Maledivy

Pullman Maldives Maamutaa *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Resort otevřený v září 2019 se nachází v atolu Gaafu Alifu. Ostrov, na kterém se resort nachází je celý pokrytý bohatou zelení, palmami a další různorodou vegetací. Na ostrově je i sladkovodní přírodní jezírko. Zajímavostí je vila s podmořskou ložnicí, která vám nabízí nevšední zážitek. Ve vilách na pláži je dostatek prostoru i soukromí a to zejména ve vilách s bazénem. Interiéry jsou moderní a servis kvalitní. Celý resort má koncept All Inclusive.

Pullman Maldives video. 

 • nový resort s moderním interiérem
 • zelený ostrov plný vegetace
 • přírodní sladkovodní jezírko
 • All Inclusive v základu
 • skvělé potápění
 • ubytuje rodinu s dětmi v oddělené místnosti, soukromí
 • velká nadvodní vila až pro 8 osob
 • specialita – vila s podvodní ložnicí
 • soukromí ve vilách na pláži

V resortu je velmi dobře vybavené fitness centrum s možností pomoci od trenéra.
Samozřejmostí jsou i lázně, kde využívají výrobky ekologické a vyrobené šetrně k přírodě. SPA je nad vodou a je zde 6 místností určených k procedurám. Užijete si tady masáže, scruby, zábaly, manikúru, pedikúru nebo soukromou řízenou meditaci. 

Je tady potápěčské centrum PADI, kde nabízí různé kurzy pro začátečníky i pokročilé. 

Za poplatek jsou možné některé vodní sporty, jako kurz windsurfingu, katamarán kurz – jak se plavit, plavba na katamaránu s kapitánem, plavba při západu slunce, wakeboarding, vodní lyže, vodní skútry.

Zdarma, součástí All Inclusive jsou kajaky, paddleboardy, půjčení windsurfu (ne kurz).

Dále resort nabízí výlety za delfíny, na opuštěné ostrůvky, šnorchlování, plavání s želvou.

Podívejte se na VIDEO z Pullman Maldives Maamutaa. 

Beach Villa – prostorná, moderně vybavená vila s privátní terasou na které je posezení, venkovní sprcha kterou ze sebe smyjete zbytky písku z pláže. Přimo z vily máte cestičku, která vede k moři. Výhled z terasy na moře je částečně kryt zelení. Za ložnicí s pohodlnou postelí je velká šatní skříň do které můžete uložit všechny vaše věci, kosmetický koutek se zrcadlem, koupelna s vanou uprostřed místnosti, a venkovní sprcha. Koupelna je světlá protože je propojená s venkovní částí. V ložnici je Nespresso kávovar. Vila ubytuje 2 dospělé + 1 dítě do 12 let + 1 dítě do 5 let nebo 3 dospělé.

Ocean Villa – nadvodní vila, interiér je obdobný s Beach Villou ale přímo z terasy u Ocean Villy máte schůdky, které vedou do oceánu. Na terase je v jedné části místo podlahy síť s polštáři, kde si můžete lehnout a nebo pozorovat život pod vámi ve vodě. Každá Ocean villa má dřevěnou stěnu kolem terasy takže nevidíte na sousedy ani oni na vás. Vila ubytuje 2 dospělé + 1 dítě do 12 let + 1 dítě do 5 let nebo 3 dospělé.

Beach Pool Villa – vila velká 240 m2 má moderní design spojený s typickým maledivským nádechem. Na terase máte privátní bazénVila ubytuje 2 dospělé + 1 dítě do 12 let + 1 dítě do 5 let nebo 3 dospělé. Vila je na pláži.

Family Beach Villa – Vila vhodná pro rodiny ubytuje 2 dospělé a 3 děti do 12 let + 1 dítě do 5 let. Je zde oddělená místnost pro děti s dvoupatrovou postelí takže rodiče si zachovají své soukromí. Vila je velká 270 m2 a je na pláži, jen pár kroků od moře.

Family Beach Pool Villa – varianta pro rodiny ale navíc má bazén.

Ocean Pool Villa – identická s Ocean Villou ale na terase má navíc bazén.

Ocean Pool Suite – vedle ložnice je zde i obývací místnost, ze které máte přístup na soukromou terasu s výhledem na oceán. Na terase je stůl s židlemi, lehátka na opalování se slunečníkem a navíc luxusní zastřešené posezení když už na vás bude sluníčka příliš. Nadvodní vila, kde můžete po schůdkách přímo do tyrkysových vod indického oceánu. Vila ubytuje 2 dospělé + 1 dítě do 12 let + 1 dítě do 5 let nebo 3 dospělé.

