Hoi An Beach Resort má zajímavou polohu mezi řekou a pobřežím. Pláž odnesl hurikán v roce 2014. Resort je oddělen klidnější silnicí od pobřeží. Hlavní sezóna zde začíná v únoru a končí zářím. V zimním období se v Hoi An nedá koupat jsou veliké vlny a to zejména říjen – prosinec. Resort je vhodným startovacím místem pro výlety do Hoi An, Danang a okolí. Můžete se sem vydat za relaxací spojené s nákupy kvalitního oblečení, poznání historie i jen samotného lenošení. Z resortu jezdí několikrát denně autobus do 4 km vzdáleného města Hoi An a také na pláž. Letiště Danang je jen zhruba 35 km.

 • Vhodné pro ty co chtějí kvalitnější ubytování při zastávce v Hoi An
 • Několikrát denně transfer na 3 km vzdálenou pláž
 • 4 km od historického centra Hoi An

 • Hotelové lázně i dětský klub
 • Výhled do zahrady, na řeku i na moře
 • Resort je přes silnici u moře (bohužel pláž byla v roce 2014 zničena hurikánem)

 

Zdarma hosté mohou využívat fitness centrum, zahrát si biliard, volejbal, zaplavat si ve dvou venkovních bazénech, zajet si do města.

Dále je k dispozici praní prádla, směnárna, půjčovna aut, půjčovna kol. Relaxaci zajišťují místní lázně.

Během pobytu můžete zajít na hodiny vaření či Taichi.

Město Hoi An, jenž je zapsáno v seznamu UNESCO vás omámí svoji jedinečnou atmosférou. Večer se mění na město lampiónů. Prohlídka města vám zabere zhruba půl dne a je nejlépe ji absolvovat pěšky nebo na kole. Město je známé i svými kulinářskými specialitami a hlavně neuvěřitelnému množství krejčovských dílen, kde si můžete do druhého dne nechat zhotovit oblek na míru (večerní šaty se dají pořídit od 15 dolarů, smoking stojí 18 dolarů, kalhoty 10 dolarů, letní šaty 8 dolarů). Ideálně strávený den v Hoi An tedy začíná návštěvou krejčovství, kde si z katalogů vyberete žádaný model nebo předložíte vlastní návrh. Pak se vydáte do města, odpoledne se stavíte na zkoušku, dáte si večeři a večer si vyzvednete hotové oblečení. Díky velké konkurenci odvádějí všechna krejčovství práci na vysoké úrovni.

Nedaleko Hoi An se nachází je další památka UNESCO a to My Son – poničený chrám starověké říše Čapa. Po válce s USA, kdy bylo toto místo základnou Vietkongu, zbyly jen věže poničené bombardováním. I tak stojí za návštěvu. Při delší návštěvě můžete i na památky v Hue.

Nejideálnější dobou k návštěvě je druhá polovina února až konec května. Červen až srpen je suché období, ale průměrné teploty se drží kolem 30°C.

Celkem 121 kvalitně zařízených pokojů ve vietnamském, japonském či francouzském stylu jsou většinou orientovány směrem na řeku nebo do zahrady. Všechny pokoje mají klimatizaci s vlastním ovládáním, minibar, telefon s přímou volbou, TV, WI-FI, trezor, servis pro přípravu kávy a čaje. V koupelně je samozřejmostí fén, koupelnové prádlo i pantofle.

Vybírat můžete mezi pokoji :

Deluxe s výhledem do zahrady o rozloze 45 m2 v hlavní budově

Deluxe s výhledem na řeku o rozloze 55 m2.

Blíže k moři jsou pak pokoje jménem Seaside villa, které jsou vždy 4 v jednom pavilonu (65 m2) – výhled přes silnici na pobřeží, obdobné jsou i River villa.

A pro rodiny či větší fajnšmekry je k dispozici 130 m2 River view suite s oddělenou obývací částí a ložnicí.

 • dovolená snů 121 pokojů
 • dovolená snů klimatizace, minibar, telefon, TV, Wi-Fi, trezor, kávovar, fén
 • dovolená snů zahrada, řeka i moře
 • dovolená snů snídaně

Přímo na pláži je bar pro plné pohodlí hostů (jezdí se mikrobusem). Hlavní restaurace Cua Dai je situované k řece. Její nabídka zahrnuje místní čerstvé ryby, vietnamskou i západní kuchyni. Je určena k podávání snídaní i odpolední a večerní nabídce z jídelního lístku. Na koktejl si můžete zajít k baru u bazénu či na pláži. Hotel je vhodný i k menším konferencím či k pořádání firemních akcí.

Základní koncept stojí na snídaních, tak jako všude ve Vietnamu. V Hoi An se určitě velice dobře najíte stejně jako v hotelu.

Příklad cenové kalkulace

Dvojice, 7 nocí + cesta (srpen), snídaně

Cena pro na osobu:

 • ubytování v dvoulůžkové Vile Seaside 2.200,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Da Nang – Praha 22.000,-Kč
 • transfery autem, místní asistence 1.000,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 38.400,-Kč

Petr T.

Dobrý den.

Moc Vám děkujeme za výborně zorganizovanou dovolenou, všechno proběhlo, tak jak mělo. Odvedla jste vynikající práci a určitě Vás doporučíme svým známým. Přeji hezký zbytek dne.

Program ve Vietnamu: Saigon, Mekong, Hoi An, Hue, Sapa, Halong Bay, Hanoj


Nahoru