Resort Kihaa se nachází na mini ostrůvku v oblasti Baa Atoll, nedaleko Hanifaru Bay, chráněné mořské biosférická rezervace UNESCO. Slovo Kihaa znamená v místním tradičním jazyce „mladý kokosový ostrov“.  Kolem ostrova je nádherná tyrkysová laguna a korálový útes plný života a je tu poměrně velká šance potkat manty. 

Po příletu na mezinárodní letiště v Male vás vyzvednou zástupci hotelu před letištěm a doprovodí do soukromého salonku, kde se můžete po dlouhém letu občerstvit.  Přeprava přímo do resortu potom trvá zhruba půl hodiny, nejprve 25 minut dlouhý vnitrostátní let na letiště Dharavandhoo a odtud 5 minutová jízda motorovým člunem. 

 

 • Nadvodní vily jsou v rekonstrukci minimálně do října 2023
 • Vhodné pro rodiny s dětmi i pro páry 
 • Blízko UNESCO chráněné oblasti Hanifaru Bay 
 • V blízkosti se objevují manty i žraloci velrybí
 • Veliký výběr různých typů vil a suit
 • Možnost šnorchlování a potápění 
 • Resort s jednodušším All Inclusive
 • Velký prostor ve vilách a suitách 
 • Lázně Kihaa Spa dostaly několik ocenění
 • Noční rybaření, výlety za delfíny 
 • Široká nabídky vodních sportů

Naplňte svůj pobyt v Kihaa zážitky a dobrodružstvím, na které budete vzpomínat celý život. Pod vlnami prozkoumejte úžasné korálové útesy s potápěčskou školou PADI Dive Center by Ocean Dimensions a potom si odpočiňte v lázních Kihaa Spa.

Ostrov i laguna jsou jedinečnou oblastí, která se nachází jen několik minut od mořské UNESCO chráněné oblasti Hanifaru Bay. V letních a podzimních měsících se v této oblasti vyskytuje pravidelně několik desítek mant, které se do Hanifaru Bay chodí krmit a vy je můžete pozorovat z bezprostřední blízkosti. Čas od času se objeví i býložraví žralok velrybí. Resort se vzhledem ke své lokalitě zaměřuje na ochranu životního prostředí a zachování zdejšího podmořského světa.

Najdete tu i nádhernou širokou pláží s hlubokým pískem a výbornými možnostmi ke šnorchlování. Na jedné straně je laguna dlouhá asi 75 metrů a ke korálu se musí plavat dále, nicméně podívaná stojí za to. U vodních vil je korál blíže a není neobvyklé narazit na rejnoky, želvy, morény a desítky druhů pestrobarevných ryb. V potápěčském centru si můžete také domluvit spoustu výletu za potápěním či šnorchlováním dále od ostrova. Naprostým unikátem je pak již zmíněná Hanifaru Bay.

Nabízí tu mnoho aktivit vhodných pro celou rodinu, například pravidelné noční rybaření, delfíní safari a plavby při západu slunce, stejně jako výlety do místních vesnic, kde si hosté mohou s tradiční maledivskou kulturou.

Kihaa Spa najdete v nadvodní vilce a za svoje lázeňské služby už dostalo mnoho ocenění. Lázeňské procedury a terapie vycházejí z historicky osvědčených postupů, které dokonale uvolní vaše tělo i mysl. 

Dobře vybavené centrum vodních sportů nabízí fantastickou škálu aktivit a skvělé možnosti výuky pro ty, kteří chtějí během svého pobytu zlepšit své dovednosti, objevit něco nového nebo se jen pobavit. Nabídka vodních sportů zahrnuje kajak, windsurfing, padleboard, katamarán, wakeboarding, vodní lyže, fun tub, jet ski.

Nechybí tu plně vybavená posilovna, osvětlený tenisový kurt, squashový kurt. 

Kihaa´s Kids Club poskytuje zábavné a bezpečné prostředí pro hosty ve věku 4 – 7 let ke hraní a spřátelení. Každodenní aktivity vede profesionální týmem.

