Iberostar Tucán a Iberostar Quetzal, resorty od sítě Iberostar leží vedle sebe na pobřeží Mayské riviéry. Přímo před nimi se táhne dlouhá písečná pláž. Výhodou je klidná lokalita, ale zároveň během pár minut dojedete do městečka Playa del Carmen (popř. lze dojít i pěšky v rámci dlouhé procházky). V prostorách hotelových zahrad resortů Iberostar Tucan a Iberostar Quetzal na vás dýchá exotika díky tropickým stromům a květinám, ale i díky zvířatům, které se tu volně pohybují. Právě proto je to ideální volba pro rodiny s dětmi.

Video Iberostar Tucan

 • klidné místo
 • v dosahu Playa del Carmen
 • exotické zahrady se spoustou zvířat
 • perfektní pro rodiny s dětmi
 • All Inklusive v základu
 • přímo u dlouhé písečné pláže
 • dva sesterské hotely
 • Iberostar Tucan
 • Iberostar Quetzal
 • golfové hřiště vedle

Kouzlo resortu spočívá v rozsáhlých zahradách dýchajících exotikou, kde žije spousta zvířat jako např. pávi, papoušci, a mnoho dalších. Budete milovat procházky zahradami či podél pláže, a s dětmi můžete obdivovat zdejší zvířecí obyvatele 🙂

Pro mladší návštěvníky je připravena spousta zábavných programů. Ve Star Campu se naučí žít v souladu s přírodou, prozkoumají podvodní svět a zahrají si mnoho her. V areálu je dětské hřiště a dětský bazén.

Dospělí mohou navštívit lekce tance, nebo si večer užít divadelní představení. Ze sportovních aktivit si zde můžete zahrát tenis a vyzkoušet vodní sporty jako je windsurfing, kajaking a šnorchlování. V resortu jsou i lázně, kde můžete po dni plném zábavy relaxovat.

Oba Iberostar resorty mají každý celkem 305 pokojů, z toho 324 v kategorii standard, 24 v junior suite a 2 v presidental suite.

Standard – 35 m2, kapacita 4 dospělí. Pokoj je s balkonem, ze kterého je výhled na okolní přírodu.

Superior Standard – 35 m2, kapacita 4 dospělí. Pokoj je blízko pláže, je ideální pro rodiny. Z balkonu je výhled do džungle.

Junior Suite – 38 m2, kapacita 4 dospělí. Jeden z největších pokojů v hotelu. Vybaven dvěma pohovkami. Výhled je do džungle.

Seafront Junior Suite – 35 m2, kapacita 4 dospělí. Nachází se přímo u pláže a bazénu.

Seafront Superior Junior Suite – 35 m2, kapacita 4 dospělí. Pokoj je v přízemí, výstup z něj je přímo na pláž. Výhled je na moře.

Standard Superior Star Prestige – 35 m2, kapacita 4 dospělí. Je blízko pláže a bazénu, z balkonu je výhled do džungle. Výhodou jsou prémiové služby Star Prestige, které zážitek z dovolené posouvají na vyšší úroveň. Na pláži na vás čekají luxusní lehátka a speciální drinky. V Lounge Baru pohodlné posezení u televize a s vybaveným vinným sklípkem a v lázních švédská masáž.

Family Standard – 70 m2, kapacita 6 dospělých. Dva pokoje s manželskou postelí a dvěma jednolůžky. Každý pokoj má svou koupelnu. Výhled je do džungle nebo hotelové zahrady.

Presidental Suite – 212 m2, kapacita 4 dospělí. Ložnice je velká, s manželskou postelí a šatnou. Ve druhém pokoji jsou dvě jednolůžka. V suitě je oddělený obývací pokoj, jídelna a kuchyňka.

 • dovolená snů 305 pokojů v 8 kategoriích
 • dovolená snů WiFi, TV, stropní větrák, klimatizace, minibar, kávovar, fén, trezor
 • dovolená snů příroda, moře, zahrada
 • dovolená snů All Inklusive

Resorty Iberostar mají na výběr hned několik restaurací a nabízí rozmanité kuchyně, díky čemuž si zde na své přijde opravdu každý.

V Iberostar Tucan najdete restaurace Tulum-Buffet – klasický bufet s širokou nabídkou mezinárodních pokrmů, La Hacienda – restaurace s autentickou mexickou kuchyní, Palapa Uxmal – restaurace v blízkosti hlavního bazénu, podávají zde různé mezinárodní pokrmy, El Bonsai – nachází se v Tucan Lobby, je to restaurace s japonskou kuchyní, pochutnáte si zde například na sushi nebo sashimi, Mare Nostrum – rodinná restaurace, v nabídce jsou středomořské pokrmy, speciality z mořských plodů a ryb. Tikal-Lobby Bar – bar s rychlými svačinkami a osvěžujícími drinky.

Hosté ubytovaní v Iberostar Quetzal mohou využívat tyto restaurace: Cozumel Buffet – klasický bufet plný pokrmů mezinárodní kuchyně, La Gondola – restaurace s italskou kuchyní, Uxmal – steakhouse, kde vám maso připraví přesně tak, jak si budete přát, El Paso Bar – bar s rychlým občerstvením, Beach Bar Kiosko – osvěžující nápoje přímo na pláži. Bary: La Cascada Bar  – bar s osvěžujícími nápoji, stojí přímo u bazénu, Ice Team Stand – stánek se zmrzlinou, stojí u hlavního bazénu, La Plaza Bar – bar u divadla, Sports Bar – bar, kde si můžete vychutnávat drinky, zatímco budete sledovat přímé přenosy všech možných sportů. Cigar Lounge – kuřácký salonek, kde si vychutnáte exkluzivní koktejly

 


Nahoru