Maledivy

The Sun Siyam Iru Fushi *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Luxusní resort The Sun Siyam Irufushi se skvělými službami se nachází na 52 akrovém ostrůvku v atolu Noonu. Ostrov je obklopen vlastním reefem, který skýtá nádherný podmořský život. Díky velmi prostorným vilám je Sun Siyam vhodný zejména pro rodiny s dětmi (základní kategorie vily ubytuje až 2 děti, k dispozici jsou i 2- a 3-ložnicové vily s kapacitou až 10 osob).

Záruka kvality díky několika mezinárodním oceněním, výhodou je možnost All Inklusive. Transfer z mezinárodního letiště v Malé buď hydroplánem (cca 45 minut scénického letu), nebo vnitrostátním letem (35 minut) na nedaleké vnitrostátní letiště a poté 45 minut lodí do resortu.

 • Pěkný a moderní resort
 • Velmi prostorné vily
 • Super šnorchlování na domácím reefu
 • Poblíž potápěčských lokalit
 • Držitel několika mezinárodních ocenění
 • Všechny vily jsou vhodné pro rodiny
 • Transfer hydroplánem i vnitrostátním letem
 • 15 restaurací / barů (většina z nich v AI)
 • Možnost All Inklusive
 • Dětský klub

Bonus pro novomanžele na svatební cestě, výročí svatby

Více o nabízených slevách ↓

Novomanželé do 12 měsíců od svatby, minimální pobyt 3 noci:

 • přednost pro dřívější check in a pozdní check out (nelze garantovat, dle dostupnosti)
 • láhev vína a košík ovoce při příjezdu
 • 1x snídaně do vily
 • 1x romantická večeře při svíčkách
 • kredit 50 USD na pár do lázní
 • 1x půldenní výlet (dle výběru)
 • dort

Hosté slavící narozeniny během pobytu dostanou narozeninový dort a láhev vína.

 

Po příletu na letiště je zde k dispozici Sun Siyam salonek (pro ty, kdo cestují hydroplánem) a Domestic salonek (pro ty, kdo cestují vnitrostátním letem), kde máte zdarma Wi-Fi, balenou vodu a další nealko nápoje, kávu či čaj a menší svačinku. V Sun Siyam salonku dokonce 10 min masáže (do 17:00).

Na Maledivách je beze sporu největším lákadlem moře se svými korály a množstvím pestrobarevných rybek, které vás nikdy neomrzí pozorovat, ať se šnorchlem, nebo s přístrojem. 1x za pobyt máte zdarma šnorchlování v hotelové laguně s místním specialistou. V Sun Siyam Iru Fushi resortu se během své dovolené určitě nebudete nudit. Připraven je bohatý výběr volnočasových aktivit. K dispozici jsou 2 venkovní bazény, z nichž jeden je určen pouze pro dospělé.

Pro aktivní trávení volného času: posilovna, tenisové kurty, kurt na badminton, minigolf, motorizované a nemotorizované vodní sporty. Možnost různých výletů (rybaření, šnorchlování mimo resort, potápění s přístrojem, pozorování delfínů…). Na ostrově je centrum vodních sportů, kde nabízí tyto vodní sporty: vodní skútry, funtube, jízda na nafukovacím banánu, wake-boarding, vodní lyže, knee-board, výlety člunem, katamarán, windsurfing, kite-boarding, stand up paddle, půjčení šnorchl. vybavení, kajaky, potápění. Zdarma půjčení kajaků a vybavení na windsurfing hodinu denně.

Pro klidnější trávení volného času: knihovna, stolní hry, počítačové hry, kulečník… Hotelové lázně jsou oázou klidu a relaxace. Dopřát si můžete mj. léčení podle ajurvédy s ajurvédským lékařem, meditaci, jógu a různé uvolňující a zkrášlující procedury.

