Zbrusu nový resort You & Me by Cocoon, který se nachází na atolu Raa severně od hlavního ostrova Male. Resort byl otevřený od 1. března 2019 a je vhodný pokud hledáte klidnou, odpočinkovou dovolenou. Ideální pro dvojice, páry hledající to pravé místo pro líbánky. Zajímavostí je podvodní restaurace ve které můžete při obědu či večeři pozorovat podmořský život přímo nad vašimi hlavami. Resort nabízí také organizace svateb, různorodé sportovní aktivity. Pro transfer na ostrov můžete využít dvě varianty. Buď vnitrostátní let z Malé na letiště Ifuru (30 minut) a odtud lodí na resort (20 minut) nebo hydroplánem z Male přímo na resort cca 45 minut.

 • nový pětihvězdičkový resort otevřený 1. března 2019
 • pouze pro dospělé
 • možnost šnorchlování, potápění, výletů po okolních ostrovech

 • podvodní restaurace
 • možnost All Inklusive
 • transfer hydroplánem nebo vnitrostátní let v kombinaci s lodí

Atol Raa je známý pro svůj podmořský svět. Resort nabízí půjčení potápěčského vybavení, vodních skútrů, pořádají se výlety za šnorchlováním, potápěním. Je zde možnost nespočet aktivit jako jsou plážový volejbal, stolní tenis, motorizované vodní sporty, rybaření, windsurfing či lekce jógy. Můžete taky navštívit místní fitness či nadvodní lázně s různými procedurami a masážemi. Z výletů se nabízí sledování delfínů a romantického západu slunce.

V resortu najdeme velký bazén na pláži vhodný k plavání a také 6 různých restaurací.

V resortu najdete 7 různých druhů ubytování. Jelikož je tento resort pouze pro dospělé, každý typ vilky ubytuje maximálně 3 dospělé osoby. Varianty jsou jak na pláži tak v nadvodních vilách. Každý pokoj má klimatizaci, postel velikosti king size, stropní ventilátor, televizi, mini bar, fén, trezor, možnost přípravy čaje a kávy. Manta vila – nadvodní vila v krásné laguně, vhodné pro ranní ptáčata jelikož z nich můžete sledovat nádherné východy slunce. Vilky mají přírodní, jednoduchý interiér v rustikálním stylu. Dřevo dominuje celému prostoru a budete se tak cítit velmi příjemně. Velikost vily je 55 m². Vedle ložnice se nachází prostorná koupelna s oddělenou sprchou, ze které můžete vyjít rovnou ven na terasu. V tomto typu ubytování máte vedle sebe sousedy, jedná se o dvojvilku na rozdíl od Dolphin vily. Dolphin vila – vybavení této vily je shodné s Manta vila. Vila je samostatně umístěna, tudíž od sousedů vás dělí prostor v laguně. Velikost je též 55 m². Kromě velké postele je zde i pohodlná sedačka. Z terasy je přístup rovnou do laguny. Výhled z této vily je na západ slunce. Dolphin vila s bazénem – velikost této vily je o něco větší a to 65 m². Vila je prostorná a máte v ní soukromí. Součástí je bazén, ze kterého máte výhled do laguny, večer můžete pozorovat západ slunce se svou drahou polovičkou. Beach Suite s bazénem – velmi prostorná vila o velikosti 85 m² s přímým přístupem na pláž. Vila je prostorná a v koupelně je jak částečně venkovní sprcha, tak velká vana pro dva. Výhled je na moře a můžete z ní sledovat východ slunce. Hned vedle vily je soukromý menší bazén ve kterém naleznete maximální soukromí. Aqua Suite – 10 samostatných nadvodních vil s výhledem a přístupem do laguny o velikosti 65 m². Velká terasa s lehátky na které se můžete opalovat a relaxovat. Aqua Suite s bazénem – prostorná vila s bazénem, kde naleznete maximální soukromí. Vybavení se neliší od ostatních vil. Velikost 80 m². You & Me Suite – nejluxusnější a největší varianta tohoto resortu. Nadvodní vila o velikosti 280 m² složená ze tří částí. V jedné je velká ložnice, dále je zde koupelna se sprchou a vanou pro dva. Velká obývací místnost s televizí, kuchyňský kout, místo se soukromým fitkem, domácím kinem a masážním lehátkem. Tato vila nabízí vše co očekáváte od romantické a nezapomenutelné dovolené snů.

 • dovolená snů 109 vil na pláži i nad vodou v 7 kategoriích
 • dovolená snů WiFi zdarma, klimatizace, stropní větrák, televize, minibar, sejf, servis na kávu a čaj, terasa s lehátky
 • dovolená snů Pláž, oceán
 • dovolená snů Polopenze, plná penze, All Inklusive

Vybírat můžete z polopenze, plné penze či All Inklusive. Hosté můžou navštěvovat všechny A la carte restaurace na oběd a večeře, kterých je v resortu 5. Podvodní restaurace je za příplatek. The Sand (hlavní restaurace): hlavní restaurace nabízí snídaně a večeře. Kuchař vám přímo před vámi připraví zvolený pokrm. Můžete vybírat z různých variant mezinárodní kuchyně. Připravené jídlo vám přinese ke stolu číšník. Tato restaurace má i vlastní vinný sklep. H2O (podvodní restaurace): unikátní záležitostí je podvodní restaurace, která nespadá do All Inklusive a je za příplatek. Rising sun: je libo čerstvé sushi nebo sashimi? Tato japonská restaurace uspokojí všechny milovníky asijské kuchyně. Italians do it better…la pasta: Italská kuchyně nabízí čerstvé těstoviny a pizzu s výhledem na oceán. Do restaurace můžete zajít na oběd i večeři. Cheers bar: hned vedle hlavního bazénu na pláži se nachází bar, kde si můžete vychutnat koktejly, víno či šampaňské a dokonce zde každý večer vystupují živé kapely. Green Carpet: za bazénem najdeme tuto moderní restauraci nabízející zdravé a vynikající pokrmy. Restaurace je otevřená odpoledne pro obědy, ne večeře. All inklusive zahrnuje:

 • snídani v hlavní restauraci, obědy a večeře v A la carte restauracích, odpolední čaj/káva podávaná od 16.30 do 18.00.
 • Balená voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno a alkoholické nápoje jako je gin, vodka, whisky atd.
 • Všechny nápoje se podávají mezi 10:00 a 24:00. Po půlnoci jsou všechny drinky zpoplatněné.
 • Vybrané alkoholické a nealkoholické míchané koktejly
 • Mini bar – voda a nealkoholické nápoje, doplňované jedenkrát denně.
 • Čaj/káva na pokoji.
 • 10% sleva na lázně, masáže a procedury.
 • Nemotorizované vodní sporty

Hotel může podmínky All Inklusive bez předchozího upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (únor 2020), 2 osoby, s polopenzí Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková nadvodní vila 7.630,-Kč x 7 -20% (rezervace 60+ dní předem)
 • optimální cena letenky Praha – Malé – Praha 21.000,-Kč
 • transfer vnitrostátní let + člun 8.060,-
 • ČJ delegát 700,-Kč

Osoba v dvoulůžkové vile s polopenzí 84.880,-Kč, příplatek za All Inclusive 18.590,-Kč


Nahoru