Maledivy

Sun Siyam Iru Fushi *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Luxusní resort Sun Siyam Irufushi se skvělými službami se nachází na 52 akrovém ostrůvku v atolu Noonu. Ostrov je obklopen reefem, který skýtá zajímavý podmořský život. Vyniká prostornými vilami s dostatečnými rozestupy a zelení, díky čemuž máte ve vile téměř stoprocentní soukromí. To ocení zejména zamilované páry, ale také rodiny s dětmi. Transfer z mezinárodního letiště Maledivy buď hydroplánem (45 minut), nebo kombinace vnitrostátního letu (35 minut) na nedaleké vnitrostátní letiště a poté 45 minut lodí do resortu. Ideální velikost ostrova, délka okolo kilometru. 

 • velmi prostorné vily
 • šnorchlování z pláže
 • poblíž potápěčských lokalit
 • až dvě děti do 14,99 let na vile spolu s rodiči
 • vhodný pro rodiny
 • soukromí ve vilách
 • krásný ostrov, super pláže
 • 15 restaurací / barů (většina z nich v AI)
 • kvalitní servis
 • bohatý výběr aktivit

Bonus pro novomanžele na svatební cestě, výročí svatby.

Více o nabízených slevách ↓

Novomanželé do 12 měsíců od svatby:

 • láhev vína a košík ovoce při příjezdu na vile
 • 1x romantická večeře při svíčkách pro pár
 • 1x speciální koupel v soukromí vaší vily
 • dort
 • 1x masáž pro dvojici 30 minut (min. pobyt 7 nocí)

Pro doložení data svatby je nutné předložit oddací list.

Hosté slavící narozeniny během pobytu dostanou narozeninový dort a láhev vína.

Po příletu na Malé zpříjemní čekání na přelet do resortu Sun Siyam salonek (pro ty, kdo cestují hydroplánem) a Domestic salonek (pro ty, kdo cestují vnitrostátním letem). Zde máte zdarma Wi-Fi, nealko nápoje, kávu, čaj a menší svačinku. V Sun Siyam salonku dokonce 10 min masáže (do 17:00).

V Sun Siyam Iru Fushi se určitě nebudete nudit. Připraven je bohatý výběr volnočasových aktivit. K dispozici jsou 2 venkovní bazény, z nichž jeden je určen pouze pro dospělé.

Resort Sun Siyam Iru Fushi nabízí tyto služby / aktivity zdarma:

 • Půjčení šnorchlovacího vybavení
 • 1h půjčení kajaku nebo windsurfu (pro zkušené)
 • Rekreační a fitness centrum
 • Playstation a Wii hry
 • 10 min ukázka potápění s přístrojem v bazénu (od 8 let věku)
 • Tenisové a badmintonové kurty během dne, stolní tenis
 • Pro děti mezi 3-11 lety dětský klub
 • lekce jógy, vodního aerobiku, body buildingu…
 • 1x za pobyt šnorchlování s instruktorem na house reef Nimo Park (nechte si ukázat nejlepší místa na šnorchlování)

Resort má kvalitní certifikované potápěčské centrum, minigolf, šachy, knihovnu. Vodní sporty k dispozici: vodní skútry, funtube, jízda na nafukovacím banánu, wake-boarding, fly boarding, katamarán, windsurfing, kite surfing, paddle board. Možnost výletů lodí (rybaření, šnorchlování mimo resort, potápění, pozorování delfínů…).

Hotelové lázně jsou oázou klidu a relaxace. Dopřát si můžete mj. léčení podle ajurvédy s ajurvédským lékařem, meditaci, jógu a různé uvolňující a zkrášlující procedury.

Resort Sun Siyam Irufushi je přizpůsoben pro rodiny s dětmi. Od dětského bazénu, speciálního koutu pro rodiny v restauracích, až po dětský klub se zajímavými aktivitami (vyrábění masek, kreslení, malování na tělo, talentová show, plavání, stolní hry, hledání pokladu, závody ve skákání v pytlích, schovávaná…). Dětský klub je otevřen denně mezi 08:30 – 18:00 pro děti 3-12 let (děti do 3 let s doprovodem rodičů). Pro malé děti je k dispozici také placená služba hlídání.

Ve všech vilách je manželská postel bez možnosti rozdělení na dvě oddělené postele. Děti se v Irufushi počítají vždy do věku 14,99 let (děti pod 2 roky jsou zdarma). 

