Anassa je luxusní pětihvězdičkový hotel navržený tak, aby navodil atmosféru tradiční kyperské vesnice a okouzlil vás na každém kroku. Nabílené terasy, nekonečné bazény a byzantská kaple klesají skrz zelené zahrady na písčito-oblázkovou pláž. Anassa se nachází na zvlněném svahu o rozloze 20 akrů poblíž národního parku Akamas a nabízí nespočet výhledů na záliv Chrysochou Bay s azurově modrou vodou.
V Anassa na vás čeká jedinečná gastronomie, ve které se nedělají kompromisy, co se kvality surovin týče. Jako jediný hotel na Kypru si vyrábí vlastní sýry, chléb, pečivo, džemy a omáčky přímo na místě pro ty nejčerstvější a nejautentičtější chutě.
Anassa je vzdálená 45 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Pafos (45 km) a přibližně 2 hodiny jízdy od mezinárodního letiště Larnaca.

 

Podívejte se na video z Anassa Hotel.

  • pokoje, suite, vily
  • SPA
  • výborná gastronomie
  • pláž oceněná ,,modrou vlajkou“
  • dětský klub
  • vodní sporty

Anassa nabízí hostům dva venkovní sladkovodní bazény (jeden víceúrovňový bazén s
vodopádem).
Před hotelem se rozprostírá 150 m dlouhá odlehlá pláž oceněná „modrou vlajkou“.

Pro milovníky vodních sportů je k dispozici na pláži půjčovna vybavení. Nabízí také pronájem luxusních jachet, výlety lodí, vodní lyžování, wakeboarding, plachtění, windsurfing, parasailing, potápění, šnorchlování, jízda na banánu…. Možnost zapůjčení paddleboardů, kánoí, šlapadel, vodních skútrů a různých velikostí motorových člunů s vlastním pohonem. K dispozici jsou také certifikované kurzy motorových člunů a plachtění RYA (Royal Yachting Association). Na všechny aktivity lze zajistit lekce s odbornými instruktory.

K aktivnímu odpočinku jsou hostům k dispozici tenisové kurty, kurt na squash a stolní tenis.

Nechte se hýčkat v hotelovém SPA pod vysokými římskými sloupy a poddejte se nezaměnitelnému klidu jednoho z nejoceňovanějších lázní světa. Rozlehlý krytý bazén, 18 místností pro procedury, sauny, parní lázně, cvičební bazén s mořskou vodou, fitness centrum, jóga a zdravá kuchyně doplňují přepychový zážitek.

Rodiny s dětmi jistě uvítají několikanásobně oceněný dětský klub Mythos (otevřen duben-říjen) rozdělený dle věku:
-Titans pro děti od 4 měsíců do 2 let
-Griffins 3-4 roky
-Centaurs 5-7 let
-Tritons 8-12 let

Večery vám v hotelu zpříjemní živá hudba a týdenní tradiční kyperské noci.

Pokoje:
Garden View Room (41 m2) – prostorově velkorysé pokoje ve středomořském stylu s výhledem do voňavých zahrad z pohodlí vlastního balkonu s posezením. Promyšlený design kombinuje místně vytvořený nábytek, povznášející velkorysost prostoru a úžasné výhledy. Pokoje se nacházejí v hlavní budově, v těsné blízkosti Thalassa Spa. Max. kapacita 2 osoby.

Studio Suite s výhledem na moře (47 m2) – světlá apartmá vyzařující středomořský nádech se nacházejí na výhodném místě v hlavní budově, v blízkosti všech zařízení. Joëlle Pléot navrhl nábytek ručně vyrobený místními řemeslníky. Apartmá nabízí třpytivé výhledy na moře z vystupujících balkonů, vzdušný obytný prostor pro maximální uvolněné lenošení. K dispozici možnost propojených místností. Max. kapacita 3 osoby.

Studio Suite with Extended Terrace (47 m2) – studiové apartmány s výhledem na moře se nacházejí v hlavní budově resortu a mají velké soukromé sluneční terasy vybaveny stolem, židlemi a lehátky. Moderní interiéry a místní řemeslný nábytek předvádějí středomořskou eleganci v tom nejlepším slova smyslu. Max. kapacita 3 osoby.

