Maledivy

Hideaway Beach Resort *****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Hideaway Beach Resort & Spa se nachází ostrově Dhonakulhi v Haa Alif Atoll. Na výběr máte ze dvou typů transferu – cesta hydroplánem trvá 75 minut, a vnitrostátní přelet trvá 50 minut + 15 minut lodí. Má celkem 103 vil, některé z nich jsou vyzdvižené nad vodou. Každá z vil má komorníka, který se bude starat o to, aby splnil každé vaše přání. Prioritou resortu je soukromí – má jedny z největších rozestupů mezi vilami v rámci Malediv.

 • naprostý klid a soukromí
 • pro náročnější klienty
 • velké rozestupy mezi vilami
 • minimalistický design
 • vlastní vířivky a bazény
 • komorník
 • kvalitní wellness

V Hideaway Beach Resort & Spa na vás čeká pestrá škála aktivit. Resort má své vlastní lázně, jejichž design vás zaručeně nadchne. Používají zde produkty nejznámější wellness značky – Natura Bissé. Hideaway Spa má celkem 12 místností, kde nabízejí parní lázeň, manikúru/pedikúru a mnoho dalších.

Rozhodně si nesmíte nechat ujít příležitost prozkoumat okolí – v nabídce je hned několik exkurzí, na které se můžete vydat – výlet na soukromé jachtě s romantickým piknikem, návštěva kulturně i historicky bohatého ostrova Utheemu, výlet na opuštěný ostrov ve stylu Robinsona Crusoe, nebo průzkum mořského světa Indického oceánu. Na vyzkoušení na vás čeká řadu vodních sportů, jako například plachtění, windsurfing, vodní lyže, wakeboarding… Se zkušenými rybáři si vyzkoušíte rybaření jak za bílého dne, tak v noci. Pro udržení formy během dovolené je v resortu k dispozici posilovna a lekce tenisu nebo jógy.

Resort má celkem 103 vil, která jsou umístěna na pláži mezi kokosovými háji a přírodou, nebo vyzdvižené nad mořem. Vybrat si můžete z 10 různých druhů vil. Každá vila má svého komorníka, který vám bude k dispozici po celý den. U každé vily jsou k dispozici dvě kola, která si můžete vypůjčit třeba na průzkum ostrova.

Sunset beach villa – 130 m2. Soukromé a útulné ubytování, které je jen pár kroků od pláže. Obývací prostor je oddělen od ložnice.

Deluxe water villa s bazénem – 190 m2. Vila je nad mořem a je rozdělena na dvě části. Ložnice je na jedné straně, koupelna na opačné, oddělena vstupní částí. Venkovní terasa se rozprostírá po celé délce vily. Vybavení je stejné jako u Ocean vily s bazénem.

Beach residence s velkým bazénem – 215 m2. Vila je vhodná pro rodiny a skupiny, má vyhrazenou část pláže a bazén s vířivkou.

Deluxe beach residence s bazénem – 315 m2. Vila je obklopena tropickou zahradou, má vyhrazenou část pláže a bazén. Je vhodná pro rodiny nebo skupiny. Prostorná koupelna má i vířivku.

Deluxe sunset beach villa s bazénem – 190 m2. Vila má svou vlastní soukromou pláž a také tropickou zahradu s bazénem. Jídelna a obývací prostor jsou od sebe oddělené. Koupelna je prostorná a s vlastní vířivkou.

Ocean villa s bazénem – 290 m2. Vila je vyzdvižena nad Indickým oceánem. Má obývací prostor s prosklenou podlahou, terasu, bazén a také žebřík, který vede přímo do moře. V koupelně je vířivka.

Rodinná villa s bazénem – 440 m2. Tato vila byla navržena tak, aby se co nejvíce podobala domovu – je ideální pro rodiny nebo skupiny. Je prostornější, má vyhrazenou část pláže, bazén, vířivku pro dva a dokonce i střešní terasu. Obývací pokoj je oddělený.

Dvoupokojová ocean villa s bazénem – 330 m2. Vila je nad mořem, má dvě vybavené ložnice, dvě koupelny a také verandu s bazénem. Je vhodná pro rodiny nebo skupiny.

Rodinná dvoupokojová villa s bazénem – 575 m2. Vila je podobná klasické rodinné vile s bazénem, pouze má více pokojů.

Hideaway palace – 1 420 m2. Vila má svou vyhrazenou část pláže a dva bazény. Je vhodná pro velké rodiny/skupiny. Ubytování je ve třech pokojích. Všechny mají svou vlastní koupelnu a jsou blízko společnému bazénu. Vila má klasickou jídelnu uvnitř, ale máte možnost večeřet i na střešní terase.

 • dovolená snů 103 vil, 10 druhů
 • dovolená snů klimatizace, stropní ventilátor, DVD, TV, wifi, Blu-ray, kávovar, minibar, rychlovarná konvice
 • dovolená snů moře, pláž
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze, white platinum (all inklusive)

Meeru bar & grill – podávají zde domácí pizzy pečené v peci na dřevo, šťavnaté pokrmy z masa připravované na Lava Stone Grilu nebo humry, kteří jdou z vody přímo na gril

Matheefaru – tato restaurace se nachází přímo na pláži. Jednotlivé pokrmy jsou podávány během dne formou bufetu. Máte možnost vychutnat si své jídlo i venku, pod širým nebem.

Samsara asian fusion – klidné prostředí s thajskou, indickou i japonskou kuchyní. Restaurace má venkovní terasu vyzdviženou nad vodou. Jídlo vám zde připraví přímo před očima.

Sunset pool café – tato restaurace poskytuje krásný výhled na ostrov. Podávají zde pokrmy asijské i evropské kuchyně. Je otevřena po celý den – na snídani, oběd, svačinu i večeři. Barmani vám připraví cokoliv z jejich široké nabídky drinků, které určitě stojí za ochutnání.

Podobné hotely na Maledivách


Nahoru