Deluxe Beach vila – vila na pláži, 125 m². Kapacita 3 dospělí + 1 dítě nebo 2 dospělí + 2 děti. Do vily lze přidat až dvě přistýlky. Prostorná ložnice se otevírá k venkovní terase s posezením a výhledem na moře skrz zeleň. Koupelna tvoří uzavřenou zahrádku jenž je zčásti pod širým nebem. Pod zastřešením je vana a houpací sofa pro posezení v soukromí, venku je venkovní sprcha. 

Deluxe Beach vila with pool – vila na pláži s vlastním bazénem. Je identická jako základní kategorie, před terasou směrem k moři má navíc vlastní bazén veliký 21 m². Doporučujeme si připlatit za tuto kategorii i kvůli lepšímu umístění v rámci ostrova.

Family Deluxe Beach vila with pool – vila na pláži s vlastním bazénem (prostor 140 m² a bazén 21 m²). Je zde samostatný předpokoj oddělený posuvnými dveřmi od ložnice, který může být proměněn na ložnici pro děti. Bazén je umístěn před vilou směrem k pláži. Kapacita až 4 dospělí + 1 dítě nebo 2 dospělí + 3 děti. Do vily lze přidat maximálně tři přistýlky. Tato kategorie má navíc Nespresso kávovar. Koupelna je řešená stejně jako u klasických plážových vil. 

Pool Beach vila – je identická jako Family Deluxe Beach vila with pool (a to i povolenou kapacitou a rozložením), jen s tím rozdílem, že bazén je umístěn vzadu za vilou jako součást venkovní zahrady a je menší – 15 m². 

Water vila – nadvodní vila, 85 m². Zamilujete si terasu se schůdky přímo do moře, ale také prosklené dno v ložnici, kterým můžete pozorovat podmořský svět přímo pod vámi. Ložnice je propojená s menším obývacím koutem. Koupelna je oproti plážovým vilám výrazně menší a je celá zastřešená. Je zde jak vana, tak samostatná sprcha. I do této vily lze přidat až dvě přistýlky a kapacita je 3 dospělí + 1 dítě nebo 2 dospělí + 2 děti. Z důvodu bezpečnosti ale nedoporučujeme pro malé děti, terasa není zabezpečena proti spadnutí do moře! 

Horizon Water vila – je identická jako Water vila, navíc má na terase venkovní vířivku.

Sunset Horizon Water vila – je identická jako Horizon Water vila, rozdíl je pouze v umístění na západní stranu. Odsud budete pozorovat ty nejhezčí západy slunce.

Infinity Water vila – nadvodní vila s vlastním bazénem, 155 m² + bazén 15 m². Jako jediná kategorie nadvodní vily má venkovní sprchu a také Nespresso kávovar. Hodí se pro rodiny s většími dětmi, které požadují soukromí. Má totiž obývací pokoj, jenž je od ložnice oddělený dveřmi, se samostatným vstupem na terasu. Může být překonvertován jako ložnice pro děti (možno přidat až tři přistýlky). Umístění u restaurace Trio, blízko u ostrova. Kapacita až 4 dospělí + 1 dítě nebo 2 dospělí + 3 děti. 

Nejluxusnější a největší vily v resortu jsou tzv. RETREAT. Celkem jsou v resortu tři. Z toho dva dvouložnicové (Hidden Retreat a Aqua Retreat) a jeden tříložnicový (Celebrity Retreat). Jsou určeny pro ty nejnáročnější z vás. Mají obrovské bazény, služby osobního komorníka, kuchyňku, Nespresso kávovar. Celebrity Retreat má dokonce vlastní místnost na SPA procedury a malou posilovnu. Ubytuje až 10 dospělých osob. Podrobnosti rádi sdělíme. 

 • dovolená snů 221 vil v 11 kategoriích
 • dovolená snů WiFi zdarma, televize, DVD přehrávač, klimatizace, stropní větrák, servis na kávu a čaj, minibar, fén na vlasy, sejf, žehlička s prknem
 • dovolená snů oceán, zahrada
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze, All Inclusive

V Sun Siyam Iru Fushi máte spoustu možností ke stravování, na výběr je z celkem 15 restaurací / barů. Na své si zde přijde opravdu každý, ochutnáte speciality z různých koutů světa pečlivě připravené místními šéfkuchaři. V základní ceně ubytování je zahrnuta snídaně, možnost připlatit až do All Inclusive.

Restaurace Iru – snídaně, obědy, večeře formou bufetu. Večer tematické večery, každý večer jiná kuchyně. Posezení na pláži na terase.

