Maledivy

Niyama Private Islands Maldives *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Vynásobte si svůj požitek z dovolené dvěma a vydejte se na Niyama Private Islands. Tento resort se skládá ze dvou sousedících ostrovů Play a Chil. Niyama nabízí širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme vyrazit k moři za delfíny nebo se potápět pod hladinou a plavat se želvami. Resort jaké také rájem pro surfaře, jako jeden z mála na Maledivách nabízí surfování přímo u ostrova. Do resortu se přepravíte z Malé hydroplánem, cesta vám zabere zabere zhruba 40 minut. 

Podívejte se na VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU resortu Niyama. 

 • Resort se rozkládá na dvou ostrovech Play a Chil
 • Jedinečné kulinářské zážitky na souši, na moři, pod hladinou  i v korunách stromů
 • Skvělá lokalita pro surfaře

 • Vhodné pro dvojice, rodiny s dětmi i skupiny přátel
 • Velmi prostorné paviliony a vily
 • Široká nabídka vodních sportů
 • Možnost šnorchlování i potápění

Začněte svůj den „Pozdravem slunci“ při józe v časných ranních hodinách. Proleťte se na podvodní raketě lagunou nebo pozorujte delfíny při západu slunce během plavby na plachetnicí. Užijte si noční šnorchlování podvodním světem atolu s kapesní svítilnou. Resort nabízí mladým i těm starším velké množství různorodých aktivit ať hledáte odpočinek nebo dobrodružství.

V nabídce místního centra vodních sportů je wakeboarding, vodní lyže, mono-lyžování, vodní boby, funtubes, kajaky, paddleboarding, vodní boby, jetski, parasailing, flyboarding. Ostrov je také skvělým výchozím bodem pro surfování, potápění, šnorchlování, výpravy za delfíny, výlety na tradiční lodi „dhoni“ nebo rybaření. Můžete si tu zasadit a adoptovat svůj vlastní korál.

Drift Spa nabízí ošetření a rituály z celého světa i terapie přizpůsobené vašim individuálním potřebám v nadvodních vilkách nebo v citrusové zahradě. Zároveň tu najdete i parní lázně, relaxační bazének a džusový bar Vitality. Součástí jsou i lekce jógy.

Explorers Kid´s Club nabízí rozmanitý program pro děti od 12 měsíců do 12 let. 

Food Play nabízí lekce vaření  maledivské i mezinárodní kuchyně v malých skupinkách. 

Na dvou ostrovech najdete celkem 134 vil a pavilonů, která jsou rozesety kolem pláží ostrova i nad hladinou laguny.

Každá z vil i pavilionu má útulnou terasu, která vám nabízí dokonalé soukromí. V klidu si můžete užít venkovní dešťovou sprchu, noční koupání v soukromém bazénu nebo odpolední relaxaci na slunci. Všechny pokoje jsou vybaveny velkou manželskou postelí, lednicí s mnoha kulinářskými specialitami (Deli-in), televizi s dokonalým zvukem a širokou nabídkou mezinárodních filmů. K zajištění co možná největšího pohodlí je vám k dispozici komorník, tady nazývaný Thakuru.

