Ostrov odříznutý od světa ale přitom snadně dostupný z mezinárodního letiště Malé. Six Senses Laamu je umístěný mezi kokosovými palmami a obklopen tyrkysovou lagunou. Přírodní vilky vás ubytují buď na pláži nebo nad vodou. Všechny mají výhled na oceán. Koncept je zde „barefoot“ to znamená, že celým resortem můžete procházet na boso. Resort nabízí individuální přístup ke každému z hostů a ve vilách najdete dostatečné soukromí. 

 • ekologicky udržitelný resort v atolu Laamu
 • možnost šnorchlování 
 • potápění, výlety po okolních ostrovech, kola 
 • transfer vnitrostátní letem a lodí
 • všechny vily mají výhled na oceán
 • bary a restaurace nad vodou
 • přírodní interiéry 
 • skvělý servis a gastronomie

Bílé písečné pláže a procházky po nich, koupání v průzračně tyrkysové vodě. To je jen začátek vaší dovolené. Six Sense Laamu nabízí mnoho dalších aktivit a díky nim se nebudete nudit – pokud se nechcete nudit účelně a jen relaxovat 🙂 

Objevujte podmořský svět ať už při šnorchlování nebo potápění. Z vodních aktivit vyzkoušejte windsurfing, padlleboarding, projeďte se v kajacích nebo plachtěte s katamaránem. 
Od května do září se vhodná sezona k surfování. Hlavní spot je jen pár metrů od resortu. Každý den tady jede loďka, která vás přiblíží k vlnám. 
Na své si přijdou i rybáři. Dá se zorganizovat brzké ranní rybaření, při západu slunce či big game fishing (sportovní rybaření na otevřeném moři) a nebo také pozorování delfínů. 
Hosté si mohou užít piknik na opuštěné pláži a cítit se tak jako Robinson Crusoe.
Pro menší hosty od 3 do 11 let je tu kids club a je možný také babysitting. Resort má i kino pod hvězdami, kde můžete sledovat filmy. 
Resort vám může na přání připravit soukromou, romantickou večeři na pláži za svitu svíček.
Možnost půjčení kol.

Six Senses Spa – lázně nabízejí 9 místností, kde si můžete dopřát masáž, ayurvedické procedury. Dále se zde cvičí yoga, fitness lekce, workshopy.

V resortu je celkem 97 vil z nichž většina je nadvodních. Resort má 3 pontony s nadvodními vilami. Každý ponton má několik kategorií vil. Záleží na tom, kde je vila umístěná. Na začátku pontonu jsou vždy Lagoon Water Villy, za nimi následují Ocean Water Villy – některé jsou s bazénem. Na nejdelším pontonu jsou vily otočené na západ tudíž je z nich možné pozorovat západ slunce – Sunset Laamu Water Villa. Ke konci pontonu jsou Laamu Water Villy, některé s bazénem.

Vily na pláži:

Lagoon Beach Villa – plážová vila, která je obklopena zelení zaručuje maximální soukromí. Ložnice je obklopena francouzskými okny, které se dají otevřít a tak vám celou vilou proudí mořský vánek. Před ložnicí je terasa a zahrádka. Na terase je posezení a máte z ní výhled na lagunu skrze palmy a jinou flóru. Na zahrádce jsou lehátka se slunečníkem. Koupelna v zadní části vily je částečně venkovní. Jen pár metrů vás dělí od pláže. U vily je I 1. patro nahoře, kde můžete vyjít a je zde posezení. Vila je velká 220 m2 a ubytuje 2 dospělé + 2 děti do 12 let.

Lagoon Beach Villa také ve variantě Lagoon Beach Villa s bazénem.

Ocean Beach Villa – plážová vila umístěna na straně ostrova, kde můžete pozorovat západ slunce. K tomu vám dobře poslouží vaše soukromá vyhlídka v 1. patře vily, kde máte lehátka a sedačky se stolem. Vila je velká 220 m2 a ubytuje 2 dospělé + 2 děti do 12 let.

