V Phu Hai Resort se mísí tradiční vietnamská kultura s doteky moderní francouzské architektury a využitím přírodních místních materiálů. Zahrada o třech hektarech se schází se soukromou pláží se zlatavým pískem. Ve středu resortu je velký bazén s vodopádem obklopený palmami. Phu Hai Resort leží mimo nejrušnější část Phan Thiet směrem na Mui Ne (cca 5 km). Transfer autem ze Saigonu zabere zhruba 4 hodiny, kdy cestou můžete sledovat měnící se krajinu a místní zemědělce. Ideální období pro návštěvu je od listopadu do května.

 

 • Klidné místo kousek od Phan Tiet
 • Ideální pro relaxační dovolenou i jako zakončení poznávacího okruhu
 • Přímo na soukromé pláži

 • Ubytování v pokojích a pro rodiny i větší vily
 • Ideálně listopad až květen
 • Herna pro děti, pro rodiče Spa

 

 

Pokud budete odvážní, můžete vyzkoušet večerní karaoke.

Ze sportovních aktivit v Phu Hai Resort naleznete nejen bazén, ale také posilovnu, biliár, petangue, tenisový kurt. Za poplatek pak tenisové kurty. Místní lázně se postarají o vaše tělo. Pokud budete chtít na golf, recepce vše zorganizuje. Pro děti je zdarma herna a za poplatek lze dohodnou hlídání. Wi-Fi v hlavních prostorách resortu.

V hlavní budově je 44 deluxe pokojů a po zahradě je roztroušeno 38 luxusních vil s vlastní terasou. Pokoje Deluxe mají balkon či terasu, klimatizaci, satelitní TV, minibar, telefon, trezor, fén.

Ve vilách do zahrady si dopřejete luxusu venkovní koupelny. Pro větší rodiny jsou k dispozici vily na pláži (4-5 osob), kdy každá má dvě ložnice, obývací pokoj, venkovní koupelnu a velkou terasu.

 • dovolená snů 84 pokojů a vil
 • dovolená snů klimatizace, TV, minibar, telefon, trezor, fén
 • dovolená snů do zahrady, na moře
 • dovolená snů snídaně

Tak jako všude v Asii i zde je základ stravování postaven na snídani. Ty jsou servírovány formou švédských stolů. Hosté nejsou proto vázáni pouze na hotelové restaurace a mohou se vydat ochutnávat speciality i jinam. Nicméně restaurace Genava a bar Pacific Terrance jsou připraveny Vás pohostit a dopřát Vám panoramatický výhled. U bazénu pak pro pohodlí najdete bar.

Koncept využívá snídaní. Na večeře a obědy můžete využít nejen hotelové restaurace, ale i jídlo ve městě.

Příklad cenové kalkulace

Dvojice, 7 nocí + cesta (duben), snídaně

Cena pro na osobu:

 • ubytování v dvoulůžkovém pokoji Superior 1.600,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Saigon – Praha 16.000,-Kč
 • transfery autem, místní asistence 2.500,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 29.700,-Kč

Edmund K.

Vážená paní Nováková,

chtěl bych Vám poděkovat za dovolenou, kterou jste pro nás zorganizovala ve Vietnamu. Zájezd byl sestaven individuálně dle mých požadavků s cílem uvidět během dvou týdnů co nejvíce z historických zajímavosti země a zároveň poznat to nejhezčí z přírody. Oceňuji zejména dokonalou organizaci, kdy fungovalo vše na minutu přesně tak, jak jsme měli uvedeno v našem itineráři cesty. Po celou dobu jsme měli k dispozici auto s řidičem a průvodcem. Všichni průvodci, kterých se v různých regionech země vystřídalo několik, byli vybaveni potřebnými informacemi a uměli operativně reagovat i na požadavky, které jsme neměli původně v plánu. Dozvěděli jsme se od nich jak standardní informace o konkrétních památkách, ale i informace, které běžně od turistického průvodce nedostaneme. Vše probíhalo formou nenuceného přátelského rozhovoru.

Těším se na další zájezd, který pro mne připravíte v tomto roce.


Nahoru