Dusit Thani Maldives se nachází na ostrově Mudhdhoo na atolu Baa – první světové biosférické rezervaci UNESCO na Maledivách. Při troše štěstí zde potkáte nejen pestrobarevné rybky, ale třeba i magicky se vznášející mantu. Z hlavního města Malé vás sem za pouhých 35 minut dopraví hydroplánem. Je možné využít i vnitrostátní let, který trvá 25 minut a z místního letiště Dharaanvdhoo se za asi 10 minut plavby rychlým člunem dostanete do resortu Dusit Thani.

Luxusní plážové i nadvodní vily a rezidence jsou připraveny pro hosty, kteří na ostrově hledají dobrodružství, skvělé jídlo a odpočinek. Útes kolem ostrova je plný podmořského života. V Devarana Spa si přímo pod kokosovými palmami můžete užít dokonalou relaxaci. 

Podívejte se na video Dusit Thani. 

 • Leží v UNESCO atolu Baa
 • Jedinečný podmořský svět včetně mant kousek od vil
 • Vily na pláži i nad vodou
 • Jeden z největších bazénů na Maledivách

 • Komorník Vám splní každé přání
 • Cesta hydroplánem i letadlem (možné večerní transfery)
 • Varianty od snídaní až po All Inclusive

Bonusy pro novomanžele 

Více o nabízených slevách ↓

Svatební cesta (min. 4 noci pobytu):

 • šumivé víno, koš plný ovoce a čokolády, romantická výzdoba pokoje (1x za pobyt)
 • dort 
 • platí pro pobyty do 12-ti měsíců od svatby, potřeba je doložit oddací list

Resort Dusit Thani je postaven v thajském stylu, jenž se snoubí s prvky Malediv. Nachází se poblíž biosférické rezervace na seznamu UNESCO Hanifaru Huraa, jenž je proslulá výskytem neškodných, ale obrovitých žraloků velrybích a mant. Nejlepší sezóna je mezi květnem a listopadem. Je to místo pro náročné potápěče a milovníky šnorchlování. Ostrůvek, na kterém se resort nachází, je kolem dokola obklopený reefem. Vybavení na šnorchlování je k zapůjčení zdarma na celou dobu pobytu. 

Pro kondiční plavání je vhodný bazén o rozloze 750 m² (jeden z největších na Maledivách). Dále zde oceníte fitness včetně trenérů, jóga instruktory, dva tenisové kurty osvětlené i pro večerní hru. Na dobu pobytu máte k dispozici zdarma kola na dopravu po ostrově. Nechybí ani běžecká trasa napříč ostrovem.

Místní specialisté se věnují ochraně zdejší přírody, máte možnost se také zapojit.  Můžete si domluvit procházku po ostrově s výkladem, v potápěčském centru si domluvit nějaký ten ponor či výlet lodí. V nabídce je i široká škála motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů.

Dětský klub a hřiště ocení rodiče i jejich děti. Devarana Spa jsou lázně umístěné přímo do korun stromů. Nepřetržitě je hostům k dispozici i rezidentní lékař jenž funguje na zavolanou. 

Pětihvězdičkový resort na Maledivách s elegantním thajským interiérem, moderními vymoženostmi a soukromím na luxusních plážích – to je Dusit Thani Maldives. V tomto dokonalém ráji si můžete vybrat ze sbírky vil a rezidencí nad vodou i na pláži.

Dvouložnicové rodinné vily jsou určeny početnějším rodinám, milovníci nadvodního bydlení mají na výběr z unikátních nadvodních vilek a dvojice si mohou vybrat z plážových vil s bazénem i bez bazénu. Celkem jich tu najdete 94. Nabízejí opravdové pohodlí, jsou velmi velkoryse prostorově řešené a od sebe dostatečné oddělené tak, aby měl každý host pocit soukromí.

Beach vila je luxusní plážová vila s moderním vybavením. Je obklopena tropickou flórou a najdete ji u pláže v severní části ostrova. Rozkládá se na 122 m2 a patří k ní soukromá terasa s výhledem na oceán a přímým vstupem na pláž. Maximálně pro tři dospělé. 