Resort Sun Siyam Iru Fushi nabízí tyto služby / aktivity zdarma:

 • Půjčení šnorchlovacího vybavení
 • Vybrané nemotorizované vodní sporty
 • Rekreační a fitness centrum
 • Tenisové a badmintonové kurty během dne, stolní tenis
 • Pro děti mezi 3-11 lety dětský klub
 • 10 min potápění s přístroji
 • lekce jógy, vodního aerobiku, body buildingu…

Dětský klub: dětský bazén, hry pro děti, speciální program pro děti s vyškolenými pracovníky (vyrábění masek, kreslení, malování na tělo, talentová show, plavání, stolní hry, hledání pokladu, závody ve skákání v pytlích, schovávaná…). Děti do 3 let musí být doprovázeny rodiči. Klub je otevřen denně mezi 08:30 – 18:00. Pro malé děti je k dispozici také placená služba hlídání.

Beach vila – vila na pláži, 125 m2. Z ložnice vedou posuvné dveře na vlastní terasu s posezením, jen pár krůčků k moři. V zadní části vily je prostorná šatna a koupelna (vana, vnitřní i venkovní sprcha). Koupelna vede do privátní uzavřené zahrádky, kde si můžete užívat totální soukromí. Kapacita 3 dospělí + 1 dítě, nebo 2 dospělí + 2 děti. Ve vile je postel king size, a lze přidat až 2 přistýlky.

Deluxe beach vila – vila na pláži, 125 m2. Identická jako Beach vila, navíc má na pláži altánek.

Deluxe beach vila with pool – vila na pláži s vlastním bazénem, 125 m2. Identická jako Beach vila, navíc má vlastní bazén o ploše 21 m2 (před vilou na pláži) a altánek na pláži.

Family deluxe beach vila with pool – vila na pláži s vlastním bazénem, 140 m2. Je zde samostatný předpokoj, který může být proměněn na ložnici pro děti. Navíc je vlastní bazén 21 m2 (před vilou na pláži) a altánek na pláži. Rozložení vily: altánek na pláži, bazén, krytá terasa, obývací předpokoj, ložnice, koupelna (polovenkovní vana, venkovní i vnitřní sprcha), houpačka v poloaltánu. Kapacita vily: 4 dospělí + 1 dítě, nebo 2 dospělí a 3 děti. Ve vile je postel king size, a lze přidat až 2 přistýlky.

Pool Beach vila – vila na pláži s vlastním bazénem, 140 m2. Je zde opět samostatný obývací pokoj oddělený od ložnice posuvnými dveřmi. Vlastní bazén 15 m2 je vzadu v prostoru privátní ohraničené zahrádky, při koupání vás tedy nevidí ostatní hosté. Rozložení vily: altánek na pláži, krytá terasa, obývací pokoj, ložnice, koupelna (vana, vnitřní i venkovní sprcha), privátní zahrádka s bazénem (do koupelny a k bazénu je vstup přes ložnici). Kapacita vily: 4 dospělí + 1 dítě, nebo 2 dospělí a 3 děti. Ve vile je postel king size, a lze přidat až 2 přistýlky.

Water vila – nadvodní vila na kůlech, 85 m2. Zamilujete si terasu se schůdky přímo do moře, ale také prosklené dno, kterým můžete pozorovat podmořský svět přímo pod vámi. Ložnice má postel king size (lze přidat až 2 přistýlky), obývací kout s pohovkou. Z ložnice posuvnými dveřmi vstup na prostornou terasu s lehátky a posezením, koupelna s vanou a sprchovým koutem. Kapacita 3 dospělí + 1 dítě, nebo 2 dospělí a 2 děti.

Horizon Water vila – nadvodní vila na kůlech, 90 m2. Zcela identická jako Water vila, navíc má na terase vířivku.

Sunset Horizon Water vila – nadvodní vila na kůlech, 90 m2. Identická jako Horizon Water vila, má výhledy na západ slunce nad oceánem.

Infinity Water vila – nadvodní vila na kůlech s vlastním bazénem, 155 m2 + bazén 15 m2. Ložnice, ze které je vstup do koupelny (vnitřní i venkovní sprcha, vana, větší šatna). Obývací pokoj s pohovkou a proskleným dnem (od ložnice oddělen dveřmi). Z ložnice i z obývacího pokoje je vstup na venkovní terasu, kde je vlastní bazén, lehátka, jídelní stůl a venkovní altánek. V ložnici je postel king size, v obývacím pokoji pohovka, lze přidat až 2 přistýlky. Kapacita vily: 4 dospělí + 1 dítě, nebo 2 dospělí a 3 děti.

