Resort Angsana Velavaru je umístěn v malebné laguně nedotčeného atolu South Nilandhe. Spojení romantiky a dobrodružství je v tomto prostředí mezi opuštěnými ostrovy na denním pořádku. Transfer hydroplánem z hlavního ostrova Malé trvá zhruba 45 minut.

Angsana Velavaru v sobě spojuje tropický životní styl s moderním způsobem bydlení. Budete moci povečeřet na pobřeží oceánu s asijskou a středomořskou kuchyní a maledivským nádechem, anebo si budete moci odpočinout v lázních s omlazujícími masážemi a procedurami. 

Video Angsana Velavaru

 • Výborné služby s osobním přístupem
 • Dobré šnorchlování i kolem ostrova
 • Menší a útulné vily na pláži

 • Nadprůměrně velké vily nad vodou dostupné pouze lodí
 • Několik druhů All Inclusive 
 • PADI centrum

Slunce a vlny lákají k provozování vodních sportů, mezi které patří windsurfing, výlety katamarány, wakeboarding, vodní lyžování a kanoistika. Najdete zde zábavu na banánu, vodní polo … 

Zdejší PADI 5 hvězdičkové Gold Dive Centre je řízeno odborníky, kteří poskytují kurzy pro začátečníky i pokročilé. Dokonce mají programy pro malé potápěče – pro děti od 9-ti let.  Další aktivitou mohou být výlety na okolní často neobydlené ostrůvky, za delfíny či šnorchlováním. Jsou zde aktivity spojené s ochranou přírody. Rybáři ocení noční rybaření. Šnorchlovat lze i přímo z pláže. 

Nabídka aktivit dětského klubu je stejně tak široká, jako škála aktivit pro dospělé. Vy mezitím můžete dát odpočinout tělu i mysli v místních lázních při jedné z procedur. 

V roce 2019 prošel resort částečnou rekonstrukcí a představil nový bazén 27 x 12 metrů s oddělenou sekcí pro děti. Pro aktivní sportovce je na ostrově posilovna, nebo si můžete zacvičit jógu. 

Na resortu je spoustu aktivit ať už jde o denní krmení papoušků či rejnoků, ochranu korálů, výlety při západu slunce … 

Vybírat si můžete z vil umístěných nad vodní hladinou a z vil, které jsou situovány na ostrově. Každá vila vám poskytne krásné výhledy na oceán.

Beachfront vila s 88m2 poskytuje intimní atmosféru a byla v roce 2020 částečně renovováno (podlahy).  Pokud vyjdete z ložnice na terasu, naskytne se vám úžasný výhled na oceán. Koupelna (větší než samotný pokoj) je polootevřená. Primárně určená jen pro dvojice. 

Beachfront Infinity Pool Villa se 104 m2  je vila částečně renovována (podlahy), která je dostupná od listopadu 2019. Každá vila má vepředu bazének o velikosti 6 x 2,5 m s výhledem na oceán. Za každou vilou je v koupelně venkovní vana (koupelna je větší než samotný pokoj). Rozdíl oproti Beachfont vile je jen bazének. Primárně určená pro dvojice

Deluxe Pool Beachfront vila s 207 m2 poskytuje větší prostor a intimitu bydlení. Prošla v roce 2019 částečnou rekonstrukcí (podlahy). V její zahradě (za vilou) je vlastní soukromý bazén 5 x 3 x 1,3m. Ubytuje i 3 dospělé osoby či 2 dospělé a 2 děti. 

Beachfront Family Pool Vila – rodinné ubytování složené ze základní Beachfont vily a Deluxe Pool Beachfront vily.

Velavaru Two Bedroom Pool vila 323 m2 je vila určena pro rodiny. Bazén v zadní privátní části vily má 5 x 3x 1,3 m. 

Angsana Three Bedroom Pool vila 473 m2 je určena pro velké rodiny či přátele. Bazén v zadní privátní části vily má 5 x 3x 1,3 m. 

 

Nadvodní vily se dělí na menší pro max. tři osoby, s bazénem až po vilu určenou menší skupince osob.

Resort se pyšní zajímavým konceptem vodních vil, které jsou přístupné z resortu pouze lodí. Sledujte východ a západ slunce z nevšedního úhlu pohledu. Jedinečné potěšení vám dopřeje panoramatický výhled na oceán po celý den a pod hvězdami si každý večer budete moci vychutnat osvěžující koktejl.

