Maledivy

InterContinental Maldives Maamunagau *****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

InterContinental Maldives Maamunagau Resort se nachází na malebném soukromém ostrově ležícím v atolu Raa. Ten sousedí s atolem Baa, který byl pro svůj jedinečný podmořský život zapsán na seznam UNESCO. V lagunách okolo ostrova se můžete potkat s delfíny či mantami. Z Malé se do InterContinental Maldives dostanete asi za 35 minut hydroplánem, nebo lze volit kombinaci vnitrostátního letu a lodi.

 • Maledivský design v kombinaci s luxusním pohodlím
 • Velmi prostorné vily
 • Pro rodiny s dětmi i romantiku ve dvou
 • Restaurace v majáku „The Lighthouse“ s nádherným 360 stupňovým výhledem
 • UNESCO Atol Baa – nádherné šnorchlování
 • Manty obrovské (červen – říjen)
 • Dvoupodlažní Lagoon vily

Svůj den můžete začít v jógovém pavilonu protažením celého těla. Nebo si vezměte brýle, šnorchl a ploutve a ponořte se k nedalekému útesu, který je bohatý na různé druhy korálů a mořských tvorů. Bohatou snídani si vychutnejte v Café Umi a přitom se kochejte výhledem na pláž a oceán. Pokud neplánujete jen válení na pláži, tak Vám personál InterContinental Maamunagau rád poradí, co s volným časem. Určitě si zarezervujte výlet do zátoky Hanifaru, která je proslulá svoji školkou pro žraloky spanilé a rejnoky. Je to také jedno z mála míst na světě, kde se shromažďují žraloci obrovští, známí i pod názvem žraloci velrybí , aby se pářili.

Milovníci adrenalinu si mohou vybrat z velké nabídky vodních sportů. Jmenujme například parasailing, jet ski, wakeboarding, vodní lyžování a x-jet blade. Zkušení potápěči zde naleznou pětihvězdičkové potápěčské centrum PADI a mohou prožít den strávený zkoumáním útesů na atolu Raa. Začátečníci i ti méně zkušení se mohou naučit základy potápění v místní laguně a první ponory mohou absolvovat pod dohledem zkušených členů místního potápěčského týmu .

Rodiče se v InterContinental Maldives určitě rádi zapojí do zábavných lekcí surfování s dětmi za dohledu certifikovaných instruktorů. A i ostřílenější surfaři tu určitě najdou kolem atolů Raa a Baa mnoho vhodných míst pro svá prkna.

Pro děti ve věku 4 -12 let je každý den připravený program v Planet Trekkers Kid’s Clubu.

V rámci resortu se můžete samozřejmě nechat i hýčkat a to v AVI Spa.

InterContinental Maldives nabízí ubytování v celkem 81 vilách. Všechny v sobě snoubí maledivský design s luxusním pohodlím.

Beach Pool vila (146) se nachází uprostřed svěží zeleně. Součástí vily je manželská postel, otevřená koupelna, venkovní sprcha. K relaxaci slouží soukromý bazén, sluneční terasa a jídelna pod širým nebem. Maximální kapacita 2 dospělí a 1 dítě. V rámci resortu je jich k dispozici 14.

Family Beach Pool vilu (160) najdete pár kroků od pláže a Planet Trekkers Kid’s Clubu. Je ideálním útočištěm pro rodiny. Ve vile najdete manželskou postel s koupelnou se samostatnou sprchou a vanou, pohovku, další koupelnu. V prostorné zahradě je soukromý bazén, venkovní sprcha.

Maximální kapacita jsou 2 dospělí a 2 děti a nebo 3 dospělí. V rámci resortu jsou k dispozici 3 tyto vily.

1-ložnicová Beach Pool vila (200 m² ) leží ve svěží tropické zahradě s úchvatným výhledem na oceán.
Tyto vily jsou orientované na západ mají velkou ložnici, prostorný obývací prostor,otevřenou koupelnu se samostatným sprchovým koutem a vanou. V zahradě najdete soukromý bazén s venkovní sprchou a dvě sluneční terasy.

