Maledivy

Emerald Maldives Resort *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Moderní Emerald Maldives Resort & Spa byl otevřen v létě 2019. Nabízí unikátní atmosféru, krásné tropické prostředí a hlavně se pyšní rozsáhlým konceptem Deluxe All Inclusive. Ubytovat se můžete v luxusních vilách na pláži či nad vodní hladinou. Resort najdete v atolu Raa na ostrově Fasmendhoo, který má rozlohu 20 hektarů a  je obklopen 1,5 km dlouhou pláží.  Všude okolo něj  jsou krásné křišťálově modré laguny.

Do resortu se můžete přepravit dvěma způsoby. Buďto se rozhodnete pro let hydroplánem z hlavního města Malediv Male. Během čtyřicetiminutového letu se můžete kochat pohledem na ostrůvky a tyrkysové moře pod vámi. Další variantou je vnitrostátní let v kombinaci s plavbou motorovým člunem. Tady musíte počítat zhruba s hodinou čistého času, než přistanete u mola Emerald Maldives Resortu. 

 • Ekologicky udržitelný resort v atolu Raa
 • Otevřený v létě 2019
 • Nabízí Deluxe All Inclusive 
 • Krásné šnorchlování
 • Široká nabídka vodních sportů

 • Velmi prostorné vily 
 • Přírodní interiéry
 • Pro páry i rodiny s dětmi 
 • Hydroplán i vnitrostátní let 

Emerald Maldives Resort & Spa je dokonalým místem, kde se dá zažít nezapomenutelná dovolená plná relaxace i skvělých aktivit na souši i v moři. Jestli toužíte po odpočinku nebo chcete strávit aktivní dovolenou, tak tento resort je pro vás tou správnou volbou. 

Centrum vodních sportů se nachází přímo na pláži s bílým pískem a hostům jsou zde k dispozici katamarány, kajaky, kite a windsurfingy. Za poplatek si můžete vyzkoušet vodní skútry a další motorizované sporty.

Gym & Sports Center nabízí velmi moderní posilovnu, dva tenisové kurty z nichž jede je možné upravit na fotbalové hřiště, 2 kurty na padel a profesionální pomoc při sestavení osobních tréninkových programů.

Potápěčské centrum  nabízí podporu certifikovaných profesionálů PADI pro hosty, kteří se chtějí pokusit získat PADI licenci. Ohromující korálové útesy a více než 1 000 druhů ryb, které plavou v Indickém oceánu, činí z potápění a šnorchlování na Maledivách jednu z nejvyhledávanějších aktivit pro profesionální i amatérské potápěče. 

Emerald SPA je postaveno v balijském stylu a nabízí balijské a thajské procedury v naprostém soukromí 10 klimatizovaných bungalovů, bazén v indonéském stylu a relaxační část s jacuzzi, saunou a tureckými lázněmi.

Dolphin Kids Club je určen pro  děti od 4 do 12 let a je komplexem o velikosti 1 500 m2 s velkým venkovním hřištěm, širokým výběrem vnitřních i venkovních aktivit, dětskou restaurací a bazénem. 

Resort byl postaven tak, aby dokonale ladil s okolním prostředím za použití materiálů jako bambus, přírodní kameny a listy. Podporuje se tu i ekologické využití energií. Na výběr máte 120 vil, z nichž 60 bylo postaveno přímo na ostrově a 60 nad mořem

Každá vila je vybavena: Wi-Fi, klimatizací a stropním ventilátorem, TV s plochou obrazovkou, pohodlnými postelemi, moderní klimatizovanou koupelnou s vnitřní i venkovní sprchou, vanou, samostatnou toaletou a bidetem, šatnou, odkládacím místem pro kufry, pracovním stolem, vysoušečem vlasů, župany, sejfem, servisem na přípravu kávy a čaje, denně doplňovaným minibarem. Úklid probíhá dvakrát denně.

