Mexiko

Viceroy Riviera Maya *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Karibské pobřeží Yucatanu je domovem tohoto krásného hotelu, který nabízí ubytování v soukromých vilách. Každá vila má zahrádku s bazénem a určitě zde oceníte klid a soukromí, které nabízí. Cesta z letiště z Cancunu zabere krátkých 35 minut autem a ocitnete se na bělostné pláži  s úžasným pískem a tyrkysovou vodou.  Dále je hotel vzdálen asi 5 kilometrů od známé Playa del Carmen. Vily jsou rozprostřeny v úžasné tropické zahradě, kde není těžké potkat opičku či jiné zdejší zvířecí obyvatele. V nabídce jsou také vily s výhledem na moře a přímým vstupem na pláž. V okolí najdeme několik pro Mexiko známých „cenotes“, které určitě stojí za návštěvu. 

Podívejte se na video z hotelu Viceroy Riviera Maya.

 • Mayská riviéra s bělostnou pláží
 • Ubytování v soukromých a klidných vilách s bazénem
 • V okolí cenotes a archeologické naleziště
 • V Mexiku se v některých sezónách mohou objevovat řasy
 • All Inclusive
 • Aktivity v okolí – potápění, šnorchlování ale ne přímo z pláže, jízda na koni atd.
 • Menší hotel jen 41 vil, zachovaná intimita 
 • Není možné ubytovat děti do 12 let 

Mayská riviéra je známá hlavně díky svým písečným plážím, po kterých se můžete procházet a vychutnávat mořský vzduch. Na pláži či u hotelového bazénu se zdá být nejlepší aktivitou opalování 🙂 Není to však pro všechny. Pro aktivnější hosty je možnost půjčení kajaků, plavby na katamaránu, rybaření, šnorchlování či potápění. Plavba za delfíny je také úžasným zážitkem. 

V okolí se nachází „cenotes“ zatopené jeskyně s průzračnou vodou, kde se dá plavat a užít se nevšední přírodní úkaz. Jedna z nich „Dos Ojos“ se nachází 35 minut autem. 

V okolí jsou golfová hřiště např. El Camaleon 18-jamka. Dá se jezdit na koních a v okolí je také zip-line.

Známé archeologické naleziště, které můžete navštívit jsou např. Chichén Itza, Coba nebo Tulum. 

V hotelu je menší posilovna, cvičí se yoga (lekce Vinyasa, Ashtanga a Chakra), meditace, kruhové tréningy. 

Samozřejmostí je hotelové SPA, kam si můžete zajít na masáž a jiné terapie. Lázně nabízí také tradiční Mayské terapie.

 

 

 

Všechny vily mají vyhřívaný bazén a služby butlera. V Luxury vile je klasický kávovar, v ostatních kategoriích Nespresso kávovar. 

Luxury vila – prostorná vila o velikosti 93 m2 se nachází v zahradě, nejdále od pláže. V ložnici najdeme manželskou postel velikosti King nebo lze vyžádat s dvěma queen postelemi, dále pohovku. Vila je obklopená zelení, budete si zde připadat jako v džungli. V soukromé oplocené zahradě je pak menší vyhřívaný bazén, venkovní sprcha a také houpací síť pro bezstarostný odpočinek. 

Royal vila (93 m2) – vizuálně stejná uvnitř jako Luxury villa ale má na zahradě větší dřevěnou terasu s lehátky na opalování. Rozdíl je rovněž v umístění, oproti základní kategorii je Royal vila blíž k pláži. Ložnice má vždy manželskou postel. 

Signature vila – je velká 130 m2, umístěna je v zahradě poblíž hotelového Spa. Oproti nižším kategoriím vil má větší soukromou zahrádku s bazénem, posezením, lehátky a houpací sítí. Koupelna je krásnější, se samostatně stojící vanou a venkovní sprchou. Ložnice má vždy manželskou postel. 

Premium vila –  je velká 158 m2, nachází se v srdci resortu, obklopená tropickou zelení. Koupelna má moderní samostatně stojící vanu a venkovní sprchu. Samozřejmostí je soukromá zahrádka s vyhřívaným bazénem. Ložnice má vždy manželskou postel. 

Viceroy vila – prostorná 158 m2 vila má ideální polohu v zahradě a zároveň to máte všude blízko – k pláži, do restaurací, baru a hotelového bazénu. Venkovní zahrádka s posezením, houpací sítí a privátním bazénem je stylově laděná do přírodního stylu. Ložnice má vždy manželskou postel.

Ocean View Two level vila (269 m2) – tato dvoupatrová vila je v resortu pouze jedna a leží přímo vedle obou restaurací a za hotelovým bazénem, jen pár kroků od moře. V horním patře je umístěná ložnice s manželským lůžkem a balkonem s částečným výhledem na moře. V přízemí je obývací pokoj a vstup na zahradu s větším bazénem. I zde nechybí houpací síť. 

Beachfront vila (158 m2) – v resortu jsou pouze dvě a je to jediná kategorie ubytování, kde je garance umístění přímo u pláže. Bazén je před vilou takže se můžete koupat v bazénu a sledovat vlny v moři. 

 • dovolená snů 41 vil
 • dovolená snů terasa s posezením, plunge pool, fén, TV, mýdlo, šampony, trezor, klimatizace, servis na přípravu kávy a čaje, minibar, Wi-fi, stropní větrák
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů All Inclusive

Díky restauracím, které jsou součástí hotelu máte šanci ochutnat lahodné mexické pokrmy a zkusit, jak chutná místní pestrobarevná a zajímavá kuchyně. 

Coral Restaurant a Bar je hlavní restaurace otevřená po celý den na snídani, oběd i večeři. Můžete odsud sledovat vlny, které omývají karibské pláže. V restauraci vaří pouze z čerstvých a lokálních surovin. Ráno si zde pochutnáte na mezinárodní kuchyni s nádechem mexických chutí a na oběd či večeři vás ohromí šéfkuchař rybou či jinými mořskými plody. Zároveň je zde i místní bar, kde si můžete dát alkoholický či nealkoholický drink dle vašeho výběru. Najdeme ho na přízemí a je otevřený jen pár kroků od pláže.

La Marea je místo, kde můžete ochutnat ty pravé mexické speciality. Je zde otevřeno na večeře a je dobré si místo dopředu zarezervovat.

Do Library Lounge pak zavítejte pokud máte chuť jen na něco lehkého, svačinku, drink a nebo si tu můžete půjčit knížku ke čtení.

Je možné zvolit také stravování přímo ve vile – můžete si sem nechat přinést á la carte snídani, nebo různé sendviče či dortík v průběhu dne. 

Pokud vás zajímá, jak se některá místní jídla připravují, hotel si nachystal také několik lekcí, kde hostům vysvětlují, jak si jídlo připravit třeba po návratu domů 🙂

All Inclusive zahrnuje: 

 •  stravování v jakékoliv hotelové restauraci (některé položky z menu mohou být zpoplatněny)
 • výběr nealkoholických i alkoholických nápojů vč. piva, vína a vybraných koktejlů (rozlévané – nápoje v lahvi a šampaňské se hradí extra)
 • služby butlera
 • donáška jídla a pití na vilu (dle room service menu)
 • 20% sleva na 50 min. a 80 min. procedury ve Spa (Facial, Massage a Body treatment)

Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.


Nahoru