Řecko a Kypr

Grecotel Caramel Boutique Resort *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Pětihvězdičkový Grecotel Caramel Boutique Resort se nachází na severu řeckého ostrova Kréta a doplňuje zastoupení hotelů z řetězce Grecotel na ostrově. Hosté mohou tedy využít možnost navštívit i další restaurace v resortech tohoto řetězce či navštívit farmu Agreco. Resort je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Nabízí zázemí k relaxaci, aktivnímu vyžití, ale také možnosti výletů.
Historické město Rethymno je vzdáleno 10 km od hotelu. Z letiště Heraklion či Chania trvá cesta do Grecotel Caramel Boutique Resort přibližně hodinu jízdy autem.

Podívejte se na video z Grecotel Caramel Boutique Resort.

  • 300 m dlouhá pláž
  • pro páry i rodiny s dětmi
  • od pokojů po soukromé vily
  • snídaně až polopenze
  • dětský klub
  • aktivní vyžití

Přímo u hotelu leží 300 m dlouhá písčito oblázková pláž, která vybízí k odpočinku i vodním aktivitám: motorizované vodní sporty, plachtění, vodní lyžování, šlapadla, kánoe, jízda na banánu či kruzích, wakeboard.
Nedaleko resortu se nachází potápěčské centrum PADI nabízející lekce pro děti, teenagery a dospělé, výlety a motorizované vodní sporty. Dále také půjčovna kol k objevování krás ostrova.

Součástí hotelu je velký bazén se slanou vodou (700 m²).
K aktivnímu odpočinku je hostům k dispozici např. stolní tenis, šipky, boccia.
Hotelové SPA nabízí intimní prostor pro luxusní procedury, které vás revitalizují. Najdeme zde i plně vybavenou posilovnu s nejmodernějším vybavením.

Rodiny s dětmi zcela jistě ocení dětský klub:
Grecobaby 0-3 roky – nutné objednat před příjezdem do hotelu kojenecké vybavení, stravu. Hlídání dětí za příplatek.
Grecoland Kids Club 4-12 let, otevřen 6 dnů v týdnu 10:00 – 18:00 hod. Děti do 4 let musí být po celou dobu pod dohledem rodiče nebo opatrovníka.
Grecoteens Activities 13+ let, od poloviny června do poloviny září.

Večery v resortu vám zpříjemní živá hudební vystoupení.

Během pobytu se můžete vydat do nedalekého města Rethymno, které je třetím největší městem na Krétě a je vzdáleno 10 km od resortu. Během prohlídky města na vás dýchne dávná historie. Kromě památek a starobylých uliček tu na vás čekají různé kavárny, taverny a kamenné obchůdky.

69 pokojů, 54 suites, 15 vil

Bungalow Sea View (28 m2) – elegantní ubytování s manželskou postelí velikosti King a koupelnou se srpchovým koutem a umyvadlem se nachází mezi nádhernými hotelovými zahradami a otevírá úžasný výhled na Krétské moře. Max. kapacita 2 dospělí.

Caramel Junior Suite (40 m2) – elegantně zařízená apartmá s ručně vyrobenými dlážděnými podlahami a moderním designovým nábytkem nabízejí jedinečný pocit luxusu a pohodlí. Ložnice s manželskou postelí velikosti King, koupelna se sprchou a dvěma umyvadly, velký balkon ve vybraných apartmánech. Výhled do zahrady/bazén. Max. kapacita 2 dospělí nebo 1 dospělý + 1 dítě.

Open Plan Junior Suite Private Garden (40 m2) – ubytování v přízemí s vlastní zahrádkou jen pár kroků od bazénu. Nabízí velkorysý stylový prostor se spací a obývací částí. Ložnice s manželskou postelí velikosti King, obývací prostor s extra postelí, koupelna se sprchou a umyvadlem. Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě nebo 1 dospělý + 2 děti.

