Grecotel Creta Palace je luxusní pětihvězdičkový resort na největším řeckém ostrově Kréta. Hotel se nachází na 300 m dlouhé písečné a oblázkové pláži oceněné „Modrou vlajkou“ pro svoji čistotu. Creta Palace je postaven v moderním stylu s využitím tradičních řeckých stavebních materiálů. Nabízí svým hostům možnost stravování od snídaně až po All Inclusive a je určen jak pro páry, tak rodiny s dětmi.
Historické letovisko Rethymno je vzdáleno 4 km od hotelu. Z letiště Heraklion trvá cesta do Creta Palace přibližně hodinu jízdy autem.

Podívejte se na video z Grecotel Creta Palace.

 • krásná pláž přímo u hotelu
 • pestrá gastronomie
 • SPA
 • sportovní vyžití
 • snídaně až All Inclusive
 • pro dvojice i rodiny s dětmi
 • zábavné programy
 • dětský klub

K aktivnímu odpočinku Creta Palace nabízí svým hostům tenisové kurty, fitness centrum, stolní tenis a hřiště na plážový volejbal. Je možné se účastnit ranního cvičení, hodin jógy nebo aerobiku.
Přímo z hotelové pláže lze za příplatek vyzkoušet: vodní lyže, vodní skútry, mokrá kola, potápění, parasailing, šlapadla, kánoe, jízdu na banánu a kruzích, lekce plavání.

Na pláži pro hotelové hosty zdarma: převlékací kabinky, lehátka, slunečníky, sprchy, plážové osušky.

Creta Palace nabízí hostům hlavní sladkovodní bazén (786 m2), dětský bazén se 2 tobogány (200 m2), 10 soukromých bazénů u vil a 1 vnitřní sladkovodní bazén vyhřívaný od října do dubna (55 m2).

Pro chvíle relaxace můžete navštívit luxusní Elixir Beauty Spa s širokou nabídkou procedur včetně ayurvedy. Spa zahrnuje krytý bazén s hydromasáží a vodním dělem, vnitřní whirlpool, sauny, privátní masážní místnosti, salon krásy, altánek s masáží pod širým nebem, venkovní atrium s relaxační lodžií a šatny.

Creta Palace pořádá krétské a řecké festivaly, živá hudební vystoupení, taneční večírky, profesionální externí zábavní show: ateliér (malba na hedvábí, trička, sklo a dřevo) (za příplatek).

V Creta Palace se nezapomíná ani na děti. K dispozici dětský klub:
GrecoKids 4-6 let je především o zábavě v kombinaci s poznáváním řecké kultury, její historie a přírodního prostředí. Šest dní v týdnu se děti mohou těšit z umění a řemesel, vodních aktivit, týmových her, tematických akcí, hledání pokladů a zábavy v hotelové zahradě. Děti do 4 let mohou využívat zařízení Grecoland, ale musí být po celou dobu pod dohledem rodiče nebo zákonného zástupce.
Greco Juniors 7-12 let pořádá objevná dobrodružství, párty a diskotéky, sporty, týmové hry, vodní aktivity,kreativní řemesla.
GrecoTeens 13-17 let se mohou zapojit do aktivit během hlavních letních měsíců. K dispozici je výběr aktivit, jako je plážový volejbal, basketbal, plážový fotbal, turnaje, hip-hopový tanec, řecké tance, večírky a další. 

Bungalow (33 m2) – základní kategorie pokojů umístěné v zahradě (přízemí nebo první patro) rozděleny dle výhledů: do zahrady, boční výhled na moře nebo přímý výhled na moře. Pokoj disponuje manželskou postelí nebo 2 jednolůžkovými postelemi, pohovkou na spaní, koupelnou s umyvadlem, vanou nebo sprchovým koutem. K pokoji náleží terasa (9 m2). Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí.

Double pokoj (28 m2) – umístěný v hlavní budově s výhledem na moře. Pokoj disponuje manželskou postelí nebo 2 jednolůžkovými postelemi, pohovkou na spaní, koupelnou s umyvadlem a vanou. K pokoji náleží balkon (6 m2). Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí.