 

 

Kihaa resort nabízí ubytování ve 124 vilách a suitách.

Deluxe Vila má rozlohu 55 m2. Nachází se nedaleko centra letoviska, takže to mají hosté blízko do restaurací i za dalšími službami. Vily jsou uhnízděny ve svěží zeleni. Mají prostornou ložnici s manželskou postelí a samostatnou koupelnu. Před vilou je útulné patio, kde hosté mohou v klidu relaxovat. Určena pro dvě osoby. 

Beach Villa je prostorná a pohodlná vila s omezeným výhledem na moře (v druhé řadě). Na 77 m2 najdete ložnici s manželskou postelí, samostatnou koupelnu s vanou, venkovní sprchu. Vily mají soukromou zahradu a terasu s lehátky a jsou jen pár kroků od pláže. Jsou plně vybaveny minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a velkou TV. Vily jsou zařízeny v tradičním stylu. Určena pro dvě osoby. 

Garden Villa s bazénem má velkou ložnici s pohodlnou manželskou postelí a rozkládací pohovkou. Je tu i koupelna s vanou, dešťovou sprchou. Nechybí prostor na oblečení. Tyto vily o rozloze 75 m2 se nacházejí ve vnitrozemí ostrova. Mají soukromý bazén obklopený terasou z tvrdého dřeva a svěží vegetace kolem vily poskytuje maximální soukromí. Určena pro dvě osoby. 

Lagoon Prestige Pavilon Beach Villa se nachází na pláži s přímým výhledem na moře a snadným přístupem na pláž. Patří k nejžádanějšímu ubytování v tomto rezortu. Má rozlohu 110 m2 a najdete tu prostornou ložnici s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, posezení, koupelnu s venkovní dešťovou sprchou, samostatnou sprchu a vanu. Zvenku má vila patio s lehátky. Určena pro dvě osoby. 

Lagoon Villa s relaxačním bazénkem – na ploše 110 m2 najdete velkou ložnici s manželskou postelí, samostatnou koupelnu a venkovní dřevěnou terasu, která je vybavena plážovými lehátky otočenými k Indickému oceánu a soukromým relaxačním bazénkem, kde se hosté mohou osvěžit. Poloha na pláži poskytuje přímý přístup na korálové písky nádherné pláže i do laguny a útesů za ní. Tato vila poskytuje velké soukromí a je vhodná hlavně pro páry. Určena pro dvě osoby. 

Water Villa s relaxačním bazénkem stojí na dřevěných kůlech přímo nad tyrkysovou lagunou a nabízí na 150 m2 nabízí dokonalé soukromí. Vodní vila je velmi prostorná a vzdušná.  Je tu velká ložnice s manželskou postelí, obývací prostor a koupelna s vanou i samostatným sprchovým koutem. Na terase najdete relaxační bazén s výhledem na oceán, který je ideální pro vychutnání sklenky šampaňského při pozorování západu slunce. Z terasy se po schůdcích dostanete přímo do moře a můžete prozkoumat neuvěřitelný podmořský život okolo ostrova a korálové útesy. Určeno pro dvě osoby. 

Deluxe Villa s bazénem se rozkládá se na 150 m 2 a je ideální pro hosty, kteří hledají ubytování na pláži a mají rádi hodně prostoru. Tyto vily mají vlastní  bazén a venkovní krytý obývací prostor, kde najdou útočiště před přímým sluncem. V prostorné ložnici je manželská postel a přiléhá k ní samostatná koupelna Poloha na pláži poskytuje přímý přístup k bílým pískům a hosté to mají jen pár kroků k tyrkysovým vodám Indického oceánu. Určeno pro dvě osoby. 

