Nejlepší hotely

Outrigger Mauritius *****

Po celkové opravě se otevřel na jaře 2014 pětihvězdičkový resort Outrigger Mauritius. Jeho předností je perfektní pláž.

The Oberoi Mauritius ******

Resort zachycuje ducha ostrova, kdy kombinuje svou přírodní krásu a rafinovaný luxus. Vily s důrazem na soukromí. Vhodné po celý rok.

Maritim Resort Mauritius *****

Maritim Balaclava je ideální pro svatební cestu nebo přímo pro svatbu. Severozápadní pobřeží je vhodný celý rok.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Privilege s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), akční letenka z Prahy či Vídně, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 9.4.-30.4. a 1.9.-30.9.2018 s rezervací do 30.4. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

49.440,- Kč os. All Inklusive

Dusit Thani *****

Dusit Thani Maldives představuje laskavost a pohostinnost thajské kultury v bezkonkurenčním luxusu Malediv. Ostrůvek je jedinečné místo zapsaný na seznam UNESCO.

6 nocí v dvoulůžkové vile na pláži + cesta 2 noci (9 dní dovolené), snídaně, letenka v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. let a člunem, ČJ delegát. Platí v termínu 9.4.-30.9.2018. Příplatek na polopenzi 13.260,- Kč os. / pobyt. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možný jiný počet nocí.

61.270,-Kč os. snídaně

LUX South Ari Atoll *****

Pětihvězdičkový LUX South Ari Atoll je jedním z top resortů na Maledivách. Jeho koncept je nejširší co do sportovního vyžití včetně potápění na Maledivách.


Nahoru