Constance Moofushi je naše srdeční záležitost, kam se budeme vždy rádi vracet a s klidem doporučíme i náročným cestovatelům. V resortu je příjemná uvolněná atmosféra, můžete odhodit každodenní starosti a být sami sebou a nemusíte si dělat starosti s předepsaným dress code. Ostrůvek o rozměrech 300 x 160 metrů leží v jižní části Ari Atolu, jenž je uznáván potápěči jako jedno z nejlepších míst na světě. Pobřeží ostrova je lemované krásnými plážemi s jemným bílým pískem a křišťálovou lagunou která hraje všemi odstíny, jako vystřižené z obrázku. Všude můžete chodit bosky, cestičky i podlaha např. v restauraci jsou písečné. A ani nemusíte vozit pantofle, ty na vás čekají ve vile.

 • luxusní resort na Ari Atolu
 • resort nás uchvátil
 • uvolněná atmosféra
 • vynikající jídlo
 • široký výběr vín v AI
 • All Inklusive v základu
 • fantastický podmořský život
 • přírodní materiály a klid
 • sami jsme vyzkoušeli

Ze sportovních aktivit budete kvitovat zdarma plážový volejbal, fitness centrum, kulečník a nemotorizované vodní sporty (katamaran, šlapadla, windsurfing, kajak, šnorchlování).

Za přípatek je plavba na tradiční lodi Dhoni při západu slunce. Návštěva opuštěného ostrova, výlet za delfíny, noční rybaření, návštěva místní vesnice, privátní pronájem lodi, rybaření a potápění (PADI).

Lázně Spa de Constance, nacházející se nad vodou Indického oceánu. Tvoří je celkem osm místností, kde se můžete oddat nejrůznějším masážím a procedurám. Jóga má zde také své zastoupení.

 

Constance nabízí 24 plážových vilek, 56 nad-vodních vil a 30 Senior nad-vodních vil.

Plážové vily (57 m²) jsou luxusně vybaveny odpovídající kategorii hotelu. Jsou ze dřeva, korunovány typickou doškovou střechou. Skvělým místem k odpočinku je prostorná terasa. Je možné zde ubytovat až tři dospělé osoby nebo rodinu s dítětem do dvanácti let.

Nad-vodní vily (66 m²) se nacházejí přímo nad mořskou hladinou (jedna nebo dvě vily ještě nad pískem). Z pěkně zařízené terasy tak můžete sejít přímo do vod oceánu. Stejně jako v Plážových vilách, i zde je možné ubytovat až tři dospělé osoby nebo rodinu s dítětem do dvanácti let.

Senior nad-vodní vily (94 m²) jsou ideálním útočištěm pro ty, co hledají intimní chvilky. Zde si užijete skutečný luxus. Koupat se můžete v úžasné vaně, přímo pod hvězdami. Odpočinek najdete i na privátní terase, která skýtá nádherný výhled na Indický oceán. Senior nad-vodní vily ubytovávají až tři dospělé osoby nebo rodinu s dvěma dětmi do dvanácti let.

 • dovolená snů 110 vil 3 kategorií
 • dovolená snů Klimatizace, ventilátor, fén, Wi-Fi, LCD TV, iPod, CD, DVD, telefon, minibar, trezor, kávovar
 • dovolená snů Indický oceán
 • dovolená snů 40% sleva pro nevěstu (v letních měsících až 60%)
 • dovolená snů All Inklusive

V resortu Constance najdete dvě restaurace a tři bary, ve kterých můžete čerpat své výhody programu All Inclusive.

AI Constance Moofushi zahrnuje: široký výběr prémiových destilátů a mezinárodních piv, fresh džusů, nealko nápojů, včetně vlastní vyráběné minerální vody, neomezenou spotřeba koktejlů, constance signature drinků, mezinárodních vín (Francie, Itálie), šumivých vín, mini-bar, snídaně, oběd, večeře, odpolední čaj, jednu plavbu na lodi Dhoni a jednu lekci potápění v bazénu.

Hlavní restaurací resortu je Manta s písčitou podlahou a plochou rozšířenou nad vodní hladinu. Jedinečná vinotéka zde nabízí široký výběr delikátních vín, ze kterého si hosté mohou podle libosti vybírat nebo si nechat některé víno doporučit someliérem.

Přímo vedle restaurace se nachází Manta Bar. Po večeři je perfektním místem, kde si můžete kromě drinku vychutnat i hudební vystoupení místního DJ.

Jen pár metrů od pláže se nachází plážový gril Alizee, nabízející pokrmy z jídelního lístku. Oblíbeným repertoárem je pizza, sendviče a velké saláty. Ryby i maso zde připravují na grilu. Oběd může být servírován jak u bazénu, či přímo na pláži. Večeře patří mořským plodům a dalším specialitám.

Pokud zatoužíte po čerstvé ovocné šťávě, navštivte Totem Bar, dekorovaný vyřezávaným dřevem a situovaný přímo za bazénem pod korunami starých stromů.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (srpen-září 2019), 2 osoby, All Inklusive

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková vila na pláži 14.700,-Kč x 7 -40% (rezervace 45+ dní předem)
 • optimální cena letenky Praha – Malé – Praha 21.000,-Kč (Emirates A 380 přes Dubaj)
 • transfer rychlo-hydroplán 10.000,-
 • ČJ delegát 700,-Kč

Osoba v dvoulůžkové vile 93.440,-Kč

Lucie B.

