Resort You & Me by Cocoon, který se nachází na atolu Raa na Maledivách, byl otevřený v březnu 2019 a je vhodný pokud hledáte klidnou, odpočinkovou dovolenou. Ideální pro romantickou svatební cestu. Zajímavostí je podvodní restaurace s michelinským kuchařem ve které můžete při obědu či večeři pozorovat podmořský život přímo nad vašimi hlavami – doporučujeme rezervaci vyžádat s velikým předstihem! Pro transfer na ostrov můžete využít dvě varianty. Buď vnitrostátní let z Malé na letiště Ifuru (30 minut) a odtud lodí na resort (20 minut) nebo hydroplánem z Male přímo na resort cca 45 minut.

 • nový resort od března 2019
 • pouze pro dospělé
 • doporučujeme pro potápěče
 • menší ostrov
 • podvodní restaurace s michelinským kuchařem
 • široké All Inclusive, v ceně 4 restaurace
 • skvělá kuchyně
 • stravování výhradně á la carte
 • základ je nadvodní vila
 • hydroplán nebo vnitrost.let

Bonusy pro novomanžele, výročí svatby, narozeniny, opakovaný klient.

Více o nabízených slevách ↓

Novomanželé (pobyt až 12 měsíců od svatby): při pobytu minimálně 6 nocí získají zdarma láhev vína, čokoládu, Vila upgrade pokud je dostupnost, 1x speciální romantická večeře. Pro doložení data svatby je nutné předložit oddací list.

Hosté slavící narozeniny či výročí svatby (datum musí být v rámci pobytu!) dostanou zdarma dort.

Opakovaný klient (druhý či vícerý pobyt v  You & Me by Cocoon Maledivy): obdrží dodatečnou slevu na ubytování -5%. Nelze uplatnit z příplatků za stravu a z transferů, nelze kombinovat s taktickými nabídkami (mimo first minute).

Atol Raa je známý pro svůj podmořský svět. Resort You and Me by Cocoon nabízí půjčení potápěčského vybavení, vodních skútrů, pořádají se výlety za šnorchlováním, potápěním. Je zde možnost nespočet aktivit jako jsou plážový volejbal, stolní tenis, motorizované vodní sporty, rybaření, windsurfing či lekce jógy. Zdarma jsou nemotorizované vodní sporty. Můžete taky navštívit místní fitness či nadvodní lázně s různými procedurami a masážemi. Z výletů se nabízí sledování delfínů a romantického západu slunce.

V resortu najdeme velký bazén na pláži vhodný k plavání a také 5 různých restaurací.

Dno v okolí ostrova je zejména písečné, tedy vhodné pro koupání. Za kvalitnějším šnorchlováním či potápěním je potřeba vyjet lodí (za poplatek).  

V resortu najdete 7 různých druhů ubytování tvořících celkem 109 vil. Z toho 99 je umístěno nad vodou a pouze 10 na pláži. Díky tomu nabízí ostrov klidné zákoutí pro procházky a i přes malou velikost ostrova dostatečný prostor. Doporučujeme si připlatit za Dolphin vilu či vyšší typ.

Resort You & Me by Cocoon je určen pouze pro dospělé (nad 16 let). Na vile je vždy manželská postel, třetí osoba spí na sofa. 

Manta vila – nadvodní vila v krásné laguně, vhodné pro ranní ptáčata jelikož z nich můžete sledovat nádherné východy slunce. Vilky mají přírodní, jednoduchý interiér v rustikálním stylu. Dřevo dominuje celému prostoru a budete se tak cítit velmi příjemně. Velikost vily je 55 m². Vedle ložnice se nachází prostorná koupelna s oddělenou sprchou, ze které můžete vyjít rovnou ven na terasu. V tomto typu ubytování máte vedle sebe sousedy, jedná se o dvojvilku na rozdíl od Dolphin vily. Kapacita max. 2 osoby.

Dolphin vila – nadvodní vilka s přístupem z terasy do moře. Vybavení této vily je shodné s Manta vila. Vila je samostatně umístěna, tudíž od sousedů vás dělí prostor v laguně. Velikost je též 55 m² a je otočená směrem na západ slunce. Kromě velké postele je zde i pohodlná sedačka, ubytuje max. 3 osoby.

Dolphin vila s bazénem – velikost této vily je o něco větší a to 65 m². Vila je prostorná a máte v ní soukromí. Součástí je bazén, ze kterého máte výhled do laguny, večer můžete pozorovat západ slunce se svou drahou polovičkou. Kapacita max. 3 osoby.

Beach Suite s bazénem – velmi prostorná vila o velikosti 85 m² s přímým přístupem na pláž. Vila je prostorná a v koupelně je jak částečně venkovní sprcha, tak velká vana pro dva. Výhled je na moře a můžete z ní sledovat východ slunce. Hned vedle vily je soukromý menší bazén ve kterém naleznete maximální soukromí. Kapacita max. 3 osoby.

Aqua Suite – 10 samostatných nadvodních vil s výhledem a přístupem do laguny o velikosti 65 m². Mají jak sprchu, tak vanu pro romantické koupele ve dvou. Velká terasa s lehátky na které se můžete opalovat a relaxovat. Je otočená na východ. Ubytuje max. 3 osoby. 

