Furama Resort Danang se nachází přímo na bílé písečné pláži 7 km od centra Danangu, kde je také letiště. Let ze Saigonu či Hanoje sem trvá zhruba hodinu. Za nákupy do Hoi An to je cca 30 min autem. Tento hotel je považován za TOP ubytování ve Vietnamu. Furama Resort je určen převážně pro náročnou klientelu vyhledávající to nejlepší ubytování, co Danang a okolí nabízí. Jeho pláž opravdu stojí za návštěvu. Ideální dobou pro návštěvu je březen až srpen.

 • Luxusní resort v Danagu s nejlepší pláží v okolí
 • Ideálně  březen – srpen (září – únor zimní období, velké vlny více prší)
 • Masážní centrum se saunou
 • Bazén v perfektní 20 let pěstěné zahradě
 • Vodní sporty včetně výletů katamaránem (letní období březen – srpen)
 • 5 minut od 18-ti jamkového golfového hřiště (4x v Danang)
 • Vilový komplex 3 nebo 4 ložnice

Prvotřídní vybavení a špičkový servis hotelu je na nejvyšší úrovni, proto sem každoročně přijíždí turisté z celého světa. Furama Resort je vyhlášený i mezi smetánkou a politickými špičkami Vietnamu. Každoročně se umísťuje na předních místech soutěží týkající se servisu a luxusu. Hotel je vybaven 3 restauracemi, 3 bazény, saunou, business centrem, masážním salónem a salónem krásy. Pro rodiny s dětmi je důležitou součástí servisu i hlídání dětí, čistírna oděvů.

Resort Furama organizuje nepřeberné množství sportů a výletů. Vodní sporty – plavba na katamaránu, windsurfing, kajaky, aqua cyklistika, vodní lyžování, jízda na banánu, potápění i výlety za šnorchlováním atd.

Další aktivity: TaiChi, tennis, volejbal, stolní hry, kino, fitness centrum, hlídání dětí, lekce vaření, výlety na člunu, rybaření, potápění, cyklistika atd. Vydat se můžete na jeden z výletů: Da Nang, Marble Mountains, Ba Na Hill Station, Hoi An, My Son Valley, Hue, Phong Nha Caves a jiné.

Samostatnou kapitolou je obliba tohoto resortu golfisty. Je jen 5 minut jízdy od dvou 18-ti jamkových hřišť (celem 4 v Danangu) Montgomerie Links Vietnam a Danang Golf Club se kterými Furama Resort spolupracuje.

Všech 198 pokojů je vystaveno ve francouzském stylu za použití prvků vietnamské kultury. Ke komfortu místních pokojů náleží mramorová koupelna s moderním nádechem, telefon s přímou volbou, rádio a televize, minibar, fén, klimatizace, servis pro přípravu kávy a čaje, trezor, připojení k internetu (za poplatek) a na vyžádání adaptér.

Pokoje jsou odstupňovány svým komfortem od Superior, přes Deluxe až po Suity. Vždy ve volbě do zahrady, lagoon (výhled na bazén) či směrem na moře.

Pokoje Superior jsou od 40 m2 plus 11 m2 balkón či terasa.

Deluxe pokoje jsou o maličko větší 44 m2 a

Suity pak něco přes 80 m2.

 

 • dovolená snů 198 pokojů, 7 typů pokojů
 • dovolená snů telefon, rádio, TV, minibar, fén, klimatizace, kávovar, trezor, Wi-Fi
 • dovolená snů moře i zahrada
 • dovolená snů snídaně

V hotelových restauracích si můžete pochutnat jak na asijské, tak i na mezinárodní kuchyni. Jedna z restaurací je zaměřena čistě na italskou kuchyni. Chuťové potěšení bude umocněno volbou mezi restauracemi v hlavní budově laděné do francouzského stylu, přírodní restauraci na pláži, klimatizovanou restauraci s tím nejlepším vietnamským jídlem a několika bary.

Hlavní koncept stojí tak jako v celém Vietnamu na snídaních. V hotelových restauracích i v Danangu se vždy dostatečně a kvalitně najíte.

Příklad cenové kalkulace

Dvojice, 7 nocí + cesta (září), snídaně

Cena pro na osobu:

 • ubytování v dvoulůžkovém pokoji Superior do zahrady 3.600,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Da Nang – Praha 22.000,-Kč
 • transfery autem, místní asistence 1.000,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 48.200,-Kč


Nahoru