Garden Studio (49 m2) – užijte si větší soukromí v těchto středomořských útočištích s výhledem do voňavé zahrady. Mezi hlavní přednosti patří lokálně vyrobený nábytek, velkorysá ložnice s obývacím prostorem a rozsáhlé výhledy přes zelené trávníky Anassa na svahy a Středozemní moře za nimi. Max. kapacita 3 osoby.

Garden Studio s bazénem (49 m2) – jedinečné zahradní rezidence, které jsou přístupné klikatými cestičkami a zdobené ručně vyráběným nábytkem. Na terase soukromý bazén odrážející živé výhledy na nedotčené kyperské pobřeží. Max. kapacita 3 osoby.

Interconnecting Studio Suites (94 m2) – tato kombinace pokojů je určena pro rodiny – a je ideální pro děti, které chtějí vlastní pokoj. Může ubytovat až 2 dospělé a 4 děti. Všechny pokoje mají výhled na moře a jsou umístěny v hlavní budově resortu. Max. kapacita 6 osob.

Interconnecting Garden Studios (94 m2) – tato kombinace pokojů je určena pro rodiny – a je ideální pro děti, které chtějí vlastní pokoj. Může ubytovat až 2 dospělé a 4 děti. Vzdušné interiéry se nacházejí na tichých cestách v krásných zahradních rezidencích a otevírají se do jedinečných výhledů na kyperské pobřeží. Max. kapacita 6 osob.

Interconnecting Junior Suite & Garden Studio (102 m2) – tyto pokoje se nacházejí ve skupinách tradičně navržených rezidencí v upravených zahradách Anassa. Tato kombinace je až pro 6 osob (3 v každém apartmá). Děti mohou obývat svůj vlastní pokoj.

Interconnecting Junior Suite with Pool & Garden Studio (102 m2) – tato prostorná kombinace je přístupná po klikatých kamenných cestách ve svěžích upravených zahradách až pro 6 osob (3 v každém apartmá). Prostorná terasa u bazénu s oslnivým výhledem na moře je skvělým místem pro setkávání.

Suite:
Junior Suite (53 m2) – jsou umístěny v hlavní budově nebo klidném zahradním prostředí. Řemeslný středomořský nábytek, světlá výzdoba, žaluzie a přehledný obývací pokoj vytvářejí pocit vzdušného prostoru a uvolněné elegance. Max. kapacita 3 osoby.

Panorama Suite (53 m2) – krásné apartmá v hlavní budově v otevřeném prostoru, kterým dominuje úžasný výhled na záliv Chrysochou, pobřeží Polis a poloostrov Akamas. Světlé interiéry a zakázkový nábytek Joëlle Pléot, ručně vyrobený místními řemeslníky, vyzařují středomořský nádech. Max. kapacita 3 osoby.

Junior Suite s bazénem (53 m2) – nachází se v hlavní budově a v zahradních rezidencích. Tato apartmá s pohodlným obývacím pokojem a výhledem na moře působí prostorně a vzdušně – k tomu jim napomáhají chladivé mramorové podlahy, světlá výzdoba ve středomořském stylu, sluneční terasa a soukromý bazén.

One Bedroom Suite (90 m2) – nachází se v hlavní budově s výhledem do upravených zahrad, z nichž každá má úžasný výhled na Středozemní moře. Nábytek vyrobený na zakázku, mramorové podlahy a nápadné modré a bílé barevné schéma předvádějí svěží středomořskou eleganci. V apartmá najdeme ložnici s koupelnou a oddělený obývací pokoj s druhou koupelnou. Max. kapacita 3 osoby.

One Bedroom Suite s bazénem (90 m2) – tato idylická apartmá ve stylu vily jsou přístupná po klikatých kamenných cestách a sídlí v tradičních rezidencích v bujných zahradách s výhledem na moře. Místní ručně vyráběný nábytek a modré a bílé barevné schéma vyzařují současný středomořský styl. K apartmá náleží terasa s lehátky a bazénem. Max. kapacita 3 osoby.

Adonis / Aphrodite Suites (122 m2) – apartmány s jednou ložnicí se nacházejí v nejvyšším patře hotelu Anassa, do nichž vede soukromý výtah. Nabízejí postel s nebesy, krb, koupelnu s výhledem na moře a balkon s vlastní jacuzzi a výhledem na kyperské pobřeží. Max. kapacita 3 osoby.

