Mexiko

Palmaïa – The House of AïA *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Palmaïa – The House of AïA je luxusní pětihvězdičkový all-inclusive vegan friendly resort strategicky umístěný na konci jedné z nejkrásnějších pláží Mayské riviéry v Mexiku. Svoji polohou mezi mořem a džunglí umožňuje relaxovat a znovu se spojit s přírodou. V Palmaïa máte dokonalou příležitost obnovit spojení mezi myslí a tělem pomocí řízených meditačních sezení, lekcí jógy, zvukových koupelí, energetického léčení a dalších, a to vše při ponoření do pulzující energie džungle na Mayské riviéře. Podívejte se na video z Resortu Palmaïa – The House of AïA.
Letiště Cancun je vzdáleno pouze 40 minut jízdy autem od resortu.

 • vegan friendly strava
 • duchovní očista
 • All Inclusive v základní ceně
 • krásná pláž
 • eco friendly resort
 • možnost in-suite dining
 • dětský klub
 • velmi speciální koncept

Resort pyšnící se původními hustými mangrovovými lesy, nedotčenými plážemi a bujnou tropickou výsadbou nabízí hned čtyři bazény.

Palmaïa – The House of AïA provozuje pro rodiny holistický zábavný program dětských aktivit vedený certifikovanými waldorfskými pedagogy.

SPA – House of AïA také hostům nabízí přístup do vynikajících lázní Atlantis, kde se architektura inspirovaná džunglí hladce prolíná s moderním designem a klidnými místnostmi pro procedury. Hosté si mohou dopřát řadu lázeňských procedur, včetně ájurvédských procedur, obřadů Temazcal, parních lázní, relaxačních masáží a dalších.
Resort nabízí wellness programy a postupy osobního růstu, jako jsou hodiny jógy, meditace, kakaové obřady a zvukové terapie.

K aktivnímu odpočinku resort zdarma nabízí Jungle Gym & Fitness Centrum, Stezka zdraví, zapůjčení kol, kajaků, šnorchl a masku do vody.

Kombinací těchto možností trávení vašeho volného času se pobyt v Palmaïa – The House of AïA stane více než nezapomenutelnou mexickou dovolenou – je to zážitek, který mění život. Ať už jste rodina, která hledá samotu, aby se mohla znovu spojit, nebo pár, který hledá více času spolu, nebo sólo cestovatel hledající duchovní a fyzickou pohodu, tento resort nabízí vše. Navíc je zde vše ekologicky šetrné k naší planetě a to je hlavní výsada resortu.

Nádherně navržená apartmá na pobřeží doplněná úžasným výhledem na oceán, elegantní výzdobou a holistickým vybavením se nepodobají ničemu jinému na Mayské riviéře.

Resort se pyšní tím, že všech 234 apartmánů vzniklo tzv. „bez krutosti“, protože byly pečlivě plánovány tak, aby neobsahovaly živočišné produkty a produkty testované na zvířatech. Nabízejí osvícený prostor, který oslavuje hodnotu všeho života na Zemi s nulovým použitím kůže a lůžkoviny bez peří.

Ocean Front Family Master Suites (66 m2) – nabízí hlavní ložnici s manželskou postelí velikosti King, koupelnu s dvojitým umyvadlem, sprchovým koutem, luxusní vanou a toaletou, obývací část a soukromou terasu (11 m2). Druhá ložnice s patrovou postelí, druhá koupelna s umyvadlem, sprchou a toaletou. Max. kapacita 2 dospělí a 2 děti / 3 dospělí a 1 dítě.

Ocean Front Family King Suites ( 50 m2) – apartmá s manželskou postelí velikosti King, patrovou postelí pro 3 děti, posezením a soukromou terasou (10 m2). Koupelna se sprchami, 2 umyvadly a toaletou. Max. kapacita 2 dospělí a 1 dítě / 3 dospělí a 2 děti popř. 2 dospělí a 3 děti.

Ocean Front King Suites s vanou (50 m2) – apartmá s manželskou postelí velikosti King, obývací částí a soukromou terasou (10 m2). Koupelna se sprchovým koutem, vanou a toaletou. Max. kapacita 2 dospělí

Ocean Front Queen Suites (50 m2) – apartmá se 2 manželskými postelemi velikosti Queen a 1 rozkládací pohovkou, koupelna se 2 sprchami a 2 umyvadly, terasa (10 m2). Max. kapacita 2 dospělí a 1 dítě, 1 dospělý a 2 děti, 3 dospělí.