Beach vila s bazénem nabízí na 122 m² dostatek prostoru. Je umístěna v jihozápadní části ostrova. Vybavením je velmi podobná Beach vile, jen má navíc vlastní bazén, který je situovaný vzadu za vilou v rámci polovenkovní koupelny. Maximálně pro tři dospělé. 

Beachfront vila s bazénem má také rozlohu 122 m². Nachází se na severu ostrova. Pokud preferujete vilu na pláži s bazénem, doporučujeme tuto variantu, bazén je umístěn vpředu před vilou směrem k moři. Maximálně pro tři dospělé. 

Waterfront vila s bazénem stojí v křišťálových vodách tyrkysové laguny na jihozápadě a jihovýchodě ostrova. Na prostoru 150 m² kombinuje výhody plážových a nadvodních vil. Leží přímo u pláže a vstup do ní  je z pevniny, ale samotná vila už je posazená nad lagunou se vstupem z terasy přímo do moře. Na terase je soukromý bazén. Maximálně pro tři dospělé. 

Overwater vila s bazénem je to pravé pro vás, pokud hledáte klasickou nadvodní vilu jenž je dále od břehu a jednotlivé vily jsou propojeny z mola. Má rozlohu 180 m² a leží v severozápadní části ostrova. Terasa s přístupem po schůdkách do laguny nabízí i soukromý bazén. Maximálně pro tři dospělé. 

Dvouložnicová Family Beach vila s bazénem je elegantní stavba zasazená do krásné zahrady nabízející luxus a soukromí pro celou rodinu. Celková plocha 1625 m2 zahrnuje dvě ložnice, relaxační část, altánek určený pro stolování, prostornou terasu, soukromý bazén a tropickou zahradu. Obytné části 370 m2. Relaxujte společně nebo prozkoumejte pláž, která je jen pár kroků od vily. Maximálně pro šest dospělých. 

Dvouložnicová Beach rezidence s bazénem je majestátní dvoupatrová stavba, která nabízí kombinaci luxusu s pohodlím domova. Je ideálním místem pro rodiny nebo skupinu přátel. Na 560 m2 najdete prostornou hlavní ložnici s balkonem a výhledem na moře, další ložnici s oddělenými postelemi a terasou, vinný sklípek, kuchyňku a soukromý bazén. Maximálně pro šest dospělých. 

Přímo nad vodou se nachází dvouložnicový Overwater pavilion s bazénem. Rozkládá se na ploše 262 m2, má dvě ložnice, obývací prostor, vnitřní a venkovní jídelní část, vinný sklípek, kuchyňský kout a prostornou verandu se soukromým bazénem. Díky jeho strategickému umístění je z něj nádherný výhled na západ slunce. Maximálně pro šest dospělých. 

Tříložnicová Beach rezidence s bazénem nabízí pocit maximálního luxusu na ploše 690 m2. V prvním patře se nachází hlavní ložnice se  soukromou terasou. Druhou ložnici najdete v přízemí vedle obývacího prostoru. Z tohoto společného prostoru se vchází na terasu se soukromým bazénem a prostorem pro stolování. Tropická zahrada propojuje hlavní vilu s bazénem, altánkem, částečně otevřenou koupelnou s dešťovou sprchou a třetí ložnicí. Maximálně pro devět dospělých. 

Všechny vily nabízejí služby osobního komorníka, který vám bude k dispozici od 6:00 do půlnoci. Každý den můžete využít služby buginy a přečíst si mezinárodní tisk. Kromě toho jsou vily vybaveny minibarem, trezorem, TV, Nespresso kávovarem, příslušenstvím pro přípravu čaje, ovládáním osvětlení ovládání u postele a venkovní „dešťovou“ sprchou. Pitná voda v lahvích je doplňována denně. Připraveny jsou tu pro vás župany, pantofle, toaletní potřeby i vysoušeč vlasů. Wifi je zdarma. 