Junior Suite Sea View (35 m2) – ložnice s jedinečným designem nabízí manželskou postel velikosti King, koupelnu se sprchou a umyvadlem. Z ložnice je vstup na krytý balkon a sluneční terasu s výhledem na moře. Max. kapacita 2 dospělí nebo 1 dospělý + 1 dítě.

Family Suite Main House (50 m2) – chytře navržené ubytování s přidaným komfortem pro rodiny s velkoryse velkou hlavní ložnicí a odděleným spacím a obývacím prostorem ideální pro dvě děti. Jedna mramorová koupelna s umyvadlem, toaletou a sprchovým koutem a další samostatná toaleta. Vstup na balkon z obou místností – výhled do zahrady/parkoviště. Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti nebo 1 dospělý 1 + 3 děti.

Open Plan Bungalow Suite (50 m2) – jsou umístěny v pestrobarevných hotelových zahradách a poskytují velkorysý prostor a exkluzivní design s ručně vyrobenými dlaždicemi. Ložnice s manželskou postelí velikosti King, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, obývací prostor s pohovkou. Z ložnice/obývacího prostoru je vstup na útulnou zahrádku nebo terasu, která je ideální pro denní i noční lenošení. Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě nebo 1 dospělý + 2 děti.

Luxury Bungalow Suite Garden View (55 m2) – velkoryse rozmístěné dvoupokojové ubytování ve stylu bungalovu, ideální pro rodiny, nabízí luxus, pohodlí a všestrannost. Hlavní ložnice s manželskou postelí a obývací prostor s dvěma pohovkami/postelemi pro děti jsou oddělený posuvnými dveřmi. Koupelna se sprchou a umyvadlem. Z pokojů je vstup na balkon/terasu s výhledem do zahrady. Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti nebo 1 dospělý 1 + 3 děti.

Open Plan Bungalow Suite with outdoor Hydro-massage Bathtub (50 m2) – jsou umístěny v pestrobarevných hotelových zahradách a poskytují velkorysý prostor. Ložnice s manželskou postelí velikosti King a obývací část s pohovkou jsou v jednom velkém prostoru, vedle koupelny se sprchovým koutem a umyvadlem je hydromasážní vana pod širým nebem. Z ložnice/obývacího prostoru je vstup na útulnou zahrádku nebo terasu, která je ideální pro denní i noční lenošení. Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě nebo 1 dospělý + 2 děti.

Luxury Bungalow Suite with outdoor Hydro-massage Bathtub (55 m2) – ideální pro rodiny s dětmi, nabízí prostorný obývací pokoj (na spaní pro děti) s hlavní ložnicí, koupelnu se sprchou a dvě umyvadly. Na venkovní terase mezi vzrostlými zahradami je soukromá venkovní hydromasážní vana. Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti nebo 1 dospělý 1 + 3 děti.

Maisonette Garden View (45 m2) – mezonety mají prostorný obývací pokoj na vstupní úrovni s koupelnou a umyvadlem a krásné dřevěné schodiště vedoucí do hlavní ložnice s výhledem na obývací prostor. Z obývacího pokoje je vstup na soukromou terásku (6-9 m2). Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě nebo 1 dospělý + 2 děti.

Caramel Luxury Suite Private outdoor Hydro-massage Bathtub (50 m2) – nachází se v druhém patře hlavní budovy. Nabízí ložnici s manželskou postelí, obývací prostor, koupelnu se sprchou a umyvadlem. Z obývacího pokoje je vstup na rozlehlou terasu s hydromasážní vanou, která poskytuje naprosté soukromí pro jedinečné prázdninové chvíle. Max. kapacita 2 dospělí nebo 1 dospělý + 1 dítě.

Maisonette 1st Row Sea View (45 m2) – ubytování ve stylu bungalovů stojí přímo na pláži a nabízí útulnou hlavní ložnici v horním patře s výhledem na obývací prostor v přízemí, který se otevírá na soukromou terasu, odkud si můžete vychutnat úchvatný výhled na moře. Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě nebo 1 dospělý + 2 děti.

