Řecko a Kypr

Columbia Beach Resort Pissouri *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Columbia Beach resort se nachází na jižním pobřeží Kypru v otevřené zátoce Pissouri Bay. Její dvoukilometrová pláž je držitelem Modré vlajky. Resort nabízí kvalitní servis a krásné prostředí zasazené do klidné atmosféry kyperského venkova. Výhodou je docházková vzdálenost do malé vesničky Pissouri s možností ochutnat místní restaurace, atd. Dříve byl areál rozdělen jako dva samostatné resorty, jeden čtyřhvězdičkový, druhý pětihvězdičkový. V rámci renovace v r. 2017 byly oba resorty spojeny v jeden.

Columbia Beach Resort má výhodnou polohu v dostupnosti dvou mezinárodních letišť. Blíže je mezinárodnímu letišti v Paphosu, transfer zabere cca 20 minut autem. Z Larnaky trvá transfer 65 minut.

Doporučujeme shlédnout také video resortu.

 • krásná dlouhá pláž, písečná s kamínky
 • pláž s Modrou vlajkou
 • klidná lokalita v zeleni
 • poblíž malé vesničky
 • transfer z Paphosu i Larnaky 

Kypr leží na pomezí tří kontinentů – Evropy, Asie a Afriky, je zde k vidění zajímavá směsice kultur. Kromě krásných pláží můžete poznávat starodávné památky i přírodní krásy. Můžete se vydat po stopách vína, či ochutnávat místní rozmanitou kuchyni.

Resort nabízí bohaté vyžití. Má dva tenisové kurty osvětlené i pro večerní hru, dva kurty na squash, dvě posilovny, halu na aerobik, stolní tenis, fotbálek. Nabízí aktivity jako: lukostřelba, basketbal, kroket, šipky, lekce fitness s trenérem, hodiny řečtiny.. V hlavní sezóně je k dispozici výběr vodních sportů, potápění. Zahrát si můžete i golf, vyrazit na túry nebo projížďky na kolech, jízda na koni.

Columbia Beach resort má vlastní rozsáhlé lázně nabízející velikou škálu procedur. Od masáží, tělových zábalů, pleťových procedur, až po krytý bazén, sauny, vířivku, atd.. Součástí je dokonce vlasový salon.

Resort má také dětský klub s hřištěm a dětským bazénem. Pro malé děti je možné zaplatit hlídání.

Jednotlivé Suite jsou rozmístěny do tří budov. Tzv. východní a západní křídlo (bývalý čtyřhvězdičkový a pětihvězdičkový resort, nyní oba renovované na 5* úroveň). Obě křídla leží u pláže. Třetí část je tzv. Eagles´Nest, jenž je v nejvyšší budově nad resortem ve svahu. Interiéry jednotlivých Suite se mohou lišit, i když patří do stejné kategorie! 

Junior Suite má 43 m2 a z balkonu různý výhled podle toho, jakou kategorii volíte (jsou rozdělené cenově) – výhled do zahrady, na bazén, pohled na moře z boku, výhled na moře. Na výběr jsou pokoje buď s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi. Maximální kapacita jsou 3 osoby, třetí osoba spí na sofa. Je možné vyžádat vzájemné propojení dvou pokojů.

Executive Suite ubytuje až 4 osoby. Mají 47 m2, ty s čistým výhledem na moře mají 60 m2, vždy se jedná o jednu místnost. Na výběr jsou pokoje buď s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi. Z balkonu je různý výhled podle toho, jakou kategorii volíte (jsou rozdělené cenově) – výhled do vnitrozemí ostrova, zahrady hotelu, na bazén, pohled na moře z boku, výhled na moře.

Executive Suite Sea view Eagle´s nest jsou situované zcela stranou od hlavního resortu, jsou tedy ideální volbou pro ty jenž hledají soukromí a klid. Mají 60 m2 a díky poloze na kopci nabízí nádherné panoramatické výhledy na celou zátoku. Za příplatek je vyšší kategorie stejné Suite, ale navíc s vlastním bazénem.

Family Suite jsou určeny zejména pro rodiny s dětmi. Na výběr jsou 1- nebo 2- ložnicové varianty s různou volbou výhledů. Jejich velikosti se pohybují 51 – 84 m2.

 • 1-bedroom Suite Garden view (1 ložnice, výhled do zahrady)
 • 2-bedroom Family Suite Bay view (2 ložnice, výhled na zátoku)
 • 2-bedroom Family Suite Sea view (2 ložnice, výhled na moře)
 • 2-bedroom Family Suite sea view main building (2 ložnice, výhled na moře, situovaná v hlavní budově)

Cape Suite mají 60 m2 a dva balkony s krásnými výhledy na moře. Ložnice s manželskou postelí je oddělená od obývacího pokoje posuvnými dveřmi. Suite ubytuje max. 3 osoby.

 • dovolená snů 169 suite
 • dovolená snů TV, WiFi zdarma, telefon, klimatizace / vytápění, rychlovarná konvice, Nespresso kávovar, minibar, sejf
 • dovolená snů zahrada, bazén, postranní výhled na moře, plný výhled na moře
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Základní cena ubytování vždy zahrnuje snídaně. Je možné připlatit polopenze, nebo plnou penzi.

Columbia Beach resort má celkem 4 restaurace a 6 barů. Ve všech restauracích je na obědy a večeře výběr z menu.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (srpen), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • letenky Praha – Larnaca, přímý let 8.000,- Kč
 • dvoulůžková Junior Suite Garden view 4.450,-Kč x 7 (-25%)
 • transfer letiště – hotel – letiště 3.050,- Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 34.410 ,-Kč


Nahoru