Panoramic Guestroom (28 m2) – umístěný v hlavní budově s výhledem na moře. Pokoj disponuje manželskou postelí nebo 2 jednolůžkovými postelemi, koupelnou s umyvadlem a vanou. K pokoji náleží balkon (6 m2). Max. kapacita 2 dospělí.

Family Bungalow (45 m2) – umístěný v zahradě (přízemí) s výhledem do zahrady. Bungalov nabízí dvě oddělené ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s dvěmi pohovkami), koupelnu s dvěmi umyvadly, vanou a sprchou. K bungalovu náleží terasa (9 m2). Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti.

Superior Family Bungalow (45-52 m2) – umístěný v zahradě (přízemí nebo první patro) s výhledem do zahrady. Bungalov nabízí dvě oddělené ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s dvěmi pohovkami, přistýlka na vyžádání), koupelnu s dvěmi umyvadly, vanou. K bungalovu náleží terasa/balkon (9 m2). Max. kapacita 3 dospělí + 2 děti.

Maisonette (56 m2) – umístěný v zahradě s výhledem do zahrady. Mezonety s útulnou hlavní ložnicí s manželskou postelí v přízemí a dřevěným schodištěm vedoucím do dětského prostoru na spaní s patrovou postelí. 2 koupelny: první s umyvadlem a vanou, druhá s umyvadlem a sprchou. K tomuto ubytování náleží terasa (9 m2). Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti.

Deluxe Family Bungalow (53-60 m2) s výhledem do zahrady a balkonem (9 m2). Nabízí dvě oddělené ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s dvěmi pohovkami, přistýlka na vyžádání), 2 koupelny: první s umyvadlem a vanou, druhá s umyvadlem a sprchou. Max. kapacita 3 dospělí + 2 děti.

Deluxe Family Bungalow (53-60 m2) v přízemí s výhledem do zahrady a terasou (9-15 m2). Nabízí dvě oddělené ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s dvěmi pohovkami, přistýlka na vyžádání), 2 koupelny: první s umyvadlem a vanou, druhá s umyvadlem a sprchou. Max. kapacita 3 dospělí + 2 děti.

Junior Bungalow Suite (35 m2) – bungalovy u pobřeží se nachází v přízemí nebo prvním patře s výhledem na moře a disponují ložnicí s manželskou postelí, pohovkou a mramorovou koupelnou s umyvadlem a sprchou. Ke každé suite náleží terasa/balkon (9 m2). Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě.

Grand Family Room (56 m2) – pokoje se nachází v hlavní budově a mají výhled na moře. Jedná se o 2 propojené pokoje rozdělené dveřmi. V každém pokoji je manželská postel nebo 2 jednolůžkové postele, pohovka a koupelna s umyvadlem a vanou. Ke každému pokoji náleží balkon (6 m2). Max. kapacita 6 dospělých.

Family Suite (50 m2) – suite se nachází v hlavní budově a má výhled na moře. V suitě jsou 2 oddělené pokoje, každý s manželskou postelí a možností přidat přistýlku. 2 koupelny: první s umyvadlem a vanou, druhá s umyvadlem a sprchou. Z každého pokoje je vstup na balkon (12 m2). Max. kapacita 3 dospělí + 2 děti.

Palace Junior Suite (45 m2) – tyto luxusní pokoje umístěné v nejvyšším patře hlavní budovy Creta Palace kombinují velkorysý prostor a úžasný panoramatický výhled na moře. V pokoji se nachází manželská postel, mramorová koupelna s dvěma umyvadly a vanou, balkon (9 m2). Max. kapacita 2 dospělí.

Palace Family Bungalow Suite (66 m2) – velkorysý bungalov se dvěma ložnicemi je dokonalou volbou pro rodiny, které vyžadují více prostoru. V hlavním pokoji je manželská postel a pohovka, v druhém pokoji dvě oddělené postele nebo manželská postel. Každý pokoj má svoji koupelnu s umyvadlem a sprchou. K bungalovu patří zařízená terasa s lehátky a slunečníky. Bungalovy rozděleny do kategorií dle výhledu:
-garden view – max. kapacita 3 dospělí + 2 děti.
-sea side view – max. kapacita 4 dospělí + 2 děti.

