Maledivy

Atmosphere Kanifushi Maldives *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Tento pětihvězdičkový resort s velice prostornými vilami nabízí prémiový Atmosphere Kanifushi Plan™, který zahrnuje i kolekci delikátních vín, alkoholických nápojů a koktejlů, k tomu výlety a jiné aktivity. Atmosphere Kanifushi Maldives je ideální volbou pro rodiny, neboť vily bez problémů ubytují čtyři členy rodiny. Každá z vil má dostatek soukromí před terasou a v podstatě i vlastní část pláže s úchvatnou tyrkysovou lagunou na dosah. Kanifushi leží na ostrově dlouhém 2 km a širokém jen asi 90 metrů v Lhaviayni atolu a byl otevřen v prosinci roku 2013. Od té doby se zařadil mezi nejlepší své kategorie na Maledivách. Hydroplánem z Malé trvá cesta do resortu 35 minut, během kterých můžete sledovat ostatní ostrůvky a všemi barvami hrající Indický oceán.

 • Velké vily pro rodiny i dvojice
 • Romantická svatební cesta v luxusu
 • Před vilou přímo pláž
 • Bohaté All Inclusive i s výlety a nápoji vč. koktejlů
 • Do všech vil vejdeme 3 dospělé + 1 dítě do 11,99 let

 • Dětský klub a zábava pro dospělé i náctileté
 • Krásná laguna s písečným dnem, na šnorchlování je nutné popojet lodí k vnějšímu reefu
 • V některých částech vodní tráva

V Atmosphere Kanifushi jsou hned dva hlavní bazény, jeden na východní a druhý na západní straně ostrova. O zábavu se stará CLUBHOUSE, kde jsou denně připravené programy pro dospělé i náctileté. Toto centrum má k dispozici fitness, tenisové kurty atd.

Zdarma si můžete užít výběr nemotorizovaných vodních sportů. Zdarma jsou také výlety lodí za šnorchlováním, a to neomezeně. Resort je pořádá dvakrát denně, každý den (dle počasí) v 09:30 a 14:30, na různé šnorchlovací lokality v okolí. Zdejší laguna je totiž převážně písečná bez výskytu korálů. To ocení zejména rodiny s dětmi ale i nadšení plavci. 

Maledivy jsou proslulé díky svému podmořskému životu, takže ani zde v Atmosphere Kanifushi nechybí profesionální tým potápěčů v PADI centru. Na své si přijdou jak začátečníci, tak zkušení potápěči. 

Akiri Spa by Mandara – celkem šest místností pro páry je připraveno Vás hýčkat. Při relaxaci budete sledovat okolní zahradu a východní pobřeží ostrova. Nejen relaxační procedury, kosmetika, ale i sauna a jacuzzi jsou zde pro Vás.

Dětský klub ocení rodiče dětí. Dále je možnost využít hlídaní dětí do 4 let.

Aktivity zdarma v rámci Atmosphere Kanifushi Plan™:

 • hudební večery a DJ, taneční show, karaoke – denně
 • 1x za pobyt rybaření při západu slunce
 • 1x za pobyt výlet dle výběru
 • Club House – tenisové kurty, posilovna, venkovní a vnitřní aktivity
 • windsurf, plachetnice, katamarán, kanoe, paddleboard
 • půjčení šnorchlovacího vybavení
 • 2x denně výlet lodí za šnorchlováním na 7 míst blízko resortu
 • dětský klub 

Atmosphere Kanifushi Maldives nabízí 162 samostatných vil. Z toho je 122 na pevnině, táhnoucí se podél pláže s přímým vstupem k moři. Pro zajištění soukromí jsou vily oddělené vegetací. Od roku 2019 navíc nově přibylo 40 nadvodních vil. Do všech kategorií vil lze ubytovat až 3 dospělé + 1 dítě do 11,99 let. Pro ještě větší rodiny je k dispozici 2-ložnicová vila s kapacitou až 4 dospělí + 2 děti. Všechny vily mají manželskou postel. V koupelně je vždy jak sprcha, tak vířivá vana. 

Kategorie Sunset Junior Suite, Sunset Pool vila a Sunset Water vila s bazénem nabízí extra výhody, které jsou popsány níže. 

Sunset Beach vila – celkem 45 vil o rozloze 100 m² jsou jedny z největších na souostroví. Jejich vysoké stropy, elegantní design a pohodlí jsou jejich přednostmi. Vily mají venkovní koupelnu i přímý vstup na pláž. Jsou ideální pro náročné dvojice i novomanžele.

