Vietnam

Mia Resort Nha Trang *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Mia Resort Nha Trang se nachází na východním pobřeží Vietnamu, poblíž města Nha Trang. Pobřeží resortu je omýváno vodami Jihočínského moře. Nha Trang má jedny z nejhezčích pláží a voda je tu teplá po celý rok. Luxusní resort je zasazen do tropických zahrad a strání, odkud se vám naskytne panoramatický výhled na moře. Mia Resort Nha Trang je situován ve zcela odlehlé a klidné lokalitě, ale během pár minut dojedete do rušného centra s obchůdky a restauracemi. Resort má dvě kratší pláže, písečné se střídavými oblázkovými částmi.

  • dvě kratší pláže
  • vhodné ubytování pro rodiny či větší skupiny
  • výhled z pokojů na oceán, vstup do zahrady či přímo na pláž
  • pokoje zařízené přírodním materiálem
  • odlehlá lokalita, ale pár minut autem do města

 

Mia Resort Nha Trang nabízí velké množství aktivit pro své hosty.

Zajděte si například do Xanh lázní na některou z masáží při níž se používají pouze přírodní produkty. Dále tu najdete fitness centrum, které je otevřené od 6:00 do 22:00 hod. Nachází se vedle recepce a při cvičení se vám naskytne výhled na moře. Pro aktivnější hosty jsou tu tenisové kurty či basketbalové hřiště, otevřené vždy od 6:00 do 22:00 hod. Naopak pro regeneraci těla i ducha si vyzkoušejte zdarma lekce jógy.

Z vodních sportů si tu pak můžete vyzkoušet paddleboarding, kajaky, šnorchlování nebo potápění s přístrojem.

Udělejte si pěší výlet za vodopády v Yang zátoce nebo do katedrály Nha Trang, jeďte na výlet lodí nebo navštivte pagody- buddhistické svatyně.

Resort také nabízí hostům lekce vaření tradičních vietnamských pokrmů.

Pro děti je tu potom dětský klub.

V Mia Resort Nha Trang budete ubytováni v Condo, ve vilách či suitech, odkud máte výhled do zahrady či na oceán. Většina pokojů a vil je zasazených do tropických zahrad.

 

Condos jsou apartmány umístěné v přízemních vilkách, které jsou laděné do přírodních materiálů, jako je žula a dřevo, vybavené luxusním nábytkem. Najdete zde pohovky, velké postele, vlastní terasu s výhledem na moře a do zahrady. Ubytovat se můžete ve 3 typech condos:

Garden View Condo celkem 28 pokojů o velikosti 40 m2 a s kapacitou 2 osoby se nachází mezi nádherně upravenými zahradami a banánovými plantážemi s výhledem na moře. Na výběr je manželská postel či 2 oddělené postele. Pokoje mají vlastní terasu s posezením a venkovní prostory mají celkem 30 m2.

Ocean View Condo celkem 5 pokojů o velikosti 40 m2 a s kapacitou 2 osoby se nachází na okraji pláže, takže z terasy je přímý výhled na moře. Na výběr je manželská postel nebo 2 oddělené postele. Venkovní prostory stejně velké jako u Garden Condo.

Rodinné Condo celkem 3 pokoje o velikosti 70 m2 a s kapacitou 2 dospělí a 2 děti do 12 let. Má 2 ložnice, každá ložnice s vlastní koupelnou (v jedné ložnici manželská postel a v druhé 2 oddělené postele). Rodinné Condo leží jen pár kroků od pláže s přímým výhledem na moře.

Mia Suites potěší milovníky prostoru a soukromí, je vhodná jak pro rodiny, tak pro skupinu přátel. Má 2 ložnice, každou s vlastní koupelnou, společný obývací a jídelní prostor a hlavně obrovskou terasu s vlastním bazénem. Celkem mají vnitřní prostory 175 m2, venkovní 180 m2. Kapacita jsou 4 osoby. Všechny vily mají soukromou zahradu, 4 lehátka a houpací síť.

 

Vila pokoje luxusních vil jsou navržené z přírodního materiálu jako je dřevo a kámen. Každá vila má soukromou terasu s dvěma lehátky a houpací sítí, venkovní sprchu a vlastní zahradu. Ubytovat se můžete ve 3 typech vil:

Vila Garden View celkem 14 vil s pokoji o rozloze 55 m2 leží v blízkosti pobřeží, což umožňuje snadný přístup na soukromou pláž. Jsou zasazené do tropických zahrad s výhledem na oceán. Venkovní prostory mají rozlohu 120 m2. Postel s nebesy.

Vila Beach Front celkem 9 vil s pokoji o rozloze 55 m2 jsou nejblíže pláži. Vily mají vlastní bazén s výhledem na oceán, venkovní prostory jsou o rozloze 110 m2.

Vila Cliff celkem 8 vil s pokoji o rozloze 55 m2. Vily jsou posazené výš ve stráni, a tak se vám naskýtá úžasný výhled na moře. Každá vila má soukromou zahradu o velikosti 45 m2, vlastní bazén a s venkovními prostory o rozloze 90 m2.

 

Vila s 5 ložnicemi nejprostornější vila v resortu o rozloze 450 m2 s panoramatickým výhledem na moře, kde najdete 3 samostatné ložnice (každá s vlastní koupelnou) a 2 ložnice se sdílenou koupelnou. 4 ložnice s manželskou postelí, 1 s dvěma oddělenými postelemi. Celá vila se rozkládá na 3 propojených podlažích, tudíž výborná volba pro rodiny či skupiny. V každé vile najdete dostatečně velký obývací prostor, herní pokoj, jídelnu s kuchyní, studovnu, soukromý bazén a velkou zahradu. Kapacita vily je až 10 osob. Na velké terase najdete vybavení na grilování a odpočinek. Další vybavení se shoduje s ostatními pokoji.

  • dovolená snů 69 pokojů a vil, 4 typy ubytování
  • dovolená snů klimatizace, fén, sejf, minibar, WiFi, TV, telefon, kávovar/ rychlovarná konvice župany a přezůvky, vybavení koupelny ( včetně opalovacího mléka a repelentu)
  • dovolená snů oceán, zahrada
  • dovolená snů All inclusive

Restaurace Sandals tato restaurace nabízí vietnamskou i západní kuchyni. Nachází se u pláže a najdete tu velký bazén. Pochutnáte si i na zdravých jídlech či na pokrmech přímo z grilu.

Restaurace La Baia italská restaurace na kraji resortu, u restaurace najdete bazén s lehátky. Jídlo si zde dáte formou bufetu či á la carte.

Bar Mojito‘s nacházející se vysoko na útesu, odkud si vychutnáte panoramatický výhled na moře. Dejte si koktejl a asijské či mexické občerstvení, otevřeno až do 1 hodiny ranní.

Je tu také možnost za příplatek objednat soukromého kuchaře. Platí pro hosty ve vilách.


Nahoru