Mexiko

Viceroy Riviera Maya ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Karibské pobřeží Yucatanu je domovem tohoto krásného hotelu, který nabízí ubytování v soukromých vilách. Každá vila má zahrádku s bazénem a určitě zde oceníte klid a soukromí, které nabízí. Cesta z letiště z Cancunu zabere krátkých 35 minut autem a ocitnete se na bělostné pláži  s úžasným pískem a tyrkysovou vodou.  Dále je hotel vzdálen asi 5 kilometrů od známé Playa del Carmen. Vily jsou rozprostřeny v úžasné tropické zahradě, kde není těžké potkat opičku či jiné zdejší zvířecí obyvatele. V nabídce jsou také vily s výhledem na moře a přímým vstupem na pláž. V okolí najdeme několik pro Mexiko známých „cenotes“, které určitě stojí za návštěvu. 

Podívejte se na VIDEO z hotelu Viceroy Riviera Maya

 • Mayská riviéra s bělostnou pláží
 • Ubytování v soukromých a klidných vilách s bazénem
 • V okolí cenotes a archeologické naleziště
 • V Mexiku se v některých sezonach mohou objevovat řasy
 • All Inclusive
 • Aktivity v okolí – potápění, šnorchlování ale ne přímo z pláže, jízda na koni atd.
 • Menší hotel jen 41 vil, zachovaná intimita 
 • Pouze pro dospělé

Mayská riviéra je známá hlavně díky svým písečným plážím, po kterých se můžete procházet a vychutnávat mořský vzduch. Na pláži či u hotelového bazénu se zdá být nejlepší aktivitou opalování 🙂 Není to však pro všechny. Pro aktivnější hosty je možnost půjčení kajaků, plavby na katamaránu, rybaření, šnorchlování či potápění. Plavba za delfíny je také úžasným zážitkem. 

V okolí se nachází „cenotes“ zatopené jeskyně s průzračnou vodou, kde se dá plavat a užít se nevšední přírodní úkaz. Jedna z nich „Dos Ojos“ se nachází 35 minut autem. 

V okolí jsou golfová hřiště např. El Camaleon 18-jamka. Dá se jezdit na koních a v okolí je také zip-line.

Známé archeologické naleziště, které můžete navštívit jsou např. Chichén Itza, Coba nebo Tulum. 

V hotelu je menší posilovna, cvičí se yoga (lekce Vinyasa, Ashtanga a Chakra), meditace, kruhové tréningy. 

Samozřejmostí je hotelové SPA, kam si můžete zajít na masáž a jiné terapie. Lázně nabízí také tradiční Mayské terapie.

 

 

 

Všechny vily mají bazén. 

Luxury vila – prostorná vila o velikosti 93 m2 se nachází v zahradě, nejdále od pláže. V ložnici najdeme manželskou postel velikosti King, křeslo, posezení, šatna. Vila je obklopená zelení, budete si zde připadat jako v pravé džungli. V zahradě je pak menší vyhřívaný bazén, venkovní sprcha a také houpací síť pro bezstarostný odpočinek. 

Royal vila – vizuálně stejná uvnitř jako Luxury villa ale má na zahradě větší dřevěnou terasu s lehátky na opalování. Navíc je ve vile Nespresso kávovar.

Signature vila – je velká 130 m2, umístěna je v zahradě. Z ložnice je přímý vstup na poměrně velkou soukromou zahrádku ve které je bazén, posezení, houpací síť, lehátka, vše je velmi stylové a působí příjemně. V koupelně je samostatně stojící vana a před koupelnou venkovní sprcha. 

Premium vila –  je velká 158 m2, nachází se v srdci resortu, obklopená tropickou zelení. M8 trošku jiný design jako předchozí vily ale stále je elegantní s velkou zahradou, kde můžete relaxovat u bazénu. Ubytovaní v Premium vile mohou využít služeb komorníka.

Viceroy vila – prostorná 158 m2 velká vila se nachází téměř u moře ale stále v zahradě.

Ocean View Two level vila – dvoupatrová vila s výhledem na moře je navržena v májském stylu. V přízemí je obyvací pokoj a vstup na zahradu s bazénem a v patře je ložnice a balkon s výhledem. Na balkoně můžete odpočívat v houpací síti. Samozřejmostí je komorník.

Beachfront vila – vily s výhledem na moře a přímým vstupem na bílou pláž. Bazén je před vilou takže se můžete koupat v bazénu a sledovat vlny v moři. 

 • dovolená snů 41 vil
 • dovolená snů terasa s posezením, plunge pool, fén, TV, mýdlo, šampony, trezor, klimatizace, servis na přípravu kávy a čaje, minibar, Wi-fi, stropní větrák
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů All Inclusive

Díky restauracím, které jsou součástí hotelu máte šanci ochutnat lahodné mexické pokrmy a zkusit, jak chutná místní pestrobarevná a zajímavá kuchyně. 

Coral Restaurant a Bar je hlavní restaurace otevřená po celý den na snídani, oběd i večeři. Můžete odsud sledovat vlny, které omývají karibské pláže. V restauraci vaří pouze z čerstvých a lokálních surovin. Ráno si zde pochutnáte na mezinárodní kuchyni s nádechem mexických chutí a na oběd či večeři vás ohromí šéfkuchař rybou či jinými mořskými plody. Zároveň je zde i místní bar, kde si můžete dát alkoholický či nealkoholický drink dle vašeho výběru. Najdeme ho na přízemí a je otevřený jen pár kroků od pláže.

La Marea je místo, kde můžete ochutnat ty pravé mexické speciality. Je zde otevřeno na večeře a je dobré si místo dopředu zarezervovat.

Do Library Lounge pak zavítejte pokud máte chuť jen na něco lehkého, svačinku, drink a nebo si tu můžete půjčit knížku ke čtení.

Je možné zvolit také stravování přímo ve vile – můžete si sem nechat přinést jakýkoliv chod dne. 

Pokud vás zajímá, jak se některá místní jídla připravují, hotel si nachystal také několik lekcí, kde hostům vysvětlují, jak si jídlo připravit třeba po návratu domů 🙂

 


Nahoru