Thajsko

Vijitt Resort Phuket ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Vijjit Resort Phuket je místem odpočinku, kde klid blahodárně působí na duši. Přírodní scenérie a výhledy z vil berou dech. Krajina v okolí resortu Vijitt je krásná plná zeleně a palem.

Thajští majitelé vybrali tuto část ostrova pro její klid a vytvořili tak ekologické útočiště s nezaměnitelným thajským kouzlem. Okolí je plné historie a oplývá autentickou thajskou atmosférou s přátelským personálem.

Luxusní vily s místním designem a přírodními materiály poskytují dostatek prostoru a moderního stylu. Mnoho samostatných vil má svůj vlastní bazén a také poskytují výhled do zátoky Chalong. Vijitt Resort je ideálním místem pro rodinnou dovolenou i odpočinek pro dvojice.

 • resort složený jen z prostorných vil
 • ekologický koncept s bujnou zahradou
 • varianty vil i s vlastním bazénem
 • vynikající kuchyně s možností až plné penze
 • dětský klub i spa
 • možnost výletů
 • velmi mělké moře nevhodné k plavání

Vijitt Resort je v blízkosti dvou pláží Friendship Beach a Rawai Beach. Pláž Friendship se vyznačuje svou odlehlostí a krásnými výhledy na zátoku Chalong na ostrovy Lon a Coral. Moře je zde mělké a skrývá pestrý podmořský svět s hvězdicemi, krabi a koráli. Oblíbenými aktivitami jsou rybaření, jízda na kajaku a kite surfing.

Rawai Beach je klidným prostředím s překrásným výhledem. Není příliš vhodná na plavání, spíš si v její blízkosti užijete posezení v restauraci.

Hotel se snaží klientům nabídnou i možnost aktivní dovolené, proto má k dispozici Rotunda Club a samozřejmě recepci, kde získáte informace o aktuálních zajímavostech v okolí a také několik variant výletů. Za zmínku stojí botanická exkurze, výuka thajského boxu, exkurze co výroby kaučuku.

Své tělo pak můžete nechat relaxovat v místních hotelových lázních.  Rodiny rády využijí služeb dětského klubu. Samozřejmostí je bazén.

Většina vil je umístěna tak aby měla výhled na Andamanské moře. Jen nejlevnější kategorie Deluxe vil má výhled do zahrady resortu. Všechny vily jsou konstruovány tak aby zaručovali soukromí a byli obklopeny zelení. Vyznačují se jižní thajskou architekturou s rustikálními dřevěnými taškami, tím se dobře prolínají s krajinou a zapadají do zahrady. Minimalistické interiéry s týkovým dřevem krásně kontrastují s bílými a krémovými prvky.  Pro opravdový luxus doporučujeme vily s bazénem.

Deluxe vila je ve třech cenových relacích. A to podle umístění Deluxe Garden, Deluxe Seaview a Deluxe Beachfront. Jejich rozloha činní 70 m2. Jsou oázou klidu v thajském stylu s vysokými stropy, okny, jenž dovolují sledovat okolí, prostornou terasou, koupelnou s vanou, manželským lůžkem a samostatnou šatnou. Venku oceníte sprchu za bambusovým plotem a lehátka na terase.

Deluxe Pool vila zaujímá již 100 m2 a pyšní se vlastním bazénem. Jinak vybavení vily je stejné jako v kategorii Deluxe.

Prime Pool vila tato vila je řešena do patra. Její rozloha je 178 m2. Vila má obývací pokoj a oddělené ložnice. Ideální pro rodiny s dětmi.

Dalšími nejluxusnějšími a nejprostornějšími kategoriemi vil jsou Two-Bedroom Pool vila (182 m2) a Vijitt Pool vila (162 m2).

 • dovolená snů 92 vil, 7 typů
 • dovolená snů Wi-Fi, TV, telefon, trezor
 • dovolená snů zahrada, oceán
 • [akce] bonusy pro novomanžele
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Stravování je jednou z klíčových služeb resortu Vijitt. Thajská jižní kuchyně je darem pro tento resort. Její chutě, vůně i barevnost se objevuje v místním menu šéfkuchařů.

Dvě restaurace a tzv. in-villa dining se zaměřují na nejlepší místní suroviny, biopotraviny, bylinky a zeleninu z vlastní zahrady a ovoce jako mango, sapota či kešu oříšky. Plážový bar s krásnými výhledy na moře vás osvěží koktejly.

Nedílnou součástí místní gastronomie je vinotéka se spoustou druhů vín. Hosté Vijitt Resort Phuket také mají možnost vychutnat si privátní večeři přímo na vile.

The Savoury pestré snídaně formou bufetu, celodenní možnost stravování a kombinované á la carte a bufetové večeře jsou podávány v jemné prostředí s výhledem na bazén s nekonečným okrajem, pláž Friendship a záliv Chalong.

Baan Vijitt vlajková restaurace sídlí v čínsko-portugalské budově a zachovává nejen originální prvky z doby před 50 lety, ale také představuje místo s tradičními thajskými specialitami, které mají mnohdy moderní vzezření.

Beach Bar a Chalong v těchto dvou barech si objednáte nejen lahodný drink, ale i drobné občerstvení u pláže a u bazénu resortu.


Nahoru