Maledivy

Siyam World Maldives *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Na tomto ostrově s velikostí 54 hektarů se rozhodně nudit nebudete. Resort se nachází severně od Male v atolu Dhigurah Noonu a cesta zabere 40 minut hydroplánem. Najdeme zde 18 různých kategorií vil přičemž nadvodní vily mají skluzavku do moře a všechny vily mají bazén. Resort je vhodný pro klienty, kteří jsou aktivní. Po ostrově můžete chodit na procházky, jezdit na kole a nabízí také nespočet vodních sportů včetně největšího vodního parku na Maledivách. All Inclusive je tady 24/7 a zavítat můžete do 16 různých podniků. V místním SPA se pak zrelaxujete a načerpáte sílu na další den. Vhodné i pro velké rodiny nebo skupiny přátel díky prostorným vilám až se čtyřmi ložnicemi. 

Podívejte se na VIDEO z resortu Siyam World

 • Otevřen 2021 na velkém zeleném ostrově
 • Široké All Inclusive
 • Pro dvojice i velké rodiny 
 • Spoustu sportovních aktivit a vyžití na ostrově včetně koňských stájí

 • Všechny vily mají bazén a nadvodní vily i skluzavku
 • 40 min hydroplánem z Male
 • Dobrý poměr kvality s cenou 

Ostrov je velký a velké jsou také možnosti aktivit, které zde můžete dělat. 
V resortu vám půjčí vybavení ke šnorchlování a můžete prozkoumávat podmořský svět. Samozřejmostí je také potápění a pro ty, kdo se ještě nepotápěli jsou tu zkušební ponory v hlavním bazénu nebo kurzy potápění. 
Pořádají se také plavby lodí na západ slunce, rybaření, plachtění, výlet za delfíny.
Z vodních sportů můžete vyzkoušet vodní skútr, fly boarding, elektrický jet-surf, hydrofoil kolo, seabob, parasailing, kitesurfing, wakeboarding, jízdu na banánu, půjčit si kajaky a nebo paddleboard.
 
Najdeme tady také plovoucí vodní park s různými překážkami a trampolínou. 
Na ostrově je hřiště na fotbal, futsal, tenis, volejbal, basketbal, padel tenis, badminton. 
Cvičí se pilates, yoga, medituje se. Pro děti je speciální dětská yoga a zumbini.

Je možné vyrazit lodí na sandbank neboli písečný výběžek v moři Loabi Fushi i včetně občerstvení.
Po ostrově jezdí bambusový vozík s kokosy, čerstvým ovocem a nealkoholickými nápoji – za příplatek.

Najdeme tu také koňské stáje s možností vyjížďky.

Samozřejmostí je také SPA, kde má každý kredit 50 USD a můžete si zajít na masáž či jinou relaxační proceduru. Zavítat můžete i do posilovny.
Večer bývají různé zábavné programy, DJ nebo živá hudba. Děti mohou zajít do dětského klubu.

Nadvodní varianty:

Water Vila s bazénem a skluzavkou – nadvodní vily o velikosti 81 m2 mají dostatek prostoru a jsou moderně vybaveny. Před postelí je menší sedačka a v ložnici je také stolík s židlí. Na terase vedle bazénu jsou lehátka se slunečníkem, do vody můžete skluzavkou a nebo po schůdkách. Vila ubytuje 2 dospělé + 1 dítě nebo 3 dospělé.

Lagoon Vila s bazénem a skluzavkou – o něco větší nadvodní vila o velikosti 97 m2 ubytuje 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do 11,99 let. 2 děti jsou ubytované ve vile zdarma, platí pouze povinnou daň. Vily mají také bazén a skluzavku, která vede přímo do tyrkysové laguny. Ideální pro rodiny s většími dětmi. 

Ocean Vila s bazénem a skluzavkou – vila má velkou koupelnu se samostatně stojící vanou ze které máte výhled přímo na oceán. Můžete tedy relaxovat ve vaně a nebo na vaší soukromé terase. Z této vily jsou krásné výhledy na západ slunce. Ubytují se zde až 3 dospělí. Vila je velká 95 m2. Nelze ubytovat děti.

Water Pavilion se skluzavkou – tato kategorie ubytování je vhodná pro ty, kteří se chtějí probouzet za zvuků moře. Vedle hlavní ložnice je tady i velký obývací pokoj navazující na soukromou terasu s bazénem, ve kterém už si i trochu zaplavete 🙂 Ke koupelně náleží vnitřní i venkovní sprcha a samostatně stojící vana. Pavilion je 179 m2 velký a ubytuje až 3 dospělé. Nelze ubytovat děti.

Dvouložnicová lagoon vila s bazénem a skluzavkou – pro početnější rodinu nebo skupinku přátel má resort také vily s více ložnicemi. Každá ložnice má svoji koupelnu a sdílíte terasu s bazénem a skluzavkou. Ubytuje až 6 dospělých nebo 4 dospělé a 4 děti a má 170 m2.

Tříložnicová lagoon vila s bazénem a skluzavkou ubytuje 9 dospělých nebo 6 dospělých a 6 dětí.

Dvouložnicový Grand Water Pavilion s bazénem a skluzavkou ubytuje 5 dospělých nebo 4 dospělé a 3 děti. 

Plážové varianty: 

Sunset Beach vila s bazénem – perfektní varianta pro ty, kteří chtějí cítit písek pod nohama a vstup do moře jen pár krůčků z ubytování. Vila je obklopená zelení a díky tomu nabízí  dostatek soukromí. Terasa před vilou je poměrně velká s bazénem a posezením. Vzadu za vilou je otevřená  koupelna s vnitřní i venkovní sprchou. Interiér vily je laděn do teplých a příjemných barev. Vila ubytuje 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti. Je velká 91 m2.