Maldivian Suite s bazénem má jednu ložnici s manželskou postelí, prostornou koupelnu s venkovní dešťovou sprchou a útulný obývací pokoj se šatnou. Rozloha suity je 180 m2. Pokoje jsou inspirované maledivským stylem a jsou navrženy ve tvaru lastury s výhledem na nádherné pláže  a tyrkysové vody Indického oceánu. Tato suita sousedí s dalším apartmá stejné kategorie, proto je možné je rezervovat společně  a je možné je propojit díky uzamykatelným dveřím. Vznikne tak jedno velké apartmá. Je to ideální řešení pro společně cestující přátele nebo rodiny. Určeno pro dvě až čtyři osoby. 

Water Suite s bazénem a dvěma ložnicemi je usazená nad lagunou. Na ploše 270 m2 nabízí prostorný obývací pokoj, velkou ložnici a koupelnu s jacuzzi. Na terase je vhodná pro soukromou večeři a je ideálním místem pro romantické pozorování hvězd. Na terase je soukromý relaxační bazén a po schůdcích můžete sestoupit přímo do nádherné laguny. Určeno pro dvě osoby. 

Family Beach Suite je navržena zejména pro rodiny s dětmi a skupiny přátel, aby si  na ploše 250 m2 užili společnou dovolenou. Toto prostorné apartmá má dvě velké ložnice s manželskými postelemi a ke každé z nich patří koupelna s venkovní i vnitřní sprchou a vanou. Mezi oběma ložnicemi se nachází společný obývací prostor. Z terasy můžete vstoupit přímo na bílý písek a jen pár kroků musíte ujít, abyste se osvěžili v tyrkysové laguně. 

Beach Suite s bazénem a dvěma ložnicemi je ideální pro rodiny nebo malé skupiny přátel, kteří cestují společně. Má dvě ložnice s manželskou postelí, jednu prostornou koupelnu s venkovní dešťovou sprchou, samostatnou sprchu a vanu a prostorný obývací pokoj. Celková plocha je 310 m2. V ložnicích je ještě dostatek místa pro přidání další postele.  Suita leží přímo na pláži a patří k ní soukromý bazén. Je perfektním místem pro rodiny s malými dětmi, které si chtějí stavět hrady z písku. Určeno pro čtyři osoby. 

Beach Villa s bazénem má plochu 130 m2 a skládá z prostorné ložnice a venkovní koupelny. V zahradě za vilou je soukromý bazén obklopený vegetací, vstupuje se k němu přes koupelnu. Před vilou směrem k pláži je terasa s lehátky. Určeno pro tři osoby. 

Beach Suite s bazénem se rozkládá na 150m²  a je ideální volbou  pro hosty, kteří hledají klid na pláži a dostatek prostoru. Tyto suity mají vlastní soukromý bazén s a venkovní krytý obývací prostor, kde se můžete schovat před slunečními paprsky. V prostorné ložnici je manželská postel a vchází se z ní do samostatné koupelny.  Díky poloze na pláži to máte jen pár kroků k bílému písku na pláží i do tyrkysových vod Indického oceánu. Určeno pro dvě osoby. Určeno pro dvě osoby. 

Prestige Beach Suite s bazénem má plochu 150 m2 a je ideálním místem pro hosty, kteří chtějí bydlet přímo na pláži s  úžasným výhledem na oceán. Ve vile je veliká ložnice s manželskou postelí a koupelna s vanou a sprchovým koutem. Před vilou směrem k pláži je soukromý bazén a venkovní posezení, které nabízí dostatek stínu.  Určeno pro tři osoby. 

Royal Suite s bazénem a dvěma ložnicemi je novým královský apartmá v Kihaa resortu. Jedná se o dvě  propojené vily s vlastním velkým bazénem, které hostům poskytnou dostatek soukromí a klidu. Celkem se jedná o 665 m2 a určitě se tu bude líbit menší skupině přátel nebo rodině.  Kromě dvou ložnic a koupelen tu najdete například jídelní kout s grilem, zahradu, vlastní Undhoali (maledivská houpačka). K dispozici je obyvatelům suity osobní komorník. Určeno pro čtyři osoby. 

