Pobřeží a safari – inspirace na týden na východní straně Jihoafrické republiky. Přileťte do Durbanu a pak se vydejte na sever na pobřeží Indického oceánu od tuď safari v Hluhluwe NP. Volit můžete mezi transfery s řidičem nebo si můžete půjčit auto.

mapa JAR pobřeží a safari

1. den: Po příletu do Durbanu uvítání na letišti King Sahaka International a transfer autem s řidičem do hotelu Caneland Beach Club

2. den: snídaně v hotelu a relaxace na pobřeží Indického oceánu

3. den: snídaně v hotelu a relaxace. Doporučujeme fakultativně podniknout výlet do hodinu vzdáleného Shaka Marine World, kde je akvárium, delfinárium a vodní park. Vhodné por celou rodinu. 

4. den: snídaně v hotelu a relaxace. Doporučujeme fakultativně podniknout výlet do Phezulu Safari Park což je jen 35 km od Durbanu. Zde čekají jedinečné výhledy na údolí s 1000 kopci. Můžete poznat kulturu Zulu včetně tanečního představení… 

5. den: snídaně v hotelu a odjezd autem s řidičem do Isibindi Rhino Ridge Safari Lodge. Zde vás čeká oběd a po něm safari na džípu. Během západ slunci si vychutnáte osvěžující nápoj a svačinu. Na večer návrat do lodge a po opláchnutí večeře.

6. den: ranní safari s následnou snídaní. Přes den odpočinek u bazénu. Odpoledne můžete navštívit blízkou vesnici Vula Zulu včetně ukázky tradičních tanců. Odpolední čaj a následné safari. Večeře opět v lodgi.

7. den: volný program a safari

8. den: podle času odletu ještě ranní safari a snídaně nebo přímo odjezd do Durbanu na letiště.

4 noci v Canelands Beach Club, snídaně 3 noci v Isibindi Rhino Ridge Safari Lodge, plná penze a aktivity

Základní cena 44.400,- Kč Optimální cena letenky cca 20.500,-Kč

Co je v ceně? ↓

Orientační cena zahrnuje:

 • Cena na osobu při skupině 2 osob
 • Rozsah stravování dle programu (4x snídaně, 3x plná penze)
 • Safari a aktivity dle programu (3x)
 • 7 nocí ubytování
 • Poplatky za vstupy do parků
 • transfery autem
 • Asistence místního partnera
V ceně není zahrnuto:

 • Letenka
 • Cestovní pojištění doporučujeme ERV Evropská pojišťovna
 • Spropitné
 • Osobní útrata

VŽDY NUTNÁ INDIVIDUÁLNÍ KALKULACE PRO DANÉHO KLIENTA! 

Příklad letenky Emirates: 1. EK  140  Praha – Dubaj       15:45   23:45 (lze zařídit hotel) 2. EK  775  Dubaj – Durban   10:25   16:45 3. EK  776  Durban – Dubaj   18:40  5:00 4. EK  139  Dubaj – Praha      09:05   13:25

Podobné poznávací zájezdy

Kapské Město a vinice

Jihoafrická republika

Kapské město a vinice je jednoduchý program na týden v JAR s ubytováním a transfery. Vydejte se poznávat jih JAR a užívat romantiky zdejší krajiny. Ekonomická varianta.

JAR autem 10 nocí

Jihoafrická republika

Johannesburg – Madikwe – Entabeni – Kruger park – řeka Blyde s půjčením auta na 10 nocí. To nejlepší ze severu Jihoafrické republiky.


Nahoru