Resort Gold Zanzibar se nachází na tropické pláži Kendwa na severozápadním pobřeží ostrova Zanzibar, přibližně 55 km od mezinárodního letiště. Tato lokalita jako jedna z mála na Zanzibaru není ovlivněna výrazným odlivem. Resort nabízí dovolenou plnou relaxace a regenerace, ale také různé možnosti pro akčnější zábavu, například exkurze, potápění, plavbu na katamaránu, či windsurfing.

 • super lokalita severozápadní pobřeží bez výrazného odlivu
 • lepší čtyřhvězdička
 • rozsáhlá rekonstrukce 2022 včetně pokojů a vil
 • léto 2024: postupná rekonstrukce interiérů (za chodu)
 • ubytování v pokojích či vilách
 • romantická dovolená pro dvojice
 • větší pokoje i pro rodiny s dětmi
 • od polopenze až po AI
 • důraz na kuchyni
 • plážové vily s bazénem

Pobyt v hotelu Gold Zanzibar nabízí dovolenou plnou relaxace a regenerace v lázních s několika léčebnými pavilony, ale nabízí také různé možnosti pro akčnější zážitky. Na místě si lze zajistit různé exkurze (plavby lodí, apod.) a zabavit se můžete například plavbou na katamaránu nebo windsurfingem. K dispozici je i potápěčské centrum a fitness centrum.

 • Venkovní bazén
 • SPA – 7 léčebných pavilonů, Jacuzzi vířivky, posilovna (fitness)
 • Exkurze – plavby lodí, plavby při západu slunce, rybaření
 • Vodní sporty – potápění, šnorchlování, katamarán, kanoe, windsurfing

Služby: obchůdek, WiFi zdarma, konferenční centrum, prádelna a čistírna, hlídání dětí

Na výběr je 6 typů ubytování, které se vyznačuje moderním a elegantním designem, vyřezávaným nábytkem a bílo-zlatými barvami.

Deluxe Garden pokoj (14) – 70 m2 – Pokoje jsou umístěny v přízemí, s výhledem do tropických zahrad, možnost vzájemného propojení dvou pokojů pro větší rodiny. Kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti.

Deluxe Ocean View pokoj (38) – 70 m2 – buď v přízemí nebo v patře, výhled na oceán. Možnost vzájemného propojení dvou pokojů pro rodiny. Kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti.

Suite (dříve Beach Suite) (7) – 90 m2 – nacházejí se blíže k pláži, přímý vstup na pláž přes terasu. Navíc oproti nižším kategoriím ubytování mají DVD, CD, Nespresso kávovar. Ubytuje až 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé, 2 děti a infanta.

Suite Pavilion (dříve Beach Suite Pavilion) (5) – 90 m2 – přímý vstup na pláž, rovněž poblíž venkovního bazénu. Soukromý altánek s posezením (lehátka, stůl a židle například k privátní večeři či četbě..). DVD, CD, Nespresso kávovar. Ubytuje až 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé, 2 děti a infanta.

Jungle Vila (5) – 200 m2 – vily umístěné v zátiší zahrady tak, aby bylo zaručeno maximální soukromí. Každá vila má 2 samostatné ložnice, 2 koupelny a otevřený obývací pokoj. U každé vily se nachází také bazén. Po celou dobu máte k dispozici osobního sluhu a vyhrazenou oblast na pláži. Tyto vilky jsou vhodné jak pro páry, tak i pro rodiny či větší skupiny přátel.

Luxury Beach Vila (dříve Beach Vila) (3) – 200 m2 – vily jsou po kompletní rekonstrukci v roce 2022, umístěné přímo na pláži s otevřeným výhledem na oceán nabízejí luxus, komfort a soukromí. 3 vily reprezentují 3 duše prolínající se v Gold Zanzibar – arabská, africká a italská. Každá vila má 2 ložnice, 2 koupelny, velký obývací pokoj a vlastní bazén s přímým vstupem na pláž. Na terase je také nově jacuzzi. K vile náleží servis butlera.

 • dovolená snů 72 pokojů v 6 kategoriích (pokoje / Suite / vily)
 • dovolená snů klimatizace, stropní větrák, koupelny s vanou a sprchovým koutem, fén, telefon, minibar, prostor k sezení, sejf, TV, servis na přípravu čaje a kávy. Každý pokoj má vlastní verandu
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů polopenze, All Inclusive, Gourmet All Inclusive

Na výběr je zde široký sortiment jak mezinárodní, tak místní kuchyně (buď formou bufetu, tematických bufetů, nebo À la carte). Navštívit můžete hlavní restauraci Kilimanjaro nebo restauraci na pláži Gold; hlavní bar (Sultan Bar) nabízí drinky a tropické koktejly a je příhodným místem pro pozorování západu slunce. Občerstvit se můžete i přímo na pláži (Ocean Dhow Bar).

Jelikož Gold Zanzibar patří pod italského majitele, veliký důraz je kladen na kuchyni. Od září 2024 v resortu nechybí ani pravá trouba na pizzu dovezená rovnou z Itálie, stejně tak jako originální italské ingredience.

Kilimanjaro Restaurant hlavní restaurace – snídaně (bufet) 7:30 – 10:00, večeře 20:00 – 21:30 (tematické bufety nebo a la carte)

Gold Restaurant – À la carte restaurace na pláži s výhledem na oceán, je otevřena od 19:30 do 21:30, nabízí rybí speciality a místní koření

Sultan Bar hlavní bar otevřený celý den mezi 7:30 – 00:00, krásné místo k pozorování západu slunce

Ocean Dhow Bar (občerstvení na pláži, od 7:30 do 00:00) – lehké svačinky, drinky, tropické koktejly

All Inclusive zahrnuje: snídaně, oběd, večeře v hlavní restauraci Kilimanjaro, voda, džusy, nealkoholické nápoje, místní pivo, vybraná vína, koktejly, americká káva, espresso, cappucino a čaj, odpolední svačina v 17:00, minibar (doplňován 1x denně). All Inclusive balíček (nápoje) je k dispozici denně mezi 10:00 – 23:00.

All inclusive nezahrnuje: premiové značky alkoholu, výběr vín z vinného lístku, restaurace A la carte, 

Večer je vyžadován dress code. Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.  

Příklad cenové kalkulace

Dovolená na ostrově Zanzibar na 7 nocí + 2 noci cesta (červenec, září-prosinec), 2 osoby, polopenze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Deluxe Garden 6.480,-Kč x 7 
 • 20% sleva při rezervaci min. 60 dnů předem
 • optimální cena letenky Vídeň – Zanzibar – Vídeň 22.000,-Kč 
 • transfer autem do hotelu a zpět 2.080,-Kč
 • asistence místního partnera 300,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji s polopenzí 60.710,-Kč

Příplatek za All Inclusive 2.020,-Kč / os. / den

Miloš K.

Moc děkujeme za perfektní servis – jste o hodně mílových kroků před ostatními, udržte si tento standard nadále – přejeme spousty pozitivních klientů, jako jsme my 👏 Hakuna Matata, Pole Pole po Zanzibarsku


Nahoru