RETREAT:

Hidden Retreat – 2-ložnicová vila v zahradě s vlastním bazénem, 205 m2 + bazén 70 m2. Soukromá obrovská vila je vhodná pro větší rodiny či skupinu přátel, hledající absolutní soukromí. Nemá výhled na moře. Má 2 ložnice s postelemi king size, každá z ložnic má vlastní koupelnu (vana i sprchový kout, venkovní sprcha), a také vlastní terasu s posezením (vstup z každé ložnice). Mezi oběma ložnicemi je společný obývací pokoj s pohovkou (oddělený dveřmi). Spí-li v obývacím pokoji děti nebo dospělí, používají jednu z koupelen, do které ale neprocházejí ani přes jednu ložnici. U obývacího pokoje je malá kuchyňka. Vlastní oplocená venkovní zahrada s vlastním bazénem a altánkem (vstup z obývacího pokoje). Hidden Retreat má 2 postele king size, pohovku v obývacím pokoji, a lze přidat až 2 přistýlky. Maximální kapacita vily je 6 osob (dospělí či děti).

Aqua Retreat – 2-ložnicová nadvodní vila na kůlech s vlastním bazénem, 350 m2 + bazén 34 m2. Soukromá obrovská vila je vhodná pro větší rodiny či skupinu přátel, hledající absolutní soukromí. Má 2 ložnice s postelemi king size, každá z ložnic má vlastní koupelnu (vana i sprchový kout), a z každé z ložnice je vstup na vlastní terasu s posezením, ze které vedou schůdky do vlastního bazénu. Mezi oběma ložnicemi je společný obývací pokoj s pohovkou (oddělený dveřmi). Spí-li v obývacím pokoji děti nebo dospělí, používají jednu z koupelen (vstup přes ložnici), potřebují-li však pouze použít WC, mají svůj vlastní. Aqua Retreat má 2 postele king size, pohovku v obývacím pokoji, a lze přidat až 2 přistýlky. Maximální kapacita vily je 6 osob (dospělí či děti).

Celebrity Retreat – 3-ložnicová dvoupatrová vila na pláži s vlastním bazénem a privátní pláží, 600 m2 + dva bazény 77 a 18 m2. Soukromá obrovská vila je speciálně určena pro celebrity a ty z vás, kteří touží po absolutním soukromí a klidu, a nechtějí vůbec přicházet do styku s ostatními hosty hotelu. Má 3 ložnice, 2 obývací pokoje, 4 koupelny, vlastní bazén, velikou soukromou oplocenou zahradu, venkovní jídelní pavilon, terasu s lehátky, privátní pláž, vlastní SPA místnost pro lázeňské procedury, kulečníkovou místnost, kuchyňku. Celebrity retreat má 3 postele king size, 2 pohovky, a lze přidat až 4 přistýlky. Maxímální kapacita je 10 osob (dospělí či děti).

Přidané hodnoty pro více-ložnicové Retreat – Zdarma: 24/7 služba osobního komorníka, služba buggy (doprava po ostrově), prioritní rezervace do hotelového SPA, a do restaurací, také prioritní rezervace na výlety a aktivity. Zdarma snídaně ve vaší vile, donáška jídel do vily (bez poplatku za donášku). Denně zdarma ovoce ve vile, zdarma konzumace nealko nápojů a sladkostí z minibaru. Denně kanapky při západu slunce. Osobní iPad po celou dobu pobytu. Zdarma late check-out, či pokoj na denní využití (v den odletu). Vstup do salonku na letišti v den odletu. Možnost rezervace osobního hydroplánu (max. 10 osob). Platí pro Hidden Retreat, Aqua Retreat, Celebrity Retreat. 