Family Suite Sea Front (42–48 m2) – jedinečně umístěné suity před pláží mají úžasný nerušený výhled na Krétské moře. Vyznačují se elegantní hlavní ložnicí, kombinovaným obývacím pokojem a prostorem na spaní pro dvě děti, koupelna s dvěma umyvadly, vanou a sprchou. Velkorysá veranda, která je ideální pro denní i noční lenošení. Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti.

2 Bedroom Luxury Bungalow Suite (70 m2) – tato stylová apartmá se 2 ložnicemi a 2 obývacími prostory jsou jedinečně zařízena na pláži mezi exotickými palmami a vzrostlými krétskými zahradami a nabízejí nádherný výhled na moře z balkonu nebo terasy (18 m2). Každý pokoj má svoji mramorovou koupelnu s umyvadlem a sprchou. Max. kapacita 4 dospělí + 2 děti.

Junior Suite Sea Front s bazénem (40 m2)- jedinečně zařízený kamenný bungalov na pláži nabízí toto stylové otevřené ubytování s luxusními interiéry, které se otevírají na odlehlou terasu (25 m2) s vlastním bazénem (12,5 m2). Suita disponuje pokojem s manželskou postelí, pohovkou, mramorovou koupelnou s umyvadlem a vanou. Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě.

Palace Luxury Suite (86 m2) – toto luxusní apartmá s balkonem (20 m2) má to nejlepší umístění, vysoko posazené pro úžasný ptačí výhled, nabízí intimní atmosféru a prémiový design v dřevěných, kožených, bílých a krémových tónech. Apartmá disponuje hlavní ložnicí a salonkem, který může posloužit jako druhý spací prostor (oddělené posuvnými dveřmi), mramorová koupelna s dvěma umyvadly, vanou a sprchovým koutem. Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti.

Bungalow Suite Sea Front (46-50 m2) – v bungalovu je ložnice s manželskou postelí, obývací prostor, mramorová koupelna s umyvadlem,hydromasážní vana a samostatný sprchový kout. Z obývacího pokoje je vstup na zařízenou terasu (30 m2) s vlastním bazénem (23 m2). Z bungalovu je přímý vstup na pláž. Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě.

Family Bungalow Suite Sea Front (46-50 m2) – v bungalovu je ložnice s manželskou postelí, obývací prostor s dvěma pohovkami, mramorová koupelna s umyvadlem,hydromasážní vana a samostatný sprchový kout. Z obývacího pokoje je vstup na zařízenou terasu (30 m2) s vlastním bazénem (23 m2). Z bungalovu je přímý vstup na pláž. Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dítě.

Presidential Villa (164 m2) – tato prostorná a pohodlná vila s mezonetovým uspořádáním přímo na nejlepším úseku písečné pláže nabízí soukromí v designu připomínajícím středomořský plážový dům. V přízemí se nachází vstupní hala, salonek a jídelní prostory, které vedou k dokonalému soukromému bazénu (23 m2) a zahradě s přímým přístupem na pláž. Dvě luxusní hlavní ložnice v horním patře nabízejí bezkonkurenční výhled na moře. Max. kapacita 4 dospělí.

Creta Palace 8 Bedroom Mansion (350 m2) – určeno pro větší skupiny, max. kapacita 16 dospělých + 10 dětí.

 

 • dovolená snů 335 pokojů
 • dovolená snů klimatizace, trezor, kávovar, minibar, WiFi, TV, fén na vlasy, župan, pantofle
 • dovolená snů moře, zahrada
 • dovolená snů snídaně, polopenze, All Inclusive

Veganská, vegetariánská a bezlepková jídla, stejně jako veganská a bio vína jsou k dispozici ve všech restauracích.

Labyrinth Atrium Restaurant – hlavní restaurace, nabízí místní pokrmy a středomořskou kuchyni. Součástí restaurace jsou pulty s ukázkovou kuchyní, kde se podává vše od klasických receptů po pizzu a paellu. Je otevřena na snídaně, obědy a večeře.

