Resort Constance Moofushi je naše srdeční záležitost, kam se budeme vždy rádi vracet a doporučíme i pro náročné cestovatele. V resortu je příjemná uvolněná atmosféra, můžete odhodit každodenní starosti a nemusíte si lámat hlavu s předepsaným dress code. Ostrůvek o rozměrech 300 x 160 metrů leží v jižní části South Ari Atol Maledivy, jenž je uznáván potápěči jako jedno z nejlepších míst na světě. Z Malé sem doletíte hydroplánem za půl hodiny. Pobřeží ostrova je lemované krásnými plážemi s jemným bílým pískem a křišťálovou lagunou která hraje všemi odstíny. Leží v oblasti výskytu mant. Všude můžete chodit bosky, cestičky i podlaha např. v restauraci jsou písečné. A ani nemusíte vozit pantofle, ty na vás čekají ve vile.

 • luxusní resort na Ari Atolu
 • resort nás uchvátil
 • uvolněná atmosféra
 • vynikající jídlo
 • široký výběr vín v AI
 • All Inklusive v základu
 • fantastický podmořský život
 • přírodní materiály a klid
 • sami jsme vyzkoušeli
 • výskyt mant

Výročí svatby, narozeniny.

Více o nabízených slevách ↓

Je třeba nahlásit dopředu, pokud slavíte výročí svatby nebo narozeniny v rámci pobytu. Dostanete zdarma dort. 

Ze sportovních aktivit budete kvitovat zdarma:

 • plážový volejbal
 • fitness centrum
 • kulečník
 • nemotorizované vodní sporty (mimo katamaránu)
 • půjčení šnorchlovacího vybavení na celou dobu pobytu
 • šnorchlování s instruktorem na vnitřním reefu okolo resortu 

V rámci All Inklusive je v ceně jeden výlet, pro pobyty od 10 nocí dva výlety. Určitě doporučujeme vyjet na vnější reef, kde je úžasné šnorchlování. Zážitkem bude také výlet lodí za delfíny, rybařením, na lokální ostrov, atd. Constance Moofushi je jedno z nejlepších míst Malediv na pozorování mant.  

Lázně USpa by Constance, nacházející se nad vodou Indického oceánu. Tvoří je celkem osm místností, kde se můžete oddat nejrůznějším masážím a procedurám. Jóga má zde také své zastoupení.

Resort je ideální pro dvojice a milovníky klidu. I zde ale nechybí večerní zábava. Šestkrát v týdnu v baru hraje k tanci DJ, jednou týdně jsou ukázky tradičních maledivských tanců. Pravidelně jsou pořádány naučné přednášky od týmu z potápěčského centra.

Pro děti je zdarma na vyžádání Playstation 3. V Moofushi není dětský klub. 

K dispozici je salonek na Malé pro zpříjemnění čekání před / po přeletech, včetně WiFi, nápojů a občerstvení. 

Constance Moofushi má celkem 110 vil, z toho je 24 plážových vilek, 56 nad-vodních vil a 30 Senior nad-vodních vil. Zařízení je s použitím přírodních materiálů, aby co nejlépe zapadaly do okolní krajiny. Důraz je také na soukromí a klid. 

Plážové vily (57 m²) jsou luxusně vybaveny odpovídající kategorii hotelu. Jsou ze dřeva, korunovány typickou doškovou střechou. Skvělým místem k odpočinku je prostorná terasa s houpací sítí. Je možné zde ubytovat dva dospělé s max. jedním dítětem pod 13 let (manželská postel plus přistýlka). 

Sand vily (66 m²) se nacházejí částečně nad vodou při přílivu a částečně na pláži nad pískem. Z pěkně zařízené terasy tak můžete sejít přímo na pláž či do vody. Kapacita max. dva dospělí + jedno dítě pod 13 let (manželská postel plus přistýlka). Vily lze takto definovat až od 1.11.2022, do tohoto datumu to jsou nad-vodní vily. 

Nad-vodní vily (66 m²) se nacházejí přímo nad mořskou hladinou Z pěkně zařízené terasy tak můžete sejít přímo do vod oceánu. Nadvodní vily jsou umístěny ve dvou křídlech, lze si vybrat zda preferujete vilu v oblasti písečné laguny (lepší pro plavání) nebo u korálových útesů. Umístění vily lze vyžádat, ale bez garance! Kapacita max. dva dospělí + jedno dítě pod 13 let (manželská postel plus přistýlka).

