Maledivy

Furaveri Island Resort ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Furaveri Island Resort & Spa se řadí mezi pětihvězdičky na Maledivách s dobrým poměrem ceny a kvality. Tento 23 hektarový ostrůvek leží v atolu Raa 151 kilometrů severně od hlavního ostrova Malé a je obklopen korálovými útesy, které slibují zajímavou podmořskou podívanou. Na Furaveri vás z Malé dopraví buď hydroplán během 45-minutového scénického letu, nebo vnitrostátní let (20 minut na vnitrostátní letiště a následně ještě 45 minut lodí na Furaveri). Resort je vhodný jak pro dvojice, tak pro rodiny s dětmi, pro které nabízí výhodné podmínky.

Video našich klientů Furaveri

 • Resort na velkém ostrově
 • Velmi prostorné vily
 • Krásné pláže a reef
 • Přírodní zahrada
 • kvalitní výběr All Inclusive
 • Hydroplán i vnitrostátní let
 • Pro páry i rodiny s dětmi
 • Garden vily lze vzájemně propojit
 • Od snídaní až po All Inclusive

V resortu Furaveri se určitě nebudete nudit. V rámci All Inclusive máte zdarma:

 • 1x skupinové šnorchlování s průvodcem 30 minut, vč. půjčení vybavení (dle rozvrhu)
 • 1x skupinovou lekci windsurfingu 30 minut, vč. půjčení vybavení (dle rozvrhu)
 • neomezený vstup do posilovny, tenisové a badmintonové kurty, vč. vybavení
 • neomezené půjčení kajaku, paddleboardu a windsurfu  (pouze pokud víte jak na windsurfing)
 • zdarma lekce jógy a skupinové lekce dle rozvrhu

Samozřejmostí je venkovní bazén a nabídka krytých aktivit pro případ horšího počasí či na večer (např. kulečník). Denně resort pořádá večerní program.

Za poplatek můžete vyzkoušet potápění s přístrojem nebo některý ze vzrušujících vodních sportů, např. vodní lyže, vodní skútry, jízda na nafukovacím banánu, plavby katamaránem, windsurfing, paddleboard. Hledáte-li na své dovolené spíše klid, zavítejte do Spa a wellness zóny, kde na vás kromě masáží čeká také sauna a parní lázeň. Určitě si nenechte ujít příležitost poznat okolí ostrůvku během některého z výletů.

Na resortu najdete hlavní bazén, tenisové kurty, fitness centrum. 

Na Furaveri mají residentního fotografa, se kterým si můžete domluvit profesionální focení na pláži a dovést si tak z dovolené povedený suvenýr.

Pro děti je připraven dětský klub i speciální bazén pro děti. Pro vaše nejmenší je k dispozici služba chůvy (za příplatek).

Sdílení vily s dětmi: na vile je vždy sofa postel, na které se vyspí jedno dítě. Druhé dítě je zdarma, pokud sdílí postel s rodiči. Popř. je možné pro druhé dítě přidat druhou přistýlku, jenž je zpoplatněna. 

Garden vila (110 m2) – Nachází se v druhé řadě vil ve vnitrozemí ostrůvku, v obklopení bujnou zelení (i tak k pláži jen pár kroků). Tyto vily jsou vhodné i pro větší rodiny s dětmi, jelikož je možné dvě vily spolu vzájemně propojit. Každá vila má privátní zahrádku s terasou s lehátky a také polo-otevřenou koupelnu. Celkem je k dispozici 25 vil tohoto typu. Kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 12 let. 

Beach vila (125 m2) – Beach vily se nachází v první řadě vilek. Jsou ponořené do zeleně a zároveň u krásné pláže. Vily jsou natočené na východ a mají prostornou verandu s lehátky. Polo-otevřená koupelna. Celkem je k dispozici 59 vil tohoto typu. Kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 12 let. 

Beach Pool vila (155 m2) – Beach vily, které mají navíc 6 metrový privátní bazén. Celkem je k dispozici 28 vil tohoto typu. Kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 12 let. 

Beach Pool Vila s jacuzzi (200 m2) –  Původně Dhoni Pool Vila, je ještě prostornější vila u pláže s vlastním 6 metrovým bazénem. Mají větší obývací prostor a nově (2023) i vlastní jacuzzi. Celkem je k dispozici 10 vil tohoto typu. Kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 12 let. 

Ocean Vila Horizon (98 m2) – nadvodní vila postavená na kůlech přímo nad hladinou moře. Ideální volba pro milovníky podmořského života, jelikož leží přímo u reefu. Jako bonus máte na terase privátní jacuzzi. Z prostorné terasy vedou schůdky přímo do moře. Celkem je k dispozici 13 vil tohoto typu. Kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 12 let. 