Marina Beach Villa s bazénem má rozlohu 187 m2. Stojí nedaleko soukromé mariny a mola, kde přistávají hydroplány. Každá vila nabízí příjemné a komfortní ubytování obklopené svěží zelenou vegetací. K dispozici je ložnice, koupelna a částečně krytá terasa s bazénem o rozměrech 5×3 metry. Tyto vily přímý přístup na pláž, ta je vzdálená přibližně 20 metrů od vily. Maximálně pro tři dospělé a jedno dítě. 

Beach Villa má celkovou plochu 176 m2. Skládá se z ložnice, částečně zastřešené terasy otevřené směrem k pláži. Přiléhá k ní i kus soukromé zahrady. Maximálně pro tři dospělé a jedno dítě. 

V Jacuzzi Beach Ville najdete na ploše 176 m2 prostornou ložnici, částečně zastřešenou terasu. V písku před vilou směrem k moři je pro hosty připravena soukromá jacuzzi. Maximálně pro tři dospělé a jedno dítě. 

Beach Villa s bazénem je obklopena tropickou zahradou. Na ploše 187 m2 najdete ložnici, koupelnu, částečně zastřešenou terasu. Před vilou směrem k pláži je pro hosty připraven soukromý bazén o rozměrech 5 x 3 metry. Maximálně pro tři dospělé a jedno dítě. 

Family Beach Villa s bazénem je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Na ploše o velikosti 280 m2 najdete hlavní a dětskou ložnici, dvě koupelny, částečně krytou terasu i zahradu. Na pláž je to jen pár kroků a vykoupat se můžete i v bazénu o rozměrech 8 x 3 metry. Bazén je umístěn před vilou ve směru k pláži. Maximálně pro pět dospělých. 

Superior Beach Villa s bazénem je určena těm hostům, kteří hledají naprosté soukromí. Na ploše 280m2 najdete ložnici, obytný prostor, koupelnu, částečně krytou terasu a zahradu. Před vilou směrem na pláž je soukromý bazén o rozměrech 8 x 3 metry. Maximálně pro čtyři dospělé. 

Royal Beach Villa nabízí naprostý luxus na dvou patrech a užitné ploše 900 m2. V přízemí jsou dvě ložnice a k nim přilehlé koupelny a šatna. Dále tu najdete obývací pokoj s vlastním barem, kuchyň a částečně zastřešenou terasu  s altánem a bazénem o rozměrech 8 x 3 metry. V prvním patře je další ložnice s koupelnou, masážní místnost, šatna a salónek. Maximálně pro devět dospělých. 

Water Villa – jedná se o vodní vilku o ploše 176 m2, která je postavena nad mořem a se souší je propojena molem. Je tu ložnice, koupelna, šatna. Z prostorné terasy je přímý vstup do moře. Maximálně pro tři dospělí a jedno dítě.

Jacuzzi Watter Villa – je postavena nad vodou a má plochu 176 m2. Najdete tu ložnici, koupelnu, šatnu. Na terase, ze které je přímý vstup do moře,  můžete i relaxovat v soukromé jacuzzi 2×2 m. Maximálně pro tři dospělí a jedno dítě.

Water Villa s bazénem –  mají na ploše 187 m2 ložnici, koupelnu a šatnu. Z prostorné terasy můžete po schůdcích vstoupit do moře. Kromě toho se můžete osvěžit i v bazénu o rozměrech 5 x 3 m, který je součástí terasy.  Maximálně pro tři dospělí a jedno dítě.

Superior Water Villa s bazénem – nabízí na ploše 310 m2 dokonalé pohodlí a soukromí. Je tu ložnice, koupelna, šatna, obývací pokoj a terasa s bazénem 8 x 3 m. Z terasy je samozřejmě přímý vstup do moře. Maximálně čtyři dospělí.

Prezidental Water Villa je nejluxusnější variantou nadvodní vily v tomto resortu. Nachází se na konci mola. Na ploše 640 m2 najdete dvě prostorné ložnice, ke každé z nich patří koupelna se šatnou. Dále je tu obývací pokoj s barem, kuchyň a velmi prostorná terasa ze které se dá sejít přímo do moře. Z bazénu o rozměrech 10 x 40 m, který je součástí terasy, můžete pozorovat západ slunce. Maximálně šest dospělých. 

