Resort Kihaa Maldives (dříve Kihaad) se nachází na mini ostrůvku v oblasti Baa Atoll, který svou délkou nepřevyšuje šest set metrů, a tak nabízí intimní a komfortní prostředí.

Kihaa Maldives je umístěn deset minut plavby privátní lodí od místního letiště Dharanvadhoo, jenž je otevřeno od roku 2012.

Už jméno hotelu svědčí o prostředí, ve kterém se nachází. Slovo Kihaa v místním tradičním jazyce znamená „mladý kokosový ostrov“. Je to místo, kde se hosté ocitnou v přímém souladu s přírodou, která utváří celý ráz resortu, doplněný o velmi pohodlné a příjemné společenské posezení u bazénu nebo přímo na pláži.

 • vhodné pro rodiny s dětmi i teenagery
 • atol Baa, jen 10 minut od oblasti zapsané na seznam UNESCO
 • v blízkosti se objevují manty i žraloci velrybí
 • resort s All Inklusive
 • velký prostor ve vilách
 • starší vybavení interiérů
 • chudší výběr jídel, široký výběr nápojů

Ostrov i laguna jsou jedinečnou oblastí, jež se nachází jen několik minut od mořské chráněné oblasti Hanifaru Bay (na seznamu UNESCO). V letních a podzimních měsících se v této oblasti vyskytuje pravidelně několik desítek mant, které se do Hanifaru Bay chodí krmit, a vy je můžete pozorovat z bezprostřední blízkosti. Čas od času se objeví i býložraví žralok velrybí. Resort se vzhledem ke své lokalitě zaměřuje na ochranu životního prostředí a zachování zdejšího podmořského světa.

Resort se pyšní nádhernou širokou pláží s hlubokým pískem a výbornými možnostmi ke šnorchlování. Na jedné straně je laguna dlouhá asi 75 metrů a ke korálu se musí plavat dále, nicméně podívaná stojí za to. U vodních vil je korál blíže a není neobvyklé narazit na rejnoky, želvy, morény a desítky druhů pestrobarevných ryb. V potápěčském centru si můžete také domluvit spoustu výletu za potápěním či šnorchlováním dále od ostrova. Naprostým unikátem je pak již zmíněná Hanifaru Bay.

Mimo klasických sportovních aktivit jako je šnorchlování, posilování či tenis se v resortu nachází i Spa s možností různorodých terapií.

 

Resort Kihaad disponuje opravenými staršími vilkami, které sice nejsou nejmodernější, zato se pyšní rozlehlými prostory. Stávající ubytování tak ocení hosté, kteří nejsou náchylní na detaily a rádi si vychutnají krásnou lagunu, ukázkovou pláž, servis All Inklusive a různorodé kvalitní pokrmy či koktejly.

Reserve Beach Villa je poblíž pláže a její rozloha činní 77 m2. Má prostornou ložnici, koupelnu se sprchou, vanou, další venkovní sprchou, posezení s lehátky. Lze ubytovat až 3 dospělé osoby a jedno dítě.

Lagoon Prestige Beach Villa oproti Reserve Beach Villa je přímo před pláží a její rozloha čítá 89 m2.

Sunset Prestige Pavillion Beach Villa má již 110 m2 a je přímo na pláži kde má i vlastní  odpočinkový altán.

Watherfront Beach Villa s bazénem je další variantou na pláži. K bazénu přísluší prostorná dřevěná terasa s lehátky.

Pro milovníky podvodního světa pak jsou připraveny klasické nadvodní vily.

Water Villa je přímo nad lagunou, má 150 m2, velkou ložnici včetně obývací části, prostornou koupelnu a svůj vlastní venkovní bazén

Water Suite má 270 m2 a oproti základní nadvodní vile má oddělenou obývací část, koupelnu s Jacuzzi a oddělený záchod.

Na pláži lze mít také velké Suites, a to kontrétně Maldivian Suite s bazénem, dvouložnicovou Family Executive Suite s bazénem a Family Junior Suite.

Kihaa nově nabízí i luxusní ubytování až pro 10 osob – Signature residence. Vila má soukromou pláž, bazén, venkovní whirpool, lázně, fitness centrum.

 • dovolená snů 118 vil, 8 kategorií
 • dovolená snů TV, klimatizace, minibar, fén, kávovar, Wi-Fi
 • dovolená snů zahrada, pláž, oceán
 • dovolená snů All Inclusive Gold

V Kihaa Maldives na Vás čekají 3 restaurace a 2 bary. Případně si můžete zaplatit donášku jídel až do vily.