 • dovolená snů 8 typů vil
 • dovolená snů venkovní sprcha, postel King-size, fén, Wi-Fi, TV, CD přehrávač, telefon, kávovar, klimatizace, trezor, mini bar
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů All Inclusive (několik druhů)

Vyberte si preferovanou kuchyni a atmosféru restaurace. Luxusní pokrmy si můžete vychutnat také v prostředí vaší nad-vodní vily. Čtyři restaurace nabízí pokrmy italské, mezinárodní i místní kuchyně. Jedna je přímo specializována na ryby a mořské plody. Najdete zde kolekci kvalitních vín i bar, kde si dáte tropický koktejl.

Resort pro své hosty nabízí několik variant All Inclusive od základního Dine až po varianty zaměřené na různé aktivity včetně masáží. 

Kaani Restaurant je hlavní restaurace na pláži otevřená pro snídaně, obědy i večeře. Servis švédské stoly. Bez problémů si poradí i se speciálními dietami. Šéfkuchař řeší vše osobním přístupem. Denně se mění zaměření menu – mezinárodní kuchyně. Hlavní část restaurace je přímo v písku, takže stačí žabky či jít bosky. 

Kuredhi Restaurant jde o restauraci a bar u hlavního bazénu. Otevřena je od 11:00 do 23:00. Vychutnat si zde můžete drink či si dát něco lehčího k jídlu. Zahrát si zde můžete kulečník, pobavit se večer při hudbě … 

Restaurace Azzurro Restaurant and Bar je otevřena na snídaně, obědy i večeře a jejím hlavním zaměřením je středomořská kuchyně. Restauraci využívají hosté nad-vodních vil. Hosté vil umístěných na ostrově sem mohou na večeři či oběd při předchozí rezervaci. 

Funa Club Lounge se nachází nad vodou a je otevřený pro romantické posezení nejen u drinku ve večerních hodinách. Kuchyně se zaměřuje na ryby a mořské plody. Funa slouží jako Lounge a i jako thajská restaurace, která je otevřena 4 dny v týdnu. Otevřeno je od 11 dopoledne do 22h. Není otevřena každý den a je třeba rezervace. 

Další variantou je servis přímo na vilu. 

 

Základní cena je s All Inclusive Dine

All Inclusive Dine zahrnuje (platnost do 01/2024):

 • snídaně, oběd, večeře v hlavní restauraci (švédský stůl i á la carte)
 • odpolední svačina, čaj/káva 15:30-17:00
 • alkoholické a nealkoholické nápoje, vína, piva, koktejly, voda, káva, čaj, – 11.00-23.00
 • minibar: nealkoholické nápoje a snacks doplněné 1x denně
 • 20% sleva na kulinářský zážitek

All Inclusive končí obědem ve 12:00 v den odjezdu.

Resort nabízí více druhů AI. Rádi doporučíme vhodnou variantu. 

Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (říjen-prosinec), 2 osoby, All Inclusive

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková Beachfront vila 11.480,- Kč x 7 nocí
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000,-Kč
 • transfery hydroplánem 13.410,-Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě 700,-Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 117.470,- Kč

manželé H.

Dobrý večer. Ještě jednou děkujeme za vaše profesionální služby. Vše proběhlo velmi skvěle. Krásná dovolená. Velký dík i Ondrovi v Malé, který se o nás dokonale postaral. Až budeme uvažovat o další exotické dovolené, určitě se na vás znovu obrátíme. S pozdravem 