 

 • dovolená snů 94 vil, v 9 kategoriích
 • dovolená snů WiFi zdarma, komorník, klimatizace, minibar, Nespresso kávovar, rychlovarná konvice, televize, fén, sejf
 • dovolená snů na oceán
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze, Pure Indulgence (AI)

Dusit Thani Maldives propojuje bohaté možnosti restaurací se skvělými službami a úchvatným výhledem.

Hlavní restaurace The Market servíruje snídaně a večeře formou širokého bufetu. Během dne je k dispozici výběr z menu. Ochutnáte zde speciality z různých světových kuchyní.

Sea Grill je vhodná pro romantickou večeři nebo oběd. Specializuje se zejména na steaky a mořské plody, indickou kuchyni. 

Benjarong restaurace je umístěna nad vodou a specializuje se na Thajskou kuchyni. Pochutnáte si zde na obědu nebo večeři. 

Sand bar – hlavní bar u bazénu. Sala Bar – bar nad vodou v severní části ostrova.

Základní cena ubytování v Dusit Thani zahrnuje snídaně v hlavní restauraci The Market. Polopenze i plná penze zahrnuje všechny restaurace – večeře v The Market nebo Sea Grill / Benjarong. 

All Inclusive Pure Indulgence zahrnuje (platnost do 01/25):

 • snídaně v The Market restauraci
 • obědy 3-chodové menu v Sea Grill nebo Benjarong (á la carte)
 • večeře v The Market (bufet) nebo 3-chodové menu v Sea Grill / Benjarong
 • nápoje ve všech restauracích a barech dle otevíracích hodin z AI menu – vybrané alkoholické a nealko nápoje (pivo, vybrané druhy vína, tvrdého alkoholu, koktejly, džusy, voda, káva, čaj…)
 • mini bar na vile (doplnění 1x denně) – 4 piva, 10x nealko nápoj, 4x džus
 • půjčení kol
 • vstup do sauny, páry, studené a teplé jacuzzi v Devarana Spa (nutná rezervace)
 • wellness program aktivit (yoga, zvukové lázně & meditace)
 • vstup do posilovny, badminton hřiště, tenisové hřiště 
 • půjčení šnorchlovacího vybavení
 • organizované procházky a ostatní rekreační aktivity

AI zpravidla končí okamžikem check out v den odjezdu. Resort může podmínky AI bez upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (říjen-prosinec), 2 osoby, Pure Indulgence (All Inclusive)

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková Beach vila 16.950,-Kč x 7 nocí
 • 25% sleva při objednání do 30.9.2023
 • All Inclusive 7.490,-Kč x 7 nocí
 • optimální cena letenky Praha – Malé – Praha 23.000,-Kč
 • transfer hydroplánem 18.980,-Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inclusive: 184.430,- Kč

Kateřina K.

Naše dovolená na Maledivách proběhla od 6. do 16.3.2016. V této době byl resort návštěvníky naplněn cca z 50 %, prý to tak v této době bývá každoročně.  To nám s manželem vyhovovalo, protože jsme hledali odpočinek v klidu, bez zbytečného hluku… Rodiny s malými dětmi jsme potkali asi jen dvě a naštěstí byly ubytovány na druhé straně ostrova (mají zde zřízen i dětský klub). Pracovali zde lidé z celého světa, všichni velmi milí a přátelští. Zjistili jsme, že na ostrově se nachází nejvyšší bod Malediv s nadmořskou výškou 3,31 m a dále, že ostrov je zapsán v Unesco pro jeho nádherný podmořský svět. Každodenně jsme šnorchlovali mezi nepřeberným množstvím pestrobarevných ryb a druhů korálů, několikrát jsme měli štěstí na vodní želvy a na rodinku delfínů (19 ks), která několikrát proplula kolem naší vilky. Ubytování bylo luxusní, osobní komorník opravdu splnil jakékoliv přání, i když my jsme jich tolik neměli, protože nebylo, co vytýkat. S jídlem jsme byli také spokojení, bylo ho opravdu hodně a každý večer nabízeli jinou světovou kuchyni (asijskou, řeckou, italskou, francouzskou, barbacue, apod.). Rádi se vrátíme…


Nahoru