Islander´s Grill – speciality z grilu, zejména čerstvě ulovené mořské plody a ryby. Otevřená na obědy a večeře, situovaná přímo na pláži.

Trio – Italská restaurace otevřená na obědy a večeře, situovaná nad vodou

Bamboo – Autentická vietnamská kuchyně. Posezení na terase na pláži, otevřená na obědy a večeře.

Teppaniyaki – Japonská restaurace. Posezení na terase na pláži, otevřená na obědy a večeře. Není zahrnutá v AI programu.

Flavours – Francouzská kuchyně, luxusní fine dining. Otevřená pouze na večeře, situovaná nad vodou. Není zahrnutá v AI programu.

The Cellar – ráj pro milovníky vína, fine dining. Otevřený pouze večer, situovaný nad vodou. Velmi omezená kapacita pouze 12 osob, nutná rezervace. Není zahrnut v AI. 

Bubble Lounge – bar nad vodou, otevřený pouze večer. Specializace na luxusní šampaňské a šumivé víno. Není zahrnutý v AI.

Fluid – bar u bazénu otevřený po celý den.

Taste of India – tradiční indická restaurace. Situovaná v zeleni, otevřená na večeře.

Reflections – Bar pouze pro osoby od 16 let, u pláže a bazénu. Otevřen po celý den.

Waters Edge –  Bar na pláži, otevřen po celý den. Koktejly a večerní zábava.

La Cremeria – domácí zmrzlina a sladké. Posezení na terase na pláži.

No Mistake – koktejly a vodní dýmka

Spa Café – kavárna s občerstvením v lázních, specializace na zdravou stravu. Otevřeno během celého dne. Není součástí All Inklusive. 

All Inclusive zahrnuje (platnost do 10/2024): 

 • bufetová snídaně v Iru Restaurant 07.00 – 10.30
 • bufetový oběd v Iru Restaurant 12.30.-14.30, Fluid bar vybrané pokrmy u baru 12.00.-17.00, oběd v Reflections – Bar pouze pro osoby od 16 let, u pláže, vybrané pokrmy 12.00.-16.30
 • 40% sleva na oběd v Islander´s Grill 
 • večeře v Iru Restaurant (bufet) od 18.30.-21.30 tematické večery, nebo á la carte (předkrm, hlavní jídlo a dezert) v:  Trio, Flavours, Islander´s Grill, Bamboo nebo Taste of India 18.30-21.30
 • v případě dětí a AI zdarma mají v á la carte restauracích výběr z dětského menu, pokud chtějí jídlo z běžného jídelního lístku je pak hrazené na místě
 • nápoje od 10.00 -00.00 nebo dle zavírací doby barů / restaurací – výběr nealko i alkoholických nápojů (rozlévané): džusy, koktejly, smoothies, milkshakes, voda, káva, čaj, vybrané druhy vín, piva, lihovin… Pouze položky v AI menu
 • neomezeně zmrzlina v La Cremeria (11:00 – 18:00)
 • Snacks v Water´s edge 11.00-17.00 – 1 položka na os. na den
 • WiFi 
 • minibar doplňován 1x denně: nealko nápoje, pivo, víno, 2 láhve vody; čaj a káva (kávové kapsle ve vyšších kategoriích)
 • děti přístup do kids clubu 3-11 let
 • vodní sporty: paddleboard, kajaky, windsurfing/katamarán (jedna hodina/pobyt, nutná platná licence), vybavení na šnorchl, 10 min zdarma zkouška potápění 
 • 1x za pobyt výlet na lokální ostrov
 • šnorchlování k house reefu – Nimo Park
 • 1x za pobyt plavba při západu slunce 17.30-18.30
 • certifikovaní SCUBA potápěči obdrží 20% slevu na aktivity s platnou licencí 
 • pro děti od 6 let 1x za pobyt 50% sleva na zážitek zkoušky „být mořskou pannou“ 
 • pro ženy starší 15 let 1x za pobyt 30min obličejová procedura
 • 50USD kredit na dospělou osobu do SPA (60min procedura) 
 • jóga 2x týdně, aerobik, body-building, Pilates, body pump
 • neomezený vstup do fitness centra (24/7) Playstation a Wii, přístup zdarma na tenisový a badminton kurt po rezervaci
 • večerní zábavné vystoupení

All inclusive začíná okamžikem check-in (ubytování ve vile) a v den odjezdu končí v 12:00. Resort může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (říjen), 2 dospělé osoby, All Inclusive

