Maledivy

Fihalhohi Island Resort ***/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Fihalhohi Island Resort v jihozápadní části atolu Male je místem, které vás okouzlí výhledem na Indický oceán a přírodními krásami tropického ostrova. Místní útesy patří podle zkušených potápěčů mezi jedny z nejhezčích potápěčských lokalit. Resort se nachází přibližně 28 kilometrů od letiště v Male, transfer motorovým člunem trvá zhruba 60 minut.

Ač se jedná o ekonomickou variantu, Fihalhohi rozhodně nabízí pohodlí v kouzelných bungalovech nacházejících se jen pár metrů od moře nebo přímo nad vodou.

 • cenově příznivá varianta
 • transfer lodí – nejmenší časové ztráty v návaznosti na mezinárodní lety
 • krásné šnorchlování
 • ubytování u pláže či nad vodou
 • možnost kombinace krátkých pobytů se Srí Lankou
 • recepce 24 hodin denně
 • od polopenze až po All Inklusive

Díky široké nabídce aktivit a exkurzí budete mít o zábavu postaráno. Na výběr jsou výlety do hlavního města, výlety lodí s pozorováním delfínů, plavba lodí k útesům a potápění se v okouzlujícím a pestrobarevném podmořském světě, poznávání místních rybářských vesnic, večerní aktivity připravené animátory (živá hudba, diskotéky, karaoke), vodní sporty, indoorové i outdoorové aktivity – plážový volejbal, stolní tenis, fitness centrum, stolní fotbal… .

Aeolus Dive Center nabízí široké spektrum potápěčských aktivit jak pro začátečníky, tak pro zkušené potápěče, a k dispozici je i vyučený tým instruktorů (mluvící Anglicky a Německy). Pro začátečníky denně pořádají zkušební 10-minutové ponory v laguně (do hloubky 1 metru) tato aktivita je zdarma. Centrum vodních sportů poskytuje vybavení pro vodní sporty – windsurfing, vodní lyžování, katamarán, kanoe, jízda na nafukovacím banánu… Ve správné sezóně zajistí neopakovatelný zážitek plavání s mantami či žraloky obrovskými.

Pokud budete mít chuť naopak relaxovat, v lázních si můžete dopřát různé druhy masáží (thajské masáže, lávové kameny, masáže nohou apod.).

Fihalhohi Island Resort nabízí čtyři druhy ubytování – od bungalovů na pláži, až po luxusní nadvodní vily:

Classic: jednoduše zařízený bungalov s rozlohou 25 m2, max 2 dospělí a 2 děti – přízemní vilky s doškovou střechou, co vilka to 2 samostatné pokoje, výhled na moře z terasy. V koupelně je sprchový kout.

Comfort: 27 m2, max 2 dospělí a 2 děti – nabízí vypracovanější interiér než Classic room. Jsou to dvoupatrové domky s dvěma pokoji v přízemí a v patře. V koupelně má vanu i sprchový kout.

Premium: 27 m2, max 2 dospělí a 2 děti, Premium bungalovy jsou přízemní a nabízí víc soukromí, nachází se v nejklidnější části ostrova. Jsou navíc vybaveny TV se satelitními kanály a servisem na přípravu kávy a čaje.

Water Bungalow: nadvodní vilky se schůdky z terasy rovnou do moře, nabízejí úchvatný výhled na moře a pláž a na východy a západy slunce. Rozloha 37 m2, max 2 dospělí a 1 dítě, vana, TV se satelitními kanály, servis na přípravu kávy a čaje.

 • dovolená snů 150 bungalovů ve 4 kategoriích
 • dovolená snů Klimatizace a stropní větrák, WiFi zdarma, sejf, minibar, soukromá terasa či balkon s prostorem na sezení, telefon, fén.
 • dovolená snů moře, pláž a zeleň
 • dovolená snů polopenze, plná penze, All Inklusive

Restaurace Palm Grove poskytuje snídaně, obědy a tematické večeře formou bufetu. Konají se zde také večerní aktivity. Restaurace skvěle vystihuje duch celého ostrova a hostům je ze všech stran poskytnut výhled na oceán. Je na výběr z Evropské nebo anglické snídaně, co se týče obědů, k dispozici je široká nabídka kontinentální, asijské nebo maledivské kuchyně, večeře jsou tematické. Pokud hledáte romantiku, je možné si předem zarezervovat večeři na privátní terase (tato možnost není zahrnuta v All-Inklusive).

V Surf Café vám připraví čerstvé saláty nebo sendviče, hamburgery, pizzu, čaj, kávu a různé drinky.

Fisherman´s Bar s karaoke a tanečním parketem je hlavním barem resortu, kde to ve večerních hodinách žije díky živé hudbě a DJ. Bar Blue Lagoon je naopak klidným místem nacházejícím se na pláži, kde můžete v poklidu a bez hudby popíjet lahodné koktejly. Nachází se tu i další bary, z nichž jediný Beach Hunt není zahrnut v All-Inklusive.

V ceně All Inklusive nejsou koktejly. 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (10 dní dovolené) např. duben

Osoba v dvoulůžkovém pokoj Classic:

 • osoba v dvoulůžkovém pokoji Classic 2.580,-Kč x 7 nocí
 • All Inklusive 1.270,-Kč x 7 nocí
 • zpáteční transfer člunem 3.750 Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 21.000 Kč (Emirates A 380 přes Dubaj)
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inklusive = 52.400,- Kč


Nahoru