Vietnam

Mango Bay Eco-resort ***/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Ekologický resort na malebném ostrově Phu Quoc je něco jiného než je běžné. Mango Bay Resort je postaven v roce 2000 a rozléhá se podél 700 metrů dlouhé divoké pláže v Thajském zálivu. Není zde šlechtěná zahrada, ale volně bující tropická vegetace, do níž jsou včleněny jednoduché z přírodních materiálů stavěné bungalovy. Vhodná doba pro dovolenou je na ostrově Phu Quoc po celý rok jen v říjnu je zde období dešťů nicméně teploty zůstávají na 27°C.

 • Eko-resort na ostrově Phu Quoc
 • Pozemek má tak 1 km na délku, dvě privátní pláže
 • Kvalitní bílá pláž přímo u hotelu s možností šnorchlování

 • Nešlechtěná zahrada
 • Přírodní materiály
 • Velice kvalitní restaurace na skalisku

 

Nevšední přístup místního servisu. Dbá se na soulad s přírodou a co nejmenší zásahy do ní.

Pro zábavu si můžete půjčit lodičku a prozkoumat okolí z vodní hladiny nebo se vydat na výlet po ostrově. Po aktivitách se nechte hýčkat při masáži. Pláže jsou ohraničené kameny, což oběma plážím resortů zaručuje absolutní soukromý. U pláže jsou lehátka.

Zahrát si můžete plážový volejbal, zacvičit jógu či Tai Chi. Jako jeden z mála resortů na Phu Quoc má ideální podmínky na šnorchlování přímo u hotelu.

Hotel organizuje i výlety po ostrově a určitě si nenechte ujít hodinu vaření.

Video Mango Bay Eco Resort

Celkem je zde 40 bungalovů různých velikostí a umístění. Nenajdete zde luxus v podobě klimatizace, ani telefon či televizi. Nicméně úplně odříznuti od civilizace zde nebudete neboť v pokojích je WI-FI. O komfort v pokojích a ve venkovní koupelně se bát nemusíte. Pokoje jsou sice jednoduše, ale velice vkusně zařízené dřevěným nábytkem z drahých dřev. Teplou vodu v koupelně obstarávají sluneční kolektory. Své cennosti si uložíte do trezoru. Také příprava kávy či čaje je možná na pokoji, včetně možnosti výroby ledu na pokoji.

Bungalovy a vily jsou pod větvemi stromů, proto ani absence klimatizace nevadí. Pro klidný spánek jsou na pokojích moskytiéry.

Základní typem pokojů jsou Veranda pokoje – po 4 pokojích 30 m2 se příslušenstvím a verandou s výhledem na moře ve dvou domečcích.

Superior Garden neboli Rammed Earth Bungalov má 35 m2 a je vhodný pro dvojice či jednotlivce.

Fisherman Bungalov ubytuje i 3 osoby a jeho rozloha činní 40 m2.

Plantation (1 ložnice) a Family bungalovy (2 ložnice) – jsou velice prostorné 60-65 m2 s možností ubytování i rodiny s dětmi. Jejich umístění pod korunami stromů zajišťuje perfektní soukromí. Prostorná venkovní koupelna.

Bay View Private vily – jsou umístěny výše ve svahu, jejich rozloha je odpovídající menšímu domu 240 m2. V přízemí je jedna ložnice a obývací část a prostorná terasa. V prvním patře hlavní ložnice s balkonem s částečným výhledem na moře a pláže. Vhodná pro partu přátel nebo náročnou rodinu. Ekologicky šetrná klimatizace samotného lůžka v hlavní ložnici.

 • dovolená snů 40 bungalovů a vil, různých typů
 • dovolená snů Wi-Fi, kávovar, moskytiéry, venkovní koupelna
 • dovolená snů zahrada i moře, terasa
 • dovolená snů snídaně

Místní nápaditá kuchyně vyhledává suroviny z celého ostrova, které doplňuje samozřejmě o výběr mezinárodních vín. Restaurace využívá i své vlastní zeleninové a bylinkové zahrady.

Jako v celém Vietnamu je koncept postaven na snídaních. Večeře a obědy jsou možné v hotelu či mimo něj. Ceny jídel odpovídají cenám v ČR.

Samotná restaurace se nachází poblíž recepce ve středu resortu na kamenitém pobřeží. Venkovní terasa skýtá prostor pro sledování oceánu.

Zažít zde můžete i hodiny vaření místních jídel.

Příklad cenové kalkulace

Dvojice, 7 nocí + cesta (únor), snídaně

Cena pro na osobu:

 • ubytování v dvoulůžkovém pokoji Superior Garden 3.020,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Phu Quoc – Praha 22.000,-Kč
 • transfery autem, místní asistence 1.000,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 44.140,-Kč


Nahoru