Royal Suite se dvěma bazény a třemi ložnicemi je tím nejluxusnějším ubytováním, které Kihaa resort nabízí. Ve dvou propojených vilách najdete tři ložnice a k nim patřící koupelny. Je tu jídelní kout s grilem, Undhoali (maledivská houpačka), dva bazény a další prostory, které skupině přátel nebo rodině poskytne dostatek soukromí a klidu. Celková plocha je 765 m2. K dispozici je obyvatelům suity osobní komorník. Určeno pro šest osob. 

 • dovolená snů 124 vil, 16 kategoriích
 • dovolená snů TV, klimatizace, minibar, fén, kávovar, Wi-Fi
 • dovolená snů zahrada, pláž, oceán
 • dovolená snů Od polopenze až po Island Wide Experience (Premium Al Package).

Restaurace v resortu Kihaa nabízejí jednodušší All Inclusive výběr

V restauraci Malafaayi  najdete výběr mezinárodních a místních lahůdek. Jedná se o idylické místo, kde se můžete celý den kochat nádherným výhledem. 

Raaveriya Bar je perfektním místem u laguny, kde si můžete dopřát malé občerstvení, zmrzliny a různobarevné koktejly. 

Undhoali Bar se nachází v blízkosti bazénu a kolem jeho baru  visí řada „houpaček“.

Sangu je romantická à la carte restaurace, která nabízí okouzlující a intimní prostředí na pláži za svitu měsíce.

Hanifaru Bay Dining je elegantně navržená podle vintage motivů. Během večera se toto nádherné místo postará o skvělý kulinářský zážitek.

The Wine Loft  má v nabídce vynikající pokrmy, které vám místní znalci spárují s těmi nejkvalitnějšími víny. Kromě toho tu najdete sofistikovanou, uvolněnou atmosféru s nejlepšími možnými službami.

Soukromá večeře – nechte se rozmazlit skvělým kulinářským zážitkem, podávaným ve vybrané oblasti pláže. Soukromá romantická večeře je určena k oslavě zvláštních příležitostí za zvuku mořských vln dopadajících na pláž.

All Inclusive Gold zahrnuje:

 • v Malé salonek na letišti s občerstvením a WiFi
 • osvěžující drink a ručník na uvítanou po příletu
 • snídaně, obědy, večeře jsou zahrnuty pouze v hlavní restauraci Malaafaiy, ostatní restaurace se hradí nad rámec
 • výběr nápojů zdarma – nealkoholické nápoje, čaj, káva, piva, vína, džusy, minerální voda, koktejly a likéry z nabídky All Inclusive v Malaafaiy, Raaveriya Baru a Undhoali Baru
 • sleva 25% na všechny další pokrmy a nápoje kromě humrové večeře
 • odpolední čaj a svačina v Undhoali Baru 16.00-17.00
 • minibar na vile (doplňován 1x denně) – Coca Cola, Sprite
 • 4 lahve vody denně
 • ve vile čaj a káva
 • WiFi připojení ve vilách a společných prostorách hotelu
 • pro děti – vstup do dětského klubu (2-12 let věku)
 • nemotorizované vodní sporty, posilovna, tenisové kurty osvětlené i pro večerní hru vč. míčků a raket, stolní tenis, bocce, squash, kulečník, šipky (nezahrnuje lekce s trenérem)
 • večerní zábava dle předem stanoveného programu
 • jedna skupinová výprava za západem slunce během pobytu

Island Wide Experience (Premium Al Package) navíc obsahuje: 