Ocean Beach Villa také ve variantě Ocean Beach Villa s bazénem.

Beach Family Villa s bazénem – tato vila je ideální pro rodiny a ubytuje 2 dospělé + 2 děti do 12 let, je velká 253 m2. Má 2 oddělené pokoje – 1 hlavní ložnici a 2. pokojík pro děti. Před vilou je velká terasa s posezením, lehátky a bazénem.

Nadvodní vily:

Lagoon Water Villa – tato nadvodní vila je umístěna v tyrkysové laguně. Na terase, která je obklopena oceánem jsou lehátka k opalování ale také posezení se stolem, kde můžete relaxovat. Vila má stejně jako vily na pláži patro nahoře odkud můžete pozorovat západy slunce. Zterasy je přímý přístup do vody. Kvůli bezpečnosti nedoporučujeme pro rodiče s malými dětmi. Vily jsou vždy ze začátku pontonu tudíž nejblíže k ostrovu a mohou být ovlivněny odlivem. Vila je velká 108 m2 a ubytuje 2 dospělé + 2 děti do 12 let.

Ocean Water Villa – nadvodní vila, která je dále od břehu takže zde bude větší hloubka. Vila je velká 108 m2 a ubytuje 2 dospělé + 2 děti do 12 let.

Ocean Water Villa také ve variantě s bazénem, která je větší (126 m2)

Laamu Water Villa – tato nadvodní vila je na konci každého pontonu, nejdále od ostrova a máte tak nejvíce soukromí. V koupelně máte prosklenou vanu, ze které je vidět na oceán. Z vily je přímý vstup do moře, kde můžete šnorchlovat.

Laamu Water Villa také ve variantě Laamu Water Villa s bazénem

Sunset Laamu Water Villa s bazénem – nadvodní vila s bazénem otočená na západ slunce na úplném konci mola. Vila je velká 126 m2 a ubytuje 2 dospělé + 2 děti do 12 let. Tato vila nabízí úplně největší soukromí ze všech vil.

Plážové dvouložnicové vily:

Dvouložnicová Lagoon Beach Villa s bazénem – tato rodinná vila ubytuje 4 dospělé + 2 děti, je velká 285 m2 s výhledem na lagunu. Jsou zde 2 plnohodnotné ložnice, privátní bazén. Při příjezdu obdržíte láhev prosecca. Ve vile je iPod dokovací stanice, Nespresso kávovat a můžete si vychutnat snídani zdarma přímo ve vaší vile.

Dvouložnicová Ocean Beach Villa s bazénem – vila o velikosti 730 m2 ubytuje 4 dospělé + 2 děti a poskytuje opravdu hodně prostoru a soukromí 🙂 je přímo u oceánu, má velkou terasu I zahradu, bazén. Jsou zde 2 ložnice + pokoj pro děti. Každá ložnice má svoji koupelnu. Je tady prostorný obývací pokoj a kuchyně. Nahoře v patře je prostorná terasa s posezením odkud je krásný výhled.

 • dovolená snů 97 vil na pláži a nadvodní
 • dovolená snů klimatizace, trezor, vysoušeč vlasů, antialergenní polštáře, telefon, servis na přípravu kávy a čaje, TV, minibar, Wi-fi připojení, venkovní koupelna
 • dovolená snů všechny vily mají výhled na oceán
 • dovolená snů polopenze, plná penze, All Inclusive

Restaurace na Six Senses Laamu byly navrhnuty tak, aby využili magických zákoutí ostrova a vy jste si tak mohli vychutnat západy slunce, výhledy na tyrkysovou vodu v oceánu či do tropické zeleně. Resort nabízí mnoho možností a ručíme vám za to, že si vyberou i ti nejnáročnější. Pěstují si vlastní organické plodiny na zahrádce a zbytek surovin je dovezen v té nejlepší kvalitě. 