Pro větší rodiny či skupinu přátel resort nabízí samostatné vily, které poskytují více soukromí a prostoru:
2-Bedroom Caramel Villa (80 m2) – Max. kapacita 4 dospělí + 1 dítě.
1-Bedroom Beach Villa (60 m2) – Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí.
2-Bedroom Beach Villa (65-85 m2) – Max. kapacita 4 dospělí + 1 dítě.
2-Bedroom Caramel Villa Private Pool (65 m2) – Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti nebo max. 4 dospělí.
3-Bedroom Luxury Villa (125 m2) – Max. kapacita 6 dospělých + 1 dítě.
3-Bedroom Luxury Villa with direct access to the beach (105 m2) – Max. kapacita 6 dospělých + 2 děti.
3-Bedroom Maisonette Beach Villa (110 m2) – Max. kapacita 6 dospělých + 2 děti.
3-Bedroom Villa Seafront (165 m2) – Max. kapacita 6 dospělých + 1 dítě.
4-Bedroom Villa on the Beach with outdoor Hydro-massage Bathtub (165 m2) – Max. kapacita 8 dospělých + 1 dítě.

  • dovolená snů 138 pokojů
  • dovolená snů klimatizace, WiFi, TV, telefon, trezor, minibar, vysoušeč vlasů, župan a pantofle, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, Nespresso kávovar
  • dovolená snů zahrada, moře, bazén
  • dovolená snů snídaně, polopenze

Caramel The Restaurant – středomořská bufetová restaurace. Otevřena na snídaně – nabízí gurmánský bufet s fitness jídlem, krétský koutek s tradičními produkty a místní bylinkové čaje. K večeři jsou v nabídce středomořská, vegetariánská a mezinárodní jídla.

Confetti Pool Lounges – nabízí à la carte menu během oběda. Na výběr od chutných řeckých a mezinárodních specialit, občerstvení, sendvičů až po farmářské čerstvé saláty.

Gourmet a la carte Restaurant – středomořská à la carte restaurace nabízí pozdní večeři. Mořské plody a lahodné středomořské speciality. Dětské menu k dospozici.

Bary: Panther Lobby Bar a Confetti Pool Lounges.

Hosté ubytovaní v pokojích a suitách mají možnost volit mezi pobytem se snídaní (hlavní bufetová restaurace) či polopenzí (snídaně i večeře v hlavní restauraci nebo kredit ve výši 20 € dospělý & 10 € dítě v à la carte restauraci).

Hosté ubytovaní ve vilách mohou volit mezi pobytem se snídaní či polopenzí THE DINE CLUB.
Koncept s mnoha možnostmi a extra výhodami, včetně kreditu ve vybraných restauracích v Grecotel Resorts na Krétě a bezplatného stravování pro děti. Užijte si snídani a oběd nebo večeři zdarma a navíc kredit na úžasných místech. Za každých 7 nocí pobytu si dopřejte dvě večeře à la carte zdarma, včetně možnosti jedné na slavné farmě Agreco. Nápoje nejsou zahrnuty.

Zúčastněné restaurace v rámci THE DINE CLUB:
Amirandes Restaurant
Petrino Restaurant
Blue Monkey
Lago di Candia
Minotaur
Xasteria
The Restaurant at Caramel
Agreco Farm Taverna
Labyrinth Atrium Restaurant
Zeus + Amalthia Sky Bar v Creta Palace
Barbarossa v Creta Palace
Golden Dragon v Creta Palace
Asia White ve White Palace
The White ve White Palace
Tavernaki ve White Palace
Guest Restaurant ve White Palace

 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí (8.6.-11.7. a 25.8.-14.9.2024), 2 dospělé osoby, polopenze

Osoba v dvoulůžkovém bungalovu:

dvoulůžkový bungalov s výhledem na moře: 5.740,- Kč x 7 nocí
10% sleva při rezervaci do 29.2.2024
polopenze: 1.240,- Kč x 7 nocí
transfery letiště – hotel – letiště 2.800,- Kč
optimální cena letenky Praha – Heraklion – Praha 9.100 Kč


Osoba celkem s polopenzí = 56.750,- Kč


Nahoru