Vietnam

Vinpearl Resort & Golf *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Vinpearl Resort & Golf vhodný pro golfisty, rodiny s dětmi, které mají rádi život. Jde o dvě velké budovy zasazené do tropické vegetace na ostrově Hon Tre, který leží v zálivu naproti městu Nha Trang. Spojení je z města zajištěno kabinovou lanovkou (zhruba 15 minut), nebo lodí, která jezdí každých 30 minut (cesta trvá 10 min). Přístav i nástupní stanice lanovky jsou zhruba 5 km od centra Nha Trang. V přístavu je hotelová recepce, kde jsou při příjezdu klienti odbaveni, je jim přidělen konkrétní pokoj a zajištěn odvoz zavazadel. Po příjezdu na ostrov následuje krátký, cca 5-ti minutový transfer golfovým vozítkem do hotelu. Písečná pláž lemuje pobřeží v zálivu a pokračuje podél hotelu a golfového hřiště. Služby recepce jsou k dispozici i přímo v jednotlivých budovách resortu. Hlavní budovy jsou doplněny vilami s pokoji. Ideální doba pro relaxaci je po celý rok až na období listopadu a prosince.

 • Hotel poblíž rušného Nha Trang, ale na ostrově v klidu
 • 18-ti jamkové golfové hřiště
 • Sportovní vyžití ve spoustě forem

 • Vhodné pro rodiny i aktivní dvojice
 • Lanovkou do hotelu, největší bazén v Asii
 • Zábavný park s akváriem a kinem

Vinpearl Resort se pyšní několika nej a ty se týkají nejdelší lanovky přes moře na světě, největší a nejmodernější bazén v Jihovýchodní Asii (5.000m2). Nesmí chybět ani věhlasné wellness služby, několik luxusních restaurací.

Unikátní je i vlastní zábavní park s akváriem, kinem a dalšími atrakcemi. Do komplexu zapadá i 18-ti jamkové golfové hřiště. Rodiče ocení dětský klub. Prostě o zábavu je dokonale postaráno a to pro celou rodinu.

Ze sportů zde okusíte stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, denní aktivity jako například aerobik, vodní gymnastika apod., fitness, vodní sporty na pláži a potápění (za poplatek).

Ve Vinpearl Resort je k dispozici wellness nabízející masáže, vířivku a saunu (za poplatek). Na ostrově se nachází velký zábavní park, kde najdeme pouťové atrakce, bazény, skluzavky a mnoho dalšího. Vstup pro hotelové hosty zdarma.

Místní golfové 18-ti jamkové hřiště se vine podél bílé pláže údolím. Jde o první ostrovní hřiště ve Vietnamu splňující mezinárodní standard. Od každé z jamek je krásný výhled na oceán. PAR 71.

Pokoje začínají od kategorie Deluxe (s možnostmi výhledu na hory, do zahrady a na moře) jsou o velikosti 32m2 a vybaveny jsou lůžkem o velikosti Queen, sadou na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, TV s 50-ti kanály, minibarem, trezorem, klimatizací, koupelnou se sprchou a balkónem.

Další variantou pro rodiny jsou Grand Deluxe pokoje a Suity o velikosti 60m2 s lůžkem navíc, dále jsou k dispozici pokoje v zahradních vilách Villa Garden View nebo Villa Ocean View o velikosti 49m2. Pokoje ve vilách doporučujeme pro příznivce většího klidu a relaxace. Vybavení je stejné.

 • dovolená snů 485 pokojů a vil
 • dovolená snů lůžko velikosti Queen, kávovar, Wi-Fi, TV, minibar, trezor, klimatizace
 • dovolená snů hory, zahrada, moře
 • dovolená snů snídaně

V hlavní hotelové restauraci jsou servírovány snídaně formou švédských stolů. Během dne a večera si může dopřát kulinářských specialit místní i mezinárodní kuchyně v jedné ze 4 restaurací. Dvě hlavní restaurace naleznete v hlavních budovách, stejně tak jako dva klasické bary. Dále pro větší romantiku jsou připraveny restaurace na pláži a v zahradě. U bazénu se můžete osvěžit koktejlem či drobnou svačinou.

Základní koncept stojí na formě snídaní.

Příklad cenové kalkulace

Dvojice, 8 nocí + cesta (červenec), snídaně

Cena pro na osobu:

 • ubytování v dvoulůžkovém Deluxe pokoji na hory 3.750,-Kč x 8
 • optimální cena letenky Praha – Nha Trang – Praha 22.000,-Kč
 • transfery autem, místní asistence 1.000,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 53.000,-Kč


Nahoru