Resort Lily Beach se řadí k pětihvězdičkovým resortům na Maledivách, s ohledem na špičkovou kvalitu má i výhodnou cenu. Leží na ostrůvku Huvahendhoo v atolu Ari a je obklopen korálovým útesem jen pár metrů od břehu, tvoří tedy ideální místo pro všechny milovníky šnorchlování. Pod vodou se otvírá velmi bohatý a pestrobarevný podmořský život. Zároveň jsou podél pláže laguny s písečným dnem, kde se dá pohodově vykoupat (bezpečné i pro děti). Na své si zde přijdou i potápěči, kteří mají v blízkosti jedny z nejkrásnějších potápěčských lokalit světa.

Na Lily Beach resort se dostanete v rámci 25 minut scénického letu hydroplánem, popř. kombinace vnitrostátního přeletu na lokální letiště a odtud ještě lodí. 

 • jeden z nejbohatších reefů přímo u ostrůvku
 • nádherné šnorchlování
 • transfer hydroplánem nebo vnitrostátním letem
 • v základní ceně s bohatým AI (Platinum Plus)
 • plážové vily jsou spojené po dvou
 • možnost propojení vil pro větší rodiny
 • super varianta pro náročné rodiny s dětmi
 • v ceně 3 výlety za pobyt
 • dětský klub
 • všechny vily mají vířivku
 • nadvodní vily mají vždy vlastní bazén

Bonusy pro novomanžele a výročí svatby.

Více o nabízených slevách ↓

Při pobytu min. na 4 noci: Láhev šumivého vína na vile při příjezdu, dort, talíř s ovocem, 1x za pobyt speciální 4-chodová večeře při svíčkách na pláži, 1x kredit 50 USD na osobu do lázní (možno využít na procedury mimo manikúry a pedikúry), speciální setup na koupel ve vaší vile.

Při pobytu min. na 7 nocí místo kreditu do Spa 1x 50min masáž pro pár. Nelze využít na pobyty v období vánočních svátků a nového roku. 

Je potřeba doložit oddací list. Pobyt musí být maximálně 12 měsíců od data svatby. Při výročí svatby (každých 5 let) platí sleva do 6 měsíců před a po oficiálním datu výročí. 

Maledivy jsou jedinečné díky svému podmořskému životu, a v Lily Beach si ho užijete na maximum díky úchvatnému reefu jen pár kroků od pobřeží. Brýle a šnorchl můžete nechat doma, vše vám půjčí zdarma na místě. Potápěči mají k dispozici zázemí profesionálního potápěčského centra a v okolí mnoho potápěčských lokalit.

Zkusit můžete některý z vodních sportů. Zdarma jsou nemotorizované vodní sporty a zapůjčení šnorchlovacího vybavení. Zdarma si také během pobytu můžete vybrat tři výlety. Na výběr jsou: rybaření při západu slunce, plavba při západu slunce, návštěva místního ostrova nebo šnorchlování s průvodcem. Zdarma rovněž můžete využít tenisový kurt, volejbalové hřiště či plně vybavenou posilovnu. Při horším počasí či po večerech si můžete zahrát deskové hry. Dle rozvrhu jsou také k dispozici lekce jógy a další fitness hodiny. 

Pro nejmenší je připraven dětský klub „Turtles“ se spoustou aktivit a překvapení.

V Lily Beach Resort vás ubytují vilky na pláži, které jsou všechny spojené po dvou (za zdí jsou sousedi). To je ideální řešení pro větší rodiny, které si mohou objednat dvě vilky a mít tím celý „blok“ pro sebe. Některé z nich lze i propojit dveřmi což ocení zejména rodiny s menšími dětmi. Luxus samostatné vilky nabídnou všechny nadvodní vily, které mají vždy i vlastní bazén. Všechny vily mají kapacitu 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 12 let. Beach Family vila ubytuje až 4 dospělé + 2 děti (popř. 2 dospělé + 4 děti).

Beach vila – celkem 69 přízemních vil složených po „blocích“ po dvou vilách spojených boční zdí. Každá vila má plochu 68 m2. Vzadu mají privátní oplocenou zahrádku s venkovní vířivou vanou, která nabízí 100% soukromí. Zepředu je terasa s lehátky s výhledy na pláž a moře skrz zeleň, od vedlejší terasy je přepažená dřevěnou přepážkou. Tato konfigurace má obrovskou výhodu pro rodiny, které si mohou zabrat oba pokoje vedle sebe, čímž získají celou vilu sami pro sebe – zároveň jsou spolu a mají požadované soukromí. Dokonce 6 jednotek lze vzájemně propojit zevnitř dveřmi, v jedné je manželská dvojpostel a v druhé jsou oddělené postele pro děti.