Maximální kapacita jsou 2 dospělí a 2 děti a nebo 3 dospělí. V rámci resortu je k dispozici 9 těchto vil.

2-ložnicová Family Beach Pool vila (250 m² )je ideální pro páry cestující společně nebo rodiny se staršími dětmi. Leží u pláže a jsou orientované na západ. Mají dvě oddělené ložnice s manželskou postelí a
rozkládací pohovkou, dvě koupelny, venkovní sprchu, prostornou obývací část, dvě terasy
a soukromý bazén.

Maximální kapacita jsou 2 dospělí a 2 děti a nebo 4 dospělí. V rámci resortu jsou k dispozici 2 tyto vily.

1-ložnicová Lagoon Pool vila (160 m² ) se rozkládá na dvou patrech. Je z ní nádherný výhled na oceán a z přední části vily je přímý přístup do klidné laguny. Má vyvýšenou ložnici s manželskou postelí, otevřenou koupelnou se sprchovým koutem a vanou, prostorný obývací prostor, venkovní sprchu a terasa a balkon s výhledem. K vile patří soukromý bazén.
Maximální kapacita jsou 2 dospělí a 2 děti a nebo 3 dospělí.V resortu najdete 12 těchto vil.

Sunset 1-ložnicová Lagoon Pool vila (160 m² ) má jedinečný výhled na západ slunce.
Rozkládá na dvou patrech. Je z ní nádherný výhled na oceán a z přední části vily je přímý přístup do klidné laguny. Má vyvýšenou ložnici s manželskou postelí, otevřenou koupelnou se sprchovým koutem a vanou, prostorný obývací prostor, venkovní sprchu a terasa a balkon s výhledem. K vile patří soukromý bazén.
Maximální kapacita jsou 2 dospělí a 2 děti a nebo 3 dospělí. V resortu najdete 11 těchto vil.

2-ložnicová Family Lagoon Pool vila (185 m² ) je dvoupodlažní vila, která byla poprvé na Maledivách postavena právě v tomto resortu. Je ideální pro páry cestující společně nebo rodiny se staršími dětmi.
Tyto vily mají dvě oddělené ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, dvě koupelny, venkovní
sprchu, prostorný obývací prostor, sluneční terasu, bazén a balkon s výhledem na lagunu.

Maximální kapacita jsou 2 dospělí a 2 děti a nebo 3 dospělí. V resortu najdete 2 tyto vily.

Nadvodní Pool vila (160 m² ) nabízí nerušený výhled na oceán z vaší postele, koupelny nebo bazénu.

Na terase najdete lehátka a venkovní posezení.

Maximální kapacita jsou 2 dospělí. V resortu najdete 11 vil tohoto typu.

Sunset Nadvodní Pool vila (160 m² ) nabízí nerušený výhled na oceán z vaší postele, koupelny nebo bazénu. Na terase najdete lehátka a venkovní posezení, ze kterých si můžete vychutnat nádherný západ slunce.

Maximální kapacita jsou 2 dospělí. V resortu najdete 11 vil tohoto typu.

2-ložnicová Nadvodní Pool vila (520 m² ), ze které si užijte úchvatný výhled na modrý oceán. Ideální pro páry nebo přátele, kteří cestují společně. V této vile najdete dvě ložnice s manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi, dvě koupelny, rozlehlý obývací a jídelní prostor, soukromý bazén na prostorné terase.

Maximální kapacita jsou 4 dospělí. V resortu najdete 2 vily tohoto typu.

2-ložnicová Beachfront Pool rezidence (620 m² ) se rozkládá se na dvou podlažích s přístupem na pláž, která je obklopená svěží tropickou zahradou. Má dvě ložnice s jednou velkou postelí a dvěma oddělenými postelemi, dvě koupelny, venkovní sprchy, otevřený obývací prostor, jídelnu. Vila přechází velikou terasu se soukromým bazénem a venkovním pavilonem.