Kanifushi Beach Vila s bazénem – nové vily (10/2023), 18 vil o velikosti 100m2 – vylepšená verze základní kategorie Sunset Beach Vily, přidaný bazén o velikosti 30m2, mají velkorysý prostor před vilou. Ubytují 2 dospělé + 2 děti nebo 3 dospělé a 1 dítě.

Water Villa – 12 nadvodních vil postavených nově od konce roku 2019. Jsou otočeny na východ a nabízí prostor 105 m². 

Sunset Beach Vila s bazénem – 10 vil o velikosti 162 m², mají velký 30m2 bazén a jsou umístěny v nejlepší části ostrova, na nejsevernějším cípu, s nejkrásnějšími výhledy na západ slunce. Navíc zde najdete i přenosný chladič na vína. K servisu této vily patří: check in přímo na vile (ne na recepci), láhev šumivého vína na vile na uvítanou, denně čerstvé ovoce, denně 2 láhve vína na vile dle vašeho výběru (jakékoliv víno z Platinum Plus Wine Menu), denně 2 láhve alkoholického nápoje dle vašeho výběru (z Platinum Plus Spirits Menu). 1x za pobyt zdarma kulinářský zážitek v nadvodní fine dining restauraci THE PIER. Kapacita max. 3 dospělí + 1 dítě.

Sunset Water Villa s bazénem – 28 nových vil od listopadu 2019, prostor 125 m² (vlastní bazén o velikosti 20 m²). Jsou otočeny vždy na západ. Část vil je blízko u pláže, což je vhodné pro ty jenž chtějí zažít nadvodní vilu, ale být zároveň kousek od pláže. Uvnitř je krásný moderní design s přírodními prvky. V pokoji najdeme kousek prosklené podlahy, kde můžete přímo z pokoje pozorovat podmořský život. Nabízí benefity navíc: check in přímo na vile (ne na recepci), láhev šumivého vína na vile na uvítanou, denně čerstvé ovoce, denně 2 láhve vína na vile dle vašeho výběru (jakékoliv víno z Platinum Plus Wine Menu), denně 2 lahve alkoholického nápoje dle vašeho výběru (z Platinum Plus Spirits Menu). 1x za pobyt zdarma kulinářský zážitek v nadvodní fine dining restauraci THE PIER. Kapacita max. 3 dospělí + 1 dítě.

Kanifushi Grand Pool Vila – celkem 20 vil o velikosti 242m2 z čehož bazén s podsvícením pro dokreslení atmosféry má velikost 42m2. Extra uvítací služby zahrnují – koš ovoce, láhev šumivého vína s drobným občerstvením, denně 2 láhve vína na vile dle vašeho výběru (jakékoliv víno z Platinum Plus Wine Menu), denně 2 lahve alkoholického nápoje dle vašeho výběru (z Platinum Plus Spirits Menu), 1x za pobyt zdarma kulinářský zážitek v nadvodní fine dining restauraci THE PIER, denně zdarma čerstvý džus na vyžádání. Také ubytuje maximálně 3 dospělé + 1 dítě.

2- ložnicová Sunset Family Beach vila – celkem 18 vil o rozloze 200 m² jsou útočištěm větších rodin. Tyto vily jsou 2 Sunset Beach vily spojeny dveřmi a terasou. Jsou umístěny blíže k restauraci a dětskému klubu, aby rodina měla tyto služby co nejblíže. Vila ubytuje až 4 dospělé + 2 děti do 11,99 let.

2- ložnicová Sunset Family Beach vila s bazénem – pouze 1 vila o velikosti 150m2. Maximální kapacita jsou 3 dospělí + 2 děti.

Kanifushi Residence celkem 10 vil o rozloze 624 m2. Vila s hlavní ložnicí a druhou pro děti s velkou terasou a hlavně bazénem. Každá z ložnic má vlastní koupelnu s toaletou a šatna. V zázemí dětské ložnice je i mini pokojík pro chůvu. Mezi ložnicemi je obývací část vily i s kuchyní.  Pro hosty Residence jsou připravené speciální služby (na vyžádání více info). Kapacita max. 4 dospělí + 3 děti (nebo 5 os + 2 dítě).