Ocean Vila Infinity (98 m2) – nadvodní vily nejblíže pláži s venkovní sprchou a vanou, jedná se o dvě vily spojené zdí – máte tedy souseda. Vily mají na terase síť, kde můžete relaxovat přímo nad hladinou oceánu. K dispozici je celkem 12 vil tohoto typu. Kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 12 let.

Ocean Pool vila / Sunset Ocean Pool vila (160 m2) – nadvodní vila s vlastním bazénem vhodná zejména pro dvojice. Je k dispozici v klasické variantě, nebo s výhledem na západ slunce (tyto kategorie jsou rozdělené i cenově). Kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 12 let. 

2-bedroom Reef Residence Suite s bazénem (500 m2) – nadvodní vila s dvěma ložnicemi a obývacím pokojem s proskleným okénkem v podlaze na pozorování ryb přímo z vily. Vhodné jako luxusní ubytování pro větší rodiny. Služby komorníka. Kapacita 6 dospělých nebo 4 dospělí + 2 děti do 12 let. 

2-bedroom Beach residence Suite s bazénem (325 m2) – dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou, společný obývací pokoj. Vstup na prostornou terasu s vlastním bazénem, jenž je jen pár kroků od pláže. Kapacita 6 dospělých nebo 4 dospělí + 2 děti do 12 let. 

 • dovolená snů 168 vil v zahradě, u pláže či nad vodou
 • dovolená snů klimatizace, LED televize, WiFi zdarma, telefon, sejf, minibar, kávovar, fén, vana i sprchový kout, žehlička s prknem
 • dovolená snů zeleň nebo pláž
 • dovolená snů Snídaně až All Inclusive

Hlavní restaurace Jaafaeiy se nachází na severním břehu ostrova a servíruje snídaně, obědy a večeře. Ochutnáte mezinárodní kuchyni i místní Maledivské speciality. K dispozici je výběr z bufetu s tzv. life cooking stanicemi (kuchaři připraví pokrm dle přání přímo před vámi). Denně se mění složení bufetu dle tématických večerů – těstoviny, thajská kuchyně, mongolská kuchyně, BBQ, středomořská kuchyně, maledivská kuchyně, mezinárodní kuchyně.

Udhares Bar se nachází u bazénu. Zde si můžete vychutnat osvěžující drink či exotický koktejl a velmi široký výběr nejrůznějších alkoholických i nealkoholických nápojů. Zároveň zde probíhá večerní program – filmové večery, karaoke, DJ, tradiční maledivský večer, živá hudba… Bar je otevřen denně do 01:00 hodiny.

Raiyvilla je fine dining restaurace se specializací na asijskou kuchyni. Amigos @ Farumathi se zaměřuje na drinky a mexické chuťovky. Athiri je typická maledivská restaurace na pláži. 

Island Wide Premium All Inclusive zahrnuje (platnost do 01/2025):

 • snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci Jaafaiy formou bufetu (včetně tzv. life cooking stanic, kde kuchaři připravují jídlo přímo před Vámi)
 • možnost denně tříchodové menu v restauracích Raiyvilla (asijská), Mediterranean, Amigos (mexická) a Seafood
 • popř. výběr z klasického menu á la carte s kreditem 40 USD / os. (útrata nad rámec bude naúčtována)
 • výběr svačinek v Udhares baru mezi 14:00-17:00
 • zmrzlina neomezeně (pro děti i dospělé) v Udhares baru mezi 11:00 – 19:00
 • Nápoje v restauracích Jaafaiy, Raiyvilla, Mediterranean a Amigos, a z Udhares baru (24/7): široký výběr vín červené, bílé i šumivé, prémiové značky alkoholu, pivo, výběr džusů z čerstvého ovoce (fresh), výběr koktejlů a mocktailů, nealko nápoje, voda, káva a čaj (vč. ledové kávy/čaje, capuccino, latté a macchiato, vše čerstvě připravováno)
 • dvě kapsle do kávovaru na vile denně, čaj na vile
 • minibar na vile doplňován 1x denně: voda (2x 1l), pivo, cola, dietní cola, sprite, bitter lemon, tonic a soda, víno
 • 1x za pobyt sdílený výlet (na výběr buď noční rybolov nebo výlet na místní ostrov)
 • 1x za pobyt 30 minut skupinové šnorchlování s průvodcem vč. vybavení
 • 1x za pobyt 30 minut skupinová lekce windsurfingu vč. vybavení
 • posilovna, wellness vesnice (vyjma procedur), tenis vč. vybavení, badminton vč. vybavení, plážový volejbal, deskové hry
 • kajaky (vyjma těch s proskleným dnem), paddleboardy, šnorchlovací vybavení
 • kredit ve SPA ve výši 30 USD za os. za proceduru
 • slevy 10% na potápění, 15% na flyboarding, 15% na parasailing, 20% na katamarán (nutné mít certifikát!), 20% na kajak s proskleným dnem, 20% na tzv. seabob (podvodní skútr)