Maximální kapacita jsou 4 dospělí a 2 děti. Jen jedna taková vila v resortu.

3-ložnicová Royal Beachfront Pool rezidence (1165 m²) je ideální pro vícegenerační rodiny nebo skupinu přátel, kteří cestují společně. Tato luxusní dvoupodlažní rezidence je ideální pro ty, kteří hledají klid a soukromí. Nabízí nádherný panoramatickým výhled na Indický oceán. K dispozici je hlavní ložnice s koupelnou a další dva pokoje s koupelnami umístěné v samostatné budově.
Dále je tu vnitřní a venkovní otevřený obývací prostor s jídelním koutem, plně vybavená kuchyně.

Na rozsáhlé venkovní terase se nachází nádherný bazén.
Maximální kapacita jsou 6 dospělých a 3 děti. Jen jedna taková vila v resortu.

3-ložnicová Lagoon rezidence (915 m²) je dvoupodlažní oázou nedaleko laguny. Rezidence nabízí jedinečné soukromé útočiště pro rodiny s dětmi nebo vícegenerační rodiny cestující společně.
Rezidence má s hlavní ložnici s koupelnou v samostatné budově, dva další pokoje
v druhém patře s koupelnami. Součástí je otevřený obývací prostor, jídelní kout, plně vybavená
kuchyň, rozsáhlá venkovní terasa s venkovním posezením, jídelnou a nekonečný bazén. Maximální kapacita jsou 6 dospělých a 3 děti. Jen jedna taková vila v resortu.

3-ložnicová Nadvodní pool rezidence (790 m²) se nachází nad křišťálově čistou vodou a nabízí panoramatický výhled na Indický oceán. Tato dvoupodlažní nadvodní rezidence je ideální volbou pro rodiny se staršími dětmi nebo pro skupina přátel, kteří cestují společně.
V rezidenci nejdete hlavní ložnici s koupelnou, další dvě ložnice s vlastními koupelnami,
otevřený obývací prostor, jídelní kout, plně vybavenou kuchyni, rozsáhlá venkovní terasa s venkovním jídelním koutem, houpací síť a nádherný bazén. Maximální kapacita je 6 dospělých. Jen jedna taková vila v resortu.

 • dovolená snů 81 vil, 14 kategorií
 • dovolená snů WiFi zdarma, minibar, trezor, klimatizace, vysoušeč vlasů, TV, servis na přípravu kávy a čaje
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů od snídaní po All Inclusive.

V InterContinental Maldives si můžete vybrat ze šesti restaurací a barů, jejichž šéfkuchaři stále objevují nové chutě a vaše chuťové pohárky mohou vyrazit na kulinářskou výpravu.

Restauraci The Lighthouse najdete v budově majáku a můžete si z ní vychutnat nádherný 360 stupňový výhled na Indický oceán. Restaurace nabízí moderní středomořskou kuchyni z nejlepších sezónních surovin a mořských plodů.

V restauraci Fish Market si pochutnáte na pokrmech jihovýchodní Asie připravených z čerstvě nalovených plodů moře.

Café Umi je inspirováno mezinárodní kuchyní.

V romantickém baru The Sunset se podávají nápadité koktejly.

Do The Retreat, mají vstup pouze dospělí a je odtud nádherný výhled na modrou lagunu.

The Collective se nachází v blízkosti hlavního bazénu a nabízí výhled na pláž a oceán. Podávají tu čerstvé šťávy, pizzu i zmrzlinu.

Nabídka Dining by Design vám umožní pochutnat si na gurmánském pikniku při západu slunce.

Snídaně, polopenze, all inclusive. Výběr 3 chodové menu á la carte.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (září), 2 dospělé osoby, All Inclusive

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková nadvodní vila s bazénem: 20.800 Kč x 7 nocí 
 • 30% sleva 
 • All Inclusive: 3.090 Kč x 7 nocí (při rezervaci do 30.11.2023)
 • transfery hydroplánem 18.130 Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000 Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 165.800 Kč


Nahoru