 • dovolená snů 221 vil v 12 kategoriích
 • dovolená snů plazmová televize, DVD přehrávač, WiFi zdarma, klimatizace, stropní větrák, Nespresso kávovar, zdarma 2 lahve vody, servis na kávu a čaj, minibar, fén na vlasy, telefon, sejf, žehlička a prkno.
 • dovolená snů oceán, zahrada
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze, All Inklusive

V Sun Siyam Iru Fushi máte spoustu možností ke stravování, na výběr je z celkem 15 restaurací / barů. Na své si zde přijde opravdu každý, ochutnáte speciality z různých koutů světa pečlivě připravené místními šéfkuchaři. V základní ceně ubytování je zahrnuta snídaně, možnost připlatit až do All Inklusive.

Restaurace Iru – snídaně a večeře formou bufetu. Večer tematické večery, každý večer jiná kuchyně. Posezení na pláži na terase.

Islander´s Grill – speciality z grilu, zejména čerstvě ulovené mořské plody a ryby. Otevřená na obědy a večeře, situovaná přímo na pláži.

Trio – Italská restaurace otevřená na obědy a večeře, situovaná na kůlech nad vodou

Bamboo – Autentická vietnamská kuchyně. Posezení na terase na pláži, otevřená na obědy a večeře.

Teppaniyaki – Japonská restaurace. Posezení na terase na pláži, otevřená na obědy a večeře.

Flavours – Francouzská kuchyně, luxusní fine dining. Otevřená pouze na večeře, situovaná nad vodou.

The Cellar – ráj pro milovníky vína. Otevřený pouze večer, situovaný nad vodou.

Bubble Lounge – bar nad vodou, otevřený pouze večer. Specializace na luxusní šampaňské a šumivé víno.

Fluid – bar u bazénu otevřený po celý den.

Taste of India – tradiční indická restaurace. Situovaná v zeleni, otevřená na večeře.

Sinbad – arabská kuchyně, obědy a večeře.

Reflections – Bar pouze pro plnoleté osoby od 18 let, u pláže. Otevřen po celý den.

Waters Edge –  Bar na pláži, otevřen po celý den. Koktejly a večerní zábava.

La Cremeria – domácí zmrzlina a sladké. Otevřeno během celého dne, posezení na terase na pláži.

Spa Café – kavárna ve Spa centru, specializace na zdravou stravu. Otevřeno během celého dne.

Je možné si objednat jídlo přímo do vaší vily (k dispozici 24 hodin denně), možnost romantické večeře při svíčkách na pláži (na jakémkoliv místě na ostrově).

ALL INKLUSIVE: 

 • Snídaně – bufet v restauraci Iru Restaurant
 • Oběd – vybrané položky z menu, na výběr z restaurací Islanders Grill, Trio, Bamboo, Fluid, Reflection, Sinbad (vždy 1 předkrm, 1 hlavní jídlo, 1 dezert)
 • Večeře – bufet v restauraci Iru Restaurant, nebo výběr z menu v restauracích (předkrm, hlavní jídlo a dezert): Islanders Grill, Trio, Bamboo, Taste of India, Sinbad
 • V případě dětí a AI zdarma mají v a´la karte restauracích výběr z dětského menu, pokud chtějí jídlo z běžného jídelního lístku je pak plně hrazené na místě
 • Neomezená konzumace nápojů dle otevíracích hodin jednotlivých barů – výběr nealko i alkoholických nápojů (rozlévané): džusy, koktejly, smoothies, milkshakes, voda, káva, čaj, vybrané druhy vín, piva, lihovin… Pouze položky v AI menu
 • WiFi připojení ve vile i ve všech prostorách hotelu
 • ve vile: láhev vína a košík ovoce po příjezdu, servis na přípravu čaje a kávy, minibar- pivo, nealko a balená voda (denně doplňován), džusy, 4 kávové kapsle
 • Zapůjčení šnorchlovacího vybavení
 • vodní sporty: kajaky, stand-up paddle, katamarán a windsurfing (1 hodina za den za vilu, pouze pro plavce, lekce nejsou v ceně, pro katamarán nutná licence)
 • Neomezeně zmrzlina v La Cremeria (11:00 – 19:00)
 • Denně snack menu ve Waters Edge (11:00 – 17:00)
 • 1x za pobyt výlet na lokální ostrov.
 • Neomezený vstup do fitness centra (24/7) Playstation a Wii
 • Večerní zábavné vystoupení