Family Beach vila – jedná se o zmiňovaných 6 párů vzájemně propojitelných Beach vil. Dohromady tvoří prostor o velikosti 136 m2, s dvěma samostatnými ložnicemi a koupelnami, vzájemně propojenými dveřmi. Ideální varianta pro veliké rodiny.

Lagoon vila – celkem 16 přízemních vil, opět po dvou pokojích v jedné vile, každá terasa oddělená dřevěnou přepážku. Leží přímo na pláži, a to doslova, terasu má už téměř nad hladinou. Nabízí nerušené výhledy na oceán, a vzadu má opět otevřenou ohraničenou koupelnu s vířivou vanou, se 100% soukromím. Laguna před vilami je ohraničená kamennými zábranami.

Deluxe Water vila s bazénem – celkem 36 nadvodních vil s plochou 126 m2. Tyto vily jsou vždy samostatně stojící po jednom, tudíž nabízí větší soukromí. Je postavená na kůlech přímo nad vodou, s obrovskou terasou s lehátky, bazénem 7 m2 a schůdky do moře. Nesmí chybět ani podlaha s proskleným dnem, kterou můžete pozorovat pestrobarevné rybičky pod sebou. Výhodou je, že z většiny nadvodních vil máte jen pár temp k reefu, stačí si jen nasadit brýle…

Sunset Water Suite – pouze 4 Suite o velikosti 182 m2 jsou to nejluxusnější, co v Lily Beach najdete. Nachází se na úplném konci mola s vodními vilami, díky čemuž mají jejich hosté nerušené výhledy na čistý oceán před sebou. Zároveň jsou postavené ve velikých rozestupech, a zaručují tak dokonalé soukromí. Ke každé Sunset Water Suite náleží 24 hodinová služba osobního komorníka, který vám splní všechna přání. Zároveň mají hosté v této kategorii neomezený přístup do restaurace Tamarind, privátní plavbu při západu slunce, expresní check in přímo ve vile a luxusní toaletní potřeby. Na terase se také třpytí vlastní bazén o velikosti 14 m2

Beach Suite – nově postavená kategorie plážové vily o velikosti 76 m2. Stejně jako ostatní plážové vily, i tyto stojí po dvou. Z ložnice je vstup na prostornou terasu s posezením směřovanou k moři. Ze zadu vily je vstup do polootevřené koupelny jenž je zakončena malou oplocenou zahrádkou. Hosté Beach Suite mají k dispozici luxusnější toaletní potřeby a láhev šumivého vína na vile při příjezdu. 

Beach Suite s bazénem – identická jako Beach Suite, s tím rozdílem, že před vilou směrem k pláži se nachází privátní bazén. 

Beach Residence s bazénem – nejluxusnější ubytování, jenž je na pevnině. Má prostor 225 m2 a obrovský bazén před vilou s výhledem na moře (bazén s rozměry 6,4 x 6 metrů). Rezidence se skládá z ložnice, ke které patří prostorná polootevřená koupelna se zahrádkou, a odděleného obývacího pokoje, kde je druhá menší koupelna. Z obou pokojů je přístup na prostornou terasu s bazénem a lehátky. Hosté v této kategorii si užijí služeb vlastního komorníka, lahev šampaňského Taittinger na vile při příjezdu, expresní check in přímo na vile a neomezený přístup do restaurace Tamarind během pobytu.

 • dovolená snů Vily na pláži i nad vodou v 8 kategoriích
 • dovolená snů WiFi zdarma, klimatizace, stropní větrák, televize s domácím kinem, DVD přehrávač, minibar, sejf, servis na kávu a čaj, vířivá vana, terasa s lehátky
 • dovolená snů Pláž, oceán
 • dovolená snů Platinum Plus (= luxusní AI)

Lily Beach Resort má v základní ceně zahrnutý velmi bohatý Platinum Plan, což je luxusní forma All Inclusive. Díky tomu můžete prožít zcela bezstarostnou dovolenou, aniž byste řešili, kolik financí ještě na místě utratíte. Platinum Plus zahrnuje vynikající stravování a to včetně tzv. fine dining (zážitková gastronomie), prémiová vína a značky alkoholu, ale také výlety, sportovní aktivity, atd.