All Inclusive začíná okamžikem check in do vily a je ho možné využívat pouze do 12:00 v den odjezdu. Útrata poté se hradí. Resort může podmínky AI bez předchozího upozornění změnit. 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (leden-březen, říjen-prosinec), 2 dospělé osoby, All Inclusive

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková Beach vila: 7.450 Kč x 7 nocí 
 • 30% sleva při rezervaci min. 90 dní předem
 • All Inclusive: 4.470 Kč x 7 nocí
 • transfery hydroplánem 10.500 Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000 Kč 
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 102.450,- Kč 

Jana F.

Vážený pane Antoši, dnes jsme se v pořádku vrátili z další krásné dovolené. Znovu jsme se přesvědčili, jak je skvělé mít dovolenou připravenou opravdovým profesionálem. Všechno klapalo na jedničku, počínaje výběrem místa, přes dokonalou organizaci v průběhu cesty až po návrat, kdy jsme byli v příjemném šoku, když i v Dubaji na nás čekali u východu z letadla s cedulí s našimi jmény a dovezli nás až do hotelu. To jsme vůbec nečekali. Výběr místa byl skvělý, když jsme z letadla nebo z lodi při výletech viděli některé miniaturní atoly zastavěné něčím, co vypadalo jako řada kontejnerů a my měli takovou nádheru …, vily 402 a 403 byly naprosto super, to prostředí nás nadchlo. Nádherný podmořský život ( jen nám bylo líto, že se na poslední 3 dny zkazilo počasí a bylo zrušeno šnorchlování s mantami, ale užili jsme si předtím želvy), 2 výlety organizované hotelem v rámci All inc., výborná kuchyně, servis, personál, na zavolání víno v ledu až do vily do pár minut, též v rámci All inc., prostě jsme se opravdu cítili jako v ráji. Denně přišlo na přetřes vaše jméno a to, jaké jsme měli štěstí, že jsme na vás narazili. Takže když to klapne, určitě se zase na vás obrátíme, protože už je nám jasné, že takhle nám dovču nikdo jiný nepřipraví. Mějte se moc hezky, přejeme vám spousty takhle spokojených klientů a mooooc děkujeme.

Janka P.

Ďakujeme CK DOVOLENA SNU, špeciálne p. Antošovi, ktorý nám poradil, pomohol s výberom a „ušil“ nám dovolenku snov na Maldivach podľa našich predstáv. Na telefóne bol neustále k dispozícii a pomohol pri riešení akýchkoľvek situácii počas celej dovolenky a aj počas cestovania. Vyzdvihujem aj špeciálne Covid poistenie, ktoré je v tejto dobe skvelou istotou počas dovolenky. Týmto sa chceme p. Antošovi ešte raz poďakovať. Furaveri je nádherný ostrov, mali sme vilku na pláži s bazénom, úplne súkromie. Pláže biely piesok, voda 50 odtieňov modrej, strava fantastická. Žraloky pomedzi nás plávali každý deň. Nezabudnuteľné zážitky. Dovolenka bola úžasná, Maldivy sú raj na zemi a určite sa budeme vracať na ďalšie čarovné miesta, ktoré na Maldivach sú. Práve v tejto zvláštnej dobe bola táto dovolenka tým pravým na dobitie bateriek a nabratie novej energie do ďalších covidom obemdzujucich dní 🙂. Ešte raz ďakujeme a tešíme sa opäť nabudúce 🌅🌞🏝️🏖️

Markéta, Brno

Chtěli bychom poděkovat CK Dovolená snů za profesionálně zorganizovaný zájezd na Maledivy. Všechny podklady, instrukce, delegát na místě, na letišti, v hotelu, osobní zájem pana Antoše, který nám připomněl i v průběhu dovolené termín testu PCR, nutný pro cestu zpět. Opravdu perfektní, pohodově zorganizovaná dovolená i v takto komplikované době. Moc děkujeme 🙂

Zuzana a Mário T.

Hledali jsme dovolenou na líbánky v této těžké době s covidem a díky dovolenasnu.cz jsme našli dovolenou, která předčila naše očekávání. Kloubouk dolů před panem Antošem, který se nám postaral a zařídil naprosto vše, co bylo potřeba. Nakonec i prodloužení dovolené. Resort Furaveri je jako v ráji. Vše bylo krásně čisté, uklizené. Na přelomu října a listopadu byl ostrov téměř prázdný. Personál byl neustále usměvavý a milý. Všechny služby byly na profesionální úrovni. Dovolenou jsme si náramě užili. Mockrát děkujeme za tak krásnou romantickou dovolenou snů na Maledivách.


Nahoru