Barbarossa Fish Restaurant – je zaměřená na středomořskou kuchyni a mořské plody. Mezi klasiku patří humr Napoleon, Bon Fillet s foie gras a zmrzlina z čerstvých fíků. V této restauraci si můžete vychutnat vaše večeři, rezervace nutná.

Golden Dragon Steak & Sushi Restaurant – à La Carte restaurace, jídelní koncept pro velké jedlíky!  Zábavné menu kombinující skvělou asijskou kuchyni s nejlepšími steaky na Krétě. Restaurace je otevřená na večeři po předchozí rezervaci.

Zeus + Amalthia Sky Bar & à La Carte Restaurant – úžasný výhled na západ slunce, lehké občerstvení a koktejly si můžete vychutnat v tomto elegantním sky baru s výhledem na Krétské moře. Otevřeno každý večer od 19:00 hod., předchozí rezervace nutná.

Kafenion “The Beautiful Hellas” – řecká kavárna s výběrem místních nápojů a předkrmů. Ochutnat můžete například čtyřicet bylin – Sarantadentri, speciální bylinná čajová směs čtyřiceti endemických aromatických rostlin, která má řadu léčivých nebo tonizujících vlastností.

Princess Ariadne – brasserie Ariadni u bazénu, pojmenovaná po minojské princezně, nabízí celodenní kavárenské jídlo, speciality z mořských plodů a je to nejlepší místo na oběd, kde můžete pozorovat moře a povídat si nad dakos a kalamáry. Otevřeno denně 10:30 hod. – 18:00 hod.

Talos Lobby Bar – se nachází v hlavní budově a rozprostírá se až na prostornou verandu s výhledem na bazény a zahradu.

Caretta Caretta Beach Bar – lehké občerstvení a osvěžující nápoje přímo u pláže.

Agreco Farm Taverna – možnost stolování à la carte, degustace menu autentické krétské kuchyně založené na bioproduktech farmy je zážitkem, který si nesmíte nechat ujít. Prostředí je slavná farma Agreco, kterou vlastní zakladatel společnosti Grecotel pan Nikos Daskalantonakis. Otevřeno od května do října úterý – sobota každý večer od 18:00 hod. a v neděli dopoledne v 11:00 hod. Rezervace nutná.

 

Snídaně: široká škála možností snídaně, od bohatých amerických bufetů až po exkluzivní à la carte možnosti a místní speciality.

Polopenze: široká škála možností snídaně, od bohatých amerických bufetů až po exkluzivní à la carte možnosti a místní speciality.
Večeře hlavní restaurace formou bufetu – bez příplatku nebo VÝBĚR VŠECH A la Carte restaurací s kreditem 20 € na dospělého a 10 € na dítě, nutná rezervace.
Možnost výměny večeře za obědy: hlavní restaurace formou bufetu – bez příplatku nebo restaurace „Brasserie“ s kreditem 20 € na dospělého a 10 € na dítě

All Inclusive: pro absolutně bezstarostný zážitek z dovolené upgradujte na „balíček Comfort All-In“. Kromě večeře nabízené v rámci vaší polopenze si vychutnáte oběd v hlavní restauraci formou bufetu, vybrané nápoje, občerstvení ve stanovených časech během dne a také večeři à la carte jednou za 7 nocí (volba mezi Barbarossa a Golden Dragon – nutná rezervace).

All Inclusive končí v 17:00 hod. v den odjezdu. Resort může podmínky AI bez předchozího upozornění změnit.  

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí (8.6.-11.7. a 25.8.-14.9.2024), 2 dospělé osoby, polopenze

Osoba v dvoulůžkovém bungalovu:

 • dvoulůžkový bungalov s výhledem do zahrady: 4.760,- Kč x 7 nocí
 • 10% sleva při rezervaci do 31.1.2024
 • transfery letiště – hotel – letiště 2.800,- Kč
 • optimální cena letenky Praha – Heraklion – Praha 9.100 Kč

Osoba celkem s polopenzí = 41.930,- Kč


Nahoru