Maledivy

Vilamendhoo Island Resort & Spa ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Resort je vhodný pro dvojice, hledající romantiku a klid, ale i pro větší rodiny. Ostrůvek, na kterém leží Vilamendhoo, je 900m dlouhý a 250m široký. Díky vnitřnímu reefu můžete šnorchlovat rovnou z pláže. Krom překrásných bílých pláží naleznete na ostrůvku též potápěčské centrum, centrum vodních sportů a nadvodní spa. Na Maledivy je zde též hodně sportovních a zábavných aktivit. V celém resortu je k dispozici wi-fi s omezeným množstvím dat v ceně.

 • Vnitřní reef i laguna
 • Vhodné pro rodiny s dětmi i páry
 • Plná penze i All Inklusive
 • Krásné šnorchlování
 • Potápěčské centrum
 • Spa v rámci hotelu

Vilamendhoo nabízí širokou škálu aktivit.

Pokud jde o vodní sporty je k dispozici šnorchlování z pláže v rámci vnitřního reefu, centrum vodních sportů (kajaky, malé katamarány), potápěčské centrum a 2 plavecké bazény (z toho jeden pouze pro dospělé). Dá se také absolvovat šnorchlovací výlet. Ze suchozemských sportů jsou zde osvětlené tenisové kurty, mini golf, plážový volejbal, badminton, petang, malé fotbalové hřiště, fitness centrum a potápěčské centrum.

V resortu je též dětské hřiště a hrací místnost pro děti s pingpongovým stolem, biliárem, snooker, fotbálkem, šipkami a spoustou stolních her.

Dá se absolvovat ranní či odpolední rybolov nebo rybolov na otevřeném moři.

Z výletů se nabízí šnorchlování mimo resort, plavba na západ slunce, návštěva blízkých ostrovů, výletů za mantami, želvami a žraloky. Také se pořádají pravidelné turnaje ve fotbalu a dalších sportech včetně turnajů v deskových hrách.

V rámci večerního programu se můžete seznámit s maledivskou kulturou, shlédnout taneční show, promítání filmů, navštívit disko. Konají se také kvízy a bývá tu živá kapela.

Nadvodní spa s osobním přístupem nabízejí hned několik druhů procedur pro pány i dámy. Školení terapeuti vám vyberou tu správnou.

Všechny kategorie pokojů mají soukromou terasu, dřevěnou podlahu nebo keramickou dlažbu a jsou v tropickém dekoru. K dispozici je buď velká manželská postel případně oddělená lůžka, částečně otevřená koupelna, dvě umyvadla, sprcha s tropickým deštěm.

Garden pokoje – mají 55 m2 a jsou umístěné v zahradě ve třech blocích po 4 až 5 pokojích. Mezi jednotlivými pokoji je příčka zajišťující soukromí.

Beach vily mají také 55m2 a jsou stejně velké jako Garden pokoje, pouze jsou umístěné na pláži, ne v zahradě. j

Jacuzzi Beach vily – mají 65 m2 a jsou velmi prostorné s dřevěnou podlahou a s výhledem do laguny. Oproti Beach vilám mají venkovní zahrádku oddělenou stěnami od okolí s vlastním Jacuzzi pod hvězdami. V zahrádce je také slunečník a lehátka na slunění. K dispozici je iPod dokovací stanice.

Jacuzzi nadvodní vily – mají 85 m2 a jsou umístěné nad vodou přímo v laguně. Poskytují párům klidné útočiště s velkou ložnicí, dřevěnou podlahou, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje (na espresso) a iPod dokovací stanicí. Je zde prostorná koupelna s venkovní částí oddělenou od okolí stěnami s privátním Jacuzzi pod hvězdami. Ve venkovní části naleznete též slunečník, lehátka na slunění a je z ní přístup po schodech přímo do laguny.

 • dovolená snů 184 pokojů (4 kategorie)
 • dovolená snů klimatizace, stropní ventilátor, venkovní posezení, minibar, rychlovarná konvice (čaj a káva zdarma), telefon, 32-palcová plochá TV, DVD/CD přehrávač, vysokorychlostní internet, sejf, vysoušeč vlasů, župan
 • dovolená snů do zahrady, na pláž, do laguny
 • dovolená snů plná penze nebo all inklusive

V resortu jsou dvě hlavní sesterské restaurace bufetového stylu. Obě jsou otevřené a písečnou podlahou. Funama je určená pro hosty z Garden pokojů a Beach vil a Ahima je pouze pro dospělé hosty z Jacuzzi Beach vil a Jacuzzi nadvodních vil.

Naleznete zde také dvě restaurace se servírovaným menu. Asian Wok restaurace je nadvodní a specializuje se na asijskou kuchyni a Teppanyaki. Hot Rock restaurace pouze pro dospělé je u Sunset plážového baru a specializuje se na mořské plody, steaky nebo kuřecí pokrmy připravované přímo u vašeho stolu na „horkých kamenech“

Můžete si také dát pouze lehké snack menu u baru a bazénů, či zkusit speciální večeři přímo na pláži.