Beach Villa se nachází přímo na pláži, jen pár kroků od tyrkysových vod laguny. Na ploše 135 m2 najdete velkou manželskou postel, pohovku a venkovní koupelnu. Na terase vás čeká dřevěná houpačka ve tvaru místní lodě „Dhoni“. Ubytovat se tu mohou tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Deluxe Beach Villa se nachází na klidném pobřeží ostrova Chil. Stačí otevřít skleněné dveře a vejdete na dřevěnou prosluněnou terasu, kde na vás čeká houpačka ve tvaru lodi „Dhoni“, potom můžete pokračovat bílým pískem až k tyrkysové laguně. Vila má plochu 135 m2 a najdete tu velkou manželskou postel, pohovku a nádhernou venkovní koupelnu. Ubytovat se tu mohou tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Beach Villa s bazénem má rozlohu 190 m2 a najdete tu velkou manželskou postel, pohovku a nádhernou venkovní koupelnu. Z houpačky ve tvaru lodi „Dhoni“, která stojí na dřevěné terase před vilou to máte jen pár kroků do soukromého bazénu. Z něj můžete pozorovat bílou písečnou pláž i tyrkysovou lagunu. Pach džungle se tu mísí s vůní moře. Ubytovat se tu mohou tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Deluxe Beach Villa s bazénem leží na široké písečné pláži a můžete z ní pozorovat nádherné západy slunce. Má rozlohu 190 m2 a najdete tu velkou manželskou postel, pohovku a luxusní venkovní koupelnu. Před vilou je dřevěná terasa, kde nechybí houpačka ve tvaru lodi „dhoni“. Před terasou směrem na pláž najdete svůj soukromý bazén s výhledem na lagunu. Ubytovat se tu mohou tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Water Villa s bazénem stojí na kůlech nad vodní hladinou. Na 175 m2 najdete velkou manželskou postel, obývací část a krásnou koupelnu. Před vilou je velmi prostorná terasa s lehátky, posezením a soukromým bazénem. Po schůdcích můžete sejít přímo do mořských vln. Ubytovat se tu mohou tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Deluxe Water Villa s bazénem má rozlohu 190 m2 a byla postavena přímo nad mořskou hladinou. Najdete tu velkou manželskou postel, pohodlná křesla se stolkem a nádhernou koupelnu. Velmi prostorná terasa s lehátky a posezením nabízí příležitost k relaxaci a slunění. Po schůdcích můžete sejít přímo do laguny a osvěžit se v mořských vlnách. Na terasu navazuje soukromý bazén. Ubytovat se tu mohou tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Family Beach Villa s bazénem stojí přímo na bílé písečné pláži. Na 255 m2 najdete ložnici s velkou manželskou postelí a obývací pokoj, který lze na noc proměnit v druhou ložnici. Venkovní koupelna se otevírá směrem do obezděné zahrady, najdete tu vanu i sprchu. Na dřevěné terase před vilou směrem k pláži stojí houpačka ve tvaru lodi „Dhoni“. Kousek před terasou se můžete osvěžit v soukromém bazénu. Ubytovat se tu mohou tři dospělí a dvě děti.

Deluxe Family Beach Villa je postavena přímo na bílé písečné pláži. Na ploše 255 m2 najdete ložnici s velkou manželskou postelí a obývací pokoj, který lze na noc proměnit v druhou ložnici. Venkovní koupelna se otevírá směrem do obezděné zahrady, najdete tu vanu i sprchu. Na dřevěné terase před vilou směrem k pláži stojí houpačkave tvaru lodi „Dhoni“, ze které můžete pozorovat západ slunce. Kousek před terasou se můžete osvěžit v soukromém bazénu. Ubytovat se tu mohou tři dospělí a dvě děti.

Water Pavilion s bazénem a jednou ložnicí má rozlohu 340 m2 a stojí přímo nad vodní hladinou. Nabízí špičkový design v interiéru i exteriéru – královská ložnice, obývací a jídelní část, koupelna, soukromá sluneční terasa, venkovní bazén s plovoucí lenoškou a vířivka. Ubytovat se tu mohou dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí a jedno dítě.

Beach Pavilion s bazénem a jednou ložnicí zabírá celkovou plochu 400 m2 a stojí přímo na bílé písečné pláži. Najdete tu jídelní a obývací část, ložnici s manželskou postelí a koupelnu, ze které se dá projít do soukromé zahrady s vířivkou. Před pavilionem je dřevěná terasa, která volně přechází ve velký soukromý bazén. Na terase najdete houpačku ve tvaru lodi „Dhoni“, ze které můžete pozorovat pláž i moře. Ubytovat se tu mohou dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí a jedno dítě.

Ocean Pavilion s bazénem a dvěma ložnicemi nabízí velkorysou plochu 515 m2 a stojí přímo nad vodní hladinou. Je ideální volbou pro rodiny nebo páry, které cestují společně. Uprostřed vily se nachází obývací část s velikým gaučem a jídelním koutem. Po stranách jsou dvě ložnice s manželskou postelí a každá z nich má svoji koupelnu. Před pavilionem směrem k moři je veliká členitá terasa s lehátky a posezením. Na terasu navazuje soukromý bazén. Přímo z terasy můžete pohodlně sejít do moře. Ubytovat se tu mohou čtyři dospělí a čtyři děti.

Beach Pavilion s bazénem a dvěma ložnicemi má rozlohu 635 m2. Uprostřed vily je společná obytná část s velkým gaučem a jídelní částí. Po stranách jsou dvě luxusní ložnice. Každá z nich má svojí soukromou koupelnu, ze které se vchází do obezděné zahrady. Před vilou směrem k pláži je velká členitá terasa s lehátky a posezením. Na terasu navazuje soukromý bazén s jacuzzi. Ubytovat se tu mohou čtyři dospělí a čtyři děti.

