Resort Dhigali na Maledivách leží na atolu Raa. Byl nově otevřen teprve roku 2017 a jeho design je laděn do příjemně moderního stylu. Má velmi pohodovou uvolněnou atmosféru, zavděčí se milovníkům přirozeného luxusu. Ostrov je pokrytý spoustou bujné zeleně, budete milovat procházky podél pláže či vnitrozemím ostrova, dokonce je tu i kilometrový okruh pro běhavé nadšence. Kolem dokola ostrov lemují pláže s bílým pískem. O poznání hezčí je strana ostrova, kde se nachází Beach vily a vily s bazénem, jednoznačně preferujeme nad bungalowy. Jednotlivé vily jsou postavené s důrazem na soukromí hostů a mezi nimi rostou z obou stran husté keře clonící jakýmkoliv výhledům od sousedů. Určitě doporučujeme volit All Inklusive, které v Dhigali zahrnuje stravování ve všech čtyřech restauracích. A musíme říci, že v Dhigali jsme ochutnali jedno z nejlepších jídel z čerstvě ulovených ryb a ostatních čerstvých surovin.

Na ostrov se z mezinárodního letiště v Malé dostanete dvěma způsoby. Na výběr je buď let hydroplánem trvající přibližně 45 minut. Nebo kombinace 20-minutového letu na vnitrostátní letiště, odkud vás doveze loď za 40 minut. Každý typ transferu má svoje, v případě zájmu lze i oba transfery nakombinovat – například cestu tam absolvovat hydroplánem a cestu zpět vnitrostátním letem.

Rozsahem služeb Dhigali Maledives uspokojí i náročné cestovatele.

 • Naše osobní preference
 • Nový resort
 • Luxusní varianta pro náročné
 • Maledivský atoll Raa
 • Moderní styl s plochými střechami
 • Malebný ostrov plný zeleně
 • Doporučujeme Beach vily či vyšší
 • Vynikající kuchyně
 • Na výběr dva typy transferu z Malé
 • Lékař přímo v resortu
 • Dětský klub

Samotné prostředí ostrova je pravým Maledivským rájem s bílými plážemi, tyrkysovou lagunou a bujnou zelení. Resort Dhigali mu dodává svěží moderní styl a nabízí svým hostům opravdu širokou škálu služeb a možností k trávení volného času.

Venkovní bazén. Sportovní nadšenci ocení fitness centrum a širokou škálu aktivit. Z vodních sportů: katamarány, lekce plachtění, windsurfing, vodní lyže, wakeboard, jízda na nafukovacím banánu, šlapadla či kajaky. Certifikované PADI potápěčské centrum nabídne kromě potápěčských kurzů také výlety za krásami Maledivského podmořského života. Šnorchlovací pomůcky jsou k dispozici na zapůjčení. Krásné zážitky si můžete odvést z výletu za delfíny, či zkusit rybaření. Poznat můžete i lokální ostrůvky v okolí.

Můžete se nechat hýčkat v Dhigali SPA – lázních obklopených zahradou a palmami. I zde je venkovní bazén s lehátky pro klidnější odpočinek. Dopřejte si uvolňující masáž, zkrášlující proceduru, manikúru / pedikúru či jen tak zajděte do sauny.

Díky přítomnému lékaři přímo v resortu můžete být v klidu, že o vás či vaše děti bude postaráno, kdybyste potřebovali. Jestliže jste přijeli na resort dříve, než je k dispozici vaše vila, nebo naopak odjíždíte až poté, co jste vilu museli v den odjezdu odevzdat, je tu připraven speciální salonek kde si můžete uschovat vaše zavazadla, osprchovat se a občerstvit.. Samozřejmostí jsou služby prádelny a čistírny, směnárna, 24 hodinová recepce a malý obchůdek se suvenýry. WiFi připojení je zdarma v rámci celého ostrova. Pro děti je připraven dětský klub

Resort Dhigali nabízí ubytování v moderně zařízených bungalovech a vilkách na pláži či nad vodou. Interiér je charakteristický elegantním designem, minimalismem, moderním nábytkem, přírodními textiliemi a teplými přírodními tóny. Na výběr je 8 kategorií ubytování. Jednoznačně doporučujeme volit vyšší kategorie, zejména Beach vily a vyšší, které jsou postaveny na krásnější straně ostrova s nádhernou pláží. Beach bungalow a Deluxe Beach bungalow mají pláž sem tam se skalkami a clonící zelení…

Beach Bungalow (20x) – resort obsahuje 20 plážových bungalovů o rozloze 70 m2, které jsou situovány poblíž arrival jetty. Prostorná veranda s lehátky jen pár kroků od pláže, polootevřená koupelna s dešťovou sprchou…Kapacita 2 dospělí.

