Mauricius

Zážitek - Bubble Lodge ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Omrzelo se vám už ubytování v klasických hotelech a rádi byste zkusili něco nového? Pak je Bubble Lodge stvořená přímo pro vás. Jedná se o prosklené „bubliny“ zahrnující veškerý komfort, zasazené do krásného prostředí. Hosté Bubble Lodge mají k dispozici svého komorníka a také přístup do restaurace.

Každý okamžik vašeho pobytu budete cítit propojení s přírodou a to zejména po setmění, kdy přímo z postele můžete pozorovat nebe plné hvězd. I proto zde chybí televize, během dovolené byste se měli věnovat pouze jeden druhému. Na Mauriciu si můžete vybrat z dvou lokalit – Ile aux Cerfs nebo Bois Cheri.

  • golf zdarma (Ile aux Cerfs)
  • důraz na splynutí s přírodou
  • minimální dopad na životní prostředí
  • pozorování hvězd
  • autentický jih Mauricia (Bois Chéri)
  • v ceně polopenze

Bubble Lodge Ile aux Cerfs:

Jediné ubytování na jinak neobydleném ostrůvku Ile aux Cerfs na východním pobřeží Mauricia. Ostrůvek obklopují krásné pláže a také oblíbené mistrovské golfové hřiště, na kterém mají hosté golf zdarma. Hosté mohou využít služeb komorníka a mají přístup k vlastní pláži. Na Ile aux Cerfs se z pevniny dostanete 10-minutovou plavbou lodí. K dispozici parkování zdarma u přístavu (na pevnině). Objekt je hlídán 24h denně.

Na rozdíl od Bois Chéri má uvnitř kávovar a minibar.

Bubble Lodge Bois Chéri:

Bois Chéri je malá vesnička na jihu Mauricia ukrývající 250 ha čajovou továrničku s čajovými plantážemi, jenž je největším producentem čaje na Mauriciu. Bubliny Bubble Lodge jsou zasazeny podél jezera a mezi endemickými stromy, což dokresluje unikátní atmosféru. Jsou vhodné pro milovníky přírody a pro ty, kteří chtějí trávit aktivní dovolenou a poznávat nejautentičtější část Mauricia. K dispozici parkování zdarma. Objekt je hlídán 24h denně.

Bubble Lodge Ile aux Cerfs

Jednotlivé „bubliny“ jsou překvapivě pohodlné a prostorné. Nabízí posezení, ložnici a koupelnu. Rozkládací pohovku lze použít pro ubytování až 2 dětí do 12 let (max. kapacita tedy 2 dospělí a 2 děti).

Specifikace: prostor tří prosklených bublin 24 m2. V koupelně je umyvadlo a ekologická suchá toaleta. Venkovní sprcha s teplou vodou, mýdlo. Kapsle má k dispozici klimatizaci / vytápění a odvlhčování. Vybavení: postel 160×200 cm a rozkládací sofa 120×190 cm. Stoleček s 2 židlemi, minibar, lampy, kávovar a konvice na přípravu čaje, fén na vlasy, ručníky, baterka, stolní hry, telefon.

Bubble Lodge Bois Chéri

Na výběr jsou dva typy ubytování:

Double Bedroom Suite – prostor dvou prosklených bublin 21 m2, kapacita 2 osoby. V koupelně je umyvadlo a ekologická suchá toaleta. Venkovní sprcha s teplou vodou, mýdlo. Kapsle má k dispozici klimatizaci / vytápění a odvlhčování. Vybavení: postel 160×200 cm, stoleček s 2 židlemi, lampy, konvice na přípravu čaje, fén na vlasy, ručníky, baterka, stolní hry, telefon.

Family Suite – prostor tří prosklených bublin 24 m2, kapacita max. 2 dospělí a 2 děti do 12 let. V koupelně je umyvadlo a ekologická suchá toaleta. Venkovní sprcha s teplou vodou, mýdlo. Kapsle má k dispozici klimatizaci / vytápění a odvlhčování. Vybavení: postel 160×200 cm a rozkládací pohovka 120×190 cm, stoleček s 2 židlemi, lampy, konvice na přípravu čaje, fén na vlasy, ručníky, baterka, stolní hry, telefon.

  • dovolená snů kapsle 21-24 m2
  • dovolená snů ložnice, koupelna s umyvadlem a suchou ekologickou toaletou, venkovní sprcha s teplou tekoucí vodou. Klimatizace, ručníky, mýdlo, rychlovarná konvice.
  • dovolená snů zeleň, hvězdy
  • dovolená snů polopenze

V ceně ubytování je zahrnutá polopenze. Restaurace je k dispozici. Pro speciální příležitost lze objednat privátní večeři na pláži (Ile aux Cerfs) nebo u jezera (Bois Chéri).

Příklad cenové kalkulace

Noc v Bubble Lodge Bois Chéri se pohybuje cca kolem 5,5 tis. Kč za osobu a noc s polopenzí (záleží na sezóně) a noc v Bubble Lodge Ile aux Cerfs se pohybuje cca kolem 7,5 tis. Kč za osobu a noc s polopenzí (záleží na sezóně). 
Vánoční svátky či Valentýn o něco výše. 


Nahoru