Maledivy

Vilamendhoo Island Resort & Spa ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Resort je vhodný pro dvojice hledající romantiku a klid, ale i pro větší rodiny. Ostrůvek, na kterém leží Vilamendhoo Island resort, je 900 m dlouhý a 250 m široký, čímž se řadí v rámci Malediv k těm větším. Resort leží v jižní South Ari Atoll jenž je známý pro svůj podmořský svět. Díky vnitřnímu reefu můžete šnorchlovat rovnou z pláže. V této oblasti se také každoročně objevují manty a velrybí žraloci. Z Malé se na Vilamendhoo dostanete hydroplánem za 30 minut scénického letu. Nově od roku 2020 je možné využít také kombinaci vnitrostátního letu a lodi. 

 • reef kolem dokola
 • vhodné pro rodiny i páry
 • výborně vaří
 • kvalitní čtyřhvězdička
 • plná penze i All Inklusive
 • krásné šnorchlování rovnou z pláže
 • doporučujeme samostatné plážové vily
 • živější resort s vyžitím

Novomanželé při svatební cestě, výročí svatby.

Více o nabízených slevách ↓

Novomanželé při svatební cestě a páry slavící významné kulaté výročí svatby, dostanou na vilu při příjezdu láhev vína a talíř s ovocem. 

Vilamendhoo Island resort má kolem dokola krásnou pláž jenž tvoří v součtu délku 1,5 kilometru. Korálový útes je zde dost blízko u břehu, což si zamilují zejména milovníci šnorchlování. A že je zde pod hladinou na co se dívat! K plavání slouží také dva bazény, jeden z nich určen pouze pro dospělé, druhý s dětskou částí. 

Kromě toho nabízí Vilamendhoo širokou škálu aktivit. Pokud jde o vodní sporty je k dispozici zapůjčení katamaránu, kajaků, windsurfů, paddleboardů, vodní lyže, wake board, fun tube, vodní skútry a lodě s proskleným dnem. Pokud nemáte vlastní vybavení na šnorchlování, lze si zde zapůjčit za poplatek. Jako i jinde na Maledivách, samozřejmostí je kvalifikované potápěčské centrum. Výlety lodí můžete podniknout např. za šnorchlováním či rybařením, ve vhodné sezóně také doporučujeme výlet za mantami. 

Ze suchozemských sportů jsou zde osvětlené tenisové kurty, cvičné golfové odpaliště (putting green), plážový volejbal, badminton, petang, malé fotbalové hřiště, fitness centrum.

V resortu je též dětské hřiště a hrací místnost pro děti s pingpongovým stolem, biliárem, snooker, fotbálkem a spoustou stolních her. Knihu vám půjčí ve zdejší malé knihovně. Nechte se rozmazlovat v lázních např. masáží či jinou procedurou. 

Každý večer je o zábavu postaráno, každý si tu najde to své. Můžete se seznámit s maledivskou kulturou, shlédnout taneční show, promítání filmů, nebo si zatančit na DJ či s živou kapelou. 

V resortu je k dispozici lékař. WiFi připojení je zdarma ve vile a ve vybraných společných prostorách resortu. Pokud bude potřeba, během pobytu můžete využít také hotelový počítač s připojením k internetu (internet café). 

V resortu Vilamendhoo je celkem 194 pokojů / vilek, z toho 30 umístěných nad vodou a zbytek na pevnině. Každý pokoj / vila má privátní terasu s posezením. V ložnici je vždy manželská postel a koupelna je polo-otevřená (tj. částečně bez střechy) a má vždy sprchu. Doporučujeme volit samostatné plážové vily či vyšší kategorie pro lepší zážitek z pobytu a větší soukromí. 

Garden pokoje – mají 55 m² a jsou umístěné ve vnitrozemí ostrova ve třech blocích po 4 až 5 pokojích. Mezi jednotlivými pokoji je příčka zajišťující soukromí. Maximální kapacita je 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě. Lze přidat maximálně jednu přistýlku, případně ještě postýlku pro miminko. 

Beach vily adjoining mají 55 m² a jsou stejné jako Garden pokoje, pouze jsou umístěné na pláži. Ubytuje 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do 11,99 let. 

Beach vily standalone – oproti předchozím kategoriím se jedná o samostatně stojící vilky, tzn. za zdí není soused. Nabízí o něco větší soukromí. Ubytuje 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do 11,99 let. 

Jacuzzi Beach vily – mají 65 m² a oproti Beach vilám mají venkovní zahrádku oddělenou stěnami od okolí s vlastním Jacuzzi pod hvězdami. Tato kategorie vily je v klidnější části ostrova poblíž bazénu pro dospělé, neumožňuje ubytovat děti. Kapacita jsou max. 3 dospělí. 

