Madagaskar

Andilana Beach Resort ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Resort Andilana Beach se nachází u Indického oceánu na ostrově Nosy Be. Voda je zde celoročně teplá; spolu se střídajícími obdobími se teplota sice mění, ale nikdy neklesne pod 26 stupňů a může dosáhnout až 32 stupňů. Resort má celkem dvě obrovské a bezpečné pláže, je obklopen rozlehlým soukromým parkem plným kokosových stromů, palem, baobabů a mnoho dalšími. Pro své návštěvníky zde mají připravenou pestrou škálu aktivit – výlety, animátorské programy, romantické večeře a různé sportovní aktivity včetně golfu. Ubytování je v pokojích a suitách buď v centru dění nebo v klidnější oblasti.

 • živější resort
 • na hezké pláži Nosy Be
 • možnost odpočinku i šnorchlování
 • možnost All Inklusive

Milovníci průzkumů a sportu si zde zaručeně přijdou na své. Resort nabízí hned několik možností, kam se vydat na exkurzi. V nabídce je například prohlídka majestátních a impulzivních krajin severu Madagaskaru. Na jihu budete mít zase možnost obdivovat bohatost přírody, nedaleko Morondavy je totiž nejznámější turistické lákadlo Madagaskaru – stromořadí baobabů, které jsou jednoznačně jedním ze symbolů ostrova. Poblíž oblasti Ambanja se nachází plantáže Millot, kde můžete nahlédnout, jak to chodí při pěstování kakaa a různých druhů koření.

Dále máte možnost vydat se na exkurzi souostroví, kde zažijete ty nejlepší vlny, navštívíte rybářské vesničky, řemeslné trhy, vyzkoušíte si šnorchlování, nebo si zaplavete s obrovskými želvami.

Pro páry je přichystaná romantická noc na pláži s večeří – spát budete v pohodlném stanu, k dispozici je i šumivé víno s ovocem.

Přes den v resortu fungují animátoři, kteří se nenuceně starají o zábavu svých hostů. Večer pak mají vždy připravené nějaké hudební vystoupení či jinou formu večerní zábavy. Pro hosty jsou připraveny také různé tematické večery.

Resort je skvěle vybaven pro sportovní nadšence. Má svou vlastní posilovnu s osobním trenérem, volejbalový a tenisový kurt, kánoe, a mnoho dalších… 12 kilometrů od resortu se nachází golfové hřiště.

Resort má celkem 204 pokojů, které nedávno prošly renovací.

Standard pokoje: chcete-li být blízko bazénu a všem službám, co resort nabízí, jsou pro vás vhodné pokoje 100 – 200. Pokud preferujete spíš klidnější prostředí, pokoje 300 – 400 jsou pro vás ideální. Všechny pokoje se nachází jen pár metru od Andilanského břehu a jsou rozděleny do čtyř budov ve dvou podlažích. Každý pokoj má svůj balkon nebo prostornou verandu se stolem a židlemi.

Suite: od roku 2017 resort nabízí 7 high standard suit o rozloze 60 m2 s obývacím pokojem, ložnicí, velkým šatníkem, koupelnou s vanou a také s balkonem.

 • dovolená snů 204 pokojů, 2 typů pokojů
 • dovolená snů TV satelit, klimatizace, telefon, mini bars, rychlovarná konvice, fén, trezor
 • dovolená snů zahrada, oceán
 • dovolená snů All Inklusive

The Ravinala Restaurant –  tým více než 50 kuchařů vám připraví řadu pokrmů mezinárodní kuchyně, ať už je to italská kuchyně nebo malagátské lahůdky.

Central Restaurant – oběd i večeře probíhá formou bufetu a zahrnuje přes 50 pokrmů – domácí těstoviny, omáčky, čerstvé ryby a mnoho dalšího. Kapacita restaurace je více než 400 hostů a v nabídce jsou pizzy, kalzony, focaccia, čerstvé domácí těstoviny nebo také francouzské bagety. Každý týden jsou k dispozici různé speciality z grilu – jehněčí, kozí nebo kančí maso…to vše připravené na pláži a ochucené místním kořením.

Pily Pily Restaurant – roku 2012 tato restaurace získala certifikát excellence od TripAdvisoru a byla zvolena nejlepší restaurací Nosy Be. Restaurace s intimní atmosférou a dechberoucím výhledem nabízí různé odrůdy měkkýšů a místní maso.

Beach Restaurant – nachází se jen pár kroků od moře a je otevřená od rána do večera. Pochutnáte si například na různých míchaných salátech, těstovinových a rýžových salátech, ovoci.

Resort má celkem tři bary- Baobar, Beach Bar, Disco Bar – kde podávají známé koktejly, ovocné smoothies, kávu anebo rum ochucený zázvorem či vanilkou.

All inklusive:

 • snídaně, obědy, večeře a drobné občerstvení po celý den
 • od pěti hodin odpoledne si můžete pochutnat na čokoládových palačinkách, sušenkách, dortech a pečivu
 • každý večer, od půl osmé, jsou u bazénu podávány výborné místní jednohubky
 • v Baobaru podávají čerstvě upečené briošky a sendviče
Hotel může podmínky All Inklusive bez předchozího upozornění změnit.
Tomáš K.

Dobrý den paní Nováková,
chtěli jsme Vám za celou naši cestovatelskou skupinu poděkovat za dokonalou koordinaci celé naší dobrodružné dovolenkové cesty Madagaskarem. Jsme rádi, že vše klapalo a agentury, které pro nás na Madagaskaru měli zařídit vše potřebné, byli včas a vždy na místě kde bylo domluveno. Nedovedeme si představit kdyby se tak nestalo. Jsem rádi, že jsme mohli Madagaskar poznat očima a tělem běžného člověka a cestovatele a ne pouze v luxusu hotelu a pláží u krásného moře. Madagaskar nám ukázal další jiný rozměr obyčejného světa Afriky a zdejších lidí, Malgašů, v celé jeho nahotě. Jejich život je opravdu těžký. Poznali jsme sice pouze část Madagaskaru, ale cesty k těmto cestovatelským cílům byly vždy vykoupeny potem, časem a dostatečně otlučený tělem z cest. Konec a náš pobyt u moře jsme si po těch 10ti dnech cestovatelského dobrodružství opravdu užili.


Nahoru