All Inclusive Gold zahrnuje:

 • na Malé salonek na letišti s občerstvením a WiFi
 • drink na uvítanou po příletu
 • snídaně, obědy, večeře jsou zahrnuty pouze v hlavní restauraci Malaafaiy, ostatní restaurace se hradí nad rámec
 • během jídel jsou k dispozici i domácí jogurty a zmrzlina
 • nápoje – zdarma ve všech restauracích a barech (výběr z All Inklusive menu, prémiové položky se hradí nad rámec): nealko nápoje, káva, čaj, pivo, vybrané druhy vína, džusy, voda, koktejly, likéry v Malaafaiy, Raaveriya Bar a Undhoali Bar
 • odpolední čaj a svačina v Undhoali Baru 16.00-17.00
 • minibar na vile (doplňován 1x denně) – pivo, nealkoholické nápoje, voda
 • WiFi připojení ve vilách a společných prostorách hotelu
 • pro děti – vstup do dětského klubu (2-12 let věku)
 • nemotorizované vodní sporty, posilovna, tenisové kurty osvětlené i pro večerní hru vč. míčků a raket, stolní tenis, bocce, squash, kulečník, šipky (nezahrnuje lekce s trenérem)
 • 1x týdně „Bodu Beru“ – Maledivský večer na pláži, 1x týdně „Sunset Party“ s koktejly a jednohubkami (možnost potkat se s managementem hotelu)

Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (únor), rodina 2 dospělé osoby + 1 dítě 15 let + 1 dítě 8 let, All Inklusive

Cena na rodinu:

 • dvoulůžková vila Lagoon Prestige Beach 7 x 12.860 x 2 os
 • děti 7 x 5.270 + 7 x 2.170
 • hydroplán 11.160 x 3 + 6.360
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 17.000,-Kč x 4
 • ČJ delegát 700 x 4

4 členná rodina 342.760,-Kč

Alena M.

Děkuji paní ing.Janě Novákové za realizaci naší dovolené na Maledivách.Byla to radost s ní spolupracovat na realizaci našeho zájezdu,úžasné bylo,že všechno klapalo a její rady a pomoc vždy byla 100%!!!
Určitě s vámi budeme i nadále spolupracovat,už se těším na další dovolenou dle mých snů a přání!

Ilona, Jiří a Maxmilián J.
Dobrý den paní Burianová,
Děkujeme Vám za zprostředkování dovolené, která byla parádní! Vše proběhlo bez problému, let z Malé na ostrov navazoval parádně takže kolem 10 hodiny už jsme byli na resortu.
Za celý pobyt bylo jen jeden den zataženo a pršelo, ale tak,že i místní si to natáčeli a fotili.. ale ráno už bylo zas krásně.
Resort je hezký, personál se neustále usmívá se vším rád pomůže. Bazény jsou dva, jeden hluboký kam můžete skákat druhý má výhled na oceán a mělký, pouze zklamání nikoho jsme neviděli, aby bazén uklízel od písku co se tam přes den nanese.
Šnorchlovat můžete cca 500 metru od pláže což je super a je na co se dívat.A kolem hotelu každý den proplouvali delfíni.
Spa byla hezká budova výběr masáží velký, ale bohužel vše se děje v uzavřených prostorech.
Dětský club je spíš takové nouzové hlídání, nemají žádný program pro děti.
Bary fungují bez problému od rána do noci výběr all inclusive bych hodnotila jako velký, každý si určitě vybere.
V restauraci přišlo mírně zklamání, málo ovoce a zeleniny.A při snídani zklamání od syna nedělali palačinky ani nic podobného sladkého pro děti.
Ubytování bylo prostorné, uklizené, nábytek sice už něco pamatuje, ale postačuje.Každý den doplňovali mini bar každý den byla na pokoji voda. Vynahradí to velká koupelna,která byla nová půlka jí je pod střechou a zbytek pod širým nebem jsou k dispozici dvě sprchy a jedna velká vana,která stojí uprostřed!
Takže takhle bych to asi v kostce shrnula.
Jeli jsme k moři, které nezklamalo bylo teplé, čisté a plné různých barevných rybiček.Odpočinuli jsme si od města od lidí a načerpali sílu doufám,že na dlouho dopředu :). Vyspat a umýt jsme se měli kde a to je taky důležité a hlady jsme taktéž netrpěli.
Děkujeme ještě jednou a při příští dovolené se na Vás určitě zase obrátíme.
Hezký den

Podobné hotely na Maledivách


Nahoru