Jacuzzi Water vily – nadvodní vilky mají 85 m² a jsou umístěné nad vodou přímo v laguně. Jsou celé ze dřeva s dřevěnou podlahou, poskytují párům útočiště s velkou ložnicí a nerušenými výhledy na oceán přímo z terasy. Je zde prostorná koupelna s venkovní částí oddělenou od okolí stěnami s privátním Jacuzzi pod hvězdami. Tato kategorie opět nepřijímá děti, maximální kapacita jsou 3 dospělé osoby. 

 • dovolená snů 194 pokojů / vil v 5 kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, stropní ventilátor, minibar, servis na přípravu kávy
 • a čaje, telefon, televize, WiFi zdarma, sejf, vysoušeč vlasů
 • dovolená snů do zahrady, na pláž, do laguny
 • dovolená snů plná penze nebo All Inklusive

V resortu jsou dvě hlavní restaurace bufetového stylu. Obě jsou otevřené a písečnou podlahou. Restaurace Funama je určená pro hosty z Garden pokojů a Beach vil a restaurace Ahima je pouze pro dospělé hosty z Jacuzzi Beach vil a Jacuzzi nadvodních vil.

Naleznete zde také dvě restaurace se servírovaným menu. Asian Wok restaurace je nadvodní a specializuje se na asijskou kuchyni a Teppanyaki. Hot Rock restaurace je pouze pro dospělé a specializuje se na mořské plody, steaky nebo kuřecí pokrmy připravované přímo u vašeho stolu na „horkých kamenech“

Můžete si také dát pouze lehké snack menu u baru a bazénů, či zkusit speciální večeři přímo na pláži.

Ve Vilamendhoo jsou čtyři bary. Bonthi, který je na pláži vedle Funama restaurace a má zde TV se sportovními přenosy a bývá zde diskotéka. Boashi bar, který je vedle stejnojmenného bazénu na východní straně ostrova. Sunset bar vedle Ahima restaurace určený pouze pro dospělé. V neposlední řadě pak nadvodní Asian Wok bar.

All Inclusive Plus zahrnuje (platnost do 10/2024):

 • snídaně, obědy a večeře formou bufetu v restauraci The Funama pro hosty ubytované v pokojích Garden a v plážových vilách
 • snídaně, obědy a večeře formou bufetu v restauraci The Ahima pro hosty ubytované v plážových vilách s vířivkou a v nadvodních vilách s vířivkou
 • denně snack menu v Bonthi a v Sunset Bar (11:00-22:00)
 • 20% sleva na položky z jídelního lístku v restauracích Asian Wok a Hot rock – neplatí na speciální akce a teppanyaki
 • 3-chodové menu na oběd nebo večeři v Asian Wok – nutná rezervace
 • 20% sleva na vybrané procedury v lázních (platné pouze první dva dny pobytu)
 • pizza a burgery v Bonthi Barand Sunset Baru 10:00-19:00 , zmrzlina v Boashi baru
 • nápoje z AI menu během celého dne i v noci – voda, nealko, ovocné balené džusy, točené pivo, káva, čaj, ledová káva, ice tea, espresso, cappuccino, latté, mléčné shaky, smoothies, vybrané druhy vína (červené, bílé a rosé), vybrané druhy tvrdého alkoholu (gin, vodka, rum, whisky, tequila, brandy), vybrané koktejly alko i nealko
 • konzumace z minibaru na pokoji (1x denně doplnění) – voda, nealko, džus, pivo, víno, káva a čaj, vybrané pochutiny 
 • 1x za pobyt 1/2 lahve šampaňského na pokoj
 • 1x za pobyt plavba při západu slunce
 • 1x skupinové šnorchlování na domácím reefu s instruktorem (30 minut, vybavení nezahrnuto!)
 • 1x výlet na místní ostrov Dhangethi
 • 1x skupinová lekce windsurfu vč. vybavení (30 minut)
 • 1x skupinová lekce tenisu vč. vybavení (30 minut)
 • zdarma posilovna, tenis za denního světla, volejbal, badminton, stolní tenis, kulečník, šipky, snooker, fotbal vč. vybavení
 • zdarma půjčení kajaků a windsurfů
 • zdarma skupinové lekce jógy

All Inclusive končí odjezdem klienta z ostrova (nehledě na čas check out). Hotel může podmínky AI bez předchozího upozornění změnit. 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (říjen), 2 dospělé osoby, All Inclusive

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Adjoining Beach vila: 5.190 Kč x 7 nocí
 • 20% sleva při rezervaci do 29.2.2024
 • All Inclusive: 2.600,- Kč x 7 nocí
 • transfery hydroplánem 9.620,- Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000 Kč 
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 80.850,- Kč

Radka U.
Dobrý den, paní Nováková,
nejprve bych Vám chtěla moc poděkovat za úžasnou vánoční dovolenou na Maledivách na ostrově Vilamendhoo. Letěli jsme tam za dcerou a jejím přítelem jako překvapení a dopadlo to parádně.
 