Senior nad-vodní vily (94 m²) jsou ideální pro rodinu, ubytují totiž až dvě děti pod 13 let spolu s dvěma dospělými (možnost přidat dvě přistýlky). Jedná se o jednu místnost. V koupelně je navíc polovenkovní vana pro romantické chvíle. Odpočinek najdete i na privátní terase, která skýtá nádherný výhled na Indický oceán. Nad rámec klasického vybavení mají Nespresso kávovar.

 • dovolená snů 110 vil 4 kategorií
 • dovolená snů Klimatizace, ventilátor, LCD televizor, WiFi zdarma, fén, telefon, minibar, trezor, kávovar
 • dovolená snů Indický oceán
 • dovolená snů All Inclusive

V resortu Constance Moofushi najdete dvě restaurace a dva bary, ve kterých můžete čerpat své výhody programu All Inclusive.

Hlavní restaurací resortu je Manta s písčitou podlahou a plochou rozšířenou nad vodní hladinu. Jedinečná vinotéka zde nabízí široký výběr delikátních vín, ze kterého si hosté mohou podle libosti vybírat nebo si nechat některé víno doporučit someliérem. Přímo vedle restaurace se nachází Manta Bar. Po večeři je perfektním místem, kde si můžete kromě drinku vychutnat i hudební vystoupení místního DJ.

Jen pár metrů od pláže se nachází plážový gril Alizee, otevřený pouze na večeře. Uvolněná atmosféra s nohami v písku a výběr z menu á la carte, doplněné o vynikající vína doporučená somelierem. Specialitou jsou čerstvé ryby a mořské plody připravované na grilu. 

Pokud zatoužíte po čerstvé ovocné šťávě, navštivte Totem Bar, dekorovaný vyřezávaným dřevem a situovaný přímo na pláži za bazénem pod korunami starých stromů. Na oběd podává sendviče, burgery, saláty… A odpoledne mezi 16-18h svačina.

All Inclusive zahrnuje (platnost do 01/2025):

 • velký výběr alkoholických nápojů prémiových značek, hlavní bar je otevřen do 00.30
 • nealkoholické nápoje, voda, koktejly, šampaňské během hlavních jídel 
 • velký výběr vín z celého světa
 • minibar s vínem, pivem, nealkoholickými nápoji, snacks – doplněné 1x denně
 • snídaně, oběd, večeře v restauraci Manta, oběd je také možný v Totem baru (á la carte)
 • á la carte večeře v Alizée Beach Gril restaurant – pro pobyty 1 – 9 nocí – 1x á la carte večeře
 • odpolední čaj a svačina v Totem baru 16.00-18.00, jednohubky 19:00-20:00
 • zdarma zapůjčení šnorchlovací výbavy
 • plavba lodí – pro pobyty 1 – 9 nocí – 1x výlet
 • skupinové šnorchlování z pláže s průvodcem
 • Playstation 4 pro děti na vyžádání
 • vstup do posilovny, všechny nemotorizované vodní sporty a všechny hry uvnitř
 • DJ 5x týdně, 1x týdně večer hudebník, 1x týdně managment cocktail  
 • 1x úvod do scuba potápění v bazénu 
 • spolehlivé a rychlé Wi-Fi připojení

All Inclusive začíná okamžikem příjezdu do resortu a končí v den odjezdu obědem. Resort může podmínky AI bez předchozího upozornění změnit. 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (říjen), 2 osoby, All Inclusive

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Beach vila s All Inclusive: 16.310,- Kč x 7 nocí
 • 25 % sleva při rezervaci min. 60 dní předem
 • transfery hydroplánem 13.030 Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000 Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 122.690,- Kč

Lucie B.

