Madagaskar

Time + Tide Tsara Komba *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Tsara Komba s pouhými 8 chatkami nabízí svým hostům intimní a útulné prostředí uprostřed úchvatné tropické zahrady. Nachází se na svazích Nosy Komba, vulkanického ostrova u severozápadního pobřeží Madagaskaru. Tsara Komba, zahalená ve svěžích lesích s neobyčejnými výhledy, je místem, kde svěží jemný vánek, ptačí zpěv a burácení vln vytvářejí nezapomenutelnou atmosféru. Tento nebeský ostrov je také domovem mimořádné rozmanitosti suchozemské a vodní fauny a flóry, která žije v dokonalé harmonii s malým počtem rybářských vesniček, kde zruční řemeslníci vyrábějí tradiční vydlabané kánoe a ženy vyšívají atraktivní barevné ubrusy. Z mezinárodního letiště Nosy Be zabere cesta do přístavu přibližně půl hodiny jízdy autem, poté vás přepraví loď během další půl hodiny na ostrov Nosy Komba.

 • naprostý klid a soukromí
 • široká škála aktivit
 • plná penze
 • pouze 8 vil
 • exkluzivní zážitek
 • korálový útes a podmořský život

Tsara Komba nabízí rozmanitou škálu aktivit, které vyvažují relaxaci s dobrodružstvím.

Můžete se zcela zrelaxovat a odpočinout si na lehátku ve stínu slunečníku na pláži a začíst se do dobré knihy (v resortu jich také pár mají) nebo popadnout brýle a šnorchl a vydat se objevovat neuvěřitelný podmořský život přímo z pláže.

Pro ty, kteří se chtějí plavit po vodách volnějším tempem a zažít výhled na pobřeží jinak než ze souše, jízda na kajaku, paddleboardu či tradiční kánoi jsou jasnou volbou.

Na pláži si můžete zahrát volejbal, raketbal, badminton či si zaházet frisbee.

Možnost téměř denně pozorovat delfíny v zátoce nebo velryby ve správnou roční dobu nabízí hostům neuvěřitelný a velmi emotivní pohled. Tuto nádheru můžete pozorovat z pláže, terasy či při troše štěstí dokonce ze svého ubytování.

Udělejte si procházku botanickou zahradou Eden Garden a objevte výjimečnou faunu a flóru. Upravená kamenná cesta vás zavede mezi 200 druhů květin, rostlin a keřů, které můžete objevit v celém objektu. Nechte se unést vůní ylang-ylangů nebo frangipanis, nemluvě o vůni pepře, kakaa a kávových květů.

Dále resort nabízí řadu placených aktivit a výletů jako například potápěčské expedice, jež poskytují přístup k prosperujícím korálovým ekosystémům. Dále výlety za šnorchlováním, které vám umožní zblízka sledovat mořský život, včetně želv nedaleko břehů Nosy Komba. Výlety za rybařením, plavba při západu slunce, prohlídky vesnic poskytující vhled do místního každodenního života a řada denních organizovaných výletů zajistí hostům nespočet zážitků, na které budou vzpomínat celý život.

V Tsara Komba se můžete nechat hýčkat v pohodlí vašeho pokoje a užít se tak terapeutické masáže s použitím esenciálních olejů z místních zdrojů.

Architektura Tsara Komba harmonicky splývá s prostředím a nabízí rozsáhlé výhledy na oceán ze svých ekologicky navržených apartmá s přírodními materiály. Každá chata je soukromou svatyní, která podporuje hluboké spojení s přírodou prostřednictvím teras, které se otevírají do oceánského vánku a tropických zahrad. Chatky zahrnují šest pokojů s výhledem na oceán o rozloze 90 m2 a dvě apartmá s výhledem na oceán o rozloze 120 m2, každé s vlastní koupelnou a velkou soukromou terasou. Každý pokoj a apartmá je vybaven ventilátory a sítí proti hmyzu.

Ocean View Lodge (90 m2) – ložnice s postelí velikosti King, koupelna se sprchovým koutem s výstupem do exteriéru, oddělená toaleta. Terasa s lehátky, zastíněná veranda s markýzou, židlemi a stolem, soukromá zahrada pro maximální intimitu a výhled na oceán. Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě (do 16 let).

Ocean View Suite Lodge (120 m2) – ložnice s postelí King Size, obývací pokoj se 2 rozkládacími pohovkami, konferenčním stolkem, komodou, koupelna se sprchovým koutem s výstupem do exteriéru, oddělená toaleta. Terasa s lehátky, zastíněná veranda s markýzou, židlemi a stoly. Soukromá zahrada pro maximální intimitu a výhled na oceán Max. kapacita 4 osoby.

 • dovolená snů 8 pokojů
 • dovolená snů síť proti hmyzu, ventilátor, psací stůl, trezor, komoda, šatní skříň, koupelna se sprchou, oddělená toaleta
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů plná penze

Plná penze zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které se podávají v restauraci L’Atelier des Saveurs v The Divine House. Nezahrnuje: nápoje, útratu na baru, à la carte či další jídla.

Divine House je domovem restaurace Atelier des Saveurs, baru TK, různých salonků a nádherných panoramatických teras. To vše je obklopeno barevnou a vonící vegetací, která nabízí nerušený výhled na záliv, oceán a pohoří Tsaranana na obzoru.

L’atelier des Saveurs restaurace – stravování v Tsara Komba pod vedením šéfkuchařky Tiny Hay je prozkoumáním chutí, kde se tradiční chutě snoubí s gurmánskými pokrmy připravených z čerstvých přísad místních zdrojů. Pro potěšení svých hostů má Tsara Komba vlastní organickou zeleninovou zahradu a pěstuje širokou škálu rostlin, ovoce a zeleniny, aromatických bylin a koření. Tyto čerstvé produkty jsou poté součástí chutných pokrmů. Oběd – a la carte menu se 2 možnostmi, večeře – a la carte menu se 3 možnostmi.

Hosté si mohou vychutnat jídlo s panoramatickým výhledem z vyvýšených teras resortu či si užít soukromou večeři pod hvězdami na pláži nebo si nechat připravit piknikový koš a vyrazit za romantikou na písečné břehy či průzkum okolí tohoto ostrova.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí, 2 osoby, plná penze (září – listopad)

Cena za osobu:

 • dvoulůžková Lodge Ocean View x 6 nocí (7=6)
 • 1x oběd, 1x večeře během noci zdarma
 • poplatky v destinaci
 • transfery letiště Nosy Be – Tsara Komba – letiště (taxi, loď)
 • letenka z Vídně 

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 97.350,- Kč


Nahoru