 • dovolená snů 120 vil, 12 kategorií
 • dovolená snů Wi-Fi, klimatizace, stropní ventilátor, TV, sprchový kout i vana, fén, sejf, minibar, servis na přípravu kávy a čaje
 • dovolená snů oceán, pláž
 • dovolená snů Deluxe All Inclusive

V resortu Emerald Maldives nabízejí hostům stravování formou Deluxe All Inclusive. Ta je vhodnou volbou jak pro dvojice, tak i rodiny. Ve všech hotelových restauracích a barech se vám dostane prvotřídní péče a je tu kladen důraz na dokonalý kulinářský zážitek.

Aqua Restaurant je hlavní hotelovou restaurací a najdete ji na pláži s výhledem na moře. Nabízí venkovní i vnitřní klimatizované prostory. Nechybí plně vybavený bar. V nabídce jsou pokrmy středomořské kuchyně, speciality z Itálie, Číny nebo Japonska i vegetariánská jídla. 

Beach Club Grill se nachází na hlavní pláži s výhledem na lagunu a nabízí široký výběr pokrmů čerstvých ryb, mořských plodů, masa a zeleniny připravovaných na kamenném grilu. Pochutnat si tu můžete i na pizze nebo těstovinách. 

Jídla nabízená v restauraci Amazònico jsou připravovaná v otevřené kuchyni, abyste mohli sledovat celý proces jejich vzniku. Inspirovali se tu hlavně recepty a surovinami Střední a Jižní Ameriky. Vychutnat si můžete brazilské, argentinské, mexické, peruánské nebo chilské speciality. Z nabídky můžeme vyjmenovat například quesadillas,  enchiladas, hovězí žebra i  argentinské steaky.

Restaurace Le Asiatique se nachází v centru letoviska, v autentickém tropickém lese a je ideální volbou pro hosty, kteří chtějí objevit chutné a lahodné výtvory asijských kuchařů při plném respektování orientálních kulinářských tradic a receptů, včetně grilu Teppanyaki a s tím spojené živé kuchařské show.

Sunset Pool Café se nachází v jedné z nejkrásnějších částí ostrova a je ideálním místem, kde si můžete užít romantiku západu slunce, popíjet drink, poslouchat hudbu s přáteli nebo hrát kulečník přímo na pláži s bílým pískem.

Sunrise Café je ideálním místem pro ranní ptáčata, která chtějí začít svůj den pozorováním maledivského východu slunce nad křišťálově čistou tyrkysovou lagunou.

Deluxe All Inclusive

 • Snídaně – Aqua Restaurant
 • Obědy – Aqua Restaurant, Beach Club Grill
 • Večeře – Aqua Restaurant, Beach Club Grill, Amazonico Restaurant (nutná rezervace, některé položky za příplatek), Asian Restaurant (nutná rezervace, některé položky za příplatek)
 • Výběr z nápojů ve všech restauracích: nealkoholické nápoje, vybraná vína, pivo, džusy, voda, čaj, koktejly, káva. 
 • Uvítací drink při příjezdu do hotelu
 • Minibar na pokoji: nealkoholické nápoje, pivo a voda
 • Plážové ručníky, lehátka a slunečníky
 • WiFi připojení
 • Nemotorizované vodní sporty a aktivity (soukromé lekce za poplatek)
 • Vybavení na šnorchlování (brýle, šnorchl a ploutve)
 • Skupinové šnorchlování s průvodcem, 20 min 2x týdně (v závislosti na počasí)
 • Exkurze (v závislosti na počasí): 1 exkurze při pobytu na min 7 nocí, 2 exkurze při pobytu na min 10 nocí

Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit. 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (červenec-srpen), 2 dospělé osoby, Deluxe All Inclusive

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Beach vila s Deluxe All Inclusive: 14.290,- Kč x 7 nocí
 • 20% sleva při rezervaci 60 a více dní předem
 • transfery hydroplánem 15.930,- Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000 Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 119.920,- Kč


Nahoru