Plážová vila s bazénem je dostupná také ve variantách se dvěma nebo třemi ložnicemi.

Beach suite s bazénem – o něco větší variantou je pak Beach Suite (91 m2), který má i o něco větší bazén před vilou. Ubytuje taktéž 3 dospělé nebo 2 dospělé + 2 děti. 

Two Storey Beach residence s bazénem (dříve Beach House)  Má jednu ložnici, obývací pokoj. Jedná se o dvoupatrový dům na pláži s výhledem na oceán a jen pár kroků k němu. V domě je maximální soukromí. Je velký 213 m2 a ubytuje 2 dospělé. K rezidenci patří také servis komorníka.

Grand Beach Residence s bazénem (dříve Grand Beach House) Rezidence o velikosti 391 m2 s vlastní zahradou, bazénem. Lze ubytovat 2 dospělé + 2 děti.

K dispozici je také Dvouložnicová beach residence s bazénem a Čtyřložnicová beach residence s bazénem

 • dovolená snů 469 vil v 15 kategoriích
 • dovolená snůklimatizace, wi-fi připojení, servis na přípravu kávy a čaje, bazén, TV, lehátka a posezení
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů All Inclusive

Resort se vyznačuje hlavně velkým výběrem v rámci místního WOW! Inclusive – All Inclusive. 

Tempo – restaurace s mezinárodní kuchyní, jídlo se podává ve formě švédských stolů. Je otevřena na snídani, oběd i večeři. Každý večer se střídají různá témata a různě zaměřené kuchyně. 

Baraabaru – mezinárodní kuchyně, restaurace je otevřená pouze na snídaně.

Takrai – autentická thajská kuchyně, mix sladkého s kyselým, zajímavé koření, nudle, rýže, curry, polévky a saláty vše upravené pro potěšení vašich chuťových buněk. Otevřeno pouze na večeři.

Kurry Leaf – indický fine dining s přímými výhledy na oceán. Neobyčejná lokalita restaurace nad vodou a její interiér jen přidává kouzlo okamžiku. 

The Wahoo Grill – čerstvé plody moře připravené na grilu. Tuňák, humr ale i jiné druhy masa.

Andalucia – máte rádi španělský pokrm paella ? tak v tom případě je toto místo skvělou volbou pro vás. Pochutnáte si tady na tapas, čerstvých rybách, šunce Iberico a výborných desertech. Otevřeno na večeři.

Barrique (není zahrnuto v All Inclusive) – vinný sklípek a restaurace pod zemí. Ochutnávkové menu a stovky světově uznaných vín. Těší se na vás místní someliér. Otevřeno na večeři. 

Arigato – japonská zážitková kuchyně. Sashimi, sushi a jiné pochoutky. Není součástí All Inclusive, jen pro ubytované v Residencích. Je za příplatek s 50% slevou. 

The Cube – v češtině kostka, restaurace je za skleněnými stěnami a funguje zde live cooking neboli příprava jídla přímo před hostem. Hlavním lákadlem je interakce s šéfkuchařem. Není součástí All Inclusive.

Dále je na ostrově 7 barů rozesetých na různých místech. Např. v Good Vibrations na pláži si můžete dát vodní dýmku, Kulhivaru je otevřen 24/7, Jungali je u skvělého bazénu obklopeného zelení.

Do všech specializovaných restaurací je nutná rezervace.

WOW! Inclusive (All Inclusive) v Siyam World zahrnuje: (platné od 1.11.2023)

 • Snídaně v Baarabaru, Tempo 
 • Obědy v Tempo, baru Together a Shipwrecked a Jungali
 • Nápoje v 7 barech – neomezená konzumace šampaňského, premiových likérů, whiskey, rum, gin, vodka, 100 druhů vín a 100 druhů koktejlů, pivo, nealkoholické nápoje, čerstvé džusy, zdravé nápoje, káva, čaj
 • Afternoon tea nebo svačinka v  Together
 • Večeře na výběr z 5 různě zaměřených restaurací – Takrai, Andalucia, Kurry leaf, The Wahoo grill, Delmare
 • Kulhivaru Bar, který je otevřený 24/7, promítají se zde sportovní zápasy a po celý den a noc si sem můžete zajít na pití a lehká jídla
 • Minibar v pokoji – pivo, víno, nealkoholické nápoje, snacky, doplňované 1x denně.
 • Na výběr ze dvou výletů lodí – 1) na západ slunce 2) šnorchlovací safari na 2 různých místech
 • Vstup do největšího vodního, plovoucího parku na Maledivách
 • Aktivity: využití fotbalového hřiště, 2x futsal hřiště, tenis včetně výbavy, badminton hřiště včetně výbavy, vstup do posilovny, basketbalové hřiště, volejbalové hřiště
 • Vodní aktivity: windsurf, kanoe, paddleboardy, šnorchlovací výbava, zkouška potápění v bazénu, laser boat, procházky s mořskou bioložkou, skupinové lekce windsurfingu
 • Aktivity ve SPA:  Yoga lekce, pilates, aqua aerobic, plážový workout, ranní jogging, meditace při západu slunce, dětská yoga, Zumbini pro děti
 • Děti 4-12 let se mohou účastnit různých aktivit
 • DJ, živá hudba, party v bazénech a na pláži, cirkusoví akrobati
 • Kredit 50 USD na os. do SPA

Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.

 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (duben-září), 2 dospělé osoby, All Inclusive (WOW! Inclusive)

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Water vila s bazénem a skluzavkou: 11.400- Kč x 7 nocí ( -10% při rezervaci 30 dní předem)
 • transfery hydroplánem v ceně
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000 Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 107.420,- Kč


Nahoru