Celý hotel překvapením žil. 🙂 Všichni čekali, až se s dcerou a jejím přítelem potkáme na večeři. Byl to nezapomenutelný zážitek, moc se to povedlo. Když nás dcera viděla, tak začala brečet.
 
Ostrov se nám moc líbil. Je tu skvělý a přátelský personál. Šnorchlování prý bylo dech beroucí, takové prý ještě nezažili. (Já nešnorchluji.) Prostě vše na jedničku. 🙂 Moc děkujeme. 
Eduard K.

Dobrý den, paní inženýrko,

Několikrát jsem Vám chtěl napsat, ale znáte to, vrátíte se, zapadnete do všedního života… Chtěl bych Vám dodatečně poděkovat za fantastickou dovolenou. Vše vyšlo na 100%. Poslední den jsme si s manželkou říkali, co bychom odpověděli na dotaz, zda máme nějaké připomínky nebo podněty pro zlepšení a na nic jsme nepřišli. Už jsem toho zcestoval hodně. Tahle destinace (Vilamendhoo) byla opravdu výjimečná, servis 100%. Zkrátka dovolená ve smyslu názvu vaší cestovní kanceláře.

Díky

Jana z Prahy

Díky paní Novákové, jsme měli i v této době úžasnou a bezproblémovou dovolenou. Zajistila vše, od doporučení, přes lety, pojištění i rady, kde a jak se zaregistrovat, otestovat…. Ostatně na Vilamendhoo dělají testy zdarma, personál je tam profesionální, cítili jsme se tam bezpečně. Je tam i klinika v případě potíží. Ostrov je nádherný, reef plný ryb, mant, rejnoků, žraloků, nádhera. Ostrov je větší, pořád je tam co dělat, dostatek výletů, např. možnost jógy při západu slunce na pláži… Ubytování ve vilce na pláži bylo moc pěkné, dokonce nás upgradovali na vilku s jacuzzi. V restauraci obrovský výběr jídla, vše vynikající. Přestože na Maledivách je plno dalších ostrovů a byli jsme zde poprvé, klidně bychom se vrátili na stejný ostrov! Ještě jednou díky a možná za rok:-))

Lenka V.
Dobrý den p.Antoš,

 
ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za naprosto jedinečnou dovolenou, bezvadný výběr resortu Vilamendhoo, který byl úžasný, naprostý ráj, kterému se nedá vůbec nic vytknout, ubytování, gastronomie, potápění, personál, vše na výbornou. 
Vše bylo přesně tak, jak Vaše agentura slíbila a to dnes nebývá samozřejmostí, ještě jednou děkuji a určitě Vašich služeb znovu využijeme, buď opět k návštěvě Malediv nebo jiného destinace.
 
Krásný den
Manželé Š.
Dobrý den pane Antoši,
 s určitou časovou prodlevou se dostávám i k písemnému zhodnocení pobytu na Maledivách.
 1/ Naprostá spokojenost s vaším přístupem (CK Dovolená snů Jakub Antoš), doporučením resortu a zajištěním cesty dle našich požadavků.
 2/ Když odhlédneme od faktu, že cesta není zrovna levná, pak už vše ostatní splnilo nebo předčilo očekávání.
 Resort, respekt. ostrov Vilamendhoo, je obklopen reefem, na kterém se nikdo se smyslem pro přírodu nemůže nudit. Korál zjevně zažil nějaký problém, ale ožívá a množství a počet ryb, které lze pozorovat z bezprostřední blízkosti, je fantastické. Voda 29 stupňů.
 3/ Služby hotelu jsou bezchybné, všude má člověk pocit, že je první na řadě. V jídelně je dostatek místa pro
 všechny, chodí se všude bosky, při večeři je klid, že je slyšet jen cinkání příborů a šplouchání moře. Stejně fungují i bary.
 4/ Jídlo je výborné, personál ochotný.
 5/ Potápěčské centrum je dobře vedené, v dubnu 2019 byl přítomný sympatický instruktor Roman z Česka a při ponorech jsou podmořské krásy oproti šnorchlování ještě znásobeny.
 6/ Výlet na plachetnici se také velmi vydařil, třikrát jsme plavali s velrybím žralokem, viděli jsme mantu a užili si delfíny bezprostředně u lodi.
 7/ Chatka na severní straně 10 – 15 m od břehu splňovala vše pro nerušený relax. Úklid, doplňování nápojů včetně piva a vína fungovalo bezchybně.
 Pobyt byl mimořádně příjemný, říkali jsme si, že jsme na ostrově hned vedle ráje. Snad někdy ještě jednou.
 Děkují manželé Š.

Nahoru