Resort Constance Moofushi byl postaven v roce 2010. Leží na jižním South Ari Atollu, jenž je uznáván potápěči jako jedno z nejlepších míst na světě. Zde si můžete užít všeho, co může tropický ráj nabídnout. Najdete tu nádherné bílé pláže, ty nejkrásnější modré odstíny oceánu a hlavně – unikátní a pestrobarevný podmořský svět.

Malinký ostrůvek o rozměrech 300 x 160 metrů je ze všech stran obklopen křišťálovou lagunou a bělostným jemňounkým pískem. Můžete tu chodit bosy, cestičky jsou písečné a ani si nemusíte vozit pantofle. Ty dostanete na pokoji. Cesta z mezinárodního letiště v Malé zabere zhruba půl hodiny hydroplánem.

V resortu je velmi příjemná uvolněná atmosféra, kde můžete odhodit každodenní starosti a být sami sebou a nemusíte si dělat starosti s předepsaným dress code.

 • luxusní resort na Ari Atolu
 • mezinárodní řetězec Constance
 • vily na pláži i nad vodou
 • resort nás uchvátil
 • All Inklusive servis
 • fantastický podmořský život
 • přírodní materiály a klid
 • sami jsme vyzkoušeli

Ze sportovních aktivit budete kvitovat zdarma plážový volejbal, fitness centrum, kulečník a nemotorizované vodní sporty (katamaran, šlapadla, windsurfing, kajak, šnorchlování).

Za přípatek je plavba na tradiční lodi Dhoni při západu slunce. Návštěva opuštěného ostrova, výlet za delfíny, noční rybaření, návštěva místní vesnice, privátní pronájem lodi, rybaření a potápění (PADI).

Lázně Spa de Constance, nacházející se nad vodou Indického oceánu. Tvoří je celkem osm místností, kde se můžete oddat nejrůznějším masážím a procedurám. Jóga má zde také své zastoupení.

 

Constance nabízí 24 plážových vilek, 56 nad-vodních vil a 30 Senior nad-vodních vil.

Plážové vily (57 m²) jsou luxusně vybaveny odpovídající kategorii hotelu. Jsou ze dřeva, korunovány typickou doškovou střechou. Skvělým místem k odpočinku je prostorná terasa. Je možné zde ubytovat až tři dospělé osoby nebo rodinu s dítětem do dvanácti let.

Nad-vodní vily (66 m²) se nacházejí přímo nad mořskou hladinou (jedna nebo dvě vily ještě nad pískem). Z pěkně zařízené terasy tak můžete sejít přímo do vod oceánu. Stejně jako v Plážových vilách, i zde je možné ubytovat až tři dospělé osoby nebo rodinu s dítětem do dvanácti let.

Senior nad-vodní vily (94 m²) jsou ideálním útočištěm pro ty, co hledají intimní chvilky. Zde si užijete skutečný luxus. Koupat se můžete v úžasné vaně, přímo pod hvězdami. Odpočinek najdete i na privátní terase, která skýtá nádherný výhled na Indický oceán. Senior nad-vodní vily ubytovávají až tři dospělé osoby nebo rodinu s dvěma dětmi do dvanácti let.

 • dovolená snů 110 vil 3 kategorií
 • dovolená snů Klimatizace, ventilátor, fén, Wi-Fi, LCD TV, iPod, CD, DVD, telefon, minibar, trezor, kávovar
 • dovolená snů Indický oceán
 • dovolená snů 40% sleva pro nevěstu (v letních měsících až 60%)
 • dovolená snů All Inklusive Cristal

V resortu Constance najdete dvě restaurace a tři bary, ve kterých můžete čerpat své výhody programu All Inclusive Cristal.

AI Crista Constance Moofushi zahrnuje například: široký výběr prémiových destilátů a mezinárodních piv, fresh džusů, nealko nápojů, včetně vlastní vyráběné minerální vody, neomezenou spotřeba koktejlů, constance signature drinků, mezinárodních vín (Francie, Itálie), šumivých vín, mini-bar, snídaně, oběd, večeře, odpolední čaj, jednu plavba na lodi Dhoni a jednu lekce potápění v bazénu.

 

Hlavní restaurací resortu je Manta s písčitou podlahou a plochou rozšířenou nad vodní hladinu. Jedinečná vinotéka zde nabízí široký výběr delikátních vín, ze kterého si hosté mohou podle libosti vybírat nebo si nechat některé víno doporučit someliérem.

Přímo vedle restaurace se nachází Manta Bar. Po večeři je perfektním místem, kde si můžete kromě drinku vychutnat i hudební vystoupení místního DJ.

 

Jen pár metrů od pláže se nachází plážový gril Alizee, nabízející pokrmy z jídelního lístku. Oblíbeným repertoárem je pizza, sendviče a velké saláty. Ryby i maso zde připravují na grilu. Oběd může být servírován jak u bazénu, či přímo na pláži. Večeře patří mořským plodům a dalším specialitám.

 

Pokud zatoužíte po čerstvé ovocné šťávě, navštivte Totem Bar, dekorovaný vyřezávaným dřevem a situovaný přímo za bazénem pod korunami starých stromů.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (červenec), 2 osoby, All Inklusive

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková vila na pláži 14.650,-Kč x 7 -40% (brzký nákup)
 • optimální cena letenky Praha – Malé – Praha 18.000,-Kč
 • transfer rychlo-hydroplán 14.100,-
 • ČJ delegát 700,-Kč

Osoba v dvoulůžkové vile 94.330,-Kč

Jiří L.

Dobrý den paní Nováková,

jsme z exotiky v pořádku doma a v této fázi se sluší Vám (s potěšením) poděkovat za skvělý servis, doporučení apod. věci, které pomohly učinit naši dovolenou v podstatě bezproblémovou. Vše fungovalo báječně, Moofushi je skutečně úžasná destinace v mnoha směrech a s přihlédnutím k ceně patrně přesahuje třídu obdobných resortů výjimečnou kvalitou.
Radi se s Vasi CK zase někam podíváme, možná Moofushi zopakujeme  😉


Nahoru