Two bedroom Beach Pool Villa – prostorný únik z reality, tak by se dala popsat tato velká vila na pláži o rozloze 580 m2. Uprostřed vily je obývací pokoj a po stranách jsou 2 ložnice. Ze všech tří pokojů je vstup na terasu a privátní zahradu s bazénem. Na zahradě je i zastřešené posezení. Vila ubytuje až 5 dospělých nebo 4 dospělé + 2 děti do 12 let a 1 dítě do 5 let

Two bedroom Ocean Pool Villa – nadvodní vila se dvěma ložnicemi o rozloze 440 m2 a bazénem. Vila ubytuje až 5 dospělých nebo 4 dospělé + 2 děti do 12 let a 1 dítě do 5 let

The Royal Suite – váš vlastní resort nad vodou, který je součástí resortu. Budete mít vlastního kuchaře, masáže přímo ve vile, komorníka. O vše bude postaráno. Suite má 4 ložnice kombinované s 2 obývacími pokoji. Celá rozloha činí 1474 m2 na dvou patrech. Ubytuje až 8 dospělých + 1 dítě do 12 let + 1 dítě do 5 let. Samozřejmostí je terasa s bazénem.

The Aqua Villas – tato vila má dvě patra, v  1. nad vodou najdeme ložnici, terasu s posezením a infinity bazénem, koupelnu a obývací pokoj. 2. patro je pod vodou a je zde unikátní podvodní ložnice, ze které máte úžasný výhled na korály, rybky a veškerý podmořský život. Jedná se o specialitu celého resortu. Tyto vily jsou pouze dvě na ostrově. Rezervujte si například jen jednu noc a zažijte tuto úžasnou vilu. Nebo celý týden 🙂

 

 • dovolená snů 122 vil na pláži, nad vodou i pod vodou
 • dovolená snů postel king size, wi-fi připojení, telefon, TV, radio, Nespresso kávovar, klimatizace s kontrolou teploty, žehlička, minibar doplňovaný 2x denně s alkoholickými i nealkoholickými nápoji (zahrnuto v All Inclusive), pitná voda, stropní větrák, 24/7 pokojová služba, župany a pantofle, váha, vnitřní i venkovní sprcha, vana, fén, trezor, detektor kouře
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů All Inclusive

V resortu si pochutnáte na místních pokrmech, jídlech inspirovaných maledivským street-foodem a dalších specialitách. Na výběr máte ze 3 restaurací a 3 barů. Navíc je resort Pullman Maldives Maamutaa domovem první veganské a vegetariánské restaurace. Mají tady organickou zahrádku, ze které berou suroviny. Díky všem těmto možnostem a All Inclusive programu budete mít stále co objevovat.

Mélange – restaurace nabízí kuchyni arabskou, italskou, francouzskou, čínskou I indickou. Zkrátka na co budete mít zrovna chuť.

Souq Oven – Pokrmy levantinského původu, často jídla, která se sdílí. Kombinuje se kuchyně turecká, italská, blízkého východu. Součástí této restaurace je vinný sklep s více než 80 různými víny z celého světa.

Phat Chameleon – organická, vegetariánská, veganská restaurace

All Inclusive zahrnuje (platnost do 01/24):

 • snídani v Mélange, kde si můžete dát čerstvé ovoce, pečivo sladké i slané, palačinky, vajíčka, tradiční pokrmy, kávu, čaj, smoothie, džusy, šťávy a další
 • nebo zdravou snídani v Sol Rising zahrnující detoxikační program, superfoods, jogurty, semínka, oříšky, nutričně vyvážená jídla, zdravé džusy
 • oběd v Mélange nebo Souq Oven 
 • nealkoholické i alkoholické nápoje, káva, víno, pivo, vodní dýmka, likéry
 • večeři v Mélange, Phat Chameleon nebo Souq Oven
 • během dne burgery a saláty, pizza, zmrzlina, atd.
 • 24/7 vstup do posilovny
 • yoga & meditace, aerobik, zumba 
 • tenisové kurty, plážový volejbal, 1 hodina denně nemotorizovaného vodního sportu, zapůjčení šnorchlovacího vybavení
 • dětské hřiště pro děti 4-12 let
 • pro pobyty více něž 5 nocí 1 exkurze zdarma (na výběr ze šnorchlování s podmořským průvodcem u house reefu, rybaření při západu slunce, plavba při západu slunce, biologická přednáška, procházka přírodou) 

Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Dovolená 8 nocí + cesta (říjen-prosinec), 2 dospělé osoby, All Inclusive

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková Beach vila: 13.350 Kč x 7 nocí, 1 noc zdarma
 • akce 7 nocí = 8 nocí
 • 10% sleva při objednání 90 dní před odletem na Maledivy
 • vnitrostátní let + rychločlun 11.390 Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000 Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 119.370,- Kč

Svatava R.

Dobrý den, paní Nováková,

i když trochu pozdě, ale přece Vám chci poděkovat za zprostředkování naší letošní dovolené. Byla super! Obrovsky jsme ocenili setkání s česky mluvící delegátkou (omlouvám se, nepamatuji si jméno) při zpáteční cestě na letišti v Male, která byla naprosto úžasná a moc nám pomohla!
Přeji Vám krásné svátky a veleúspěšný rok 2022. Něco mi říká, že spolu ještě určitě budeme v kontaktu.:-)


Nahoru