Swim-out Family Master Suites (66 m2) – nabízí hlavní ložnice s manželskou postelí, obývací částí a soukromou terasou (11 m2) s přímým vstupem do jednoho ze 4 hotelových nekonečných bazénů. Hlavní koupelna s dvojitým umyvadlem, sprchovým koutem, luxusní vanou a toaletou. Druhá ložnice s patrovou postelí pro 2, druhá koupelna s umyvadlem, sprchou a toaletou. Max. kapacita 2 dospělí a 2 děti / 3 dospělí a 1 dítě

Swim-out King Suites s vanou (50 m2) – apartmá s manželskou postelí velikosti King, koupelnou se sprchovým koutem a luxusní vanou, obývací částí a soukromou terasou (10 m2) s přímým vstupem do jednoho ze 4 hotelových nekonečných bazénů. Max. kapacita 2 dospělí.

Swim-out Queen Suites (50 m2) – apartmá se 2 manželskými postelemi velikosti Queen, koupelnou se 2 sprchami a 2 umyvadly, obývací částí, 1 rozkládací pohovkou a soukromou terasou (10 m2).
Max. kapacita 1 dospělý / 2 dospělí a 1 dítě, 1 dospělý a 2 děti, 3 dospělí.

Ocean Front King Suites (50 m2) – apartmá s manželskou postelí velikosti King, koupelnou se 2 sprchami, 2 umyvadly a toaletou, obývací částí a soukromou terasou (10 m2). Max. kapacita 2 dospělí.

 • dovolená snů 234 suites
 • dovolená snů TV, WiFi, minibar, 24 hodin pokojový servis, kávovar, toaletní zrcadlo, vysoušeč vlasů,
 • prémiové vybavení koupelny, žehlička, žehlící prkno, klimatizace, župany a pantofle, trezor, soukromá terasa, neomezené volání do Mexika, USA a Kanady
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů All Inclusive

LEK (Mexican Fine Dining) – o prvotřídní kulinářský zážitek se milovníkům haute cuisine postará šéfkuchař Eugenio vykouzlením mistrovských chutí tajně vylepšených výběrem koření a bylinek pěstovaných v jeho osobním skleníku, které doplní prvotřídním uměním prezentace. V LEK si můžete pochutnat na snídani, obědu i večeři.

SU CASA (International Beach Bar & Restaurant) – odpočiňte si v uvolněné atmosféře karibské pláže a prvotnímu potěšení z písku pod nohama. Sezónní pochoutky, veganské, vegetariánské, maso, ryby… jednoduché, chutné, uklidňující… přesně tak, jaká má být domácí kuchyně.

MAR DE OLIVO (Mediterranean) – chcete-li změnit historii, musíte ji pochopit. Místní kuchaři nenabízí klasickou středomořskou kuchyni jakou všichni známe, vydali se však mnohem dále do historie a oprášili již zapomenuté tradice. Připojte se k dobrodružství podél slavných moří, od Gibraltarského průlivu po Bospor, a objevte chutě, které si naši předkové vychutnávali, když cestovali z jedné říše do druhé.

UME (Far-Eastern Fusion) – vstupní bod do Asie, místa prodchnutého smyslnými vůněmi, exotickými chutěmi a bohatou paletou barev, spojující thajskou kuchyni s jejími kontinentálními protějšky v aktu hodném nebeského uctívání.

EL CAMINANTE (Food Truck) – šéfkuchař Charly, ovlivněný tradiční mexickou kuchyní své babičky, přinesl svůj oblíbený koncept jídla do Palmaïa a nabízí zdravější alternativu k typickému mexickému pouličnímu jídlu. Zde svým hostům ukáže neomezené možnosti rostlinné stravy a přesvědčí i ty nejpřísnější fanatiky do masa, že i rostlinná strava může chutnat úžasně.

V resortu najdete také EOLO Beach Club, ATLAS Club & mnoho dalšího.

Po celý rok je k dispozici stravování v pohodlí suite 24/7.

Služby concierge jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, stejně jako gurmánská pokojová služba.


Nahoru