Deluxe Beach Bungallow (33x) – jsou velmi podobné jako Beach bungalov, ještě o něco prostornější 85 m2. Max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Water Villa (24x) – nadvodní vily s prostorem 85 m2 jsou postaveny na kůlech přímo u útesů a jsou tak ideální volbou pro milovníky podmořského života na dosah přímo z vaší terasy. Táhnou se podél pobřeží na straně u arrival jetty. Kapacita 3 dospělí.

Beach Villa (62x) – velmi prostorné vily o rozloze 115 m2 nabízí luxusní vybavení a dokonalý klid. Koupelna je rozdělena na vnitřní a venkovní část, doplněná o vanu pro uklidňující dlouhé koupele. Z privátní terasy je to jen krůček k pláži, soukromí zajistí zeleň z každé strany. Kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

Beach Villa s bazénem (21x) – Stejné vybavení jako Beach vila, navíc Nespresso kávovar a vlastní bazén buď před terasou u pláže, nebo v soukromí polovenkovní koupelny. Prostor 121 m2 . Kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

Lagoon Villa s bazénem (16x) – Nadvodní vila s vlastním bazénem, prostor 117 m2. Nespresso kávovar. Pouze 2 dospělí, děti nejsou povoleny kvůli bezpečnosti. Vily se táhnou z mola vedoucího od ostrova a je možné vyžádat buď na západní straně pro sledování krásných západů slunce přímo z vaší terasy, nebo na východní straně pro romantické východy slunce.

Beach Suite s bazénem (3x) – Velmi prostorná vila u pláže skládající se z ložnice a samostatného obývacího prostoru odděleného posuvnými dveřmi. Ideální volba pro rodiny, které potřebují soukromí dvou oddělených místností, ale zároveň chtějí být pohromadě. Nespresso kávovar a vlastní bazén. Vila má 170 m2 a ubytuje maximálně 2 dospělé a 2 děti (nebo 3 dospělé).

Dhigali Suite s bazénem (1x) – Nejprostornější vila v resortu o velikosti 400 m2 je určena pro ty nejnáročnější. Leží přímo u pláže a má privátní zahrádku pro naprosté soukromí. Z prostorné ložnice je vstup na terasu s infinity bazénem. Rozmazlovat vás bude váš osobní komorník. Navíc privátní bar a domácí kino, Nespresso kávovar.

 • dovolená snů 180 vil v 8 kategoriích
 • dovolená snů WiFi zdarma, manželská postel, dešťová sprcha, sejf, minibar, LCD TV, servis na kávu a čaj. V kategorii Beach vila s bazénem a vyšší je Nespresso kávovar
 • dovolená snů moře a pláž
 • dovolená snů od snídaní až po All Inklusive

Zdejší restaurace servírují tradiční Maledivské speciality, pikantní Asijskou kuchyni, i klasické evropské recepty. Každý si zde tedy přijde na to své. Lahodné pokrmy můžete doplnit kvalitními značkami vína, pivem nebo koktejlem.

Capers je hlavní restaurace, kde se podává jak mezinárodní, tak místní kuchyně. Užijte si příjemné posezení s výhledem na moře. V Jade je otevřeno po celý den, je zde velký výběr mezinárodních jídel, rychlé občerstvení. Vůně grilovaného masa a pokrmy z mořských plodů vás přilákají do Faru (Grill) s příjemným posezením s výhledem na moře. Pokud dáváte přednost Asijské kuchyni, navštivte Battuta – podává pokrmy inspirované Čínskou, Thajskou, Maledivskou, Indickou, Indonéskou a Vietnamskou kuchyní s posezením uprostřed zeleně.

Deli podává čerstvé teplé nebo studené sandwiche a lehké svačinky. V East hosté mohou relaxovat u bazénu s exotickým drinkem v ruce, obklopeni kokosovými palmami. Haali (Sunset Bar) koktejly, drinky. Ideální místo na pozorování západu slunce.

All Inklusive zahrnuje:

 • snídaně v hlavní restauraci
 • oběd a večeře v jakékoliv hotelové restauraci
 • nápoje: voda, nealko, džusy, vybrané druhy piva, vybrané druhy vína a likérů
 • Nezahrnuje: položky z minibaru, donáška jídel na vilu (in-villa dining), prémiové značky nápojů a prémiová jídla označená v menu, speciální tematické večery

Podobné hotely na Maledivách


Nahoru