Maledivy

Dhigufaru Island Resort ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Tento krásný nový resort Dhigufaru se nachází na stejnojmenném ostrůvku Dhigufaru, který má rozlohu 35 000 m2. Je součástí atolu Baa, což je chráněná podmořská rezervace UNESCO. Ostrůvek je rozdělen na 3 části: na východní straně se nachází chráněná pláž Boaku, vhodná pro děti díky velmi mělké laguně. Na západní straně se nachází nejširší pláž Veli a podél severní strany se táhne útes Aanu, který ostrůvek chrání a tvaruje. Na ostrůvek se dostanete hydroplánem za 40 minut nebo můžete letět vnitrostátním letem z Male do Dharavandhoo a odtud poté člunem až na Dhigufaru, což trvá 50 minut.

 • ostrůvek je součástí chráněného Baa atolu
 • bohatý podmořský svět- ideální pro šnorchlování, potápění
 • potápěčské centrum v resortu
 • mělká laguna, čisté písečné pláže
 • resort vhodný pro rodiny s dětmi
 • nachází se 40 min severně od Male
 • vodní/ plážové vilky

V resortu Dhigufaru se nachází Funa Spa centrum, které nabízí řadu relaxačních a zkrášlujících procedur. Zajít si můžete třeba do salonu, kde se postarají o vaše vlasy a obličej. Dále můžete navštívit třeba saunu a páru nebo si zajít na masáž.

Jak už bylo zmíněno, resort se nachází v oblasti Baa atolu, kde se nachází bohatý podmořský svět. Jedna z možných dalších aktivit je třeba pozorování delfínů či velryb v jejich přirozeném prostředí poblíž ostrůvku s průvodci. Na ostrově se také nachází potápěčské centrum, pořádají se tu různé výpravy a exkurze za potápěním díky velkému reefu s rozmanitou vodní říší. Pro vášnivé rybáře se zde konají rybolovy při západu slunce.

Z vodních sportů si tu můžete vyzkoušet kitesurfing, windsurfing, šnorchlování, vodní lyžování, wakeboarding, jízdu na nafukovacích atrakcích, paddleboarding, můžete si půjčit kajaky či kánoe, katamarány, vodí skútr. Z pozemních sportů si můžete zahrát volejbal, šipky, biliard nebo foosball. Pro zábavné večery je tu zařízeno karaoke a jednou týdně tu hraje živá hudba.

Kromě toho je tu pro děti dětský klub. Také tu je fitness centrum.

Ubytovat se můžete ve vilkách, které se nachází podél obvodu ostrova. V nabídce vodní vily nebo vily umístěné blízko pláže.

Plážová vila celkem 30 vil o rozloze 49 m2, z kterých máte přímý přístup na pláž a krásný výhled na lagunu. Nachází se buď u pláže Boaku, nebo u větší pláže Veli. Každá vilka má venkovní sprchu, terasu s posezením a soukromou zahradu. Interiér je vybaven moderním dřevěným nábytkem a laděn do světlých tónů. Uvnitř najdete manželskou postel velikosti King, šatní skříň a psací stolek s židlí.

Semi Water vila celkem 10 vilek o rozloze 53 m2. Vodní vilky, z kterých máte přímý vstup do laguny a výhled na moře. U vilky se nachází terasa s lehátky a venkovní sprcha. Vilky se nachází na severní straně u útesu Aanu. Uvnitř opět najdete manželskou postel a psací stolek s židlí, skříň.

 

 • dovolená snů 40 pokojů
 • dovolená snů klimatizace, minibar, sejf, telefon, WiFi zdarma, TV, kávovar/ rychlovarná konvice, fén, toaletní potřeby
 • dovolená snů laguna, zahrada
 • dovolená snů polopenze, plná penze, All Inklusive

V resortu se nachází celkem 4 restaurace. Hlavní restaurace Dhandifulhu nabízí krásné prostředí s výhledem na oceán. Pochutnáte si tu na celosvětové kuchyni, kromě toho se tu pořádají maledivské noci s tradičními pokrmy. Součástí restaurace je i bar. Thundi Pool Bar se nachází u bazénu a nabízí občerstvení formou bistra a různých jednohubek, odpolední kávu i čaj. A samozřejmě nejrůznější koktejly. Athiri Restaurant & Wine Cellar je vinný sklípek umístěn na vodě s přímým vstupem na pláž. Pokrmy si tu dáte formou á la carte. Menu ladí s nabízeným vínem a vždy vám někdo doporučí, co si dát. Poslední restaurací je Holhuashi Pavilion, která vám nabídne letní osvěžení v podobě zmrzliny nebo čerstvého džusu, v nabídce také čerstvě pečené pečivo. Restaurace je oblíbená hlavně u dětí.

Je tu také možnost udělat si piknik přímo na pláži.


Nahoru