Tento čtyřhvězdičkový resort, který byl otevřen v roce 2004, se nachází na východní straně mysu Mui Ne ve Vietnamu a je vzdálený 1 km od historického rybářského městečka Mui Ne, které leží na západní straně mysu. Je zároveň nejbližším resortem ležícím přímo u přírodní zajímavosti – červené písečné duny, které jsou typické pro tuto oblast a žádný návštěvník by si jejich prohlídku neměl nechat ujít. Delší transfer cca 200 km z letiště v Ho Či Minově městě (Saigon), opravdu stojí za to. Pandanus resort jako jeden z mála ve Vietnamu nabízí kompletní All inclusive program. Je zasazen do nádherných zahrad, kde najdete potůčky, jezírka s lotosovými květy či tropickými rostlinami. Všechna tato veřejná místa resortu jsou laděna ve stylu Cham architektury, pro kterou jsou typické třeba dřevěné stropy. Již při vstupu do areálu na vás dýchne pravá vietnamská atmosféra v podobě tradiční hudby. Velikou výhodou je skvělá lokalita v klidu, ale zároveň v docházkové vzdálenosti k městečku a lokálním restauracím.

 • resort zasazený do tropických zahrad
 • jihovýchodní pobřeží Vietnamu
 • delší transfer z letiště v Saigonu
 • kompletní All inclusive program
 • blízko historického městečka Mui Ne
 • doprava 3x denně autobusem do města Phan Thiet
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • mezi 1.6.2018 – 30.10.2019 probíhá rozšiřování resortu a stavební práce v uzavřené části areálu

Pandanus Resort nabízí opravdu veliké vyžití…

Pokud chcete relaxovat, zajděte si do SPA centra na tradiční masáže či do sauny nebo páry. Při tradičních masážích se používají esenciální oleje, koření a vůně pro vytvoření uvolňující atmosféry. Lázně mají otevřeno denně od 9:00 do 20:00 hod. Masáže si můžete užít jak uvnitř, tak i venku, kdy venkovní areál je otevřen od 9:00 (lze i od 8:00) do 16:00 hod.

V resortu se také nachází největší bazén ve městě, venkovní vířivka a spousty lehátek po celém resortu.

Pokud si budete chtít zacvičit, je tu také Fitness centrum. Pro aktivnější návštěvníky je tu potom nabídka těchto sportů: tenis (jsou zde kurty), stolní tenis, badminton, fotbal, plážový i sálový volejbal, basketbal, pétanque, kulečník. Dále si zde můžete vyzkoušet tradiční bojové umění Tai Chi, bezplatné lekce jsou každé ráno od 8:15 hod. nebo si zajděte na bezplatnou lekci jógy každé odpoledne od 15:00 hod. Také si můžete vyzkoušet vodní lyžování či surfování.

S přáteli si užijete zábavu na karaoke.

Každý den je pořádána pěší exkurze do městečka Mui Ne.

Denně si tu také poslechnete tradiční hudbu při večeři a na uvítanou do resortu.

Na projížďku si tu můžete půjčit bezplatně kolo.

Rozhodně stojí za to si udělat procházku na červené písečné duny (kousek za resortem), odkud uvidíte nádherný západ slunce nad oceánem.

Pandanus Resort se skládá z celkem 134 pokojů, suitů a bungalovů rozesetých po 10ti hektarových zahradách. Pokoje i bungalovy jsou laděny do oranžovo červených barev připomínající písečné duny. Pokoje prošly nedávnou rekonstrukcí, čeká na vás krásný nový nábytek a vybavení.

Pokoj Economy celkem 16 pokojů o velikosti 27 m2 , s kapacitou 2 osoby, se nacházejí pouze ve druhém podlaží budovy, neumožňují přístup lidem na invalidním vozíku. Ve všech pokojích najdete pouze 2 oddělené postele a jsou bez balkónů. Pouze kuřácké pokoje.

Pokoj Superior celkem 72 útulných pokojů o velikosti 30 m2 pro 2 dospělé osoby nebo 3 osoby s možností přistýlky. Ve všech pokojích se nacházejí manželské postele nebo 2 oddělené. Pokoje mají vlastní balkón, odkud vidíte do zahrad. Možnost propojení pokojů na vyžádání.

Pokoj Junior celkem 6 pokojů o velikosti 42 m2 s kapacitou pro 2 osoby nebo 3 osoby s možností přistýlky. Každý pokoj má manželskou postel a vlastní balkón, odkud se vám naskytne krásný výhled do tropických zahrad.

Bungalovy celkem 12 přízemních bungalowů rozmístěných v tropické zahradě potěší milovníky soukromí. V každém bungalovu jsou umístěny dva samostatné pokoje (celkem tedy k dispozici 24 pokojů, každý z nich o velikosti 57 m2 s kapacitou 2 osoby, s manželskou postelí nebo 2 oddělenými). Nadstandardní vybavení oproti ostatním kategoriím: WiFi, župany a přezůvky, venkovní vana z přírodního kamene.

Rodinný Suite celkem 12 pokojů o velikosti 53 m2, s kapacitou 4 osoby, najdete tu manželskou postel a 2 oddělené postele. Suite se skládá ze dvou oddělených ložnic. Stejné vybavení jako Bungalovy. Také vlastní balkón s výhledem do zahrad a na moře.

Executive Apartment v resortu celkem 4 pokoje o velikosti 80 m2, s kapacitou 4 osoby. Skládají se z dvou samostatných ložnic a obývacího pokoje (má jednu manželskou a dvě oddělené postele). Pokoje mají stejné vybavení jako Rodinný Suite. Také vlastní balkón.

 

 • dovolená snů 134 pokojů v 6 kategoriích
 • dovolená snů v každém pokoji najdete: TV, minibar, kávovar/ rychlovarná konvice, telefon, klimatizace, fén, bezpečnostní schránka, žehlící prkno a žehlička (na vyžádání), kuřácké/ nekuřácké pokoje
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů All inclusive

Restaurace Café Blue Lagoon tato restaurace má otevřeno 24 hodin denně a pochutnáte si zde na vietnamské či západní kuchyni. Po 6 večerů zde hraje živá tradiční hudba. Snídaně jsou formou bufetu podávány od 6:30 do 10:00 hod. a menu á la carte je k dispozici po celý den. Jako speciální akce pro hosty je každé pondělí, středu a pátek pořádán vietnamský trh s mořskými plody (možná změna dne v závislosti na dostupnost produktů).

Restaurace Sun Terrace restaurace nacházející se u bazénu, kde si můžete dát lehké občerstvení a obědy v době od 11:00 do 17:00 hod. denně. Každý sobotní večer a až 4x týdně v hlavní sezóně si můžete pochutnat na grilovaných pokrmech formou bufetu. Během grilování si užijete vystoupení skupiny Stardust z Filipín. Otevřeno má denně od 8:30 do 18:00 hod.

Bar Waterfall Lounge bar nacházející se v centru resortu, najdete tu 2 biliardy a něco k pití a snědku si tu dáte od 17:00 do 01:00 hod.

 


Nahoru