Ve Vilamendhoo jsou čtyři bary. Bonthi, který je na pláži vedle Funama restaurace a má zde TV se sportovními přenosy a bývá zde diskotéka. Boashi bar, který je vedle stejnojmenného bazénu na východní straně ostrova. Sunset bar vedle Ahima restaurace určený pouze pro dospělé. V neposlední řadě pak nadvodní Asian Wok bar na východní straně ostrova.

All Inclusive balíček zahrnuje:

 • snídaně, obědy a večeře formou bufetu v restauraci The Funama pro hosty ubytované v pokojích Garden a v plážových vilách
 • snídaně, obědy a večeře formou bufetu v restauraci The Ahima pro hosty ubytované v plážových vilách s vířivkou a v nadvodních vilách s vířivkou
 • nápoje po celý den v baru Bonthi pro hosty ubytované v pokojích Garden a v plážových vilách
 • nápoje od 10:00 do 01:00 hod v baru The Sunset pro hosty ubytované v plážových vilách s vířivkou a nadvodních vilách s vířivkou
 • nápoje zahrnují: nealko- Vilamendhoo neperlivá balená voda, Cola, Fanta, Sprite, ledový čaj, soda, káva, čaj, čerstvý džus…alko- čepované pivo, koktejly, stolní víno, likéry
 • minibar: nealko- balená voda 1l, Cola, Sprite, Fanta, tonic, sod…alko- pivo v plechovce, víno, káva, čaj, ledový čaj a káva
 • půl láhve šampaňského na pokoj za pobyt
 • 1x plavba lodí při západu slunce
 • 1x půl hodiny skupinová lekce šnorchlování
 • 1x půl hodiny skupinová lekce windsurfingu
 • 1x půl hodiny skupinová lekce tenisu
 • zdarma fitness centrum, lekce jógy
 • zdarma přístup na tenis, volejbal, bedminton, stolní tenis, biliard, šipky, fotbal
 • zdarma zapůjčení kajaků, windsurfru

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (duben), 2 dospělé osoby, All Inklusive

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Beach vila: 4.230 Kč x 7 nocí
 • All Inklusive: 1.350 Kč x 7 nocí
 • zpáteční hydroplán 9.500 Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 21.000 Kč (Emirates A 380 přes Dubaj)
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

_______________________________________________________________________________________________________________________

Osoba celkem s All Inklusive = 70.260 Kč

Lenka V.
Dobrý den p.Antoš,

 
ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za naprosto jedinečnou dovolenou, bezvadný výběr resortu Vilamendhoo, který byl úžasný, naprostý ráj, kterému se nedá vůbec nic vytknout, ubytování, gastronomie, potápění, personál, vše na výbornou. 
Vše bylo přesně tak, jak Vaše agentura slíbila a to dnes nebývá samozřejmostí, ještě jednou děkuji a určitě Vašich služeb znovu využijeme, buď opět k návštěvě Malediv nebo jiného destinace.
 
Krásný den
Manželé Š.
Dobrý den pane Antoši,
 s určitou časovou prodlevou se dostávám i k písemnému zhodnocení pobytu na Maledivách.
 1/ Naprostá spokojenost s vaším přístupem (CK Dovolená snů Jakub Antoš), doporučením resortu a zajištěním cesty dle našich požadavků.
 2/ Když odhlédneme od faktu, že cesta není zrovna levná, pak už vše ostatní splnilo nebo předčilo očekávání.
 Resort, respekt. ostrov Vilamendhoo, je obklopen reefem, na kterém se nikdo se smyslem pro přírodu nemůže nudit. Korál zjevně zažil nějaký problém, ale ožívá a množství a počet ryb, které lze pozorovat z bezprostřední blízkosti, je fantastické. Voda 29 stupňů.
 3/ Služby hotelu jsou bezchybné, všude má člověk pocit, že je první na řadě. V jídelně je dostatek místa pro
 všechny, chodí se všude bosky, při večeři je klid, že je slyšet jen cinkání příborů a šplouchání moře. Stejně fungují i bary.
 4/ Jídlo je výborné, personál ochotný.
 5/ Potápěčské centrum je dobře vedené, v dubnu 2019 byl přítomný sympatický instruktor Roman z Česka a při ponorech jsou podmořské krásy oproti šnorchlování ještě znásobeny.
 6/ Výlet na plachetnici se také velmi vydařil, třikrát jsme plavali s velrybím žralokem, viděli jsme mantu a užili si delfíny bezprostředně u lodi.
 7/ Chatka na severní straně 10 – 15 m od břehu splňovala vše pro nerušený relax. Úklid, doplňování nápojů včetně piva a vína fungovalo bezchybně.
 Pobyt byl mimořádně příjemný, říkali jsme si, že jsme na ostrově hned vedle ráje. Snad někdy ještě jednou.
 Děkují manželé Š.

Nahoru