 • ovocný koš při příjezdu ve vile/suitě
 • jedna BBQ večeře na ubytovací jednotku během pobytu
 • jedno BBQ v písku na ubytovací jednotku během pobytu
 • jedna pizza na na ubytovací jednotku během pobytu (s doručovací službou)
 • večeře á la carte v čajovně Hanifaru Bay následovně: hosté, kteří jsou ubytováni 5-9 nocí- 1 večeře, 10-16 nocí- 2 večeře, 17–20 nocí- 3 večeře, i 21 – 30 nocí – 4 večeře
 • nápoje k těmto speciálním večeřím jsou podávány podle pravidel All Inclusive
 • jeden „manažerský“ koktejl  týdně
 • mini bar doplňován jednou denně – pivo, Coca Cola, Sprite, Soda a výběr občerstvení
 • exkurze dle výběru z dostupného plánu: hosté, kteří jsou ubytováni 5-9 nocí- 1 výlet lodí,  10-16 nocí- 2 výlety lodí, 17–20 nocí- 3 výlety lodí, 21 – 30 nocí – 4 výlety lodí
 • potápění – závislé na délce pobytu – 5 dní = 5 ponorů atd.  (loď + potápění – bez vybavení), pouze pro hosty, kteří k tomu mají certifikát
 • jedna lázeňská procedura v lázních Kihaa na osobu
 • jedna „šampaňská“ sprcha během pobytu
 • jedna lekce vaření během pobytu
 • neomezené služby prádelny
 • dárek na rozloučenou při odjezdu

Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (srpen-říjen), 2 dospělé osoby, All Inclusive

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Beach vila: 5.170,- Kč x 7 nocí 
 • 15% sleva při rezervaci min. 90 dní předem
 • All Inclusive: 4.410,- Kč x 7 nocí
 • transfery hydroplánem a člunem: 15.160,- Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000,- Kč 
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700,- Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 100.740,- Kč

Alena M.

Děkuji paní ing.Janě Novákové za realizaci naší dovolené na Maledivách.Byla to radost s ní spolupracovat na realizaci našeho zájezdu,úžasné bylo,že všechno klapalo a její rady a pomoc vždy byla 100%!!!
Určitě s vámi budeme i nadále spolupracovat,už se těším na další dovolenou dle mých snů a přání!

Ilona, Jiří a Maxmilián J.
Dobrý den paní Burianová,
Děkujeme Vám za zprostředkování dovolené, která byla parádní! Vše proběhlo bez problému, let z Malé na ostrov navazoval parádně takže kolem 10 hodiny už jsme byli na resortu.
Za celý pobyt bylo jen jeden den zataženo a pršelo, ale tak,že i místní si to natáčeli a fotili.. ale ráno už bylo zas krásně.
Resort je hezký, personál se neustále usmívá se vším rád pomůže. Bazény jsou dva, jeden hluboký kam můžete skákat druhý má výhled na oceán a mělký, pouze zklamání nikoho jsme neviděli, aby bazén uklízel od písku co se tam přes den nanese.
Šnorchlovat můžete cca 500 metru od pláže což je super a je na co se dívat.A kolem hotelu každý den proplouvali delfíni.
Spa byla hezká budova výběr masáží velký, ale bohužel vše se děje v uzavřených prostorech.
Dětský club je spíš takové nouzové hlídání, nemají žádný program pro děti.
Bary fungují bez problému od rána do noci výběr all inclusive bych hodnotila jako velký, každý si určitě vybere.
V restauraci přišlo mírně zklamání, málo ovoce a zeleniny.A při snídani zklamání od syna nedělali palačinky ani nic podobného sladkého pro děti.
Ubytování bylo prostorné, uklizené, nábytek sice už něco pamatuje, ale postačuje.Každý den doplňovali mini bar každý den byla na pokoji voda. Vynahradí to velká koupelna,která byla nová půlka jí je pod střechou a zbytek pod širým nebem jsou k dispozici dvě sprchy a jedna velká vana,která stojí uprostřed!
Takže takhle bych to asi v kostce shrnula.
Jeli jsme k moři, které nezklamalo bylo teplé, čisté a plné různých barevných rybiček.Odpočinuli jsme si od města od lidí a načerpali sílu doufám,že na dlouho dopředu :). Vyspat a umýt jsme se měli kde a to je taky důležité a hlady jsme taktéž netrpěli.
Děkujeme ještě jednou a při příští dovolené se na Vás určitě zase obrátíme.
Hezký den

Podobné hotely na Maledivách


Nahoru