Aqua Suite s bazénem – identické vybavení jako Aqua Suite, navíc má větší terasu s bazénem poskytující dostatečné soukromí. Je otočená na západ a má 80 m². Max. 3 osoby.

You & Me Suite – nejluxusnější a největší varianta tohoto resortu. Nadvodní vila o velikosti 280 m² složená ze tří částí. V jedné je velká ložnice, dále je zde koupelna se sprchou a vanou pro dva. Velká obývací místnost s televizí, kuchyňský kout, místo se soukromým fitkem, domácím kinem a masážním lehátkem. Tato vila nabízí vše co očekáváte od romantické a nezapomenutelné dovolené snů. Kapacita jsou 3 osoby.

 • dovolená snů 109 vil na pláži i nad vodou v 7 kategoriích
 • dovolená snů WiFi zdarma, klimatizace, stropní větrák, televize, minibar, sejf, servis na kávu a čaj, fén, telefon, na vyžádání žehlící set.
 • dovolená snů Pláž, oceán
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze, All Inclusive

Základem je snídaně a je možné připlatit za polopenzi, plnou penzi či rovnou All Inclusive. Hosté You & Me by Cocoon se zakoupenou polopenzí, plnou penzí a AI mají obědy a večeře v kterékoliv ze čtyř á la carte restaurací. Podvodní restaurace je za příplatek (rezervovat stůl je nutné s velikým předstihem!). You & Me by Cocoon je prvním ostrovem na Maledivách, který má veškeré stravování v podobě a la carte.

The Sand (hlavní restaurace): hlavní restaurace nabízí snídaně a večeře. Kuchař vám přímo před vámi připraví zvolený pokrm. Můžete vybírat z různých variant mezinárodní kuchyně. Připravené jídlo vám přinese ke stolu číšník. Tato restaurace má i vlastní vinný sklep.

H2O by chef Andrea Merton (podvodní restaurace): unikátní záležitostí je podvodní restaurace, která nespadá do All Inclusive a je za příplatek. Od ostrova je plně oddělená, jezdí se do ní lodí – i díky tomu nabízí úžasné pohledy na okolní mořské dno. Kapacita je max. 20 osob, je nutná předchozí rezervace. Podává se zde předem sestavené menu.  Pod taktovkou ji má michelinský šéfkuchař Andrea Merton

Rising sun: je libo čerstvé sushi nebo sashimi? Tato japonská restaurace uspokojí všechny milovníky asijské kuchyně.

Italians do it better…la pasta: Italská kuchyně nabízí čerstvé těstoviny a pizzu s výhledem na oceán. Do restaurace můžete zajít na oběd i večeři.

Green Carpet: za bazénem najdeme tuto moderní restauraci nabízející zdravé a vynikající pokrmy. Restaurace je otevřená odpoledne pro obědy, ne večeře.

Cheers bar: hned vedle hlavního bazénu na pláži se nachází bar, kde si můžete vychutnat koktejly, víno či šampaňské a dokonce zde každý večer vystupují živé kapely.

All Inclusive zahrnuje (platnost do 12/2024):

 • snídani v hlavní restauraci, obědy a večeře v á la carte restauracích
 • odpolední čaj/káva, svačina podávaná od 16.30 do 18.00.
 • balená voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno a alkoholické nápoje jako je gin, vodka, whisky atd., vybrané alko i nealko koktejly
 • všechny nápoje se podávají mezi 10:00 a 24:00, po půlnoci jsou drinky zpoplatněné
 • mini bar na vile – voda a nealkoholické nápoje, doplňované jedenkrát denně
 • čaj/káva na vile
 • nemotorizované vodní sporty

All Inclusive Extreme zahrnuje:

 • snídani v hlavní restauraci, oběd a večeři v á la carte restauracích (kromě H2O)
 • odpolední čaj/káva se svačinou od 16:30 do 18:00
 • balená voda, nealko nápoje, pivo, víno, šumivé víno, likéry – gin, vodka, whiskey, brandy, tequila, rum, arak, martini, nápoje v Cheers baru podávané 10:00-24:00
 • minibar – nealkoholické nápoje, pivo, láhev prosecca, láhev bílého vína, láhev červeného vína, chipsy (doplněné 1x denně)
 • servis na přípravu kávy a čaje na pokoji 
 • 1x během pobytu: rybaření při západu slunce, lekce vaření, večeře při svíčkách na pláži, jednohubky od Sunken Table, 50min SPA procedura pro jednu osobu
 • osobní tréning Yoga/Pilates 2x za pobyt

AI zpravidla končí časem check out. Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (srpen-prosinec), 2 osoby, All Inclusive

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Manta vila 9.250,-Kč x 7 
 • sleva 20% (rezervace 60+ dní předem)
 • All Inclusive 3.320,- Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000,- Kč
 • transfery hydroplánem 11.900,- Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě 700,-Kč

Osoba v dvoulůžkové vile s All Inclusive 110.920,-Kč


Nahoru