Marta a Milan K.
Sedíme u snídaně před odletem  a chceme Vám poděkovat. Bylo tady krásně. Vše bylo výborné.  
Šnorchlování: každý den vyjíždí loď na útes v 11.00 hod zdarma , na hodinový trip,  kdo přijde – jede, dokonce jeden den vyslali dvě lodě.  Šnorchly i ploutve zapůjčují zdarma (měli  jsme svoje). Útes je nádherný, jako rozkvetlé květiny,  barevný, ryb dostatek, želvy, žraloci i rejnoci .
Stravování : výborné, každý den je  zaměřen tematicky, mexická, místní, thajská, indická…. kuchyně. 
Vše bylo velmi chutné,  pokud někdo hodnotil, že bylo méně jídla, myslím,  že velmi dostačující výběr všeho,  ovoce- dobré, sladké. Moučníky- není jich mnoho, ale co jsme ochutnali, velmi dobré, nepřeslazené,  což někdy bývá. Masa i ryb, grilování….dostatek.
A personál,  velmi milý, usměvavý, přátelský .
Spa… masáže, byli jsme každý 3x , já i na pedikúře, dobré.
Okolí  ostrova,  krásný písek, všude jsme chodili bosí, i do restaurace. Moře čisté (u Kihaa občas asi něco vypouštěli, neb na povrchu plavali bílé nerozpouštějící se smotky pěny).
Ubytování: vyhovující,  za mě by mohlo zůstat v přírodních barvách dřeva místo v černé (asi nově  natřený nábytek). 
Jinak čisté vše, opět,  milý pán na úklid. A bar …vše v ceně, víno i alkohol, vyfotila jsem Vám,  nedopláceli  jsme nic ( bílý rum).
Všude zahrabují listy, uklízí…, ostrov je krásně zelený a kvetoucí zároveň. 
Češi jsme byli asi jediní,  potkali jsme jedny Slováky, nějací Francouzi, Italové, Němci, Dáni, Japonci, nejvíce rusky hovořící  lidé, možná tak 70%, v  restauraci , ale není se co divit. Je možné,  že to byli Bělorusové,  Litevci….
V každém případě,  je to krásný ostrov, kde jsme prožili moc hezké dny, odpočinuli si a nabrali nové síly. Je to ostrov, kde zharmonizujete tělo, duši i mysl. Doporučujeme.
Děkujeme už z letiště z Malé.
Krásné dny přeji a budeme se těšit  na další dovolenou  s Vámi. 
Sabina P.
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat CK DOVOLENA SNU, hlavně tedy paní Janě Novákové, která je naprosto úžasná. Ještě jsem se nesetkala s tak ochotným přístupem a to létáme docela často. Opravdu posílám jedno velké DĚKUJI😁Vše nám krásně vysvětlila, poradila s výběrem hotelu na Maledivách, byla stále k dispozici na tel. dokonce i při našem příletu domu.
Na doporučení jsme vybrali Angsana Resort Velavaru.
Při příletu na Malé, má Angsana na letišti svůj VIP salónek, tudíž nemusíte čekat na hydroplán v letištní hale, ale máte již servis v salónku, kde dostanete kávu, čaj, pití, příjemné po dlouhé cestě.
Jinak ostrov i resort byl přímo úchvatný. Pláže, jako z pohádky, ubytování nádherné, moderní. Měli jsme vilku s bazénem přímo na pláži. Vilky jsou oddělené, tudíž máte úplné soukromí. Denně doplňováno alko, nealko, čaje a sladkost pro děti v rámci All Inclusive zdarma.
Angsana Velavaru je překrásný resort, všem jednoznačně doporučuji. Vše čisté, služby na výbornou, nic není problém. Místní jsou boží, ochota sama. Vše co si budete přát splní😁Každý den jiná kuchyně, též na výbornou. A oceán? K tomu není, ani co dodat. To se zkrátka musí zažít. Jinak to popsat ani nejde. Ty barvy, písek, rybky, malé žraloci, velké rejnoci přímo na pláži u hlavní recepce. Místní je každý den v 16.00 krmí, opravdu zážitek. Zkrátka všem mooooc doporučuji.
Příští rok chystáme svatbu na Mauriciu, zda ho otevřou tedy a určitě poletíme už jen s CK Dovolená Snů, neboť jejich služby jsou na vysoké úrovni. Jedním slovem jsou prostě skvělí.
 
Jan A. a Zuzana L.
Chtěli bychom moc poděkovat CK Dovolená Snů a obzvláště panu Antošovi za zprostředkování úžasné dovolené na Maledivách. I přes složité cestování v této době, bylo díky profesionální organizaci  pana Antoše  vše bez starostí – od příletu na Maledivy, přes pobyt, až po návrat do ČR . My si tak mohli plně užít dovolenou a neřešit ostatní věci kolem, které bychom těžko zvládali skrz naší špatnou angličtinu. Moc jsme ocenili individuální přístup  při výběru toho pravého resortu pro nás, který by splňoval všechny naše potřeby. Resort Angsana Velavaru byl naprostým rájem a předčil naše očekávání. Krásné čisté prostředí, milý personál, skvělé jídlo a pití, velká nabídka výletů a aktivit na ostrově.
Ještě jednou moc děkujeme  za nadstandardní přístup a to, že byl pan Antoš vždy k dispozici na telefonu i během celé naší dovolené.  Kdo touží po dokonalé dovolené s profesionální skoro až rodinnou péčí, tomu určitě doporučujeme jedině CK Dovolená Snů.

Nahoru