Dobrý večer,
ještě jednou bychom chtěli poděkovat za zařízení krásné dovolené! Na Maledivách jsme byli před 2 lety, kdy jsme cestovali na vlastní pěst a navštívili 4 lokální ostrovy, oproti tomu to teď byla příjemná změna, že jsme se nemuseli starat vůbec o nic, jen si užívat moře a nádherných pláží.
Pokud bych měla srovnat oba resorty, tak v Lily Beach Resort nám více chutnala kuchyně a celkově tam byla taková příjemná atmosféra, oproti tomu Constance Moofushi nás dostalo kouzelnými plážemi a větším luxusem. Co se podmořského světa týče, tak to bylo srovnatelné. V Lily Beach jsme viděli více želv a rejnoků, ale šnorchlovat se zde dalo jen u srázu do hloubky. Přímo nad korálovým útesem bylo málo vody, ale kolem celého ostrova je spousta bójkami označených cest, jak se k tomu srázu dostat. V Constance Moofushi jsme šnorchlovali přímo nad korálem a množstvím pestrobarevných rybek bylo bezkonkurenční. Navíc jsme si zde připlatili výlet za mantama, ale na ty jsme štěstí neměli. Nabízeli nám pak 50% slevu na další pokus za dva dny, ale to už jsme bohužel odjížděli…
Pokud bych mohla jednu výtku, tak k delegátce v Malé. Byla to milá slečna, ale její informace nebyly úplně přesné, např. nám tvrdila, že Lily Beach můžeme chodit na jídlo jen do jedné restaurace a do ostatních se slevou a že výlet v ceně máme jen rybaření. A ještě nás stihla vystrašit kolik je tam komárů a jaké všechny nemoci přenášejí, takže jsem si ještě na letišti kupovala repelent, který byl ale úplně zbytečný, protože na obou ostrovech je něčím vykuřovali a neštípnul nás ani jeden. Ale říkala, že je tam zatím jen měsíc, tak třeba si časem zajistí lepší informace. 😉  (DELEGÁTKA JE AKTUÁLNĚ JIŽ NOVÁ).
Mějte se moc hezky, děkuji hlavně za Vaši ochotu při výběru lokality, moc rádi Vašich služeb opět využijeme!

Kateřina K.

Milá paní Burianová,

konečně se dostávám k sepsání několika řádků o dovolené na Maledivách, která byla bezesporu dovolenou snů. Děkuji Vám za perfektní organizaci a trpělivost s všemi našemi  dotazy. Nemohli jsme si přát lepší servis jak od Vás, tak na místě. Vybrali jsme si hotel ze skupiny Constance, kde se naše představy o pohádkové dovolené beze zbytku vyplnily. V hotelovém komplexu je vše zařízeno tak, aby to bylo pro hosta maximálně pohodlné. Při příjezdu nás čekalo vřelé přivítání s prohlídkou ostrova, odebrali nám boty a doporučili strávit dovolenou naboso. Ač je ostrůvek malinký nachodili jsme tam denně díky ubytování ve vile na vodě dost kilometrů. Vodní vila skýtala sousedy nerušené soukromí a pohodlný vstup ke korálovému útesu, takže jsem pravidelně po ránu rovnou z postele hupla do bikin a šnorchlovala ještě před snídaní, což se dá vřele doporučit, protože snídaně, obědy i večeře byly chutné a bohaté a v podstatě největším problémem na ostrově se stalo „jak si uhnat hlad“. Výběr vín byl také výborný. Personál byl nadmíru pozorný a milý a ve finále se mi díky ochotě jednoho zaměstnance splnil sen, který se zdál být nedostižný, když jsem se po příjezdu dozvěděla, že jsem si pro plavání s mantami vybrala špatné roční období… našel je pro mě a naučil mě, kde a kdy je v oceánu najít a jak se v jejich společnosti chovat. Plavání s mantami bylo krásné a díky mořské bioložce, která je jedním ze speciálních zaměstnanců hotelu, jsme se o nich dozvěděli mnoho zajímavého. Důraz na ekologickou ochranu a zachování přirozených biorytmů byl jeden z neočekávaných příjemných plusů hotelu. V hotelu se podává filtrovaná voda, nekrmí se ryby a konají se zajímavé večerní přednášky.  Moc hezké je nedělní hudební a taneční vystoupení skupiny složené z místních zaměstnanců. Vřele doporučuji odhodit zábrany a přidat se do víru bosého tance. Je to osvobozující a navíc se stanete slavnými, neboť tamtamy šumí, oni si to poví a když jim dáte příležitost, tak Vás za účast s odzbrojujícím úsměvem pochválí.

Srdečně zdraví

Jiří L.

Dobrý den paní Nováková,

jsme z exotiky v pořádku doma a v této fázi se sluší Vám (s potěšením) poděkovat za skvělý servis, doporučení apod. věci, které pomohly učinit naši dovolenou v podstatě bezproblémovou. Vše fungovalo báječně, Moofushi je skutečně úžasná destinace v mnoha směrech a s přihlédnutím k ceně patrně přesahuje třídu obdobných resortů výjimečnou kvalitou.
Radi se s Vasi CK zase někam podíváme, možná Moofushi zopakujeme  😉

Podobné hotely na Maledivách


Nahoru