Longitude

 Tato nadvodní stavba skrývá mezinárodní restauraci, kde den začnete bohatou snídaní. Samozřejmostí je čerstvá káva, čaj či ovocné smoothies. Vajíčka na všechny způsoby které znáte – omelety, vařená vejce, vejce benedikt, míchaná vajíčka se slaninou a jiné. Dále si můžete dát zdravé super- bowls s granolou, jogurtem, sušeným ovocem a to je jen pár tipů, které si v této restauraci můžete objednat. Na večeři potom čerstvou rybu, grilovaná masa, těstoviny či jídla inspirovaná Asií. Je tady také buffet (švédské stoly), kde jídlo připraví přímo před vámi. 

LEAF – restaurace nabízí středomořskou kuchyni, menu se mění každý den a je inspirováno čerstvými ingrediencemi a chutěmi. Nově od 2023 během večeří pouze pro dospělé.

Chill Bar – designový bar s posezením nad vodou na pohodlných polštářích a sedačkách. Vychutnejte uvolněnou atmosféru s micháným koktejlem v ruce, příjemnou hudbu a západ slunce se svou polovičkou.

Deck-a-Dence– 6 prosklených stolů umístěných nad vodou, kde si pochutnáte na večeři inspirovanou místními recepty.

Zen nabízí moderní japonskou kuchyni s výhledem na oceán.

Sip Sip – bar, kde si můžete dát pizzu, grilované pokrmy, burgery, těstoviny, deserty, džusy a koktejly.

V resortu najdeme také širokou nabídku vín z celého světa ve vinném sklípku, zmrzlinárnu.
V srdci pěstěné zahrady najdeme stůl obklopený 12 chilli rostlinami. Tady si na přání můžete dát pětichodové menu, kde všechna jídla obsahují chilli.
Six Senses Laamu nabízí polopenzi, plnou penzi a k tomu si vybíráte z nápojového menu alkoholického či nealkoholického. 
Při plné penzi se oběd podává v Chill Baru nebo Sip Sip, večeře v Longitude, Zen, Leaf a Chill Baru.

Nápojové menu nealkoholické („Saint“) zahrnuje vodu, nealkoholické nápoje- juice, šťávy apod., nealkoholické koktejly, čaj a káva.Nápojové menu alkoholické („Sinner“) zahrnuje navíc rum, whisky, gin, vodka, tequila, pivo, víno, šumivé víno, koktejly.

Nápojové menu se dá využít v těchto podnicích: Chill Bar, Longitude, Zen, Sip Sip. 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (leden-březen), 2 dospělé osoby, All Inclusive

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková Ocean Water vila: 22.350 Kč x 7 nocí 
 • 25% sleva 
 • All Inclusive: 10.290 Kč x 7 nocí
 • transfery hydroplánem 25.780 Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000 Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 239.180 Kč

Kateřina Č. a Jiří N.
Milý pane Antoši,
 
velice ráda bych Vám touto cestou poděkovala za zprostředkování výjimečné cesty na Maledivy do resortu Six Senses Laamu. Resorty Six Senses jsou kvalitou velmi osobní , příjemné, útulné, personál velmi sympatický a vstřícný, pochoutky obdivuhodné, vytříbené. Místo, kde máte šnorchlování v bezprostřední blízkosti, úžasné… Pořád hledám ta slova chvály, ale jejich výčet by byl velmi dlouhý a týká se snad všeho, na co si člověk vzpomene, název Six Senses vskutku výstižný a pravdivý. Opravdu místo, kde krása přechází v nádheru😇. Vám osobně velké dík za naprosto skvělou práci, od nabídky místa, výběru letecké společnosti, dopravy celé i s přestupy a místní asistencí. Nikde nebyl žádný zádrhel a průvodní informace byly perfektní, profesionální, nechybělo vůbec nic, snad jen info – čeká vás moc krásných pár dnů😊. Málokdy se člověk setká s takovým přístupem. Moc děkujeme , já i Jiří a budeme se těšit na další spolupráci.

Nahoru