Platinum Plan zahrnuje (platnost do 10/2024):

 • VIP salonek na Malé při čekání na transfer (při příjezdu)
 • výběr 80 prémiových vín z celého světa
 • široký výběr nápojů alko i nealko vč. prémiových značek
 • minibar na vile – denně doplňován (pivo, víno, nealko, voda a svačinky)
 • Lily Maa (hlavní restaurace): snídaně, obědy a večeře formou bufetu s live cooking stanicemi, kde vám kuchaři připraví jídlo přímo před vašimi zraky, BBQ
 • Tamarind Restaurace (zážitková restaurace s kuchyní Thajskou, Čínskou a Indickou): 1x za týden večeře á la carte
 • Beach Bar: neomezená konzumace nápojů alko i nealko, koktejly, vybrané druhy kávy, džusy …
 • AQVA Pool Bar: možnost lehkých jídel na oběd, neomezená konzumace nápojů
 • Vibes Bar: pravidelné zábavné večery s živou hudbou, možnost lehkých jídel na oběd, a k tomu neomezená konzumace nápojů
 • u pláže chladící boxy s výběrem nealkoholických nápojů pro osvěžení během dne
 • zdarma zapůjčení šnorchlovacího vybavení
 • zdarma nemotorizované vodní sporty
 • sporty: tenisové kurty, posilovna, volejbalové hřiště a všechny indoorové hry, pilates, zumba, yoga
 • 3x během pobytu zdarma výlet (na výběr výlet za šnorchlováním, rybaření, plavba při západu slunce, nebo výlet do lokální rybářské vesničky Dangethi)
 • WiFi zdarma ve všech vilách a hotelových prostorách
 • Taittinger šampaňské ve všech restauracích a barech
 • dětský klub

Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (říjen), 2 dospělé osoby, All Inclusive

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Beach vila: 14.650- Kč x 7 nocí
 • transfery hydroplánem 11.390,- Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000 Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 137.640,- Kč

Lucie B.
Dobrý večer,

ještě jednou bychom chtěli poděkovat za zařízení krásné dovolené! Na Maledivách jsme byli před 2 lety, kdy jsme cestovali na vlastní pěst a navštívili 4 lokální ostrovy, oproti tomu to teď byla příjemná změna, že jsme se nemuseli starat vůbec o nic, jen si užívat moře a nádherných pláží.
Pokud bych měla srovnat oba resorty, tak v Lily Beach Resort nám více chutnala kuchyně a celkově tam byla taková příjemná atmosféra, oproti tomu Constance Moofushi nás dostalo kouzelnými plážemi a větším luxusem. Co se podmořského světa týče, tak to bylo srovnatelné. V Lily Beach jsme viděli více želv a rejnoků, ale šnorchlovat se zde dalo jen u srázu do hloubky. Přímo nad korálovým útesem bylo málo vody, ale kolem celého ostrova je spousta bójkami označených cest, jak se k tomu srázu dostat. V Constance Moofushi jsme šnorchlovali přímo nad korálem a množstvím pestrobarevných rybek bylo bezkonkurenční. Navíc jsme si zde připlatili výlet za mantama, ale na ty jsme štěstí neměli. Nabízeli nám pak 50% slevu na další pokus za dva dny, ale to už jsme bohužel odjížděli…
Pokud bych mohla jednu výtku, tak k delegátce v Malé. Byla to milá slečna, ale její informace nebyly úplně přesné, např. nám tvrdila, že Lily Beach můžeme chodit na jídlo jen do jedné restaurace a do ostatních se slevou a že výlet v ceně máme jen rybaření. A ještě nás stihla vystrašit kolik je tam komárů a jaké všechny nemoci přenášejí, takže jsem si ještě na letišti kupovala repelent, který byl ale úplně zbytečný, protože na obou ostrovech je něčím vykuřovali a neštípnul nás ani jeden. Ale říkala, že je tam zatím jen měsíc, tak třeba si časem zajistí lepší informace. 😉  (DELEGÁTKA JE AKTUÁLNĚ JIŽ NOVÁ).
Mějte se moc hezky, děkuji hlavně za Vaši ochotu při výběru lokality, moc rádi Vašich služeb opět využijeme!

Nahoru