Vietnam

Evanson Ana Mandara *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Komfortní hotelový resort Evanson Ana Mandara, patřící do řetězce luxusních hotelů Evason, leží přímo na písečné pláži Nha Trang, v blízkosti slavného bulváru Tran Phu. Je to ideální místo pro náročné co hledají luxus a klid resortu, ale v dosahu rušného centra. Do letoviska k obchodům a restauracím je to cca 15 minut chůze. Jako jediný hotel v letovisku Nha Trang je umístěn přímo na pláži a díky bujné vegetaci v zahradě je dostatečně hlukově izolovaný od rušného centra. Ideální doba pro relaxaci je po celý rok až na období listopadu a prosince.

 • Klidná oáza luxusu v centru dění v Nha Trang
 • Pouze 17 vil v zahradě
 • Vinný sklep
 • Tři hotelové restaurace
 • Hotelové Spa i možnosti výletů
 • Vodní sporty i hlídání dětí

Evason Ana Mandara Resort organizuje spoustu výletů a aktivit. Na hotelové pláži naleznete sportovní vybavení pro nejrůznější sporty.

The Six Senses Spa představují speciální léčbu společně se širokou nabídkou tradičních terapií. Lázně nabízejí opravdu relaxační a revitalizující obnovení rovnováhy těla. Vyškolené terapeutky Vás provedou cestou wellness procedur a různými léčebnými technikami, při nichž jsou využívány pouze přírodní produkty.

Milovníci potápění zde také naleznou své místo, resort má k dispozici PADI základnu.

V blízkosti naleznete i 18-ti jamkové golfové hřiště jenž je na ostrově v zálivu u Vinpearl Resort and Golf.

 

Letovisko Nha Trang

Nha Trang nabízí celoročně kombinaci přírody s klidnými vodami oceánu. Nha Trang skýtá návštěvníkům nejen rušnější město, ale i klid okolních ostrůvků s jedinečnými plážemi. Pláž je dlouhá 6 km a můžete si na ní užívat nejen sluníčka, ale i skvělé obsluhy plážových barů a dalších služeb – masáží, kosmetiky … Zdejší tyrkysová voda vám může nabídnout kromě koupání i šnorchlování a potápění. Těmto sportům se nebudete moci věnovat v měsících listopad a prosinec, kdy do oblasti přicházejí úporné deště. Velmi populární jsou v Nha Trangu výletní plavby, při kterých se můžete zastavit na jednom z více než 70 ostrůvků.

Přímo ve městě můžete navštívit zdejší hlavní katedrálu (architektonicky zajímavě řešenou pagodu Long Son, Pasteurův institut, místní muzeum nebo galerii. Pouhé dva km severně od Nha Trangu se tyčí věže Po Nagar, které byly zbudovány v období od 7. do 12. století národem Čamů.

Pouze 17 vil je rozprostřeno v zahradě, které zahrnují celkem 74 pokojů. Rozlišuje se pět druhů ubytování:

Garden view Villa (48 m2) – lze propojit Deluxe Sea view pokojem vnitřními dveřmi

Superior Sea view Villa (50 m2),

Deluxe Sea view Villa (52 m2)

Deluxe Beachfront Villa (57 m2). Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, minibarem, sejfem, fénem, sadou na přípravu čaje a kávy a klimatizací.

Pro nejnáročnější je Ana Mandara Suite (65m2) – velké dvojlůžko (king size bed), prostorná koupelna se soukromou zahradou, vanou, oddělenou sprchou a venkovní dešťovou sprchou, jacuzzi, soukromá terasa, přímý přístup na pláž, klimatizace s individuálním ovládáním, stropní větrák, psací stůl, IDD telefon, trezor, vysoušeč vlasů, satelitní televize (mezinárodní kanály), DVD přehrávač (DVD půjčovna), bezplatné připojení k internetu (na vyžádání), 24h servis, minibar, potřeby na vaření kávy a čaje, noviny každý den (na vyžádání).

Pavilóny jsou postaveny s citem tak, aby připomínaly architekturu tradiční vietnamské vesnice, využity jsou především přírodní materiály.

 • dovolená snů 74 pokojů, 5 kategorií
 • dovolená snů klimatizace, větrák, psací stůl, postel King-size, TV s mezinárodními kanály, DVD, fén, trezor, internet, minibar, kávovar
 • dovolená snů na moře i do zahrady
 • dovolená snů snídaně

V hotelu jsou tři restaurace nabízející vietnamskou a mezinárodní kuchyni, tři bary, vinný sklípek, dva bazény, butik, knihovna, internet, bus do centra, business centrum, hlídání dětí od 4 -11 let, čistírna a prádelna, obchůdky nebo půjčovna kol a motocyklů.

Stravování je tak jako všude v Asii na bázi snídaní formou švédských stolů. Výborně se najíte v hotelových restauracích i venku ve městě.

Příklad cenové kalkulace

Dvojice, 7 nocí + cesta (červenec), snídaně

Cena pro na osobu:

 • ubytování v dvoulůžkové Garden View Villa 4.800,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Nha Trang – Praha 22.000,-Kč
 • transfery autem, místní asistence 1.000,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 56.600,-Kč


Nahoru