Johannesburg – Madikwe – Entabeni – Kruger park – řeka Blyde s půjčením auta na 10 nocí. To nejlepší ze severu Jihoafrické republiky.

JAR autem 10 dní

Navrhovaný program:

 1. Den: po příletu vyzvednutí auta (Toyota Corola nebo podobné). Ubytování v hotelu v Johannesburku a odpočinek po dlouhém letu.
 2. Den: snídaně, přejezd do Madikwe Game Reserve s možností zastávek. Cesta zabere zhruba 4 hodiny, 350 km. Večer posezení u boma.
 3. Den: ranní safari v Madikwe, v poledne odpočinek u bazénu nebo další aktivity.
 4. Den: ranní safari a pozdní snídaně. Přejezd do Entabeni cca 6 hodin, 360 km.
 5. Den: safari a další aktivity
 6. Den: safari a další aktivity
 7. Den: ranní safari a pozdní snídaně. Přejezd do Timbavati Game Reserve (Kruger Park). Zhruba 5-6 hodin.
 8. Den: aktivity a safari.
 9. Den: po snídani přejezd do oblasti Blyde River Canyon, necelé 2 hodiny, 70 km
 10. Den: výlet do okolí, nebo další aktivity
 11. Den: cesta na letiště 5,5 hodiny, 430 km, vrácení auta.

1 noc, Courtyard Hotel Rosebank, Johannesburg, snídaně

 • Tento hotel v Johannesburgu má celkovou kapacitu 83 pokojů a je situován v Rosebank na Oxford Roud. Jeho poloha zaručuje rychlý transfer do Sandton, Pretorie i na letiště. Hlavní obchodní centrum, trh, restaurace jsou v pěší dostupnosti.

2 noci, Madikwe River Lodge, Madikwe Game Reserve, standard pokoj, plná penze a safari

 • Madikwe River Lodge se nachází přímo u severní brány do rezervace. Dřevěné chatky dávají dostatek pohodlí a možnost relaxace v tomto parku. 16 chatek sousedí s hlavní budovou s restaurací.

3 noci, Entabeni Safari Conservancy a Ravinsede Lodge,  2 resorty, plná penze + safari 2 noci, Simbavati River Lodge, Timbavati Private Game Reserve, Kruger park

 • Luxury Safari Tent, Simbavati River Lodge, plná penze včetně safari
 • Tento intimní a přátelský kemp je postaven poblíž brány u řeky Nhlaralumi, v samém srdci Timbavati. Jen zhruba šest hodin jízdy od Johannesburku. Stany obklopují staré stromy Jacklberry a Leadwood. Hosté mohou využívat tradičního ohniště boma, bar, recepce a přitom sledovat život u řeky. Safari brzo ráno je nejlepší příležitostí ke sledování zvěře. V poledních hodinách je nejlepší horké hodiny strávit u bazénu. Resort se snaží dodržovat ekologický přístup k okolí.

2 noci, Blyde River Canyon Lodge, snídaně

 • Tento hotel se nachází v blízkosti 2. Největšího kaňonu světa a úchvatné řeky Blyde. Můžete z tohoto místa vyrazit nejen na safari, ale i do zákoutí řeky, na rafting a do dračích hor.

Základní cena 49.000,- Kč Optimální cena letenky cca 17.200Kč

Co je v ceně? ↓

Orientační cena zahrnuje:

 • Cena na osobu při skupině 2 osob
 • Rozsah stravování dle programu (3x snídaně, 7x plná penze včetně nápojů)
 • Safari a aktivity dle programu (7x)
 • 10 nocí ubytování
 • Poplatky za vstupy do parků
 • 11 dní půjčení auta, včetně pojištění (neomezené km, osobní pojištění při nehodě, DPH). Nejsou zahrnuty poplatky 355R, depozit 2400R, palivo, GPS, další řidič, poplatek při nehodě 715R.
 • Asistence místního partnera
V ceně není zahrnuto:

 • Letenka
 • Cestovní pojištění doporučujeme ERV Evropská pojišťovna
 • Spropitné
 • Osobní útrata

VŽDY NUTNÁ INDIVIDUÁLNÍ KALKULACE PRO DANÉHO KLIENTA!

Příklad letenky Emirates: 1. EK  140  Praha – Dubaj   15:45   23:45 (lze zařídit hotel) 2. EK  763  Dubaj – JNB       10:15   16:25 3. EK  762  JNB – Dubaj       13:50   23:59 (lze zařídit hotel) 4. EK  139  Dubaj – Praha    09:05   13:25

Podobné poznávací zájezdy

Kapské Město a vinice

Jihoafrická republika

Kapské město a vinice je jednoduchý program na týden v JAR s ubytováním a transfery. Vydejte se poznávat jih JAR a užívat romantiky zdejší krajiny. Ekonomická varianta.

Pobřeží a safari JAR

Isibindi Rhine Ridge Safari Lodge

Pobřeží a safari - inspirace na týden na východní straně Jihoafrické republiky. Přileťte do Durbanu a pak se vydejte na sever na pobřeží Indického oceánu od tuď safari v Hluhluwe NP. Volit můžete mezi transfery s řidičem nebo si můžete půjčit auto.


Nahoru