řešeny a jejich interiér dotváří neumělé přírodní materiály. Vkusné a účelné zařízení s velkorysým prostorem a to i v koupelnách jsou pro danou destinaci jedinečné. Chen Sea se snaží zachovávat přívětivý přístup k životnímu prostředí.

  • jeden z nejlepších resortů na Phu Quoc
  • v klidné části
  • prostorné pokoje
  • kvalitní restaurace
  • možnost využití spa

Místní personál je milí a pozorný. Jeho služby okusíte v místních lázních, restauraci i baru u bazénu. I na privátní pláži s lehátky. Chybět vám nebude ani spojení se světem – Wi-Fi je v celém resortu zdarma. Tropická zahrada je velice dobře udržována. Relaxovat můžete u bazénu či si kondičně zaplavat. Máte možnost využít půjčení si kola, kajaku, malé plachetnice, windsurfing či jen šnorchlu. Zahrát si můžete i plážový volejbal nebo si zacvičit v posilovně. Hotel také pořádá hodiny vaření.

Vily a bungalovy jsou umístěny v mírném svahu což nahrává možnosti výhledu na moře u většiny pokojů. Pokoje jsou velice prostorné s klimatizací, mini barem, kávovarem a dalším standardním vybavením. Velice rychle si přivyknete komfortu otevřených koupelen. Pro dvojice či tři osoby jsou určeny vily Sea View či Beachfront, pro náročnější jsou Jacuzzi vily a pro skupiny přátel či velké rodiny dvou-ložnicové vily s vlastním bazénem.

  • dovolená snů 4 typy
  • dovolená snů kávovar, minibar, fén, klimatizace, větrák, venkovní vana, telefon, TV, koupelnové prádlo
  • dovolená snů zahrada i moře
  • dovolená snů snídaně

Kvalitní restaurace je připravena vás hýčkat při obědech i večerech. V ceně je klasicky snídaně.

Dále máte k dispozici bar u bazénu a plážový servis.

Kateřina H.

Dobrý den,

konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám napsala a poděkovala za naši dovolenou ve Vietnamu. Chtěla jsem moc poděkovat za organizaci a plán naší dovolené. Byli jsme moc spokojeni a moc se nám ve Vietnamu líbilo. Itinerář byl perfektní a vše fungovalo. Chtěla bych taky moc pochválit oba naše průvodce jak na severu v Hanoi a okolí, tak druhého průvodce na jihu v Saigonu. Oba byli moc milí a nápomocní, opravdu je prosím pochvalte pokud budete psát nějakou zpětnou vazbu do Vietnamu. Já už jsme tedy sama Lily napsala a poděkovala a pochválila, ale kdyby náhodou, tak je určitě pochvalte 😊. Byli jsme také moc spokojení s výběrem hotelů. Mekong Lodge, byl ze všech hotelů asi „nejslabší“ a už by potřeboval rekonstrukci, ale služby byly perfektní a vynahradily to. Chen Sea, který jsme si vybrali na Phu Quocu byl absolutně perfektní. Mnohem hezčí než na fotkách, perfektně čisto, moc milý personál a služby. Takže celkově moc děkujeme za celou naši dovolenou. Bylo to super a moc jsme si to užili.


Nahoru