Beach Pavilion s bazénem a třemi ložnicemi se nachází na odlehlé pláži a má plochu 770 m2. Uprostřed vily se nachází velmi prostorná společná část s velkorysým posezením a jídelní částí. Jsou tu tři ložnice, každá má vlastní koupelnu. Součástí je i místnost, která složí k lázeňským procedurám. Prostorná terasa před vilou nabízí dostatek místa pro relaxaci a výhled na tyrkysovou lagunu. K pavilionu patří dva soukromé bazény a jacuzzi. Ubytovat se tu může až devět osob.

The Crescent je jedinečným komplexem nadvodních vilek, které jsou propojeny společným molem a stojí zcela izolovaně od ostatních vil a pavilionů. Skládá se z Ocean Pavilionu s bazénem a jednou ložnicí, dvou Water Pavilionů s bazénem a jednou ložnicí a dvou Deluxe Water Vill s bazénem. Nabízí veškeré pohodlí a jedinečný zážitek až pro 22 osob.

 • dovolená snů 134 vil a pavilionu, 14 kategorií
 • dovolená snů Wi-fi zdarma, klimatizace, stropní ventilátor, trezor, lednice - Deli -in, TV
 • dovolená snů oceán, pláž, zahrada
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Niyam nabízí kulinářské zážitky v devíti různých restaurací. Rozhodněte se, zda se chcete najíst v korunách stromů, nad vodou i nebo pod vodou. Tady máte totiž možnost volby.

Subsix je opravdu neskutečná restaurace. Musíte se k ní přepravit motorovým člunem a potom sestoupat po schodišti tři patra. Italské abstraktní lustry osvětlují celý prostor jako zářící korál. Křivky baru připomínají škeble a židle zase sasanky. Největším skvostem je však pohled na podmořský svět skrz prosklené stěny. Nabízí tu mořské plody a mezinárodní kuchyni. V restauraci se konají i speciální akce.

Do restaurace Edge se dopravíte pouze motorovým člunem. Nabízí exkluzivní stolování na vodní hladinou. Zaměřuje se na místní čerstvé mořské plody a maledivské útesové ryby.

Restauraci Epicure najdete na ostrově Chill a má otevřeno celý den. Od luxusní snídaně až po obědy a večeře, vše a la carte. Nabízí mezinárodní kuchyni v neformálním a elegantním prostředí u bazénu.

Do restaurace Nest musíte vystoupat labyrintem dřevěných schodů až do výšky šesti metrů mezi koruny stromů. Čeká tu na vás avantgardní prezentace thajských, čínských, japonských a indonéských kuchařů. Jedná se o jednu z nejpozoruhodnějších restaurací na Maledivách.

Rodinná restaurace Blu se nachází na ostrově Play. K snídani si můžete dát smoothie nebo různé druhy džusů a k tomu třeba gurmánské crostini, Vejce vám tu připraví na dvanáct způsobů nebo si navrhněte svůj vlastní. K obědu a večeři jsou v nabídce saláty, sendviče, mořské plody, středomořské saláty, těstoviny, pizzy i  asijské delikatesy.  Navrch si můžete dát zmrzlinu. Připraveni jsou tu i na osoby s bezlepkovou dietou.

V otevřené kuchyni restaurace Tribal vám tu na ohni připraví pokrmy z Afriky, Střední a Jižní Ameriky. Ochutnejte pštrosí maso, speciální africkou klobásu „boerewors“ nebo humra. K místním specialitám patří hovězí sušené maso.

Bar a plážová restaurace Dune servíruje jednoduchá jídla a koktejly.

Střešní bar Fahrenheit s nádherným výhledem na Indický oceán, v noci živá hudba.

Když budete mít chuť na něco malého tak je tu The Deli. Nabízí kávu, smoothie, mnoho druhů pečiva, mražený jogurt nebo čerstvé ovoce.

Destination Dining vám nabízí rodinné grilování ve vašich soukromých zahradách, romantickou večeři na moři na palubě lodě „Dhoni“ nebo na písku opuštěného ostrova.

Dine-In umožňuje hostům, aby si objednali jídlo z jakékoliv restaurace v resortu a vychutnali si ho v soukromí své vily.


Nahoru