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Deluxe Beach vila: 9.830,- Kč x 7 nocí
 • 25% sleva při pobytu 7-10 nocí
 • All Inclusive: 5.480 Kč x 7 nocí
 • transfery hydroplánem: 11.770,- Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000 Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba v dvoulůžkové vile s All Inclusive = 125.770,- Kč

Tereza B.
Hezký den, rádi bychom touto cestou poděkovali Dovolená Snů -Exotická dovolená za zprostředkování nezapomenutelné dovolené na Maledivách.
Dovolenou snů jsem dostala od Manžela a dětí k narozeninám, jako překvapení♥️
Manžel prý nezažil milejší, vstřícnější, ochotnější a hlavně trpělivější přístup.
Tímto bych chtěla moc poděkovat, byl to pro mě nezapomenutelný zážitek… který byl po všech stránkách dokonalý, jak realizace tak cesta, pobyt na ostrově byla jedna velká pohádka.
DĚKUJI ♥️Budeme se těšit na příští zážitek…
Jana a Jan V.

Děkujeme především panu Antošovi za rady a zprostředkování naší dovolené na Maledivách. Komunikace, reakce na dotazy 100% ! Vše klaplo do poslední maličkosti. Pro naši rodinu opravdu dovolená snů!! Vřele všem doporučujeme. Určitě se na cestovní kancelář znovu obrátíme. Máme v plánu Mauricius.

Žaneta a Pavel Č.

Dobrý den pani Burianová,

pár řádek k naší svatební cestě.

Předně moc děkujeme za Vaší asistenci již při rozhodování, kam vyrazit. K tomu že jsme vyrazili právě na Maledivy přispěl jistě i Váš názor a doporučení. A to že to vše tak pěkně klaplo i to, že jste se nám věnovala opravdu 24hodin. 🙂
Líbánky to byly nezapomenutelné, nevybavuji si nic, co by mohlo být lepší. Prostě nádhera. 🙂
Bydleli jsme v rezortu The Sun Siyam Irufushi. Prý jednoho z největších na Maledivách. Zřejmě i proto se po ostrově hosté vozí malými autíčky. Při příjezdu nás přivítala milá asistentka Viktorie, která se o nás po celý pobyt starala, od rezervací večeří, přes zajišťování výletů. Všichni byli strašně milí, zřejmě to počasí. 🙂
Nedovedu si u nás představit, že se na vás uklízečky tak krásně, zda vůbec, usmívají, jako se nám to stalo na Maledivách. 🙂
Bydleli jsme v malém luxusním domečku hned u pláže, která byla doslova jen naše. Půlku domečku tvořila venkovní koupelna i s výřivkou, která neměla chybu. Uklízet chodili 2x denně!
Moře bylo nádherné, čisté, na plážích skoro nikdo. Je pravda, že při příjezdu dost foukal vítr v noci a následující den pršelo. Což nám ale vůbec nevadilo. 🙂 I tak jsme se koupali v moři, byli trochu vlny … a byli jsme jediní. 🙂 Po večeři jsme cestou do vily zmokli na kost. Romantika jako blázen! :))
Další den se udělalo hezky a tak to zůstalo až do konce pobytu. Vítr taky přestal foukat, na čež si stěžoval můj muž, protože už nemohl jít na Windsurfing.
Jídlo úžasné, čerstvé, větší výběr jsem nezažila.
Nuda žádná. Na líbánkách to ani nejde. 🙂 Nicméně jsem si i přesto vzala s sebou knihu a stihla jsem přečíst první kapitolu, na víc nebyl čas. 🙂 Buď jsme se koupali, já jsem poprvé v životě šnorchlovala, jezdili denně na kajaku nebo prkně, 2x jsme byli na výletě. Jednou jsme jeli na delfíny, které jsme skutečně viděli, a podruhé na domorodce. 🙂 K tomu všemu 3x denně na jídlo (někdy jsme to ani nedávali). Na Irufushi je asi 8 restaurací, plus bary … takže jsme každý den večeřeli v jiné restauraci.

Nezapomenutelný pobyt. 🙂
Ještě jednou, děkujeme.

Přejeme jen samé spokojené klienty.
Krásný den,

Žaneta Č.

Chtěla bych vám moc poděkovat za asistenci při zařízování naší svatební cesty na Maledivy. Bylo to úžasné. Jsme rádi, že jsme letěli přes vás :-). S pozdravem


Nahoru