All inklusive začíná okamžikem check in (ubytování ve vile) a v den odjezdu končí okamžikem check out (odevzdání vily). Resort může podmínky All Inklusive bez předchozího upozornění změnit.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (duben), 2 dospělé osoby, All Inklusive

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Beach vila: 4.600 Kč x 7 nocí
 • -15% na vilu (rezervace 60+ dní předem)
 • All Inklusive: 4.930 Kč x 7 nocí
 • zpáteční transfer vnitrostátní let (možný i hydroplán za příplatek): 10.130 Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 21.000 Kč (Emirates A 380 přes Dubaj)
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inklusive = 93.710 Kč

Jana a Jan V.

Děkujeme především panu Antošovi za rady a zprostředkování naší dovolené na Maledivách. Komunikace, reakce na dotazy 100% ! Vše klaplo do poslední maličkosti. Pro naši rodinu opravdu dovolená snů!! Vřele všem doporučujeme. Určitě se na cestovní kancelář znovu obrátíme. Máme v plánu Mauricius.

Žaneta a Pavel Č.

Dobrý den pani Burianová,

pár řádek k naší svatební cestě.

Předně moc děkujeme za Vaší asistenci již při rozhodování, kam vyrazit. K tomu že jsme vyrazili právě na Maledivy přispěl jistě i Váš názor a doporučení. A to že to vše tak pěkně klaplo i to, že jste se nám věnovala opravdu 24hodin. 🙂
Líbánky to byly nezapomenutelné, nevybavuji si nic, co by mohlo být lepší. Prostě nádhera. 🙂
Bydleli jsme v rezortu The Sun Siyam Irufushi. Prý jednoho z největších na Maledivách. Zřejmě i proto se po ostrově hosté vozí malými autíčky. Při příjezdu nás přivítala milá asistentka Viktorie, která se o nás po celý pobyt starala, od rezervací večeří, přes zajišťování výletů. Všichni byli strašně milí, zřejmě to počasí. 🙂
Nedovedu si u nás představit, že se na vás uklízečky tak krásně, zda vůbec, usmívají, jako se nám to stalo na Maledivách. 🙂
Bydleli jsme v malém luxusním domečku hned u pláže, která byla doslova jen naše. Půlku domečku tvořila venkovní koupelna i s výřivkou, která neměla chybu. Uklízet chodili 2x denně!
Moře bylo nádherné, čisté, na plážích skoro nikdo. Je pravda, že při příjezdu dost foukal vítr v noci a následující den pršelo. Což nám ale vůbec nevadilo. 🙂 I tak jsme se koupali v moři, byli trochu vlny … a byli jsme jediní. 🙂 Po večeři jsme cestou do vily zmokli na kost. Romantika jako blázen! :))
Další den se udělalo hezky a tak to zůstalo až do konce pobytu. Vítr taky přestal foukat, na čež si stěžoval můj muž, protože už nemohl jít na Windsurfing.
Jídlo úžasné, čerstvé, větší výběr jsem nezažila.
Nuda žádná. Na líbánkách to ani nejde. 🙂 Nicméně jsem si i přesto vzala s sebou knihu a stihla jsem přečíst první kapitolu, na víc nebyl čas. 🙂 Buď jsme se koupali, já jsem poprvé v životě šnorchlovala, jezdili denně na kajaku nebo prkně, 2x jsme byli na výletě. Jednou jsme jeli na delfíny, které jsme skutečně viděli, a podruhé na domorodce. 🙂 K tomu všemu 3x denně na jídlo (někdy jsme to ani nedávali). Na Irufushi je asi 8 restaurací, plus bary … takže jsme každý den večeřeli v jiné restauraci.

Nezapomenutelný pobyt. 🙂
Ještě jednou, děkujeme.

Přejeme jen samé spokojené klienty.
Krásný den,

Žaneta Č.

Chtěla bych vám moc poděkovat za asistenci při zařízování naší svatební cesty na Maledivy. Bylo to úžasné. Jsme rádi, že jsme letěli přes vás :-). S pozdravem

Podobné hotely na Maledivách


Nahoru