Dobrý večer,
ještě jednou bychom chtěli poděkovat za zařízení krásné dovolené! Na Maledivách jsme byli před 2 lety, kdy jsme cestovali na vlastní pěst a navštívili 4 lokální ostrovy, oproti tomu to teď byla příjemná změna, že jsme se nemuseli starat vůbec o nic, jen si užívat moře a nádherných pláží.
Pokud bych měla srovnat oba resorty, tak v Lily Beach Resort nám více chutnala kuchyně a celkově tam byla taková příjemná atmosféra, oproti tomu Constance Moofushi nás dostalo kouzelnými plážemi a větším luxusem. Co se podmořského světa týče, tak to bylo srovnatelné. V Lily Beach jsme viděli více želv a rejnoků, ale šnorchlovat se zde dalo jen u srázu do hloubky. Přímo nad korálovým útesem bylo málo vody, ale kolem celého ostrova je spousta bójkami označených cest, jak se k tomu srázu dostat. V Constance Moofushi jsme šnorchlovali přímo nad korálem a množstvím pestrobarevných rybek bylo bezkonkurenční. Navíc jsme si zde připlatili výlet za mantama, ale na ty jsme štěstí neměli. Nabízeli nám pak 50% slevu na další pokus za dva dny, ale to už jsme bohužel odjížděli…
Pokud bych mohla jednu výtku, tak k delegátce v Malé. Byla to milá slečna, ale její informace nebyly úplně přesné, např. nám tvrdila, že Lily Beach můžeme chodit na jídlo jen do jedné restaurace a do ostatních se slevou a že výlet v ceně máme jen rybaření. A ještě nás stihla vystrašit kolik je tam komárů a jaké všechny nemoci přenášejí, takže jsem si ještě na letišti kupovala repelent, který byl ale úplně zbytečný, protože na obou ostrovech je něčím vykuřovali a neštípnul nás ani jeden. Ale říkala, že je tam zatím jen měsíc, tak třeba si časem zajistí lepší informace. 😉  (DELEGÁTKA JE AKTUÁLNĚ JIŽ NOVÁ).
Mějte se moc hezky, děkuji hlavně za Vaši ochotu při výběru lokality, moc rádi Vašich služeb opět využijeme!

Kateřina K.

Milá paní Burianová,

konečně se dostávám k sepsání několika řádků o dovolené na Maledivách, která byla bezesporu dovolenou snů. Děkuji Vám za perfektní organizaci a trpělivost s všemi našemi  dotazy. Nemohli jsme si přát lepší servis jak od Vás, tak na místě. Vybrali jsme si hotel ze skupiny Constance, kde se naše představy o pohádkové dovolené beze zbytku vyplnily. V hotelovém komplexu je vše zařízeno tak, aby to bylo pro hosta maximálně pohodlné. Při příjezdu nás čekalo vřelé přivítání s prohlídkou ostrova, odebrali nám boty a doporučili strávit dovolenou naboso. Ač je ostrůvek malinký nachodili jsme tam denně díky ubytování ve vile na vodě dost kilometrů. Vodní vila skýtala sousedy nerušené soukromí a pohodlný vstup ke korálovému útesu, takže jsem pravidelně po ránu rovnou z postele hupla do bikin a šnorchlovala ještě před snídaní, což se dá vřele doporučit, protože snídaně, obědy i večeře byly chutné a bohaté a v podstatě největším problémem na ostrově se stalo „jak si uhnat hlad“. Výběr vín byl také výborný. Personál byl nadmíru pozorný a milý a ve finále se mi díky ochotě jednoho zaměstnance splnil sen, který se zdál být nedostižný, když jsem se po příjezdu dozvěděla, že jsem si pro plavání s mantami vybrala špatné roční období… našel je pro mě a naučil mě, kde a kdy je v oceánu najít a jak se v jejich společnosti chovat. Plavání s mantami bylo krásné a díky mořské bioložce, která je jedním ze speciálních zaměstnanců hotelu, jsme se o nich dozvěděli mnoho zajímavého. Důraz na ekologickou ochranu a zachování přirozených biorytmů byl jeden z neočekávaných příjemných plusů hotelu. V hotelu se podává filtrovaná voda, nekrmí se ryby a konají se zajímavé večerní přednášky.  Moc hezké je nedělní hudební a taneční vystoupení skupiny složené z místních zaměstnanců. Vřele doporučuji odhodit zábrany a přidat se do víru bosého tance. Je to osvobozující a navíc se stanete slavnými, neboť tamtamy šumí, oni si to poví a když jim dáte příležitost, tak Vás za účast s odzbrojujícím úsměvem pochválí.

Srdečně zdraví

Jiří L.

Dobrý den paní Nováková,

jsme z exotiky v pořádku doma a v této fázi se sluší Vám (s potěšením) poděkovat za skvělý servis, doporučení apod. věci, které pomohly učinit naši dovolenou v podstatě bezproblémovou. Vše fungovalo báječně, Moofushi je skutečně úžasná destinace v mnoha směrech a s přihlédnutím k ceně patrně přesahuje třídu obdobných resortů výjimečnou kvalitou.
Radi se s Vasi CK zase někam podíváme, možná Moofushi zopakujeme  😉


Nahoru