Pro větší rodiny či skupiny přátel nabízí resort víceložnicová apartmá:
Two Bedroom Family Suite (123 m2)
Two Bedroom Suite (137 m2)
Two Bedroom Suite s bazénem (137 m2)
Three Bedroom Suite (151 m2)
Anax Suite (161 m2)


Vily:

Andromeda (225 m2) – honosné interiéry, úchvatný výhled na moře a soukromý nekonečný bazén dělá z této rezidence dokonalé útočiště pro početnější rodiny či skupinu přátel. Nabízí tři ložnice (z každé vstup na balkon) a velkorysý společný prostor. Max. kapacita 9 osob.

Alexandros (185 m2) – díky své odlehlé poloze na okraji letoviska se může pochlubit maximálním soukromím a vše na tomto dokonalém ubytování je majestátní: výhledy, starožitnosti a umění, velké vstupní foyer a svěží soukromé zahrady. Ve spojení s dovednostmi místních řemeslníků vyzařuje elegantní a současný středomořský styl. Nabízí dva pokoje s balkonem, společný obývací pokoj a prostornou terasu s bazénem. Max. kapacita 6 osob.

Alcyone (178 m2) – klidná oáza této vily se svěžím individuálním stylem nabízí spoustu možností pro výjimečné chvíle, od snídaně u bazénu až po romantické večery ve venkovním salonku s krbem. Nabízí dva pokoje s balkonem, společný obývací pokoj a prostornou terasu s bazénem. Max. kapacita 6 osob.

Aether (225 m2) – vila nabízí rozlehlé, sluncem osvětlené interiéry, ručně vyráběný nábytek, prostornou terasu k relaxaci na slunci a nekonečný bazén. Najdeme zde 3 ložnice s vlastní koupelnou a vstupem na balkon. Max. kapacita 9 osob.

  • dovolená snů 166 pokojů
  • dovolená snů WiFi, minibar, kávovar, trezor
  • dovolená snů zahrada, moře
  • dovolená snů polopenze, plná penze

V Anassa na vás čeká jedinečná gastronomie, ve které se nedělají kompromisy, co se kvality surovin týče. Pod dohledem stále inspirativního šéfkuchaře Davida Goodridge je Anassa jediným hotelem na Kypru, který si vyrábí vlastní sýry, chléb, pečivo, džemy a omáčky přímo na místě pro ty nejčerstvější a nejautentičtější chutě. Hravě si zde poradí také s dietními omezeními.

Amphora – užijte si výhled na moře a uvolněnou atmosféru v této neformálně elegantní restauraci, kde najdete místní i mezinárodní snídaně formou bufetu, výběry à la carte a tématické večeře s živými kuchařskými stanicemi. Otevřeno na snídani 7:00 – 10:30 a večeři 19:30 – 22:30 hod.

Helion – stylové interiéry, nádherná terasa s olivovníky a nejlepší současná francouzsko-středomořská kuchyně. Otevřeno na večeři 19:30 – 22:30 hod.

Basiliko – vychutnejte si chvíle při svíčkách a intimní náladě osvětlené terasy Basiliko, kde se živá asijská kuchyně snoubí s kouzlem Středomoří.

Pelagos – zastíněná taverna pod širým nebem s výhledem na bazén, zahrady a moře v povzdálí. Restaurace s otevřenou kuchyní a grilem. Nabízí středomořskou kuchyni včetně specialit z mořských plodů, mezze, salátů a těstovin. Otevřeno na oběd 12:30 – 15:30 hod. a večeři 19:30 – 22:00 hod.

K posezení během dne či večera u osvěžujících nápojů a drinků můžete využít Armonia Bar, Meltemi Bar, Blue Bar.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí (1.9.-21.10.2024), 2 dospělé osoby, polopenze

Osoba v dvoulůžkovém pokoji:

dvoulůžkový Garden View pokoj: 5.740,- Kč x 7 nocí
polopenze 2.300,- Kč x 7 nocí
transfery letiště – hotel – letiště 5.320,- Kč
optimální cena letenky Praha – Larnaca – Praha 12.000,- Kč (odletová místa lze změnit po domluvě)


Osoba celkem s polopenzí = 73.600,- Kč


Nahoru