 • dovolená snů 172 vil v 6 kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, stropní větrák, kávovar, sejf, Wi-Fi zdarma, Televize, minibar, sófa, fén
 • dovolená snů moře
 • dovolená snů All Inclusive Platinum Plus

Hlavní restaurace The Spice – servíruje jídla formou bufetu s živým vařením před hosty, včetně grilovaných specialit. Klienti s Atmosphere Kanifushi™ plánem mají všechny jídla i nápoje (vína, alkoholické i nealkoholické nápoje) v ceně. Snídaně jsou od 7:00 do 10:30, obědy 12:00 až 14:30 a večeře 19:00 až 22:00.

The Liquid je hlavním barem zaměřeným na exotické koktejly, prémiové lihoviny a sekci světových vín. Je otevřen 09:00 – 01:00.

The Sunset  přes den funguje jako bar u bazénu (pouze pro dospělé!), večer se přeměňuje na speciální restauraci servírující speciality asijské i středomořské kuchyně. 

Just Veg – je první vegetariánskou restaurací na Maledivách. Její pokrmy jsou inspirované středomořím, arabským světem i indickou kuchyní. Servíruje obědy i večeře. 

Pier Six – prostorná nadvodní restaurace se specializuje na čerstvé mořské plody (obědy a večeře). 

Teppanyaki Grill  – je tou nejhonosnější restaurací v Atmosphere Kanifushi. Její nápoje ani jídlo není zahrnuto v ceně stravovacího plánu Atmosphere Kanifushi™. Podává pouze večeře a to ve dvou dvouhodinových sekcích – 19:00-21:00 a 21:00-23:00.

Atmosphere Kanifushi Plan™ zahrnuje (platnost do 10/2024):

 • salonek na letišti v Malé (pouze při příjezdu): WiFi, občerstvení
 • snídaně, obědy, večeře v The Spice 
 • svačiny během dne z The Liquid a The Sunset Pool bar, Fish and Chips denně mezi 17:00-19:00
 • svačina formou srí lanského street food v Ceylon Bliss (lehké svačinky a nápoje) mezi 17:00-21:00 denně mimo středy a neděle
 • oběd formou á la carte v The Sunset Pool bar
 • výběr marockého čaje, kávy a shisha (za poplatek) v Marrakech, otevřeno od 11:00-23:00
 • restaurace Just Veg – obědy i večeře po předchozí rezervaci
 • 1x za pobyt nárok na večeři v á la carte restauraci The Sunset nebo oběd/večeři v The Pier Six (nutná předchozí rezervace, White BBQ Night v The Sunset je zpoplatněna)
 • nápoje k dispozici v The Spice, The Liquid, The Sunset, Just Veg: prémiové značky tvrdého alkoholu, pivo, likéry
 • neomezený výběr koktejlů alko i nealko, speciální drinky, džusy, nealko, voda, výběrová káva a čaj, Atmosphere Kanifushi™ Cocktails, Spirits & Beer Menu
 • široký výběr prémiových vín z celého světa z Atmosphere Kanifushi™ Wine Menu
 • minibar na vile (doplňován denně): pivo, dvě vína, nealko, výběr pochutin
 • při 4-7 nocích 1x 45min SPA procedura, při 8-11 nocích 2x 45min SPA procedura zdarma 
 • 20% sleva na první dva ponory (pro každou osobu), musíte vlastnit PADI certifikát
 • výlety a aktivity (viz „Co zažijete)

V den odjezdu platí Atmosphere Kanifushi Plan™ pouze do 11:00 hodin. Resort může podmínky AKP™ bez předchozího upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (duben-říjen), 2 dospělé osoby, All Inclusive (Kanifushi Plan)

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Sunset Beach vila s All Inclusive: 11.190- Kč x 7 nocí
 • transfery hydroplánem v ceně
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000 Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 102.030,- Kč

Lucie
Krásný večer paní Nováková,
Moc dčkujeme za úžasnou dovolenou na Kanifushi:)!
Moccc jsme si to užili:)! Vegetariánská restaurace stále super! Výběr vín výrazně lepší! Excelentní! Personal se strašně staral ve srovnaní s 2015!
Děkujeme:):)!
Zdeněk S.
Přeji dobrý den, předem se omlouvám za mojí nekontaktoval, ale po návratu moje 10-ti denní absence si vybrala svou daň. Jinak moc děkujeme za perfektní výběr dovolené, dovolím si říct, že hotel co se týče služeb a lokality, byl řádově výš ne Mauriciu.

Nahoru