Keňa

The Sands At Nomad *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Umístěn na jedné z nejlepších pláží v Keni je tento pětihvězdičkový butikový hotel. Toto místo je ideální na strávení klidné dovolené a můžete si zde užít výborný servis, bělostnou písčitou pláž jako z filmu a navíc můžete dovolenou zkombinovat se safari. 

Podívejte se na video z The Sands at Nomad. 

 • resort přímo u krásné písečné pláže
 • výlety na safari
 • kvalitní šnorchlování i potápění
 • 9 různých kategorií pokojů
 • výlety tradiční lodí dhow
 • vhodné i pro rodiny s dětmi
 • některé pokoje tradiční, dřevěné svahilské, jiné moderní

Není lepší způsob jak si užít oceán a cítit sůl na kůži než skrze vodní sporty. Proto je v resortu centrum vodních sportů, které nabízí windsurfing, surfing, paddleaboarding, kajaky. Pokud jste sport ještě nikdy nezkusili, nevadí. Postarají se o vás místní instruktoři, kteří vás seznámí se sportem a pomohou v začátcích.

Kousek od pláže je malý písečný ostrůvek, kam můžete dopádlovat na kajaku či paddleboardu.

Zajímavá může být také plavba tradiční lodí dhow.

Můžete se zde potápět a plavat s želvami nebo rybařit. Po pláži se běžně procházejí velbloudi, kteří vás mile rádi svezou. Od listopadu do března je možné ve vodách potkat žraloka obrovského.

Resort organizuje výlety na ostrov vzdálený pár kilometrů, ostrov Chale.

Z dalších aktivit můžete zkusit yogu, plážový volejbal, šnorchlování. 8 km od resortu je golfové hřiště.

V resortu najdeme i lázně, kde se můžete zrelaxovat.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Sea Breeze pokoje – pokoje v hlavní budově mají cca 45 m2, balkon s výhledem do zahrady nebo na moře, pokoje jsou zhruba 50 metrů od pláže.

Beach Cottage – samostatně stojící vily s doškovou střechou, které jsou přímo u pláže. Vily jsou velké zhruba 56 m2 a mají zahrádku s lehátkami na opalování. Poskytují dostatečné soukromí. Z vily vidíte na moře.

Beach Cottage Superior Suite – tento suite zasazen mezi dvěma baobaby je skvělou variantou pro páry. Pokoj má kruhový tvar. Jedná se o větší vilu (250 m2) se soukromou zahradou, jacuzzi. Vila má patro, kde je galerie a terasa ze které jsou výhledy do zahrady. Na přízemí je postel, posezení a koupelna s odděleným wc. Jen 15 kroků na pláž.

Family Beach Cottage – vhodné pro rodiny s dětmi, vila u pláže, nová vila s moderním designem má 2 ložnice a 2 koupelny.

Nomad Superior Suite – umístěný v 1. patře hlavní budovy hotelu je tento 140 m2 velký suite. Prostorná ložnice propojená s obývacím pokojem, velká terasa s posezením, koupelna s Jacuzzi. S terasy je výhled na bazén a dále na oceán.

Colobus Suite – suite velký 80 m2 se nachází v hlavní budově hotelu, ze soukromé terasy je výhled na bazén a částečně moře. Tento suite je pojmenován po opicích colobus, které můžete spatřit na větvích stromů v resortu.

Ocean View Suite – ničím nerušený výhled na pláž Diani, moderní design pokojů laděn do bílé a modré barvy, terasa, lehátka na zahradě. Suites jsou velké zhruba 80 m2. Ložnice je propojená s obývacím pokojem.

Ocean View Superior Suite – velké 120 m2 s výhledem na oceán, umístěné v 1. patře, asi 20 kroků od pláže. V koupelně je vana i sprcha a venku Jacuzzi.

Ocean View Family Suite – vhodné ubytování pro rodinu s dětmi. Pokoj má výhled na oceán, je na přízemí, asi 30 metrů od bílé písečné pláže Diani. Suites mají 2 ložnice, obývací pokoj a dvě koupelny. Jedna koupelna má sprchu, druhá vanu. Suite má i prostornou terasu a své vlastní lehátka na zahradě před budovou.

 

 • dovolená snů 29 pokojů v 9 kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, minibar, wi-fi připojení, balená pitná voda, župany, terasa nebo balkon, stropní větrák, trezor, fén, telefon
 • dovolená snů zahrada, oceán
 • dovolená snů snídaně, polopenze nebo plná penze

V resortu jsou 2 a la carte restaurace ve kterých využívají lokálně vypěstovaných surovin. Ovoce, zeleninu, bylinky, koření a vajíčka pochází přímo z místní zahrádky a farmy. Ryby a mořské plody jsou čerstvě loveny z moře.

Hned vedle bazénu obklopena stromy je restaurace Rivas ve které si pochutnáte na obědech, lehkých jídlech a koktejlech, navečer se atmosféra mění, tlumené světla zaručují zážitek u romantické večeře.

Restaurace Nomad je přímo na pláži Diani a nabízí snídaňový bufet už od 7.30 ráno, dále pak pokračuje velkým výběrem z menu na oběd.

Je zde také vinný sklípek.


Nahoru